Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Billions  (Posjeta: 46564 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Billions
« Odgovori #90 u: Lipanj 04, 2019, 23:57:06 poslijepodne »
Upravo sam odgledao petu epizodu cetvrte sezone i
Spoiler: prikaži
deluje bolje od trece, mada Aks lagano sve vise prelazi na tamnu stranu. Sve mi smrdi da hoce ponovo da zamute vodu medju likovima.... Vidjali smo to ranije, neko mora biti negativac sa licem na duge staze a ne samo drzava i njeni zamenjivi lakeji.
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline nenad.d

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beska
Odg: Billions
« Odgovori #91 u: Lipanj 05, 2019, 01:07:28 prijepodne »
Danas pogledao prvu iz prve sezone i ne znam zašto nisam ranije to uradio. Nadam se da je nisu razvodnili na silu zarad profita i da nije prešlo u sapunjanje.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Billions
« Odgovori #92 u: Lipanj 11, 2019, 22:01:15 poslijepodne »
Kompletirana sezona. Solidan kraj.  :beer2:

Offline nemanja123

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: beograd
Odg: Billions
« Odgovori #93 u: Lipanj 13, 2019, 17:15:46 poslijepodne »
Mozda i razlog zasto sam se prijavio na forum, nigde nisam nasao prevode nego ovde, znaci na mene je serija ostavila bas dobar utisak, znaci jos sam u nekoj prici oko same berze i trgovanja, stvarno dosta tacno i precizno, slozio bih se da je serija u poslednje vreme malo pala sa kvalitetom, ali je i to na racun toga sto su prve sezone bile fenomenalne...

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Billions
« Odgovori #94 u: Lipanj 14, 2019, 01:22:46 prijepodne »
I bilo bi dostojanstveno da zavrse sa sledecom sezonom.Ima toliko mutnih radnji na Vol Stritu i korupcije u sudstvu da sigurno ima materijala za vise sezona uz dobar scenario i ovo dvoje odličnih glumaca, ali treba imati meru.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Billions
« Odgovori #95 u: Lipanj 16, 2019, 11:28:42 prijepodne »
Kasno sinoc sam zavrsio 4. sezonu i mogu reci da je zavrsnica bila dobra iako je tok sezone bio malo mlak sa nekoliko dijaloga i situacija koji su bili blago receno besmisleni... U svakom slucaju, jos vredi gledati i cekamo narednih 300 dana do sledece sezone uz poruku scenaristima da se potrude da peta sezona ne bude jadna kao sto pete sezone obicno budu...  :smfor (10):

- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline superhik

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Podgorica
Odg: Billions
« Odgovori #96 u: Lipanj 16, 2019, 20:28:33 poslijepodne »
Superhik, ne znam zašto misliš da je kvaliteta pala. I dalje se radnja nije razvodnila i otišla u krivom smjeru. Doduše ubacivanje Taylora Masona Bobby više nije toliko u centru pažnje, ali sve je i dalje na svom mjestu.

Ne znam, na početku mi je bas bila dobra, prva i druga sezona. Već krajem druge sezone i tokom treće mi je djelovalo da se neki zapleti bez potrebe dodaju da bi se dobila dodatna dinamika a meni je više odgovarala malo sporija varijanta sa dobro razrađenim likovima  ;D. Možda ne mogu dobro da ispratim sve one berzanske priče i termine pa sam malo kritičniji, možda promijenim mišljenje nakon četvrte sezone.

Offline tingelencer

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Billions
« Odgovori #97 u: Lipanj 18, 2019, 21:52:52 poslijepodne »
Evo ja nakon odgledane sezone mogu reći da sam i dalje velik fan serije. (može biti i zato što volim sve serije koje imaju veze s financijama  :smfor (6): , ali dobro...) Razvijanje radnje s Taylorom dignulo je cijelu priču na novu razinu i vjerujem da je upravo taj lik omogućio da se serija nastavi jer bi inače postala monotona i dosadna. Odradili su dobar posao i čekamo novu sezonu :)

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Billions
« Odgovori #98 u: Lipanj 19, 2019, 01:21:45 prijepodne »
Billions u svom naslovu serije daje upravo odgovor o kakvoj seriji se radi,o ljudskoj pohlepi i gašenju osećaja krivice dok  gaziš preko porodice, prijatelja, saradnika i svakog ko ti se nađe na putu do sticanja još veće gomile novca a da ni sa postojećim milijardama nisi srećan.
Konstantna potraga da kroz novac pojedinac stekne moć jer smatra da će tako pobediti iskonsi strah čoveka od prolaznosti i smrti.
Oduševljen sam sa prve tri sezone i sa nestrpljenjem počinjem uskoro četvrtu sezonu.

