Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Lost  (Posjeta: 79526 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Skip

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sabac
Odg: Lost
« Odgovori #90 u: Ožujak 23, 2018, 02:06:15 prijepodne »
ne znam da li me je ijedna druga serija više ubila u pojam od ove. po meni tu toliko upropastili kraj da su uništili sve sezone koje su bile dobre. totalno razočarenje..

Offline savager

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Crna Gora
Odg: Lost
« Odgovori #91 u: Ožujak 24, 2018, 16:18:36 poslijepodne »
ne znam da li me je ijedna druga serija više ubila u pojam od ove. po meni tu toliko upropastili kraj da su uništili sve sezone koje su bile dobre. totalno razočarenje..

Upravo tako. Prije par dana me drug pitao za Walking dead, nije gledao pa bi počeo ako je ok.
Nisam znao šta da kažem... serija kod koje je prvih par sezona od, posle toga samo ide nizbrdo.
Kod Lost je to više izraženo, jer je bila vrhunska serija, da bi je posle onako upropastili...

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Lost
« Odgovori #92 u: Ožujak 24, 2018, 16:50:11 poslijepodne »
Ne bih baš rekla da su je upropastili. Poslednja sezona Losta nije uopšte tako loša, samo je kraj zbrzan i sadrži nepotrebne scene koje su mogle biti izbegnute dok je trebalo nama prepustiti da sami rešavamo misteriju.

Offline Skip

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sabac
Odg: Lost
« Odgovori #93 u: Travanj 09, 2018, 00:35:41 prijepodne »
Ne bih baš rekla da su je upropastili. Poslednja sezona Losta nije uopšte tako loša, samo je kraj zbrzan i sadrži nepotrebne scene koje su mogle biti izbegnute dok je trebalo nama prepustiti da sami rešavamo misteriju.

Subjektivni osjećaj, kod oboje  ;D

"subjektivni osećaj" - "obucite se slojevito" - Nada Macura (oplakah i padoh sa stolice).

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #94 u: Travanj 14, 2018, 00:25:29 prijepodne »

nidje veze naravno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline salseros

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #95 u: Svibanj 21, 2018, 10:06:16 prijepodne »
kraj serije je totalno razočarao i zbrkao priču....

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #96 u: Svibanj 21, 2018, 22:32:24 poslijepodne »
da, taweret je zajebao. ne moze ono.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Lost
« Odgovori #97 u: Lipanj 20, 2018, 22:34:24 poslijepodne »
https://www.sporcle.com/games/geronimostilton/lost-01?sc=lostabc

Zanimljiva igrica, teska cak i za fanove Losta, ja sam imao tek oko 65% :-O

Javite svoje rezultate :D
Reality is almost always wrong.

Offline buckocar

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kragujevac, Srbija
Odg: Lost
« Odgovori #98 u: Srpanj 25, 2018, 17:02:59 poslijepodne »
Kraj serije je sve uprskao...prosto mi bilo krivo sto sam gledao tolike epizode...ipak je ovo serija koja me navukla na sve ostale serije...

Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #99 u: Studeni 26, 2018, 10:50:43 prijepodne »
ne znam da li me je ijedna druga serija više ubila u pojam od ove. po meni tu toliko upropastili kraj da su uništili sve sezone koje su bile dobre. totalno razočarenje..


Kad se samo sjetim dok sam to gledao. Prvih par sezona odlične, ali jednostavno nisu dovoljno objasnili te nadnaravne pojave i anomalije. I definitivno mi je bila preduga, ali stvarnom možda je stvar ukusa i neki kažu da im je kraj ok. Već godinama pričaju o nekom ponovnom snimanju i mislim da bi to moglo popraviti stvari da malo više objasne... Definitvno kultna serija,ali teško da ću ju ići gledati još jednom

