Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Body Farm  (Posjeta: 6802 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
The Body Farm
« u: Svibanj 18, 2017, 12:08:48 poslijepodne »

Doktorka Eve Lockhart i njen poslovni partner Mike Phillips zajedno vode najmoderniju forenzičku laboratoriju pod nazivom Farma leševa i pomažu policiji u rešavanju najtežih slučajeva. Serija The Body Farm je spin-off proceduralne drame Waking the Dead.



Godina: 2011.
Mreža: BBC One
Žanr: drama, kriminalistički
Glumci: Tara Fitzgerald, Keith Allen, Wunmi Mosaku, Mark Bazeley, Finlay Robertson




Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: The Body Farm
« Odgovori #1 u: Srpanj 28, 2017, 21:34:42 poslijepodne »
  Prvo da se zahvalim na prevodima.

  Upravo sam završio prvu i jedinu sezonu serije koja je za svaku pohvalu i preporuku.

  Serija ima šest epizoda i svaka je priča za sebe. Tim naučnika koji radi za policiju ostaje isti, menjaju se samo leševi. Naučnici imaju svoju malu koliniju i farmu na kojoj proučavaju leševe. Neko sadi krompir, poribljava potoke i reke a pomenuta gospoda mrtvace. Za policiju počinju da rade za džeparac jer im nestaje para za istraživanje.

  Prava je šteta što nisu nastavili dalje sa serijom za koju nisam ni znao da postoji. Serija nije za svakog kako zbog leševa tako i zbog metoda ispitivanja.

  Od mene preporuka.

Offline JohnDohn

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Belgrade
Odg: The Body Farm
« Odgovori #2 u: Srpanj 31, 2017, 13:23:47 poslijepodne »
Body Farm sam gledao zbog Kita Alena,jer sam ga gledao kao Šerifa u Robin Hudu,nije loša serija bila,ali koliko vidim više se ne snima,samo 6 epizoda..  :? ??

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: The Body Farm
« Odgovori #3 u: Veljača 12, 2019, 22:11:02 poslijepodne »

Još jedna serija koju sam našla u "bunkeru" foruma  ;D .

Iako je naziv sumoran, sama serija nije. Zapleti su dobri,glavni likovi simpatični. Kroz sve epizode provejava neka pozitivnost i čini seriju laganom za gledanje . Jedina zamerka - ideja farme je odlična, ali nije dovoljno prezentovana u seriji.. očekivala sam malo više naučno/forenzičkog elementa.

Svakako je za preporuku (nije tipična CSI serija ).

Hvala na prevodima.

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: The Body Farm
« Odgovori #4 u: Studeni 10, 2020, 10:53:23 prijepodne »
Ne volim CSI serije, pa iako je ovo britanska serija koje inače gotivim, nije mi se svidjela. Serija mi je poprilično dosadna, glumci osrednji, kao i sam slučaj. Ocjena 5/10