Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 887407 puta)

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

Online Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1800 u: Ožujak 19, 2019, 13:43:05 poslijepodne »

Ove godine Alien  puni 40 godina ,a pošto je to moj omiljeni film / "junak"  ;D , veoma me je obradovala vest da će  u čast jubilarnog rođendana biti emitovano šest kratkih filmova ( više o njima u tekstu ispod) ;

https://www.indiewire.com/2019/03/alien-40th-anniversary-short-films-teaser-1202051280/




Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1801 u: Ožujak 19, 2019, 13:50:50 poslijepodne »
sad nabasah na ovo:
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley (2019)
https://www.imdb.com/title/tt8488126/?ref_=fn_al_tt_1
nesto sam malo nacuo o junakinji ovog doc-a, elizabet holms. prikazace kako je dosta godina obmanjivala sve zivo a da joj firma vrijedna milijarde dolara nije ni imala proizvod.
ne bi me cudlo da mi je jedna od omiljenih serija Silicon Valley vukla inspiraciju iz ovog slucaja. sad nesto razmisljam dok citam o ovoj inventorki kako su oni u seriji mozda prikazali skoro pa realno stanje u dolini silikona.
samo sto vise harizme i udri...
e da, ima ga po trafikama.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline havijer

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1802 u: Ožujak 20, 2019, 18:32:45 poslijepodne »
Green Book
https://www.imdb.com/title/tt6966692/

Au kakav film! Nije ni čudo što je pokupio Oskare!
Fenomenalan film, pozitivan uprkos teškoj tematici i temi.
Iako nisam ljubitelj filmova koji se bave muzikom i muzičarima, apsolutno sam oduševljen.
Beskrajno zabavan, interesantan, fenomenalni glumci.

Obavezno pogledati!

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #1803 u: Ožujak 22, 2019, 16:26:36 poslijepodne »
Grin buk je vrhunski. Ja mu ne bih dao oskara za najfilm, ali za razliku od previše prethodnih godina, ovaj put mi nije žao da su ga dali baš njemu.
Pridružujem se preporukama.

Njega sa strane, baš mi fali jedan onako Expendables đir s poznatim facama iz akcijskih limunada i vidim sad da su neki (FGT, ntb itd) amazonov strim "prilagodili" našim potrebama, točnije skidam, a kasnije odmah gledam Triple Threat:


Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1804 u: Ožujak 24, 2019, 00:01:27 prijepodne »
Jel gledao neko   https://www.imdb.com/title/tt5215088/ Kaže glumi neka Stoya inače poznata iz 18+ filmova :smfor (24):
Gledam ocenu na imdb 6.5 pretpostavljam pretežno njenih fanova xD

Offline jankomi

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #1805 u: Ožujak 26, 2019, 14:52:09 poslijepodne »
A Dog's Way Home (2019)
https://www.imdb.com/title/tt7616798/
Moderna verzija Lesija. :smfor (9):
Film je totalno bezveze, od samog početka se zna da će se pas vratiti doma na kraju.
U pol filma se pojavljuje jedna životinja koja je kompjuterski napravljena i to mi je ubilo svu čar filmu.
Možda zanimljivo klincima, ali definitivno ne preporučam ovaj film, gubljenje vremena.
3/10 možda ocjena

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Online shunja

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Mostar
Odg: Filmovi
« Odgovori #1807 u: Travanj 02, 2019, 12:07:03 poslijepodne »
The Boy Who Harnessed the Wind (2019)

https://www.imdb.com/title/tt7533152/?ref_=nv_sr_1

Preporuka za ovaj film, nekako je u mojim krugovima prošao ispod radara ali zaslužuje visoku ocjenu. Dobra i pozitivna priča o tome da nikad ne treba odustajati.




Instant Family

https://www.imdb.com/title/tt7401588/?ref_=rt_li_tt

Stvarno ne mogu nasmijati američke komedije jer u pravilu nisu nikako smiješne, ali ovaj film je izuzetak od pravila. Odlična komedija sa stvarno dobrim forama.


Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1808 u: Travanj 02, 2019, 12:42:03 poslijepodne »
The Boy Who Harnessed the Wind (2019)

https://www.imdb.com/title/tt7533152/?ref_=nv_sr_1

Preporuka za ovaj film, nekako je u mojim krugovima prošao ispod radara ali zaslužuje visoku ocjenu. Dobra i pozitivna priča o tome da nikad ne treba odustajati.

ovo moji učenici obrađuju u nastavi.. jako lijepa i poučna priča, drago mi je da su i film snimili - ima da ga gledamo ;D

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #1809 u: Travanj 02, 2019, 21:57:18 poslijepodne »
Meni drame ne da prođu ispod radara nego ih izbjegavam u širokom luku.
Još ako nisu čiste drame nego history/war/biography... Instant ignoriranje (ili ako se zajebem pa skinem - brisanje).
Nemojte se ljutit ali ne mogu. Baš ne mogu. Rijetki su primjeri gdje ću ipak pogledat, ali to me zbilja mora netko kome vjerujem uvjerit da nije još jedna pokora od sat i pol dosade.

Pa bih ja umjesto te tu biografske iz Malavija radije posegnuo za nečim poput ovoga - na žalost nikako da se pojavi van festivala:
Kona fer í stríð aka Woman at War.


Offline vukmar

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1810 u: Travanj 03, 2019, 19:26:20 poslijepodne »
Glass novi, ma daj..  :smfor (29):
ali zanimljivo gledati mekavoja i polsonku kako glume..
inače loša priča, svaka treća reč - strip, strip strip..  :smfor (9):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1811 u: Travanj 04, 2019, 08:46:28 prijepodne »
ja sam Us gledao za vikend. nekako mi nije bioskopski film i mislim da se treba gledat sam na svijet u mrkli mrak sa nekim... slusalicama.
inace je ok film, mada mi je get out dosta bolji i bas me oduvao. ono, slicno jer je neobicno.
Us ima gomilu mana. mislim da se dzordan malo pogubio i imao sam utisak da je scenario zbrzan, nedoradjen. malo i gluma steka, film zna bit komican dje ne bi trebao da bude a dje bi trebao ispane forsirano, neki postupci likova su sacuvajmeboze...  :smfor (9):
Spoiler: prikaži
majka krene za sinom u nekakvo podzemlje, krene i cerka za njom a otac veli neka podje ona sacekacemo je u kombi!? majkosveta  :? ??

ST sjajan, muzicka podloga odlicno uklopljena sa kripi scenama. misterija drzi paznju
Spoiler: prikaži
twist mi je bio dobar iako citam diljem neta kao ma daaaaj, to se vidjelo odma, bjezi... jes, lako je pametovat na kraj svega.
inace je samo razrjesenje skoro pa nacrtano. pretpostavljam jer je i sam pil ukapirao da je zakomplikovao sa silnim simbolizmom i metaforama a i film ce gledat prosjecna americka publika naviknuta na vanila sadrzaje, pa ono, da se pomogne.

evo ispade da ne valja film.  :smfor (29):
valja. volim ovakve majndfakove samo mislim da je dzordzo pozurio i da je mogao sacekat bar jos godinu dana.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline tuberajt

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Osijek
Odg: Filmovi
« Odgovori #1812 u: Travanj 07, 2019, 15:46:15 poslijepodne »
The Mule. Matori omeksao. Od republikanca postao demokrat.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1813 u: Travanj 07, 2019, 18:48:15 poslijepodne »
Shot Caller

https://www.imdb.com/title/tt4633690/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

dosta zanimljiv film.. drži pažnju čitavo vrijeme jer neke stvari nisu logične pa s vremenom dobiješ odgovore.. Zvijer mi je malo neuvjerljiv, ali dobro sad, nije najbitniji u filmu.. Nikolaj je dobro odglumio svoju, više ga ne gledam kao ševca sestre iz GOT-a ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1814 u: Travanj 11, 2019, 10:16:11 prijepodne »
ovo mi moglo bit kjul:
The Dead Don't Die (2019)

