Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 226539 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #540 u: Svibanj 23, 2019, 00:13:53 prijepodne »
ima svojih mana (ovo s Pet Godina Kasnije je malo previše), ali puno stvari bi bilo puno bolje, pogotovo borba Daenerys i Noćnog Kralja...

alternativni kraj počinje na 4:43

English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Online faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #541 u: Svibanj 23, 2019, 10:29:34 prijepodne »
Dosta ima referenci ka LotR-u, koji ima očekivano savršen tajmlajn.
Verovatno su to ova dvojica, iz nepoznatog razloga, hteli da izbegnu.

Martin je izjavio da čita teorije i da su neke tačne jer su pronašli tragove koje je postavio.
On priču ne može da menja jer bi se sada sve poremetilo.

D&D su hteli da nadmudre internet pa su izabrali najlošiji tajmlajn i kraj,
što mu dođe kao neki tvist jer se o seriji priča i pričaće se. There is no such thing as bad publicity.

Smatram da su jedni od retkih koji su imali priliku da uz pomoć mase stvore remek delo,
samo da su listali reddit i uvrštavali najbolje u svoju priču.
Kao što je Pikaso rekao: Good artists copy, Great artists steal.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #542 u: Svibanj 23, 2019, 13:53:06 poslijepodne »

D&D su hteli da nadmudre internet pa su izabrali najlošiji tajmlajn i kraj,
što mu dođe kao neki tvist jer se o seriji priča i pričaće se. There is no such thing as bad publicity.

Smatram da su jedni od retkih koji su imali priliku da uz pomoć mase stvore remek delo,
samo da su listali reddit i uvrštavali najbolje u svoju priču.
Kao što je Pikaso rekao: Good artists copy, Great artists steal.

Da ali onda bi ih opet neko pljuvao sto su iskoristili internet zaplet... mislim da su isli u suprotnom pravcu i namerno uradili ono o cemu se najmanje pricalo (ili se nije pricalo uopste)....
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Online faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #543 u: Svibanj 23, 2019, 14:58:33 poslijepodne »
Citat:
When you steal from one author, it's plagiarism; if you steal from many, it's research.
— Wilson Mizner

Rulic

  • Gost
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #544 u: Svibanj 23, 2019, 21:18:17 poslijepodne »
Slika govori više od tisuću rijeći.

« Zadnja izmjena: Rujan 25, 2019, 21:42:53 poslijepodne od Rulic »

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #545 u: Svibanj 23, 2019, 22:16:05 poslijepodne »
Sviđa mi se video, pogotovo sami kraj i borba Dany i night kinga, to bi bilo j...no, te da je Danny trudna, i scena 5 godina poslije s Johnom jr, stvarno  :agree

Offline drazen13

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zg
greske
« Odgovori #546 u: Svibanj 24, 2019, 11:11:50 prijepodne »
danas ima clanak na indexu o nekim nelogičnostima u GOT-u.

stvarno ne znam koja je bila svrha ozivljavanja Jona ???

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #547 u: Svibanj 24, 2019, 11:24:17 prijepodne »

Da ubije Deneris  tj. polomi točak :) .

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #549 u: Svibanj 25, 2019, 00:09:29 prijepodne »

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #550 u: Svibanj 25, 2019, 08:51:46 prijepodne »
Ne razumem zasto mislite da je serija bila gubljenje vremena? Godinama smo sedeli, cekali, gledali, pricali, citirali....i svi uzivali! I sad, kada se nekima (mozda vecini mozda ne, ali definitivno najglasnijima) ne svidja kraj odjednom je cela serija gubljenje vremena? Nije! Da li zelim da je bio drugaciji kraj? Da, ali necu plakati zbog toga. Ko je procitao poslednju Martinovu knjigu (Fire and blood: 300 Years before) zna da nema spektakularnih krajeva kod njega, kao i u stvarnom svetu - na svaku spektakularnu osobu u istoriji nasledi je nekoliko onih koji ce tu spektakularnost naglasiti svojom gluposcu. Niko ne pominje kako je Deneris razapela vise od stotinu ljudi (ne znam niti zelim da proveravam tacan broj). Kako je njen zmaj spalio i jeo decu. Kako je spalila celo Dotraki selo puno penzionera. Sigurno je bilo jos sitnih detalja koje mnogi ignorisu i pravdaju kao jedini izbor koji je imala ili kako je jos ucila da bude vladar... Ej, ucih i razapnes 100 ljudi i kazes "ups, bicu bolji drugi put..."!