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Billions
« Odgovori #99 u: Srpanj 24, 2019, 20:04:20 poslijepodne »
Prve dve sezone su bile super,treca je mogla da se gleda a cetvrtu sam odgledala prve dve i poslednju epizodu.Od Tejlor mi je muka a sad ona ispade glavni lik

Offline zdjenko

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Billions
« Odgovori #100 u: Srpanj 31, 2019, 09:55:47 prijepodne »
Bez obzira što je serija o milijardama likovi su stvarno dobri, imaju iste probleme kao i sirotinja u konačnici. Brakovi dva glavna lika su također zanimljivo postavljeni, u svakom slučaju vrijedno gledanja.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Billions
« Odgovori #101 u: Lipanj 17, 2020, 19:36:05 poslijepodne »
Gospode, u šta se ovo pretvorilo... Prosto mi je mučno da gledam ovu sezonu,
kao da smo prešli u procedural gde se svaka epizoda završava nekim trijumfom Bobija Akselroda.  :smfor (9):

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Billions
« Odgovori #102 u: Lipanj 17, 2020, 20:35:34 poslijepodne »
Gospode, u šta se ovo pretvorilo... Prosto mi je mučno da gledam ovu sezonu,
kao da smo prešli u procedural gde se svaka epizoda završava nekim trijumfom Bobija Akselroda.  :smfor (9):
Oprosti, a koja je to serija  :smfor (29): :smfor (29):
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Billions
« Odgovori #103 u: Lipanj 17, 2020, 20:54:28 poslijepodne »
Pa ova.  :? ??
Ranije su celu sezonu gradili priču i čekali smo kraj da vidimo kako će razviti.
Više su razvijali sporedne likove, sada je sve oko Bobija i kako je on super, strava, kralj, car i privatno opušten lik.
Showtime bi trebalo da dobije zabrano da nastavlja seriju dalje od četiri sezone.

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Billions
« Odgovori #104 u: Lipanj 17, 2020, 21:35:21 poslijepodne »
negde je ovde neko rekao da će posle ove 7. epizode biti pauza da bi se kompletirale epizode do kraja ove 5. sezone ... e pa laknulo mi je, jer ja sigurno neću gledati nastavak ovakvih gluposti kakvih je pregršt u ovoj sezoni i nekih ubačenih nepotrebnih segmenata u skoro svakoj epizodi ... @Faks86 sve si u pravu sto si gore naveo, ostaju za preporuku samo prve 3 sezone i onda the end

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Billions
« Odgovori #105 u: Lipanj 17, 2020, 22:03:41 poslijepodne »
Pa ova.  :? ??
Ranije su celu sezonu gradili priču i čekali smo kraj da vidimo kako će razviti.
Više su razvijali sporedne likove, sada je sve oko Bobija i kako je on super, strava, kralj, car i privatno opušten lik.
Showtime bi trebalo da dobije zabrano da nastavlja seriju dalje od četiri sezone.
Ma znam. Sve sam gledao. Malo se zezam. Ali se s tobom slažem. Broj 4. bi za njih trebao biti magičan.(Showtime)
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Billions
« Odgovori #106 u: Lipanj 19, 2020, 18:14:53 poslijepodne »
negde je ovde neko rekao da će posle ove 7. epizode biti pauza da bi se kompletirale epizode do kraja ove 5. sezone ...

Da, slijedi pauza i ne zna se do kada. Nisu uopće snimljene ostale epizode ove sezone, tako da tko zna kad će to biti realizirano. Mreža je rekla da oni imaju namjeru to dovršiti, ali sada imaju mali milijun problema oko toga. Inaće, zadnja sezona je očajna  :smfor (8):

Offline llasic

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: dubrovnik
Odg: Billions
« Odgovori #107 u: Lipanj 19, 2020, 22:35:32 poslijepodne »
iskreno koliko god ih ne razumjem puno, pricaju prebrzo pa treba sve pohvatat ( a kome se to da ), svi su nesto nabrijani, realno nakon negdje druge sezone i njihove sexy igrice su postale out, serija mi je i dalje zabavna, a to je ono sto je najbitnije

Offline HITMAN74

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sweden
Odg: Billions
« Odgovori #108 u: Lipanj 19, 2020, 23:16:35 poslijepodne »
Razmišljam koliko sam sezona odgledao, mislim samo tri. Ali kako vi kažete, nije vredno nastaviti, a počeo da gledam zbog Demiana Lewis-a posle Homeland-a i baš mi se dopala. Šteta ako su je pokvarili

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Billions
« Odgovori #109 u: Lipanj 20, 2020, 10:42:51 prijepodne »
jesu li potezali kakvog sportistu, ka djurenta jedne sezone  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline nostalgicar90

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Billions
« Odgovori #110 u: Prosinac 10, 2021, 11:08:01 prijepodne »
Šesta sezona neće uključivati glumca Damiana Lewisa, koji je glumio glavnog lika Bobbyja "Axe" Axelroda. S Lewisovim odlaskom, glumac Corey Stoll, koji glumi Mikea Princea bit će glavni antagonist serije u budućnosti.
6. sezona počinje se emitirati 23.01.


Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Billions
« Odgovori #111 u: Prosinac 12, 2021, 16:31:57 poslijepodne »
Šesta sezona neće uključivati glumca Damiana Lewisa, koji je glumio glavnog lika Bobbyja "Axe" Axelroda. S Lewisovim odlaskom, glumac Corey Stoll, koji glumi Mikea Princea bit će glavni antagonist serije u budućnosti.
6. sezona počinje se emitirati 23.01.



Oprosti, nisam baš gledao tu seriju pa ne znam i pitam: Bit će glavni antagonist ili protagonist?  :? ??
If two people always agree, one of them is unnecessary