Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Night Of  (Posjeta: 18433 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bozgo1

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: The Night Of
« Odgovori #30 u: Rujan 02, 2019, 09:39:57 prijepodne »
Otkud to da je ova serija snimljena po stvarnom dogadjaju? :? ??


Ne znam, kako se sječam, čini mi se da kad sam našao tu seriju, da je negdje pisalo, da je snimljena po istinitom događaju. Sada tražim gdje sam to pročitao, ali ne mogu nači. A možda sam i pogrešio kod serija, jer jih ima toliko, da je i to moguče  :smfor (2):

Ali nema ni neke veze. Ako gledaš ovu seriju i njoj slične koje su snimljene po istinitim događajima, odmah se vidi da je priča završena u jednoj sezoni što je po meni i pravilno, jer nema više teme, da se nastavi priča.

Offline tompavi

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: The Night Of
« Odgovori #31 u: Prosinac 09, 2019, 10:25:29 prijepodne »
Ugodno iznenađenje. Glumci odlični, priča manje više drži vodu. Zapravo kad malo bolje razmislite i na sudu i u priči ostavljena je mogućnost 50/50. Ima 50% šanse da ju je Naz ubio, a ima i 50% da nije. Jako pametan kraj koji nam samo nudi novog osumnjičenika, a ne i 100 % krivca
I meni se jako svidio spori ritam. Turturro je bio savršen za ovu ulogu. Nikako ne mogu zamisliti nekog drugog u njoj. Ono kad je skoro umro od straha u zadnjoj epki kad je morao dati završnu riječ i jezive posljedice tog straha

Offline ms4mail

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovori #32 u: Siječanj 27, 2020, 09:45:09 prijepodne »
Ja sam bas uzivao u ovoj seriji, od pocetka mi drzi paznju do kraja, volim ovaj tip misterija

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: The Night Of
« Odgovori #33 u: Siječanj 28, 2020, 13:47:43 poslijepodne »
Odlicna serija koja pokazuje kako zatvor promeni coveka.Svakako glumci na visokom nivou.Sve peporuke.

Offline ms4mail

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovori #34 u: Veljača 04, 2020, 10:21:22 prijepodne »
Volim ovaj tip serija, zna li neko nesto slicno, drzala mi je paznju sve vreme?

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 124
  • Lokacija: srbija
Odg: The Night Of
« Odgovori #35 u: Rujan 12, 2020, 14:40:46 poslijepodne »
Ovo je odlična serija i mislim da bi je trebalo ponovo vratiti na prvu stranu (što se postiže ovakvim postovima), ne bi li možda privukla ponekog novog gledaoca. Osam epizoda koje su predano fokusirane na temu ne zahtevaju mnogo izdvojenog vremena, a pokazuju sve ono što je Hollywood davno zaboravio, a, nažalost, i HBO je krenuo tim pravcem. Glumci ne moraju biti lepotani, ali moraju biti dobri, priča ne mora biti senzacionalna, ali mora biti zanimljiva, likovi ne moraju biti nadljudi ili frikovi, ali moraju biti dosledni. I pre svega, ne sme se gubiti tema iz fokusa. Ako tako postavite stvari, nećete imati potrebu da postavite pitanje da li će The Night of imati drugu sezonu. Neće. Tema je majstorski obrađena u osam epizoda i to je to. Cilj je bio da se stvori slučaj, naizgled jasan, sa jedinim mogućim krivcem, ali da se kroz nekoliko detalja poljulja ta očiglednost. Tu dolazimo do ključne premise u pravosudnom sistemu. Da bi neko bio osuđen, mora se nepobitno dokazati da je kriv. Nije bitno da li su nas u nevinost uverili Freddy Knight (M.K. Williams) koji je "namirisao nevinost" ili John Stone (Turturro) koji je instiktivno osetio slučaj još u policijskoj stanici, nije bitno ni što osam epizoda nije ponudilo jaku argumentaciju da je kriv neko drugi, bitno je samo da li ste posumnjali u krivicu optuženog. Mi smo ovde ne samo gledaoci, nego i porotnici koji će obezbediti da se u svetu smanji broj onih koji nedužni čame po zatvorima. Naravno, to se neće desiti, ali neophodno je boriti se.

Offline eanalytic

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: St
Odg: The Night Of
« Odgovori #36 u: Rujan 24, 2020, 23:48:17 poslijepodne »
@omar little

Neki dan idem guglati kad ce ta druga sezona "The night of" kad ono hladan tus. Nisam ni bio svjestan da je to mini serija i nema vise :D Definitivno jedna od bolji koje sam gledao.
Ali dobar i točan zaključak si izvukao

Offline choosie

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Don't follow leaders, watch the parkin' meters!
  • Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Odg: The Night Of
« Odgovori #37 u: Studeni 06, 2020, 23:34:58 poslijepodne »
Definitivno jedna od najboljih serija coming from America these days... Turturo izvrstan... scena kad malog dovedu u maricu u prvoj epizodi, noćna smjena, svi u svom motonom filmu, čuje se muha u letu, žamor pospanih glasova....i ta napetost... pregenijalno!