Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1051141 puta)

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2700 u: Lipanj 02, 2019, 22:08:40 poslijepodne »
Postoji serija What/If, ali ne glumi Reese Whiterspoon već Renee Zellweger i Jane Levy. Deluje zanimljivo, ali nisam gledala.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2701 u: Lipanj 03, 2019, 10:39:44 prijepodne »
je li ko zavrsavao drugu sezonu americkih bogova?
ja sam pogledao prve dvije, prva bila dobra, vizuelno ludilo, a na drugu sam zaspao 15x i ne nastavljah dalje.
nekako mi je bas prespora i pretenciozna serija, da nema meksejna i njegovih otkacenih deonica, i pabla srajbera, okrenuo se ne bi...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2702 u: Lipanj 03, 2019, 14:17:59 poslijepodne »
je li ko zavrsavao drugu sezonu americkih bogova?
ja sam pogledao prve dvije, prva bila dobra, vizuelno ludilo, a na drugu sam zaspao 15x i ne nastavljah dalje.
nekako mi je bas prespora i pretenciozna serija, da nema meksejna i njegovih otkacenih deonica, i pabla srajbera, okrenuo se ne bi...

Isto, zaglavljen na drugoj epizodi i nemam volje da nastavljam. Sve mi se cini da ce samo nabacivati zaboravljene bogove u 5-10 minuta epizode i onda besmisleni pogledi u daljinu i razvucena radnja.
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2703 u: Lipanj 03, 2019, 17:53:07 poslijepodne »
to, to... proseraj cisti. od zene onoga glavnog lika ospe dobijam.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 417
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2704 u: Lipanj 03, 2019, 23:13:03 poslijepodne »
to, to... proseraj cisti. od zene onoga glavnog lika ospe dobijam.
Evo ja sam izdrzala do kraja.Ima nekog smisla u finalu,ali je stvarno mukotrpan put.Ova druga sezona samo se vrti oko ideje za koju je bila dovoljna i prva sezona
Spoiler: prikaži
bogovi postoje samo ako imaju vernike i rat starih i novih(stampa,tv,internet-novi mediji) bogova
.

Offline Dibidus

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2705 u: Lipanj 04, 2019, 10:54:32 prijepodne »
Ja sam pokusao American Gods prvu sezonu ali me nikako nije privukla. Procitao sam knjigu i bas mi nije legla atmosfera i vajb serije, pre svega glavni glumac, totalno mi je off.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1115
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2706 u: Lipanj 05, 2019, 06:49:48 prijepodne »
Nije me dugo bilo, pa ne znam da li se pisalo o "Doom Patrol". Ja prevodim sezonu i moram priznati da sam očekivao nešto drugo s obzirom koliko je hvale po stranim forumima. Oko 5-6-te epizode molio da netko preuzme. No što dalje to bolje. Ima u toj ludosti i drametine i sistema, koliko god kaotično bilo na početku. Problem je što su najveće apsurde nagurali u prvih par epizoda...( kao ono kada nestaju u  dupetu magarca???). Masa ljudi odustala, no poslije bilo sve bolje i bolje. Samo da se navikneš na taj apsurdni humor prema kojem je "Deadpool" šala mala. Uglavnom sada sam se navukao mada mi nema druge jer eto još malo i gotova sezona...

Hvala lepo za prevode. Ja gledam i pisao sam već tu u ovoj temi. Ostalo mi je još par epizoda. Serija je rajt in maj ali. Verovatno ću večeras nastaviti ćta imam poskidano. Likovi su prilično komplexni da ne kažen iskomplexirani. Pročitao sam naknadno da je spinof neke druge serije. Ne znam kakva je ta druga.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2707 u: Lipanj 05, 2019, 18:40:08 poslijepodne »
upravo pogledao 4. epizodu Years and Years i... no words

Russell T. Davies je sadist i genijalac, streslo me do srži...
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Rulic

  • Gost
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2708 u: Lipanj 05, 2019, 22:17:09 poslijepodne »
Black Mirror S05E01 - Striking Vipers

Dosadno, Amerikarizirano(AA dapače), cijela epizoda mogla je biti jedan sićušni segment jedne od najboljih epizoda BM The Entire History of You .