odlicna postava.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #1815 u: Travanj 14, 2019, 08:29:44 prijepodne »
Eto, smogoh snage da odem do bioskopa da pogledam rimejk "Pet sematary" https://www.imdb.com/title/tt0837563/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1 , duboko se nadajuci da necu prisustvovati jos jednom nepotrebnom recikliranju, medjutim... Kingovu knjigu sam procitao tek pre par godina i dobrano me je uplasila (mozda ima u tome i cinjenice da sam roditelj, koja je jezu podigla na neki novi, visi nivo), a sto se tice prve ekranizacije  https://www.imdb.com/title/tt0098084/?ref_=nv_sr_2?ref_=nv_sr_2 , pogledah je kao tinejdzer, kada se pojavila krajem 80-tih... Pre par meseci jedan od kanala, ponovo ga je prikazao, i nazalost nije dobro "ostario"... Tek sada se vidi "drvena" gluma recimo Dale Midkiff-a, slab scenario koji je izbacio neke delove romana kljucne za razumevanje nekih posledica cinjenih u filmu (
Spoiler: prikaži
opsednutost Vendigom nekih od likova
)... Sa druge strane, ne moze se poreci i dalje preteca zlokobnost tokom celog filma, gde i u tzv. mirnim, normalnim scenama, imate osecaj nelagodnosti... Sve u svemu, nakon 30 godina, primer koji je zreo za novo, pametnije iscitavanje Kingovog klasika- da li je bas tako? Nazalost, dobili smo tipican novokomponovani, konfecijski horor kakav se pravi u poslednjih 10-ak godina, bezidejan, malokrvan, prepun jeftinih jump scare-ova koji mozda jesu na prvu loptu efektni, ali kada se to ponavlja iznova i iznova, polako prelazi u dosadu i parodiju! Ni karakterni glumci ovde ne pomazu sa svojim "smiranjem" (uporediti Fred Gwynne-a u originalu i John Lithgow-a u rimejku gde prevagu odnosi stariji glumac). A sta reci tek za promenjen kraj u odnosu i na knjigu i originalni film-ok, na prvu loptu jeste efektan (
Spoiler: prikaži
kompletna porodica pretvorena u nazovi zombije, izuzev sina, odlazi kolima , pokusavajuci da nadje srecu u nekom drugom gradu
), ali vec sa paljenjem svetla u bioskopskoj sali, shvatate stupidnost cele situacije! Raspisah se bezveze, pa da polako privodim kraju- nepotreban rimejk, koji ce, kao i svi ostali, imati svoju publiku, a za nas, malcice zahtevnije, uvek ce biti pisana rec...

Offline AgentCarter

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 90
  • Spol: Ženski
Odg: Filmovi
« Odgovori #1816 u: Travanj 14, 2019, 09:08:20 prijepodne »
Vacation (2015)

https://www.imdb.com/title/tt1524930/

Nastavak, reboot ili šta već na Chaseov vacation serijal. Cast mi je ok i nekoliko scena gdje sam se baš odvalila od smijeha, ali isto tako
ima i dosta glupih šala i dosta providnog materijala.
U nekim trenucima sam imala osjećaj kao da ni sami scenaristi nisu znali šta da potrpaju i kojim redoslijedom u film.
Dobro, na kraju nije da se ne može pregledati. Radnja je koliko-toliko interesantna a može se dobro i nasmijati.

Online Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1817 u: Travanj 14, 2019, 19:13:21 poslijepodne »

Jankomi, ne bi bilo loše da prvo pogledaš original.

https://www.imdb.com/title/tt1675434/

Offline jankomi

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #1818 u: Travanj 14, 2019, 20:09:25 poslijepodne »

Jankomi, ne bi bilo loše da prvo pogledaš original.

https://www.imdb.com/title/tt1675434/
Uuuu, hvala, nisam znao da za taj.
Pogledao sam sad, izgleda mi poznato, ne mogu se sjetiti jel sam ga gledao ili ne. Stavljen na skidanje pa ću prvo njega.
Thx još jednom.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1819 u: Travanj 15, 2019, 09:16:10 prijepodne »
Ajde jebote koji kurac, gdje mi je nestao post?

smiri malo živce.. post je u smeću jer film ne možeš preporučiti dok ne pogledaš.. i džabe prijavljuješ slične postove članova koje znamo već 10 godina.. coa može napisati šta god hoće i post mu neće biti obrisan.. tvoj hoće.. kad pogledaš film, preporuči ga ili ne.. ovako možeš naći 100 filmova i napisati ovo djeluje dobro.. to nam ništa ne znači.

