Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1052987 puta)

0 Članova i 21 Gostiju pregledava ovu temu.

Rulic

  • Gost
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2880 u: Kolovoz 29, 2019, 07:06:03 prijepodne »
Gay of Thrones

Fantastična parodija na GOT. Kratke epizode 3-4 min dostupne s captions na YT. Novi fenomenalni pogled na od svih obožavanu seriju GOT!



P.S. Kako nema prijevod My Spouse and I morali smo "primjeniti" gledanje s kratkim kabelom slušalica.  :bear3:


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2881 u: Kolovoz 29, 2019, 07:43:40 prijepodne »
 ;D

mada je ja mislim Eadnp vec ukazao na ovo.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bozgo1

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: The Night Of
« Odgovori #2882 u: Kolovoz 29, 2019, 11:01:00 prijepodne »
Da se još malo navežem na ovu seriju. Naime juče sam pogledao drugu epizodu / od četiri ukupno/ serije

https://www.imdb.com/title/tt7137906/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

Za ovu seriju na forumu nisam našao teme, pa se nadam da je ok ako malo opišem ovdje, jer je priča vrlo slična ovoj seriji. Naime i ova priča je istinita, a događa se 1989 u USa, prati petoricu maloletnika koje bez ikakvih dokaza osude za silovanje in više napada.
Ne bih više o seriji, da ako ko misli pogledati, ne pokvarim gledanja i same priče  (y)

Seriju preporučujem za gledanje, stvarno super,

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2883 u: Kolovoz 29, 2019, 14:12:27 poslijepodne »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2884 u: Kolovoz 30, 2019, 12:01:28 poslijepodne »
Fino ovo izgleda... malo mi mračno..
najavili Kenobi seriju s McGregorom



Uuuu, buđet za sezonu je 120 mil.$, oko 15 mil. po epizodi, dakle u rangu finalnih epizoda GOT i cijena filmskoga blockbustera.
Disney, malo je za reć, ozbiljno kreće u svoju streming mrežu.

Offline markom

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: The Night Of
« Odgovori #2885 u: Kolovoz 31, 2019, 07:48:04 prijepodne »
Da se još malo navežem na ovu seriju. Naime juče sam pogledao drugu epizodu / od četiri ukupno/ serije

https://www.imdb.com/title/tt7137906/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

Za ovu seriju na forumu nisam našao teme, pa se nadam da je ok ako malo opišem ovdje, jer je priča vrlo slična ovoj seriji. Naime i ova priča je istinita, a događa se 1989 u USa, prati petoricu maloletnika koje bez ikakvih dokaza osude za silovanje in više napada.
Ne bih više o seriji, da ako ko misli pogledati, ne pokvarim gledanja i same priče  (y)

Seriju preporučujem za gledanje, stvarno super,

Pogledao sam prvu epizodu, zaista teško za gledati onoliko korumpirane policajce, tuzioce i nepravdu,
klinci ubijaju kako glume, koliko sam video onaj mali sto glumi Kevina je nominovan za Emi nagradu...

Offline bozgo1

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: The Night Of
« Odgovori #2886 u: Kolovoz 31, 2019, 10:23:41 prijepodne »
Da se još malo navežem na ovu seriju. Naime juče sam pogledao drugu epizodu / od četiri ukupno/ serije

https://www.imdb.com/title/tt7137906/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

Za ovu seriju na forumu nisam našao teme, pa se nadam da je ok ako malo opišem ovdje, jer je priča vrlo slična ovoj seriji. Naime i ova priča je istinita, a događa se 1989 u USa, prati petoricu maloletnika koje bez ikakvih dokaza osude za silovanje in više napada.
Ne bih više o seriji, da ako ko misli pogledati, ne pokvarim gledanja i same priče  (y)

Seriju preporučujem za gledanje, stvarno super,

Pogledao sam prvu epizodu, zaista teško za gledati onoliko korumpirane policajce, tuzioce i nepravdu,
klinci ubijaju kako glume, koliko sam video onaj mali sto glumi Kevina je nominovan za Emi nagradu...


Stvarno je super jeste. Maloletnici glume super, a najzanimiljivije je to kako amerikanci koji kao imaju največu demokratiju, krše prava maloletnih. Razgovori bez advokata i roditelja, prisiljavanje u izjave po njihovom ukusu i tako dalje. Momci so kako mi se čini odsedeli više godina u zatvoru, a nigdje nisam zasledio što je s njima kad su jih pustili na slobodu .