Spoiler: prikaži

Ovo je ljubavna priča s klasičnim netipičnim ljubavnim trokutom koji na kraju završava s "i vuk sit i ovce na broju"

Rulic

  • Gost
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2709 u: Lipanj 06, 2019, 00:08:53 prijepodne »
Black Mirror S05E02 - Smithereens

Koliko je prva epizoda monotona toliko je ova napeta i puna dinamike tako da kad sam počeo gledati nisam mogao stati(sorry šefice, neću gledati treću!)
Početak više nego savršen. Auto s volanom na desnoj strani i engleski naglasak. Za razliku od prve epizode ovdje su Ameri dozirani umjereno po potrebi.
Spoiler: prikaži

U biti prikazano je ono što manje više svi znamo ali si ne želimo priznati.
Društvene mreže znaju sve o nama pa čak i više od policije.
Ovisnici smo o mrežama i najmanja sitnica može nam izazvati problem(u ovom slučaju saobraćajna nesreća)
Sami šefovi ponekad nisu sami svjesni kakvo su čudo izmislili a kad spoznaju nema više natrag jer su više sile uključene.

P.S. Uz svu tehniku koja je korištena nigdje nije bilo sveprisutnog Apple loga a moglo je biti u gotovo svakom kadru!
Počeli su koristi fore iz filmova tako da će prevoditelji  pri pojavi odjavne špice morati napisati "ima još"!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2710 u: Lipanj 06, 2019, 13:04:37 poslijepodne »
vincesteru stariji,
kakva je ova nova sezona sildovaca?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline su57f22

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2711 u: Lipanj 06, 2019, 16:30:27 poslijepodne »
Tko voli dokumentarce toplo preporucjem ovaj:THE PLANETS 2019.Super animacije,nastanak soalrnog sistema i kako se svaki planet nasao na mjestu na kojem je sad.Stvarne snimke svake poslane sonde u bezpuce svemira,kemijski sastavi planeta,valicine.Isplati se pogledat,a ocjena je vrlo visoka na imdb.Gustat cete

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2712 u: Lipanj 06, 2019, 16:33:48 poslijepodne »
vincesteru stariji,
kakva je ova nova sezona sildovaca?

Pogledao sam samo prvu epizodu, nisam stigao ostale od silnih obaveza u zadnje vrijeme. Prva mi je ok, kao neki uvod u ludje stvari. Gledam ostatak preko vikenda, pa javim utiske.  ;D
Gledam
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2713 u: Lipanj 07, 2019, 07:54:30 prijepodne »
ne znam je li ko upratio ovaj swamp thing, vidim ima odlicne kritike.
poucen lijepim iskustvom sa dc serijama nijesam se cimao no mi privuce paznju ovaj clanak:
https://www.serijala.com/fantastika/swamp-things-ekspresno-otkazan-samo-tjedan-dana-nakon-premijere/
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2714 u: Lipanj 07, 2019, 15:30:18 poslijepodne »
Nije me dugo bilo, pa ne znam da li se pisalo o "Doom Patrol". Ja prevodim sezonu i moram priznati da sam očekivao nešto drugo s obzirom koliko je hvale po stranim forumima. Oko 5-6-te epizode molio da netko preuzme. No što dalje to bolje. Ima u toj ludosti i drametine i sistema, koliko god kaotično bilo na početku. Problem je što su najveće apsurde nagurali u prvih par epizoda...( kao ono kada nestaju u  dupetu magarca???). Masa ljudi odustala, no poslije bilo sve bolje i bolje. Samo da se navikneš na taj apsurdni humor prema kojem je "Deadpool" šala mala. Uglavnom sada sam se navukao mada mi nema druge jer eto još malo i gotova sezona...

