Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Z Nation  (Posjeta: 6704 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Z Nation
« u: Rujan 10, 2019, 18:39:55 poslijepodne »

"United we live, divided we turn."




Godina: 2014.
Mreža: SyFy
Žanr: akcija, komedija, drama, znanstvena fantastika
Glumci: Russell Hodgkinson, Nat Zang, Keith Allan, Kellita Smith, Anastasia Baranova, DJ Qualls, Katy M. O'Brian



Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Z Nation
« Odgovori #1 u: Rujan 10, 2019, 18:52:05 poslijepodne »
prevedene su epizode iz 5. sezone pa je serija sada kompletirana.. nisam gledala ispočetka već me prijateljica handri mjesecima da joj prevedem pa sam se uhvatila posla (ako ima grešaka, slobodno javite).. serija čak i nije loša, puno je dinamičnija od TWD.. možda i pogledam od 1. sezone jednom  ;D

Offline Stimpson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 374
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Valjevo, Srbija
Odg: Z Nation
« Odgovori #2 u: Rujan 10, 2019, 19:10:52 poslijepodne »
prevedene su epizode iz 5. sezone pa je serija sada kompletirana.. nisam gledala ispočetka već me prijateljica handri mjesecima da joj prevedem pa sam se uhvatila posla (ako ima grešaka, slobodno javite).. serija čak i nije loša, puno je dinamičnija od TWD.. možda i pogledam od 1. sezone jednom  ;D

Iskreno, serija koja sebe ne shvata ozbiljno i koja je u rangu "toliko lose da je dobro"... Sam pocetak 1.sezone (prvih par epizoda) je i imao ozbiljniji ton, a onda je sve preslo u zezanciju u kojoj je ocigledno uzivala ekipa iza i ispred kamere... Sto da ne, "baci oko", mislim da ce ti se svideti...

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Z Nation
« Odgovori #3 u: Rujan 10, 2019, 19:43:38 poslijepodne »
Citat:
... već me prijateljica handri mjesecima da joj prevedem pa sam se uhvatila posla.
;D nije loše imati te za prijatelja.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Z Nation
« Odgovori #4 u: Rujan 11, 2019, 00:49:40 prijepodne »
Gledao sam ovo donekle (zar je iko sumnjao), serija koja u opisu  ima B produkcija, Čak i to se gura do donje granice. Ok

Offline Veleno

  • We are many...
  • TDDC
  • *****
  • Postova: 901
  • Spol: Muški
  • Shine on you crazy diamond
  • Lokacija: Willard’s Mill, New Hampshire
Odg: Z Nation
« Odgovori #5 u: Rujan 12, 2019, 16:59:05 poslijepodne »
Pogledaj seriju, Hyde.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Z Nation
« Odgovori #6 u: Rujan 13, 2019, 09:03:43 prijepodne »
Pogledaj seriju, Hyde.

planiram, samo ne znam kad.. spisak tih koje trebam gledati mi je sve duži i duži  :smfor (2):

Offline adenozintrifosfat

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Ženski
Odg: Z Nation
« Odgovori #7 u: Veljača 06, 2020, 00:26:41 prijepodne »
 Pocela sam da gledam ovu seriju i odustajem,kada sam videla da jedna beba postane ultra brz zombi,a ostali sve usporeni smorila sam se i izgubila volju da gledam dalje. Nisam gledala The walking dead,pa ne mogu da sudim da li je bolje ova uradjena ili ona sto se zombija tice. Z nation mi se svidela do te scene sa bebom. :smfor (9):

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Z Nation
« Odgovori #8 u: Veljača 06, 2020, 01:09:42 prijepodne »
Zanimljiva serija,ko voli zombi/apokalipsa serije ovo je prava serija.Malo me podseca na the walking dead ali za sad mi je zanimljiva.Dok na primer the walking dead prestao sam da gledam iz razloga jer tamo zombi u jednoj epizodu budu glupi haos a u drugoj zombi supermen :D dok ovde ima balansa,zombi koji se skoro zarazio je svez i vidi se kako vija :D sto ima logike.Idemo do kraja  :smfor (27):

Pocela sam da gledam ovu seriju i odustajem,kada sam videla da jedna beba postane ultra brz zombi,a ostali sve usporeni smorila sam se i izgubila volju da gledam dalje. Nisam gledala The walking dead,pa ne mogu da sudim da li je bolje ova uradjena ili ona sto se zombija tice. Z nation mi se svidela do te scene sa bebom. :smfor (9):

HAHAAHH pa dobro barem su dobro uradili bebu :D Fino ga nasamarili.
Predlazem ti onda da pogledam the walking dead ako si vec htela da gledas zombi seriju :D