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #100 u: Studeni 26, 2018, 11:45:01 prijepodne »
davno je rekao lindelof da je zavrsio sa Lostom, cak i sa samim pomenom iste. za kjuza ne znam, ali on se odavno okrenuo drugim projektima - the strain, bates motel...
jj abrams je rezirao samo pilot i poslije je bio samo u kreditsima i nije imao apsolutno nikakav uticaj na seriju (ok studio je njegov) ali ovaj dvojac se pitao za sve. to je njihov rad.
to pominjanje eventualnog ributa ili cega vec je samo nagadjanje fanova. a i sama serija je zaokruzena i osim nekog spin ofa - sto bi takodje bila glupost, ja stvarno ne vidim neku ideju koja ne bi bila osudjena na propast.
lijepo su rekli:
Remember, Let Go, Move On...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline TanCo

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: CherryLand
Odg: Lost
« Odgovori #101 u: Studeni 27, 2018, 09:27:19 prijepodne »
Lost je serija naše mladosti. Bez puno CGI efekta fokusirana na likove i odličnu temu. Zauvijek će ostati u našim srcim bez obzira na neke nedosljednosti.

Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #102 u: Studeni 28, 2018, 08:37:22 prijepodne »
Lost je serija naše mladosti. Bez puno CGI efekta fokusirana na likove i odličnu temu. Zauvijek će ostati u našim srcim bez obzira na neke nedosljednosti.

Slažem se. Serija je nostalgična jer u vrijeme kad sam ju gledao nisam imao internet i jedino kaj sam mogao gledati je bilo na tvu, a na tvu je bilo svašta tako da je ova bila top serija.  ;D Žao mi jedino tih nedosljednosti, stvarno mi nema smisla da nisu mogli neke stvari bolje objasniti

Offline DogsAreTheBestPeople

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Lokacija: Svet maste
Odg: Lost
« Odgovori #103 u: Prosinac 17, 2018, 05:16:17 prijepodne »
Koliko me je samo odusevila prva sezona, toliko je bila originalna i zanimljiva, sa odlicnim likovima i radnjom, posle su bas razocarali. Silno su zeleli da produze seriju da su previse zapetljali, te su otputovali u proslost, te su se neki vratili u civilizaciju itd, skoro nista nisu objasnili niti ima ikakvog smisla. Isto su uradili i sa serijom Once upon a time, tako savrsene na pocetku, a masakrirane na kraju, 5-6 glumaca glume u obe serije, a i pisci koju su kreirali Once upon a time su pisali odredjen broj epizoda serije Lost.

Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #104 u: Prosinac 18, 2018, 15:45:47 poslijepodne »
Koliko me je samo odusevila prva sezona, toliko je bila originalna i zanimljiva, sa odlicnim likovima i radnjom, posle su bas razocarali. Silno su zeleli da produze seriju da su previse zapetljali, te su otputovali u proslost, te su se neki vratili u civilizaciju itd, skoro nista nisu objasnili niti ima ikakvog smisla. Isto su uradili i sa serijom Once upon a time, tako savrsene na pocetku, a masakrirane na kraju, 5-6 glumaca glume u obe serije, a i pisci koju su kreirali Once upon a time su pisali odredjen broj epizoda serije Lost.

Očito neki filozof to piše   ;D ;D

Offline hogar123

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Cardak ni na nebu ni na zemlji
Odg: Lost
« Odgovori #105 u: Prosinac 18, 2018, 20:49:37 poslijepodne »
Koliko me je samo odusevila prva sezona, toliko je bila originalna i zanimljiva, sa odlicnim likovima i radnjom, posle su bas razocarali. Silno su zeleli da produze seriju da su previse zapetljali, te su otputovali u proslost, te su se neki vratili u civilizaciju itd, skoro nista nisu objasnili niti ima ikakvog smisla. Isto su uradili i sa serijom Once upon a time, tako savrsene na pocetku, a masakrirane na kraju, 5-6 glumaca glume u obe serije, a i pisci koju su kreirali Once upon a time su pisali odredjen broj epizoda serije Lost.
Slicno je i sa serijom the 100.
https://www.imdb.com/title/tt2661044