Hvala lepo za prevode. Ja gledam i pisao sam već tu u ovoj temi. Ostalo mi je još par epizoda. Serija je rajt in maj ali. Verovatno ću večeras nastaviti ćta imam poskidano. Likovi su prilično komplexni da ne kažen iskomplexirani. Pročitao sam naknadno da je spinof neke druge serije. Ne znam kakva je ta druga.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk
Meni je baš dobra evo došao sam do predposljednje epizode, čekam titlove da izađu (šteta što si prestao prevoditi), istina da su prve epizode bile zabavnije dok su se likovi razvijali,  bilo je tu svakakvih budalaština, od apsurda pa čak i crnog humora,ali sada kada smo se upoznali sa svim likovima (kada su se oni upoznali sa samim sobom) , započela  je konkretna radnja odn. dio radnje koji objašnjava zbog čega su oni tu i koja je njihova svrha u seriji i kako iskoristiti svoje spoznaje i sve naučeno da ostvare cilj[...spoiler]oslobode svog voljenog Šefa[/spoiler]...Također se još uvijek pojavljuju novi blesavi likovi poput:
Spoiler: prikaži
bradatog čovjeka(koji zapravao nema bradu) kojem se super moći pojave kada konzumira dlake neke druge osobe
,tako da je meni serija prilično zabavna. Btw DP se prvi puta pojavljuje u Titansima.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 683
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2715 u: Lipanj 08, 2019, 16:08:28 poslijepodne »
Upravo odgledao prvu epizodu serije https://www.imdb.com/title/tt8362852/
Mogu reci da je odlicna!!!Jako zanimljiva serija sve reporuke!

Dok sam bio balavac gutao sam strip i jedva čekao da se opet pojavi, nadam se da ga nisu pokvarili u toj seriji.
Ali pustimo to, kako možeš ocijenit seriju na osnovu jedne epizode? Pa stoput mi se dogodilo da je prva epizoda nečega ludilo dobra i onda serija potone (primjerice Outcast koji nakon vrhunske početne epizode preraste u odugovlačenje a la Santa Barbara žali bože vremena koji sam potratio na nju).

Ono što je čudno u svemu je da je serija, iz nenavedenog razloga, jučer - otkazana:
https://edition.cnn.com/2019/06/06/entertainment/swamp-thing-dc-universe-canceled-trnd/index.html

Rulic

  • Gost
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2716 u: Lipanj 09, 2019, 10:41:42 prijepodne »
Tales of the City S01E01

https://www.imdb.com/title/tt7087260/

Vraćanje u grad odrastanja (San Francisco) i otkrivanje skrivenih tajni iz prijašnjeg života. Jasno na kraju je zaplet koji nas tjera da odmah nastavimo gledati dalje(ali ipak je nedjelja pa se ide van)

Odjavna špica sve pokazuje u kakovom se društvu i okruženju sve događa.



« Zadnja izmjena: Rujan 25, 2019, 21:37:28 poslijepodne od Rulic »

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2717 u: Lipanj 09, 2019, 11:20:31 prijepodne »
Uuuuuuuuuuu, pogledao trejler. Može, može.  :thcheerleader3

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2718 u: Lipanj 09, 2019, 12:08:37 poslijepodne »
Uuuuuuuuuuu, pogledao trejler. Može, može.  :thcheerleader3
I ja ću ovo da gledam, obećava.  :smfor (27):

Rulic

  • Gost
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2719 u: Lipanj 09, 2019, 18:56:48 poslijepodne »
Uff!!!

Tales of the city ima 3(tri)!!! prethodna dijela sa gotovo identičnim glumcima!