p.s. također, o američkoj verziji filma The Intouchables se već pisalo.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1820 u: Travanj 15, 2019, 09:29:33 prijepodne »
Isto tako i coa može naći 100 filmova i napisati "ovo deluje dobro", to nam ništa ne znači. Bezveze smara temu.
A kao drugo, dao sam usporedbu sa filmom Me before you tako da nije baš da sam samo napisao "ovo deluje dobro".

e sad si shvatio.. coa može.. samo jedno pitanje: kako možeš usporediti nešto što nisi gledao s nečim što jesi? pogledaj film pa uspoređuj.

Offline jankomi

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Filmovi
« Odgovori #1821 u: Travanj 22, 2019, 09:48:00 prijepodne »
Arctic (2018)
PG-13 | 1h 38min | Adventure, Drama | 31 January 2019 (Denmark)

https://www.imdb.com/title/tt6820256/

Film je ok, slažem se sa ocjenom s IMDB-a.
Ocjena bi mogla biti i bolja da se čitav film nisam pitao "ali kako je ona piškila i kakila; kako to da nitko ni jednom u filmu nije ni zakašljao, ni kihnuo a većinom nigdje grijanja i to na nekih -35; kako je izašao sa slomljenom nogom iz one rupe; kako to da je najopakiji predator - polarni medvjed samo tako otišao od njih nakon upaljene baklje, a hrana mu je bila praktički poslužena u rupi; zašto je pomislio da je ženska umrla i htio je ostaviti, a nije joj ni puls provjerio"... film ima dugačke mučne scene i po tome malo vuče na "127 Hours" iz 2010.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Filmovi
« Odgovori #1822 u: Travanj 22, 2019, 10:37:47 prijepodne »
Arctic (2018)
PG-13 | 1h 38min | Adventure, Drama | 31 January 2019 (Denmark)

https://www.imdb.com/title/tt6820256/

Film je ok, slažem se sa ocjenom s IMDB-a.
Ocjena bi mogla biti i bolja da se čitav film nisam pitao "ali kako je ona piškila i kakila; kako to da nitko ni jednom u filmu nije ni zakašljao, ni kihnuo a većinom nigdje grijanja i to na nekih -35; kako je izašao sa slomljenom nogom iz one rupe; kako to da je najopakiji predator - polarni medvjed samo tako otišao od njih nakon upaljene baklje, a hrana mu je bila praktički poslužena u rupi; zašto je pomislio da je ženska umrla i htio je ostaviti, a nije joj ni puls provjerio"... film ima dugačke mučne scene i po tome malo vuče na "127 Hours" iz 2010.

Zvučat će ti čudno ali na -35 nema prehlade možeš se samo smrznuti. Virusi nisu aktivni a na -70 se i konzerviraju. U trenutku kada uđeš u toplu prostoriju oni se aktiviraju , ali dok si u debelim minusima nema šmrcanja.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #1823 u: Travanj 22, 2019, 20:30:39 poslijepodne »
Da. Ponekad filmovi deluju stupidno i neverovatno u takvoj meri da pomisliš ovo je bzvz skroz. Obično takvi filmovi budu baš po istinitom događaju. Ne znam sad ime filma, ono sa Ed Herisom kad su kao bežali iz sibirskog gulaga. Tad sam ja isto to mislio koja glupost od filma. Kasnije sam saznao da je kao rađen po istinitom događaju.  Treba kriviti producente scenariste... Zamisli kreneš od nečeg istinitog i napraviš glupost u koju je teško poverovati. Znači počni da se baviš nečim drugim. Move on.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1824 u: Travanj 22, 2019, 20:54:50 poslijepodne »
...Ne znam sad ime filma, ono sa Ed Herisom kad su kao bežali iz sibirskog gulaga...

