Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Temple  (Posjeta: 5658 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Temple
« u: Studeni 12, 2019, 22:31:19 poslijepodne »

„Stanica Templ“ je priča o Danijelu Miltonu, talentovanom i uspešnom hirurgu. Nakon lične tragedije koja potresa njegov udoban život, Danijel se udružuje sa usamljenim, ali dovitljivim mladićem Lijem, sa kojim otvara podzemnu kliniku, smeštenu u ogromnoj, lavirintskoj mreži tunela i prolaza ispod Londona. Danijel leči sve one koji ne mogu ili ne žele da traže legitimniju zdravstvenu zaštitu: kriminalce, ilegalne imigrante i čudake. Takvo rizično ponašanje nosi svoja iznenađenja, a Danijelu i Liju se u bunkeru uskoro pridružuje Ana, medicinska istražiteljka koju izjeda osećaj krivice, i Džejmi, mladi pljačkaš banke u bekstvu, koji je do guše u problemima. U utrobi grada, dobri doktor mora dati sve od sebe da bi uskladio potrebe svog šarolikog tima sa potrebama ilegalne klinike i njene sve nepredvidivije klijentele.


Godina: 2019.
Mreža: Sky1
Žanr: drama, kriminalistički, triler
Glumci: Mark Strong, Daniel Mays, Carice van Houten, Catherine McCormack, Tobi King Bakare, Lily Newmark




Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Temple
« Odgovori #1 u: Studeni 13, 2019, 09:36:42 prijepodne »
Počeo, durao, pa odustao. Po običaju već original je dakako bolji. Radi se o norveškoj seriji Valkyrien, koja mi je bila vrlo dobra.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline vetar

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 218
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Temple
« Odgovori #2 u: Studeni 14, 2019, 18:43:02 poslijepodne »
I ja sam odustala posle prve ep..nisam sigurna ni da sam je celu odgledala