Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Mars  (Posjeta: 8587 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Mars
« u: Listopad 30, 2016, 23:37:16 poslijepodne »

“The sky calls to us. If we do not destroy ourselves, we will one day venture to the stars.”


2033. je godina i započinje jedno od najznačajnijih putovanja u ljudskoj povijesti. Prva misija s ljudskom posadom kreće prema crvenom planetu. Međutim, već prilikom ulaska u Marsovu atmosferu, javljaju se problemi sa sustavom za slijetanje i posada se suočava s propašću misije prije nego što je i započela.

Istovremeno pratimo i stvarne ljude iz programa SpaceX, čiji je cilj poslati prvu ljudsku misiju na Mars, a posljedično i stvoriti stalnu koloniju na crvenom planetu, čime će ljudska vrsta postati međuplanetarna.


Godina: 2016.
Mreža: National Geographic
Žanr: SF, dokumentarni
Glumci: Ben Cotton, Jihae, Sammi Rotibim, Anamaria Marinca, Alberto Ammann, Clementine Poidatz, Olivier Martinez
   



English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Mars
« Odgovori #1 u: Listopad 30, 2016, 23:49:11 poslijepodne »
na ovu seriju gledam kao na pripremu za nove Zvjezdane staze, kao početak početaka naših međuzvjezdanih avantura...  :ivsa1:

nepoznata postava, ali sasvim solidna, vrhunski producenti i možda najvažnije od svega, uvid u budućnost koja nas vjerojatno čeka (ako netko ne baci atomsku u sljedećih 15ak godina*) kroz razgovore s ljudima koji upravo sada rade na ostvarenju tog cilja...

(* naravno da će netko baciti atomsku u sljedećih 15 godina - vjerojatno još ove - tako da ovu seriju treba gledati kao, što bi bilo kad bi bilo, a biti nikad neće  :O:-))

English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Mars
« Odgovori #2 u: Listopad 31, 2016, 09:57:44 prijepodne »
ovo je nešto jako, jako dobro.. vidim da je mini-serija pa ću pričekati cijelu   :mood_excited

Offline Kume-Kume

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Nadam se boljem !
  • Lokacija: Kumane ; Vojvodina
Odg: Mars
« Odgovori #3 u: Studeni 03, 2016, 09:58:46 prijepodne »
Hvala na prevodu za ovu seriju

Offline titler

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: the truth is out there
Odg: Mars
« Odgovori #4 u: Studeni 03, 2016, 16:15:58 poslijepodne »
U emisiji Star Talk - Neil deGrasse Tyson-a,  je koliko se secam receno da ljudi koji odu tamo vise ne mogu da se vrate, jer je misija preskupa, sto dodatno dobija na tezini.

Znaci ljudi ce osnivati i porodice, sto bi znacilo da cemo dobiti pravog Marsovca :).

Odmah mi kroz glavu prolaze i slike filma The Martian, samo sto je on uspeo da se vrati.

Bice ovo dobra simulacija pred sam odlazak na Mars, sigurno cu ispratiti seriju, hvala sto ste se odlucili da je prevedete.


Offline zlatak

  • TDDCrew n00b
  • Razina 0
  • *****
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
Odg: Mars
« Odgovori #5 u: Ožujak 31, 2017, 10:28:52 prijepodne »
ovo je kao dramska serija zakazalo, loša gluma i radnja, kao da su taj dio reda radi uradili. solidno je samo s tehničke strane jer vidimo kako izgledaju ti letovi.

Offline koya979

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Lokacija: beograd
Odg: Mars
« Odgovori #6 u: Siječanj 14, 2018, 19:30:10 poslijepodne »
Slazem se sa prethodnim komentarom, ali ipak gledam kad volim tu tematiku. Ko nije gledao film "Moon" obavezno da odgleda

Offline TanCo

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: CherryLand
Odg: Mars
« Odgovori #7 u: Studeni 30, 2018, 20:51:17 poslijepodne »
Dati ću šansu pravom SF(nadam se) pa makar bila loša gluma ali se nadam da će tehnika bit OK. Naročito u HD

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Mars
« Odgovori #8 u: Siječanj 06, 2019, 11:02:25 prijepodne »
Tek sad počeo gledati seriju. Za početak mi se čini super, a za dalje vidjet ćemo. Koliko sezona uopće ima? Jedna ili?

2 sezone, 13 epizoda.. kad bi barem postojala neka stranica gdje se to može provjeriti.. oh wait.

https://www.imdb.com/title/tt4939064/

Offline gb_packers

  • Razina 0
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Lambeau Field
Odg: Mars
« Odgovori #9 u: Siječanj 07, 2019, 18:25:44 poslijepodne »
Definitivno mi je super. I baš mi se sviđa što kombinira dokumentarni i dramski dio. Stvarno djeluje realno. Tko voli takav žanr svakako pogledati.