Tales of the City - 1993
https://www.imdb.com/title/tt0106148/?ref_=tt_rec_tt

More Tales of the City - 1998
https://www.imdb.com/title/tt0120574/

Further Tales of the City - 2001
https://www.imdb.com/title/tt0245625/?ref_=tt_rec_tt



Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2720 u: Lipanj 10, 2019, 08:21:59 prijepodne »
NOS4A2
https://www.imdb.com/title/tt5194792/
pogledah prve 3. sta znam, cisti prosjek da se ne lazemo. vidim da je po knjigama, da li je trilogija neka pa po jednoj rade... cini mi se...
uglavnom kao neka horor misteri bajka, mada ja toga horora ne vidjoh a inace skroz ima kingovski vajb.
neki starac manijak otima djecu po gradicima, vodi ih u nekakav krismaslend, kako ih povede tamo postaje mladji i tako sve u krug...
minvajl in sam adr taun, tek iskocila iz haj skul-a, jedna cura paralelno sa tim otmicama dobija kao neke vizije a koje to nijesu, nego je, jelte posebna, the chosen one, polako kapira da je na njojzi da se suprostavi silama tame...
u trecoj ep. se nazire nekakva mitologija, ne djeluje skroz zanimljivo ali da se ispostuju jos makar dvije ep. pa cemo vidjet oce li se odradit shift+del...
vise sam ocekivao. dosta vise.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2721 u: Lipanj 10, 2019, 11:53:05 prijepodne »
Mixology  :bear3:

Odgledao tokom vikenda, lagana komedija koja prati jedno vece u baru iz ugla desetak likova. 13 epizoda koje nisu ni napete ni brutalne vec simpaticne i zabavne. Definitivno preporucujem za opustanje i eventualno podsecanje na blamove iz mladosti :)

 https://www.imdb.com/title/tt2727600/

Serija je inace otkazana posle prve sezone, sto je u sustini i dobro jer ovako ostaje kao zaokruzena prica koja opisuje to jedno, nastavak bi bio cisto silovanje po mom misljenu.
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2722 u: Lipanj 10, 2019, 12:31:55 poslijepodne »
Vidim da se nije baš pisalo o ovoj seriji, meni je bila odlična prva sezona i mislim da je uvelike podcjenjena serija.
Radi se o Netfilxovoj, njemačloj sf/mistery seriji Dark, evo trailera za drugu sezon a vec su najavili i treću. Druga počinje 21.6., pa ako nekoga zanima:

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2723 u: Lipanj 10, 2019, 13:57:58 poslijepodne »
dark nikako nije podcijenjena serija, nego mozda i najprijatnije iznenadjenje te sezone. nije prosla ispod radara.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2724 u: Lipanj 13, 2019, 00:11:30 prijepodne »
Upavo završio Doom Patrol i sve u svemu mogu reći da sam zadovoljan, nije bio neki grande finale , ali od takve serije nisam to niti očekivao,znam da ima puno skeptika preme DC-evim  serijama ali meni je baš bila ako ništa zabavna, solidna radnja sa mnoštvom bizarnih i pomaknutih skećeva, pred kraj serije čak se dogodio i pomalo neočekivani twist ako se može reči da je nešto očekivano ili neočekivano jer serija je takva da je  stvarno kreativno neograničenai, tj. ima određenu slobodu da što god da se dogodi bilo kakva ludost ili glupost može proći, uglavnom ne znam sa kojom serijom bi ju mogao usporediti, ako želite pogledati zabavnu seriju punu sarkazma i cinizma a da pri tome ne naprežete vijuge, eto je.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2725 u: Lipanj 13, 2019, 08:22:59 prijepodne »
nastavih nos4a2, pogledao 6.
prerazvucena serija sa bas slabim kastingom. prilicno mlaki likovi, ne moz se vezat ni za koga. patetike kolko oces, svi nesto ukoceni ka da im je pritka u prkno.
centralni lik place 38 minuta po epizodi.
jedino sveti zakarije zna da prodrma precestu dosadu, ali se vidno preglumljava. bilo je par hrabrih poteza u ep.4 koja je i najbolja ali to bi bilo to.
uglavnom, sve je jasno. ta glavna misterija je manje-vise raspetljana tako da u zadnje 4 epizode ocekujem navalu iznudjenih rjesenja u vidu ljubavnih trouglova i poboljsanja poremecenih porodicnih odnosa.
zasto ja ovo gledam...  :smfor (9):
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2726 u: Lipanj 13, 2019, 18:47:08 poslijepodne »
zasto ja ovo gledam...  :smfor (9):