Bijeg iz Gulaga

a Titanic? kakav trash.. bila sam 3. srednje kad je taj film izašao u kinima.. svi su bili očarani, ja sam bila van sebe što su jednu takvu katastrofu sveli na ljubavnu priču  :smfor (9):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1825 u: Travanj 22, 2019, 21:03:27 poslijepodne »
ahahahah! bravo bravo, ol mi vjerovat da je dostina drugova iz srednje plakala, meksicke sapunjare im nijesu ravne?
dobro se sjecam kad mi drug boro rece, jesi od kamena bem te u to glave...
ja ono... ocu da krepam od smijeha.
al sam plak'o na zadnjeg betmena, jesam.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Online Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1826 u: Travanj 23, 2019, 00:56:06 prijepodne »
Arctic (2018)
PG-13 | 1h 38min | Adventure, Drama | 31 January 2019 (Denmark)

https://www.imdb.com/title/tt6820256/

Film je ok, slažem se sa ocjenom s IMDB-a.
Ocjena bi mogla biti i bolja da se čitav film nisam pitao "ali kako je ona piškila i kakila; kako to da nitko ni jednom u filmu nije ni zakašljao, ni kihnuo a većinom nigdje grijanja i to na nekih -35; kako je izašao sa slomljenom nogom iz one rupe; kako to da je najopakiji predator - polarni medvjed samo tako otišao od njih nakon upaljene baklje, a hrana mu je bila praktički poslužena u rupi; zašto je pomislio da je ženska umrla i htio je ostaviti, a nije joj ni puls provjerio"... film ima dugačke mučne scene i po tome malo vuče na "127 Hours" iz 2010.

A Madsa ni da spomeneš ...ccc  ;D
Čovek je odlično odradio posao,sam izneo film...a ti se pitaš  za neke trivijalne stvari koje se mogu primeniti na svaki film /seriju.

pr. iz moje omiljene serije - neki ljudi u GoT godinama nose istu garderobu - da li  je operu, i još važnije-da li se oni kupaju?  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1827 u: Travanj 26, 2019, 13:23:37 poslijepodne »
bio sam na endgejm sinoc.
ne znam je li do mog loseg raspolozenja uslovljenog ponasanjem gomile jezive djece sa amerikanizovanim urbanim vokabularom (holi fak, holi sit...) ili je prosto
Spoiler: prikaži
infiniti var po svakoj tacki masu bolji film.

jes dobar, al me film nije dirnuo zeru. prazan sam bio.

edit:
sad se sjetih. ko planira da ide nek ne ceka after kreditse jer ih NEMA.
mi cekali 10min i ulazi zaposleni koji nam je inace cijepao karte i veli a nema vam onih scena ako to cekate...
a vise od pola sale ostalo...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Filmovi
« Odgovori #1828 u: Travanj 29, 2019, 02:08:55 prijepodne »
Pogledao nove Avengere.

Spoiler: prikaži
Finale MCU-a koje se čeka više od 10 godina i 21-og filma. Užasno napeto i teško za ispratiti. Morati ću ga pogledati još 2-3x da 'pohvatam niti' do detalja. Gluma je na vrhunskom nivou, a kako ne bi i bila pored toliko glumačkih veličina, ne sjećam se filma u kom je bilo više zvijezda. Ovdje su se baš iskazali, bilo je lijepo vidjeti neke ponovne sastanke, tu prvenstveno mislim na Tonija i Stevea, Tonija i Petera Parkera i Doctora Strangea, zatim Romanoff i Bartona. Smatram da je previše toga smješteno u ovaj zadnji film, to je trebalo biti podijeljeno barem na dva dijela, iako traje 3h, još uvijek je nedovoljno za sve fino posložiti. Tu je i zadnji cameo Stan Leeja, nedostajati će mi taj starac u ovakvim zdanjima. Težak je za gledanje nekome ko voli Marvela i ko je ispratio sve filmove, tačno sam se nasekirao gledajući. Uglavnom, kapa dole za Marvel i sve što su uradili u zadnjih deset godina.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1829 u: Travanj 29, 2019, 11:14:01 prijepodne »
Spoiler: prikaži
natrrpano definitivno, gomilu likova sveli na kameo.
previse patetisanja u prvih skoro sat vremena. ja razumijem da su se morale vidjet posljedice tanosovog fnger snapa, ali razvuc toliko... glava me zaboljela.

moguce da cu poc jos jednom, ne sto nijesam shvatio:
Spoiler: prikaži
pomalo izmijenjeni koncept tajm travela - u filmu nazvanog time heista, nego: djeca.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.