Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Bron/Broen  (Posjeta: 40189 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4347
  • Spol: Muški
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #30 u: Veljača 20, 2018, 16:50:29 poslijepodne »
Ima samo osam?  Pre je bilo deset. :smfor (2):

Spoiler: prikaži
Čaćiwhg pwaonizr ahnrccaqčohweaohfhaoishg
fohčhčwfčoiihfčiohwgpćsig
ljafoihfougfu
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #31 u: Veljača 20, 2018, 17:45:22 poslijepodne »
Hvala Boris za sve  :clapp :clapp :clapp !!!

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #32 u: Veljača 20, 2018, 20:53:15 poslijepodne »
Kad su krenuli sa emitovanjem, zapitao sam se zasto 8. epizoda, obzirom da je sa ovom sezonom verovatno i kraj serije.  :cry:
I bas zbog toga, fanove su trebali pocastiti kojom epizodom vise.  :smfor (2):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #33 u: Veljača 21, 2018, 08:25:22 prijepodne »
crnjak od vremena u pg cijele nedjelje pa se bacih na tmurne serije.
pogledah prvu, standardno rekao bih. po nekom sad vec ustaljenom sablonu:
Spoiler: prikaži
mastovito ubistvo, uvodjenje gomile likova, navodjenje na krive tragove, malo politike, neslaganja partnera koji rade na slucaju...
velike pauze medju sezonama ne moraju nuzno da uzrokuju dobru narednu. ranije sam bio za to, ali sad mi je vec problem. blage nijesam imao zasto je saga zavrsila u tvorza.
ok, dobio sam naznake u toku epizode, ali dzaba kad sam svo vrijeme razmisljao zasto je tu dje je. pa ono bekvard svako malo, maxe...
dobar je detektiv, partner onoga saginog partnera (imena problem pardon). unio je malo zajebancije sto mi je netipicno za ovako mracan ton serije. kraj epizode me nije uzbudio.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #34 u: Veljača 21, 2018, 20:31:09 poslijepodne »
Citam komentare fanova serije, da ne kazem svi, ali velika vecina je itekako zadovoljna zadnjom sezonom. Jedino u cemu se svi slazu da je trebalo da bude jos koja epizoda, obzirom da je kraj serije, a isto tako ce pokrenuti peticiju da se snimi bar jos jedna sezona. Mnogi su misljenja da je prva i poslednja sezona najbolja, tako da ce fanovi kojih ima beskonacno, uraditi sve sto je u njihovoj moci da se snimi jos jedna sezona.
Ostaje nam da vidimo da li ce im producenti izaci u susret. I ako im uslise molitve, plasim se da ta peta sezona ne bude cisto iz kurtoazije, vec da bude najbolja sezona do sada.
Cak sam se i ja ukljucio kao podrska za snimanje pete sezone, i rekao da Srbija ludi za tom serijom, i da smo svim snagama uz to da se snimanje nastavi, i da su drzavljani Srbije tesko podneli vest kad su culi da je sa cetvrtom sezonom okoncano snimanje serije.
Ostaje nam da vidimo negde polovinom marta kad se celnici budu oglasili, da li ce nastaviti ili ne.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4347
  • Spol: Muški
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #35 u: Veljača 21, 2018, 21:04:28 poslijepodne »
Priča je lepo zaokružena i nova sezona je nepotrebna.
Nije mi se svidelo samo
Spoiler: prikaži
kako je Saga upucala onog u poslednjoj sekundi.
 Malo je američki fazon.


Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #36 u: Veljača 21, 2018, 22:11:12 poslijepodne »
Priča je lepo zaokružena i nova sezona je nepotrebna.
Nije mi se svidelo samo
Spoiler: prikaži
kako je Saga upucala onog u poslednjoj sekundi.
 Malo je američki fazon.