To je taj entuzijazam i optimizam koji nas tera da gledamo glupo izvedene serije sa dobrom idejom u nadi da ce se u holivudu pojaviti kreativni scenarista koji nije sablonac kao ostalih 102%!

Scene iz Kalifornikacije koje pokazuju kako funkcionise kreativni proces scenarista u tipicnom studiju su neprocenjive i objasnjavaju frustraciju koju smo svi osetili tu i tamo (ili neki, nazalost, stalno....).
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2727 u: Lipanj 14, 2019, 08:27:04 prijepodne »
u serji Episodes su nam mozda priblizili kako amerikanci rimejkuju tudje uspjesnice... in dis kejs britanske.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Rulic

  • Gost
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2728 u: Lipanj 14, 2019, 18:04:57 poslijepodne »
Younger S06E01

Počelo je odmah žestoko. Najnovije je da je Sutton konačno u 6. sezoni propjevala. Još nije proplesala iako u svojoj vitrini ima 2 Tonya(Oscari za mjuzikl).
Najbolja stvar je kad Kelsey pita Lizu „Zar se stvarno u 80-tim radilo 9 to 5“

Za sve zainteresirane evo linka gdje fenomenalna Sutton Foster pjeva i pleše
Spoiler: prikaži





Trinkets
https://www.imdb.com/title/tt9134194/?ref_=tt_ov_inf




Anonimni Kradljivci(Shoplifters Anonymous). Prva epizoda je upoznavanje i odmah u akciju. Inače radnja je jasno u High School gdje su uvijek prisutne "kaste" i uvijek ovi iz niže kaste žele u višu.

Spoiler: prikaži

Hause party – ne trebaš biti pozvan da bar ima kod nas
Thabitha – izgovor konačno smo čuli naglasak.
Nakon seanse liječenja od krađe idu se takmičiti tko će najbolje(najskuplje) ukrasti.
Iskoristili štos sa zaobilaženja alarma kao na kraju 1. Sezone Homelanda!
Tek nakon trećeg uneređivanjaprolijevanje, povraćanje, bacanje hrane) nekoga dobila je nagradu „Winner takes all“
Na kraju se pokaže da je Elodi profi za sve njih



Trikovi koje vidite u krađi nemojte pokušavati kod kuće!

Update 15.06

Nakon odgledane 4 epizode Trinketsa ništa bitno se nije dogodilo po pitanju glavne teme!? "Shoplifters Anonymous". Serija se pretvorila u tipičnu teenage sapunicu sa svim već viđenim situacijama.

Velika prednost je što pojedine epizode traju cca 25' pa se mogu pogledati umjesto noonera, ili možda čak i poslije.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2729 u: Lipanj 16, 2019, 11:40:56 prijepodne »
Ne znam da li je neko pominjao ali Hustle je odlicna britanska serija sa malim brojem epizoda po sezoni i odlicnom pricom i likovima. Radi se o grupi prevaranata koji ciljaju bogate mete i navode ih da daju svoj novac kroz prevaru (naravno!). Svidja mi se kako su neke sitnije prevare objasnjene kao i odnos medju glavnim likovima.

https://www.imdb.com/title/tt0379632/



Inace, serija je zavrsena i nece biti nastavaka. Ameri su pokusali da urade nesto slicno sa The Leverage (https://www.imdb.com/title/tt1103987/?ref_=nm_knf_t2) ali su krenuli da preteruju sa akcionim scenama tako da je kvalitet nizi (po mom misljenju).
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.