Rulic

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovori #106 u: Prosinac 19, 2018, 20:58:14 poslijepodne »
Različit je bio doživljaj gledati u "originalu" 2000tih godina i gledati sada. Tada si nismo mogli priuštiti odgledati sezonu preko vikenda. Imalo je to svoje drži i napetosti. Osim toga sada je hiperprodukcija serija i postoji zasičenost kvantitetom i kvalitetom. Internet i sve što ide s njim otupili su naša čula i snizili kriterije. sada se gleda sve i svašta i tek nakon odgledane sezone dođe ono: tko će mi nadoknaditi izgubljeno vrijeme.

U jesam se raspisao. To je valjda zato jer gledam Mućke na RTL Kockici. Isto idu dvije epizode svaki dan!!!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #107 u: Prosinac 21, 2018, 13:32:19 poslijepodne »
Nesto vise o seriji, nisam gledao ?

cisti procedural, preskoci slobodno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Lost
« Odgovori #108 u: Veljača 28, 2019, 00:22:40 prijepodne »

Offline havijer

  • Razina 0
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Lost
« Odgovori #109 u: Veljača 28, 2019, 00:42:10 prijepodne »
Kad se samo setim neizvesnosti kad je John Lock došao do otvora! Nisam mogao da isčekam novu epizodu!!! Fenomenalna serija, prva koju sam gledao i nisam disao.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Lost
« Odgovori #110 u: Veljača 28, 2019, 02:58:41 prijepodne »
Ne znam, ja ne bih volio reboot, jer je Lost relativno skoro završen, možda nekad u budućnosti. Rebooti, revivali u zadnje vrijeme nisu baš najbolji ( čast izuzecima, npr. TP), ali bilo je i promašaja, npr. sa Filesima.
Mislim da nikako ne bi mogli da ostvare onu misterioznost prve tri sezone, a i ostale tri su bile dobre sa Dharma Iniative i Time Travelom. Jedino je kraj bio takav-kakav je, ali uglavnom pokvare kultne serije sa revivalima i rebootima.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #111 u: Veljača 28, 2019, 07:53:16 prijepodne »
ma nista od toga, garant.
mada vjerujem da bi glumacka ekipa mozda i bila zainteresovana s obzirom kakve su im karijere poslije zavrsetka serije.

c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline AgentCarter

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 90
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovori #112 u: Veljača 28, 2019, 08:59:22 prijepodne »
Ako mogu vratiti staru ekipu na sceni i iza scene bilo bi super. Realno gledajući zadnje 2 sezone Lost može
puno toga još da ponudi . Ako ništa drugo mogu zaokružiti ono finale sa par epizoda . 5-6 ne treba više ali
svakako sa starom gardom jer bez njih sigurno bi bio promašaj.

Offline Aky

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #113 u: Ožujak 01, 2019, 23:03:09 poslijepodne »
Godina se već priča o reebotu. Bilo bi dobro, bar da objasne što je pisao htio reći   ;D ;D

Offline jankomi

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #114 u: Ožujak 04, 2019, 12:55:42 poslijepodne »
Godina se već priča o reebotu. Bilo bi dobro, bar da objasne što je pisao htio reći   ;D ;D
Ja se iskreno nadam da neće biti više ničega jer sam mišljenja da će samo dodatno pokvarit ono što su već pokvarili s zadnjom sezonom.
Serija mi je ostala u sjećanju kao jedna od boljih koje sam ikad gledao, sa sranjem od zadnje sezone gdje nisam ništa shvatio. Doduše bio sam veoma mlad u to vrijeme pa je možda i do toga.
Nekoliko godina kasnije, izašla je serija Leftovers od istih producenata? kao i od Losta.
Svi su ju hvalili kao vrhunsku seriju, pa reko ako mi se svidio Lost, svidjet će mi se i ova.
No odustao sam nakon 2 ili 3 epizode - previše mindfuckova koji su me podsjećali na zadnju sezonu Losta.
Vidim serija i dalje ima visoku ocjenu na imdbu ...