Ma da, fanovi to ne spore, ali prosto zele jos jednu sezonu namenjenu upravo njima.
Ja je jos nisam pogledao jer sam cekao da se kompletira, i taman cu sad kad krenem na odmor, da je z gustom pogledam.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #37 u: Veljača 22, 2018, 10:54:08 prijepodne »
neocekivano sam prezadovoljan sezonom. kao sto vec pomenuh idu sablonski, ali je standardno strasno zanimljiv slucaj.
plasio sam se da ce forsirat tu saginu osobenost, ali ne da briljira, nego je ove sezone neprevazidjena. kidao sam se na neke scene, plati ovo ja moram idem  :sbowing_100-106 - jedna od mnogih.
ocekivano urnebesan odnos sa onim detektivom jonasom  :? ??.
ona komuna me ne zanima precerano, tj. bas su mi dosadni ti djelovi, FU sektasi! mi imamo pravila bla bla, mi smo posebni bla bla... pusti me oli...
nadam se samo da ce povezat sve te podzaplete i gomilu likova, da ce sve legnut kako treba. malo me podsjetise na Dark kad likovi pocese da se pojavljuju jedan za drugim, samo izbivaju sa svih strana.
uvodjenje onog bracnog para u ep4 moze bit potencijalno najbitnije za rjesenje situacije, zena djeluje vrlo zajebano - biologija heh  ;D
sjecam se prve sezone kad se niotkud pojavi, ispostavice se kasnije - d kiler.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #38 u: Veljača 23, 2018, 22:32:22 poslijepodne »
kakva sezona oca im ocinskog hebem  :sbowing_100-106
zvoni telefon i veli:
Spoiler: prikaži
saga noren

ne bih vas vise zadrzavoO.


c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5058
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #39 u: Veljača 23, 2018, 23:28:15 poslijepodne »
I meni je ovako zvonio mobilni kad sam pogledala prvu sezonu.  :smfor (6):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #40 u: Veljača 24, 2018, 00:28:20 prijepodne »
ma nema je na svijet:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #41 u: Veljača 27, 2018, 21:01:49 poslijepodne »
Odgledao prve 3 i za sada nemam apsolutno nijednu zamerku. Nadam se da ce do kraja biti tako, obzirom da je vise nece biti.  :cry:
A Saga je vaistinu prica za sebe. Jedna od najboljih zenskih uloga serijskog formata.
Ja sam na pocetku gledanja serije mislio da je ona zaista takva, i da glumi samu sebe, medjutim, naleteo sam jednom slucajno na kablovskoj intervju sa njom, zena potpuno normalna, nidje veze sa ulogom. I tu me je bas razdusevila.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #42 u: Ožujak 01, 2018, 20:45:27 poslijepodne »
Ostala mi jos poslednja epizoda. Obzirom da sam voleo seriju kao i vecina vas, i da nastavka vise nece biti, resih da je ispratim kako dolikuje:
Svecano cu da se obucem, smoking varijanta, uzecu pecenu curku sa podvarka, veknu 'leba i flasu Kole, jer kokice vise nisu IN.  ;D

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4347
  • Spol: Muški
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #43 u: Ožujak 01, 2018, 20:56:50 poslijepodne »
Da neces i popa da zoves da odrzi opelo? ;D

Sent from Tapatalk


Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #44 u: Ožujak 02, 2018, 18:56:08 poslijepodne »
Ponizavajuce je za ovakvu seriju da samo jedan pop drzi opelo.
Kada joj budem davao ceteres dana, dolazi komplet Srpska pravoslavna crkva na celu sa patrijarhom i crkveni hor.
Bice sjajno.  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #45 u: Ožujak 03, 2018, 00:03:54 prijepodne »
pliz lok d temu, d faks dud d viner.
...

...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #46 u: Ožujak 06, 2018, 19:38:38 poslijepodne »
Šteta što se završila jedna ovakva odlična serija, mada uvijek postoji mogučnost za nastavak i da se to lako naštiklati ako bude volje. Sjećam se da je i nakon prve sezone bilo govora da je to to. Mislim da će ovo da ide dalje, jer nema razloga da bude suprotno.


Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #47 u: Ožujak 06, 2018, 22:56:38 poslijepodne »
Odlična serija, odlična zadnja sezona, odličan kraj. Nema nikakve potrebe za još jednom sezonom.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #48 u: Ožujak 09, 2018, 22:40:23 poslijepodne »
naravno da nema, sve leglo. pa zadnja sve rekla, ne moze bit bolje.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline ljubomilko

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #49 u: Srpanj 30, 2018, 21:40:47 poslijepodne »
Kakva serija,odglčedao sam je u dahu.Čini mi seda ima riomejk samo se radnja događa između Engleske i Francuske.Takođe i američki rimejk koji nisam ni pokušavao da gledam.

Offline redhart

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #50 u: Srpanj 30, 2018, 22:02:48 poslijepodne »
Englesko - francuski rimejk je Tunnel. Nije vezano radnjim za original, i ako se gleda kao serija sama za sebe, nije loše.

Offline buckocar

  • Razina 0
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kragujevac, Srbija
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #51 u: Kolovoz 01, 2018, 00:09:52 prijepodne »
Detektivka Saga je po meni jedan od najjacih likova u serijama...mozda cak i jaci lik od Francisa Underwooda u House of cards...

