Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Jamestown  (Posjeta: 7690 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4344
  • Spol: Muški
Jamestown
« u: Siječanj 16, 2018, 16:09:52 poslijepodne »


Godina je 1619. U Virdžiniji, potpuno udaljena i osamljena, kao na kraju sveta, nalazi se britanska kolonija - Džejmstaun. Već 12 godina naseljavaju je samo muškarci, ali uskoro u njega pristižu i prve žene među kojima su i Alis, Veriti i Džoslin. One treba da se udaju za muškarce iz kolonije, ali ni najmanje ne slute koliko će njihov dolazak uticati na odnose, ljubav, želje, igre moći i život u samom naselju.
Novi guverner, ser Džordž Jardli i njegova supruga takođe dolaze u Džejmstaun i otkrivaju da vođenje naselja ipak ne može da prođe bez problema, posebno zbog sekretara koji konstantno pokušava da naruši i preotme njegovu poziciju.
Ljubavni trouglovi, gorka suparništva i žestoka konkurencija izazivaju sukob među stanovnicima, međutim bez obzira na sve to oni su čvrsto povezani odlučnom voljom da prežive i napreduju u svojim novim životima...


Godina: 2017.
Mreža: Sky1
Žanr: drama
Glumci: Naomi Battrick, Max Beesley, Jason Flemyng, Burn Gorman, Dean Lennox Kelly, Stuart Martin, Sophie Rundle, Matt Stokoe, Steven Waddington, Niamh Walsh...





Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Jamestown
« Odgovori #1 u: Kolovoz 26, 2019, 11:40:00 prijepodne »
Odgledala sam prosle godine prvu sezonu i odusevila se ,sad se spremam da gledam i drugu ,a koliko vidim i treca je prikazana.Odlicna serija i mnogo me podseca na seriju Banished ,samo sto se u Jamestown radi o dolasku Engleza u Ameriku ,a u seriji Banished o njihovom dolasku u Australiju.Glumci su odlicni , aposebno mi se svidja Max Beesley,njega pamtim jos iz serije Hotel Babylon.Ko voli serije iz 17 ,18 veka obavezno da pogleda.