Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Mr. Mercedes  (Posjeta: 37742 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spacedirector

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zagreb
Odg: Mr. Mercedes
« Odgovori #60 u: Srpanj 16, 2019, 22:44:00 poslijepodne »
Poceo gledati 2.sezonu i pogledao 2 epizode ali meni iskreno jako negledljivo, dosadno, neki glumci, tocnije glumice jako iritantne, jos kad sam vidio o cemu je rijec, da 2.sezona nema veze sa 1.jos vise sam izgubio volju za gledanjem, iako mi se 1.sezona svidjela, bila je gledljiva, nista posebno ali sam imao motivacije za 2.sezonu. Deleted sa kompjutera.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Mr. Mercedes
« Odgovori #61 u: Studeni 18, 2019, 15:26:33 poslijepodne »
Zavrsio gledanje trece sezone, pa dosta bolja od predhodne, nije toliko usporena kao predhodna. Uveli su neke nove negativce, koji su bili zanimljivi.
Ne znam da li ce biti jos sezona. Mada kraj, finalne epizode obecava.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Mr. Mercedes
« Odgovori #62 u: Studeni 18, 2019, 19:33:20 poslijepodne »
Di si skinia prijevode za trecu sezonu Mr.Mercedes.Aj pomozi molin te.Hvala
Nisam nigde skinuo jer nema. Ali meni ne treba prevod, tako da mi nije problem.  ;D

Rulic

  • Gost
Odg: Mr. Mercedes
« Odgovori #63 u: Studeni 19, 2019, 20:42:36 poslijepodne »
Ova serija me zaintrigirala. Ima jedan prijevod(Pilot) i tri stranice kvalitetnih komentara, a radjena je po trilogiji Stephen Kinga. Odlučih pogledati prvu epizodu i ostadoh ugodno iznenadjen glavnim glumcima. Brendan Gleeson, odličan Ken iz In Bruges i nevjerojatna Holland Taylor koja glumi Evelyn  Harper u 2,5 Muškarca. Ovo su netipični SK junaci i jasno medju njima rasplamsa se kemija tako da Holland(b.1943) pokazuje svoje 2 dana stare gole slike na mobitelu. Ne neću vam ispričati detalje već se bacam na trazenje ostatka titlova.

Offline tompavi

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Mr. Mercedes
« Odgovori #64 u: Prosinac 15, 2019, 12:00:33 poslijepodne »
Dobri likovi, dobri glumci, slaba priča, loša završnica.

Početak je brutalan znači toliko dobro serija počne i nagovjesti nesto mračno i jako dobro ali nista od toga, razočaran sam. Inače sam očekivao mračniju seriju i da se ubojica ne otkrije tako rano.