Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: 35 Awr(Hours)  (Posjeta: 4719 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
35 Awr(Hours)
« u: Ožujak 14, 2019, 06:18:49 prijepodne »

Dva su tjedna promatrali uvodnu sudsku raspravu i konačno je red došao na njih. 12 porotnika donosi odluku.
Mutež, ubojstva, ubojice, seks, osobne ljudske drame, a samo je 35 sati na raspolaganju porotnicima za rješavanje slučaja. Iako bi imali dovoljno materijala da na sesijama raspravljaju o sebi samima, vlasti su ih pozvale i zadužile (građanska obaveza), da se kao porotnici pridruže sudskom ročištu i nakon mučne i bjesomučne rasprave, donesu "pravednu presudu". Kriv! Nije kriv!
Serija nam stiže iz Walesa i svojevrstan je nastavak već pomalo kultne serije "35 Diwrnod"(35 Dana), ali je svedena na kraći vremenski okvir.



Godina: 2019.
Zemlja: Wales
Mreža: S4C
Žanr: kriminalistički, drama, triler
Glumci: Jâms Thomas, Lisa Marged, Aled Pedrick, Rebecca Hayes, Lisa Victoria, Christine Pritchard, Iestyn Arwel, Dafydd Llyr-Thomas, Gillian Elisa, Tara Bethan, Carwyn Jones, Gareth John Bale
 

« Zadnja izmjena: Ožujak 22, 2019, 02:52:20 prijepodne od bf1947(1) »
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: 35 Awr(Hours)
« Odgovori #1 u: Ožujak 14, 2019, 06:30:16 prijepodne »
Kako je to već običaj, doći do velških, irskih i sl. serija, vraški je i mučan posao. Ipak, treba reći, neće svi biti sretni zbog činjenice da su 1, 2 i 8 epizoda s HC English. No, srećom??, slova su tako sitna da ih s lakoćom pokrivaju prijevodi. Epizode od 3-7 mogu se naći i bez HC titlova. Već je rečeno da se ova serija nastavlja na 35 Diwrnod, ali je svedena na kraći vremenski okvir. Vrsno napravljena, odlična glumačka ekipa, dobra priča. I možda najvažniji detalj, nema nikakve veze s sudnicom i sudovanjem. Porota odlučuje sama, na prvi pogled bez vanjskih utjecaja. Ali, vrag ne spava. Neće svi preživjeti dan i noći pred njima.
I da, prevedene su sve epizode, pa će, nadam se, uskoro biti dostupne.  ;D Ja sam bio jako zadovoljan. Možda to budu i neki od vas.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7220
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: 35 Awr(Hours)
« Odgovori #2 u: Ožujak 14, 2019, 10:02:20 prijepodne »
može  :smfor (26):

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: 35 Awr(Hours)
« Odgovori #3 u: Ožujak 14, 2019, 10:36:46 prijepodne »
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: 35 Awr(Hours)
« Odgovori #4 u: Ožujak 15, 2019, 08:57:50 prijepodne »
Evo svih osam epizoda ove vrlo zanimljive, velške serije. Sjetimo li se samo serija Keeping Faith, Hidden, 35 Diwrnod, pa glumaca Eve Myles, Sian Reese Williams, Mark Lewis Jonesa i drugih, vidi se da se radi o TV-produkciji posve na razini BBC. Grleni, a šušljavi velški jezik pridonosi svemu tome. Iako ga ne razumijem, ugodno mi ga je čuti. Uglavnom, radi se o još jednoj, vrsno napravljenoj mystery thriller mini seriji, koja bi možda, kao i starija sestra 35 Diwrnod mogla imati nastavak. Kao i obično ja p.... uz vjetar :) i nadam se da nastavka neće biti. Neka rade nešto drugo, kad to već rade tako dobro. I za sami kraj ona stara trgovačka: "Ako vam se svidi, recite svima, a ako ne, recite nama." Prijevode imate, ne tražite ih drugdje!!  :bear3:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Online bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 418
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: 35 Awr(Hours)
« Odgovori #5 u: Ožujak 21, 2019, 21:54:20 poslijepodne »
Serija je odlican psiholoski triler i drama.
Spoiler: prikaži
Koliko mračnih tajni,poroka,grehova se krije u ovim običnim ljudima
.Vrlo uzbudljivo,uverljivo odglumljeno.Ne bih imala nista protiv nastavka,ali je i ovakvo finale zadovoljavajuce.Hvala prevodiocu na jos jednoj vrednoj britanskoj seriji.