Offline AgentCarter

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 90
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovori #115 u: Ožujak 04, 2019, 19:37:36 poslijepodne »
Ja se iskreno nadam da neće biti više ničega jer sam mišljenja da će samo dodatno pokvarit ono što su već pokvarili s zadnjom sezonom.
Serija mi je ostala u sjećanju kao jedna od boljih koje sam ikad gledao, sa sranjem od zadnje sezone gdje nisam ništa shvatio. Doduše bio sam veoma mlad u to vrijeme pa je možda i do toga.
Nekoliko godina kasnije, izašla je serija Leftovers od istih producenata? kao i od Losta.
Svi su ju hvalili kao vrhunsku seriju, pa reko ako mi se svidio Lost, svidjet će mi se i ova.
No odustao sam nakon 2 ili 3 epizode - previše mindfuckova koji su me podsjećali na zadnju sezonu Losta.
Vidim serija i dalje ima visoku ocjenu na imdbu ...

The Leftovers je jedna od boljih tv serija uopšte i da veliki je mindfuck ali za razliku od Lost ovdje je kraj kako treba.
Meni je top 5 svih vremena i velika preporuka.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Lost
« Odgovori #116 u: Ožujak 05, 2019, 08:57:53 prijepodne »
objasnjeno je u lost sve, u zadnju sezonu najvise. sad sto su neka otkrica bila trapava - kako je od statue tavereta ostalo samo stopalo a blek rok zavrsio posred dzungle, pa vispersi...
to je vec do pisaca koji su samo gomilali misterije bez neke pocetne ideje kako bi ih objasnili, da bi onda u nedostatku kreativnosti ispalili sad vec ustaljeni sablon:
it's not about destination it's about the journey...
leftovers je napravio nesto slicno ali to je lindelof, takav mu je cv - prometheus, lost... ipak je to pocev od druge sezone jako kvalitetna serija, sa dosta stvarno genijalnih epizoda.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Jack

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: BiH
Odg: Lost
« Odgovori #117 u: Svibanj 13, 2019, 16:25:52 poslijepodne »
Serija koja je najvjerovatnije najvise promijenila moj zivot, serija koja je promijenila i TV i oblikovala serije onakvima kakvih ih znamo sada. Citao sam mnogo da ljudi kritikuju kraj cak i ovde, ali ja mislim da je bio sasvim dobar i u skladu sa serijom, misteriozan i zbunjujuci. John Lock naravno najdrazi lik, njegove scene i njegove epizode su mi nesto najbolje sto se ikada prikazalo na malim ekranima

Offline donnie

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Lost
« Odgovori #118 u: Lipanj 20, 2019, 19:05:07 poslijepodne »
Ah...Lost, bila je...ma k vragu, još uvijek mi je u top 5 serija. Ok, zadnja sezona je možda bila za k...., makar je meni bila solidna, objasinlo se kaj su trebali objasnit, makar su oni flash sideways ispali bezveze, ali ja uvijek velim, ak me serija/film ne rasplače, nije dobar, a ovaj je u tome bome uspio. No, ono što ja volim kod ove serije, su likovi, likovi u koje sam se zaljubio već u prvoj sezoni, s kojima sam putovao, otkrivao sve tajne otoka skupa s njima, koji su bili tako super napisani, zato ih volim i dan danas pogledat, ko da vidim stare prijatelje. Gledao sam seriju tri puta kompletnu, sad u ove ljetne dane mi baš dođe da si ih opet zavrtim :D

Offline vukmar

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Lost
« Odgovori #119 u: Kolovoz 15, 2019, 11:07:43 prijepodne »
Ma dajte, treba sve odgledati.. pogotovo ovakvu serijalizovanu vrstu serije.. To ti je kao da gledaš BrBa prve tri sezone i staneš..
To mi nije jasno.. Znam da je većina nije oduševljena poslednjom sezonom, al treba videti kraj.. zaključiti za sebe..