Offline batagope

  • Razina 0
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Nis
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #52 u: Listopad 21, 2018, 04:35:54 prijepodne »
Osim dansko-švedske produkcije, ova serija ima još dve verzije The Bridge (američko-meksička produkcija) i the Tunnel (englesko-francuska produkcija). The Bridge ima 2 sezone po 13 epizoda. The Tunnel  ima 3 sezone i ukupno 24 epizoda. Ipak, po mom skromnom mišljenju ove dve verzije ne mogu da se mere sa originalom, koji je i trajao najduže (4 sezone i ukupno 38 epizoda).

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #53 u: Listopad 21, 2018, 04:43:50 prijepodne »
Osim dansko-švedske produkcije, ova serija ima još dve verzije The Bridge (američko-meksička produkcija) i the Tunnel (englesko-francuska produkcija). The Bridge ima 2 sezone po 13 epizoda. The Tunnel  ima 3 sezone i ukupno 24 epizoda. Ipak, po mom skromnom mišljenju ove dve verzije ne mogu da se mere sa originalom, koji je i trajao najduže (4 sezone i ukupno 38 epizoda).

Da ne bude zabune. The Tunnel je nalik Bron/Broenu samo u prvoj sezoni. Ostatak je potpuni odmak (namjerni) od originala. Što se tiče drugog dijela skromnog mišljenja   :agree, spin off serije se u pravilu ne mogu mjeriti s originalima. Izuzeci, kao i uvijek, samo potvrđuju pravilo.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Turab

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bosna
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #54 u: Listopad 21, 2018, 17:07:48 poslijepodne »
Osim dansko-švedske produkcije, ova serija ima još dve verzije The Bridge (američko-meksička produkcija) i the Tunnel (englesko-francuska produkcija). The Bridge ima 2 sezone po 13 epizoda. The Tunnel  ima 3 sezone i ukupno 24 epizoda. Ipak, po mom skromnom mišljenju ove dve verzije ne mogu da se mere sa originalom, koji je i trajao najduže (4 sezone i ukupno 38 epizoda).

Da ne bude zabune. The Tunnel je nalik Bron/Broenu samo u prvoj sezoni. Ostatak je potpuni odmak (namjerni) od originala. Što se tiče drugog dijela skromnog mišljenja   :agree, spin off serije se u pravilu ne mogu mjeriti s originalima. Izuzeci, kao i uvijek, samo potvrđuju pravilo.

htio sam da pogledam ovu francusku verziju ali mi je ova francuska glavna glumica bila jako iritantna i bezlična (totalno loša kopija Sare), da sam odmah odustao.

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #55 u: Listopad 26, 2018, 11:18:27 prijepodne »
Odlična serija, odlična zadnja sezona, odličan kraj. Nema nikakve potrebe za još jednom sezonom.

Slažem se da je serija odlična, mada mi je poslednje sezona slabija nego prethodne, i da, nema nikave potrebe za više.
  Serija je mnogo izgubila kada je Martin (Kim Bodnia) otpao iz postave.
  Na Youtube-u sam gledao neki TV intervju sa Sofiom Helin (Saga), i iako ni reč nisam razumeo, ostao sam zapanjen kako žena izgleda u prirodi - kao nečija dobroćudna tetka. Transformacija do Sage je fascinantna.
  Ima dosta Skandinavskih serija ovog tipa, a Bron/Broen je svakako najkvalitetnije urađena.

Offline LeDu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #56 u: Studeni 04, 2018, 15:20:34 poslijepodne »
I ja sam jedan od velikih fanova ove serije, totalno sam bio navučen na gledanje iste.
Ipak slažem se da je ovako serija zaokružena i da ne treba da se nestavlja po svaku cenu.

Offline jankomi

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #57 u: Veljača 01, 2019, 14:29:43 poslijepodne »
Serija je mnogo izgubila kada je Martin (Kim Bodnia) otpao iz postave.

istina, sam ju zbog toga prestao gledati nakon 2. sezone, jednostavno mi je predobar lik bio
ali vidim po komentarima da je kraj vrhunski, hm, hm, možda bi mogao pogledat onda još te 2 sezone

Offline Zlatko73

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #58 u: Svibanj 06, 2019, 18:25:49 poslijepodne »
Idem u septembru u Kopenhagen i Malme, mislio sam da dodem do zatvora da obiđem Martina :)

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Bron/Broen
« Odgovori #59 u: Svibanj 29, 2019, 20:06:43 poslijepodne »
Da li ce se pojaviti nova sezona

stranu nazad...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.