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2887 u: Kolovoz 31, 2019, 11:38:13 prijepodne »
Nocas sam zavrsila seriju A place to call home.Fantasticna Australijska serija iz pedesetih godina proslog veka.Prica o jednoj porodici u malom gradicu u  Australiji.Serija je za opusteno gledanje,ali nimalo nije usporena ,mozda je malo vise sto ja kazem zenska serija.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2888 u: Kolovoz 31, 2019, 15:53:09 poslijepodne »
Zavrsio gledanje Stranger Things 3, pa bolja mi je od prosle sezone. Kazu bice jos dve sezone i kraj. Mislim da je to ok.

Offline bozgo1

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2889 u: Rujan 01, 2019, 10:41:49 prijepodne »
Zavrsio gledanje Stranger Things 3, pa bolja mi je od prosle sezone. Kazu bice jos dve sezone i kraj. Mislim da je to ok.

I ja odgledao sve tri sezone. Serija je ok, malo fantazije, malo dječje igre i horora. Sve u svemu dobra serija. A kako kažeš, da če bit još dve sezone. I ja se nadam da če biti tako, iako još nigdje nisam pročitao, da bi to bilo tako. Ali vidječemo. U seriji mi je malo žao za šerifa, ali kako je treča sezona završila zna biti iznenađenja u nastavku povodom toga  :lol2: :lol2:

Mislim da je ta tema prava za moje pitanje jer TKO o čemu, mi o serijama  :lol2:

To je više mislim za šefove foruma, a odnosi se na serije sa tematikom vatrogasaca, doktora, policajaca ........ Tražio sam serije Chicago fire, chicago p.d., Chicago med, The Murders, ali na stranici tih serija nema, a onda nema i prevoda. Čudno mi je to, jer pomenute serije, osim The Murders koja je nova, su popularne, snimljeno i 6, 7 sezona, a još je obavešteno da se snimaju i sledeče sezone.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2890 u: Rujan 01, 2019, 13:36:25 poslijepodne »
Mislim da je ta tema prava za moje pitanje jer TKO o čemu, mi o serijama  :lol2:

To je više mislim za šefove foruma, a odnosi se na serije sa tematikom vatrogasaca, doktora, policajaca ........ Tražio sam serije Chicago fire, chicago p.d., Chicago med, The Murders, ali na stranici tih serija nema, a onda nema i prevoda. Čudno mi je to, jer pomenute serije, osim The Murders koja je nova, su popularne, snimljeno i 6, 7 sezona, a još je obavešteno da se snimaju i sledeče sezone.

da, i? nema titlova za te serije jer ih ima na ostalim stranicama za titlove.. a i sve su na istu foru pa ih rijetko tko ovdje i voli, barem od nas prevoditelja.. već si jedno 5 puta spomenuo da voliš takve serije i nitko nije odgovorio sa barem I ja ih volim pa sam mislila da ćeš sam skužiti zašto nema tih tema.. ali jok.

Offline markom

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2891 u: Rujan 02, 2019, 06:27:18 prijepodne »
Stranger Things jeste malo dečija serija, ali drzi pažnju sa pričom i definitivno je treća sezona bolja od druge.
Baš su se potrudili da osveže 80-te sa muzikom i atmosferom.
Netflix je napravio još jednu sličnu seriju, samo dosta mračniju i zamršeniju, "Dark" se zove, nemačka produkcija.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2892 u: Rujan 02, 2019, 12:25:58 poslijepodne »
Pričam o tome jer tražim titlove za sedmu sezonu Chicago fire i jeste u pravu si, da sam više puta pomenuo da voli ovakve serije, no nisam  brojao da li je bilo pet puta, ali ako više puta pomenem da jih volim, pa valjda če neko prihvatiti i prevod serije ....... ali jok  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):

neće nitko početi prevoditi nešto samo zato što si dosadan.. nema žicanja titlova ni na jednom normalnom sajtu pa odmah prestani.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2893 u: Rujan 02, 2019, 20:44:43 poslijepodne »
e kako zivaca imas vise, svaka ti cas'...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2894 u: Rujan 02, 2019, 22:43:44 poslijepodne »
e kako zivaca imas vise, svaka ti cas'...

ovo je svojevrsna terapija.. barem u PMS-u  ;D

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2895 u: Rujan 03, 2019, 00:33:04 prijepodne »
Još samo fali hahahahahahahahahaaha :smfor (9): B. Perić skeč, majke mi.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2896 u: Rujan 03, 2019, 21:29:15 poslijepodne »
ne znadoh da je obnovljen Castle Rock za drugu sezonu.
oktobra 20 i nekog krece...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2897 u: Rujan 04, 2019, 07:59:03 prijepodne »
Završio sam gledanjem britanske dramske serije Spasi me (Save me), čiji je glavni glumac i producent Lennie James (čovek
me oduševio kako je odglumio svoju ulogu).

