Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Ennemi Public  (Posjeta: 35694 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Ennemi Public
« Odgovori #60 u: Lipanj 26, 2019, 17:51:15 poslijepodne »
Odlična i druga sezona. S jedne strane mi je drago što je ostavljen prostor za 3 sezonu, a sa druge mi je Žao što nisu zaokružili priču sa sestrom of Chloe. Moglo se zaokružiti i nastaviti na nekom drugom mjestu - dovoljan je bio ovaj završetak sa Berenegerom kao materijal za treću sezonu. Ovako ćemo imati i Berengera i onog ludaka + lokalna zajednica + ...

Slažem se ,samo neka naprave dobru treću sezonu i oprostiću im što su prolongirali reunion  ;D .

Beranger mi je bio super lik u ovoj sezoni, jedva čekam da vidim šta će biti sa njim u trećoj.

Hvala Borise na odličnim prevodima . :smfor (25):

 

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Ennemi Public
« Odgovori #61 u: Kolovoz 02, 2019, 12:05:13 poslijepodne »

    Dobre su obe sezone. U drugoj sezoni su pokvarili utisak sa nekako izkonstruisanim krajem. Lucidni Angelo Bison igra fenomenalno psihopatu Berangera. Njegova gluma me je podsetila na Antoni Perkinsa iz serijala filmova Psiho, gde je gledalac u nedoumici, pitajuci se ko je lud on kao gledalac ili glumac... :smfor (6):

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Ennemi Public
« Odgovori #62 u: Studeni 03, 2020, 12:52:28 poslijepodne »
Odlična belgijska serija. Obje sezone drže veliku napetost kroz cijelu radnju. Cliffhanger na kraju druge sezone je totalno neočekivan. Nadam se da će biti treće sezone jer nebi volio bas takav kraj. Kao i kod drugih belgijskih serija i ovu karakteriziraju lokacije belgijskih sela čije stanovništvo je prikazano kao dosta primitivno i nazadno. Ispada da je glavni lik kojeg je odlično odglumio Bison, intelektualno daleko nadmoćniji od svih, uključujući i policiju, sto i nije tako teško za povjerovati obzirom da serijske ubojice i imaju obično vrlo visok  kvocijent inteligencije. Ocjena za seriju 8.5/10

Offline choosie

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Don't follow leaders, watch the parkin' meters!
  • Lokacija: Rijeka, Hrvatska
Odg: Ennemi Public
« Odgovori #63 u: Studeni 14, 2020, 20:07:51 poslijepodne »
Izvrsna serija, obje sezone, odgledali žena i ja u jednom dahu.. sve je tu što treba biti: vrlo dobra priča
(u stvari ne jedna nego 2-3 koje se isprepliću), odlična gluma, posebno glavnog negativca i glavne junakinje,
predivne lokacije Belgijskih zaselaka, slično kao u La Treve, u tolikoj mjeri da sam mislio da će odnekud iskočiti
koji lik iz te isto tako dobre serije.. vi'š, to bi bilo interesantno za vidjeti  :lol2: