Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Black Sails  (Posjeta: 27133 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Black Sails
« Odgovori #30 u: Listopad 31, 2019, 23:24:13 poslijepodne »
zato sam ja prestala gledati The Walking Dead.. osjetila sam da se pretvaram u zombija.. pa si mislim, e nećeš mene vala.

Koja si ti kraljica, umro sam od smijeha  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):
Reality is almost always wrong.

Offline molder23

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Black Sails
« Odgovori #31 u: Studeni 01, 2019, 09:12:01 prijepodne »
Toga je bilo uvek ali nikada ovako u filmskoj industriji nije bo zastupljen gay momenat.
Parafraziram ali otprilike stavi americku zastavu u film/seriju i par gay osoba i oslobođen si poreza.
Black sails odlična serija pravo osveženje u moru kancelarijskih drama  glupih komedija ili tipskih trilera. Jedna od retkih serija gde su sve sezone priblizno sličnog kvaliteta i koja je bez nekog preteranog zbrzavanja privedena kraju


Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Black Sails
« Odgovori #32 u: Studeni 01, 2019, 12:08:00 poslijepodne »

  Ne pada mi napamet da ovo gledam. Gledam serije sa  samo ''straight'' likovima.

Pametno! Citao sam da ne budes vise "straight" kad gledas takve scene, zato sam zmurio kad naidju i srecom spasih se. Nego u stranu to, jesi cuo da je zemlja ravna ploca?

Sent from Tapatalk

zato sam ja prestala gledati The Walking Dead.. osjetila sam da se pretvaram u zombija.. pa si mislim, e nećeš mene vala.
Zato ja gledao The Big Bang Theory,ali nikako postati genijalac

Sent from my SM-G920I using Tapatalk
Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline tompavi

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Black Sails
« Odgovori #33 u: Prosinac 05, 2019, 12:21:31 poslijepodne »
Šteta, stvarno šteta, serija je na početku podsjećala na Spartaka, guzice, sise, seks, krv, akcija, spletke. Išlo je to na početku dobro, a na kraju se izvitoperilo u neku lošu verziju Allo Allo gdje je Madonu s big bubiz od van Klompa glumilo Urcino blago. Trebali su se više držat piratske problematike, a i da budu suglasni sa Stevensonovim djelom.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Black Sails
« Odgovori #34 u: Lipanj 15, 2020, 01:17:54 prijepodne »
Odgledao prosle godine,sve zone....dobra za gledanje....pirati,brodovi,nema nesto puno akcije,i radnja drzi paznju....
0
If two people always agree, one of them is unnecessary