Inače, serija je proglašena za najbolju dramsku seriju 2019. godine, ima samo šest epizoda, može da se pogleda i na Pickbox-u.

https://www.imdb.com/title/tt6538034/

i opet nisi iskomentirao seriju.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2898 u: Rujan 05, 2019, 20:56:28 poslijepodne »
sjeca li se ko...  ;D


cover up, tad prevedena na tajnom zadatku
https://www.imdb.com/title/tt0086690/?ref_=ttep_ep_tt
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2899 u: Rujan 05, 2019, 23:18:45 poslijepodne »
sjeca li se ko...  ;D

cover up, tad prevedena na tajnom zadatku
https://www.imdb.com/title/tt0086690/?ref_=ttep_ep_tt

uf, kako ne.. jedna od najjačih serija ikad.. bolje da ne gledam danas da mi ne sruši iluziju iz djetinjstva  ;D

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2900 u: Rujan 06, 2019, 02:06:06 prijepodne »
Sjećam se čak i da je glavni glumac poginuo na setu, al su nastavili sa snimanjem kao da ništa nije bilo, samo se odjednom pojavio novi lik na uvodnoj špici.

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2901 u: Rujan 06, 2019, 10:21:06 prijepodne »


  Zone blanshe  Aka Crna rupa.

 Zaboravio sam da kazem,  serija podseca svojom atmosferom na Twin peaks. Obavezno je treba gledati u visokoj rezoluciji, zbog prelepe fotografije i fantastiscnog okruzenja prirode. Sume, reke, igre sunceve svetlosti….

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2902 u: Rujan 06, 2019, 12:51:34 poslijepodne »
Sjećam se čak i da je glavni glumac poginuo na setu, al su nastavili sa snimanjem kao da ništa nije bilo, samo se odjednom pojavio novi lik na uvodnoj špici.
kad to pomenu...
sjetih se kolko su mrcenog leklera u alo alo mijenjali. imao sam utisak svake sezone novi.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2903 u: Rujan 06, 2019, 13:00:21 poslijepodne »
Castle Rock u drugoj sezoni, druga priča sa drugim glumcima, Lizzy Caplan (Cloverfield) kao  Annie Wilkes  aka nurse from hell iz Miseryja  i Tim Robbins.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2904 u: Rujan 06, 2019, 13:00:56 poslijepodne »
Sjećam se čak i da je glavni glumac poginuo na setu, al su nastavili sa snimanjem kao da ništa nije bilo, samo se odjednom pojavio novi lik na uvodnoj špici.
kad to pomenu...
sjetih se kolko su mrcenog leklera u alo alo mijenjali. imao sam utisak svake sezone novi.
Ti se coa dosta toga sjećaš? Nisi li malo zabrinut??  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2905 u: Rujan 06, 2019, 13:03:36 poslijepodne »
to, mucke i prijatelji non-stop reprizno. nema citata da nijesmo znali iz ove prve dvije  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2906 u: Rujan 07, 2019, 23:41:37 poslijepodne »
Gillian Anderson se pridruzuje glumackoj ekipi serije "The Crown" u cetvrtoj sezoni, i to kao Margaret Thatcher. Bice zanimljivo gledati kako ce Gilly odigrati Celicnu Lejdi.  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2907 u: Rujan 08, 2019, 09:19:21 prijepodne »

Fremvandrerne  Aka Beforeigners  Drama, Sci-fi 2019 Finland
Evo najave serije, koja ce izgleda biti apsolutni hit u svetu. Dolazi nam iz Finske. To je prva finska serija uradjena u produkciji Hbo nordic.



HBO Nordic's first original series from Norway, Beforeigners is about two persons who mysteriously appear in Oslo. They are the first of many from the past to seek refuge in present time. Seven years later the community is transformed.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2908 u: Rujan 08, 2019, 11:20:00 prijepodne »
No Finland , no Norway  its Hungary. ;D
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2909 u: Rujan 08, 2019, 22:07:53 poslijepodne »
Ne snalazim se bas na forumu, a i nisam tip koji ima vremena za forume...
Ne mogu da pronadjem pretragu na forumu vezano za odredjen naslov serije?!
Konkretno me interesuje da li neko zna kada ce biti nastavak S04 "La Casa de Papel"?
Hvala lepo.

nije ti ovo Google.. nema na čemu.