Nisam razocaran i procitacu knjigu ako ikada bude objavljena jer zelim da nastavim da uzivam u ovome sto je stvoreno zbog svih nas koji smo uzivali.
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline Venom

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #551 u: Svibanj 25, 2019, 17:05:19 poslijepodne »
Nije problem kraj, vec je problem nacin na koji su dosli do tog kraja i gomila nebuloznih situacija, poput toga da je Deneris zaboravila na Euronovu flotu i slicno.

Imam protiv da je npr. Jon u citavoj ovoj sezoni progovorio 5 smislenih recenica. Sta tek reci za Brana i njegovu ulogu, ili Tiriona koji je kao zatvorenik izabrao kralja.

Kontas?

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #552 u: Svibanj 25, 2019, 19:58:00 poslijepodne »
Zapravo mene je sve to drzalo svih sedam sezona. Ali ni trunku toga nisam osetio u osmoj sezoni. Nista objasnjeno, sve sto ne iole bilo vazno tokom sezona ispalo je nebitno. Nit je Arija menjala lica, pa flota se kao iz vazduha nije videla i odjednom su naciljali. Znaci moralo se videti obostrano to. Itd. Zato mislim da je gubljenje vremena jer je kraj razocaravajuci za 999/1000. :/

Offline Venom

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #553 u: Svibanj 25, 2019, 20:29:43 poslijepodne »
Nakon zavrsene serije sam se vracao na neke starije epizode i prosto je nevjerovatna razlika. Najezio sam se dok sam gledao neke epizode.

Sto se tice osme sezone, moja nadanja su srusena sa trecom epizodom.
Ne kazem da mi se nije svidjela epizoda, ali ne mogu da vjerujem da je NK ubijen jednim potezom i da je sve rijeseno u jednoj jedinoj epizodi. Pa sjetite se samo kad su wildlings napali zid... Kao da nije ista serija.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #554 u: Svibanj 26, 2019, 14:12:34 poslijepodne »
Jedva sam zaspao, al me još držu utisak. Pa moram dopuniti mišljenje još malo.

Spoiler: prikaži
Dok sam gledao epizodu, imao sam utisak kao da to nije ona ista serija, nešto mi je sve bilo čudno. Malo mi je glupo to što su Srsi i Džejmi bili bukvalno ispod 4 cigle i da su stali ispod greda nekih ili negde, preživeli bi. Što kaže faks, da su bili par metara pored, ništa ne bi bilo, no hajde, morali su nekako umreti. I onda ide scena gde Deneris silazi sa zmaja i ide pred vojnike a krila zmaja onako iza nje, to mi je veličanstveno bilo, prva stvar koja me "dojmila", i onda sam počeo mrzeti Tiriona jer je zapravo on jedan od glavnih krivaca.

Potom sam šokiran za vizuelni deo scenografije kada ju je Džon ubio, bukvalno onaj paint sneg i iza samo zamagljeno je tako očito studijski urađeno da je kao low budget bio, a nije. I ne sviđa mi se nekako smrt, bukvalno se desila na početku epizode, nije mi se ni gledalo dalje... Ubo je i spustio i to je to.

I onda dolazi jedini deo u celoj epizodi koji me je potresao i koji sam doživeo. Kada je Drogon došao i ugledao. I onako njuškom krenuo. Joooj još mi srce kuca kao jutros tako, ne znam što, ali te scene baš doživljavam emotivno. I kad je krenuo da spali Džona i tu sam bio ono u iščekivanju, nisam predosećao šta će se desiti. I onda u potpunosti neočekivana radnja. Tj prvo onaj krik koji je ispustio, još me jeza prolazi, toliko emotivno da je to strašno, jooj valjda će me proći taj zvuk. Al gledao sam još 10 puta tu scenu na youtubeu i još me cepa.

I samo odjendom krene paliti tron, znači wow mi je bilo, nisam disao bukvalno. Kad njegova mama neće sedeti, neće niko. Skroz razumno da je ljut na tron. I onda kad ju je uzeo i odneo sa sobom. E bio bih zadovoljan da se tu završila epizoda.


I onda kreću gluposti kao e aj biramo kralja. Znači glupost. Zatvorenik je dao predlog. lol, kralj neće da bude kralj. Pa onda onaj sastanak o brodovima i parama, kakva je to sprdnja. Ili nisam shvatio što je to tako(vrlo moguće) ili stvarno je presmešno i preglupo.

Inače mogli su barem da puste da sedne na presto, a ona ga je samo dotakla onako. I deo gde priča Džonu o 1000 mačeva i to sve, predobroo. Tih 5min je jedino što, po mom mišljenju, valja u seriji. Al eto...

I da, uopšte je na kraju ispalo nebitno što je on Targerijan, bukvalno glupost ta priča oko toga jer nije nikakvu svrhu imala osim eto tako.


Možda me još nešto promeni i dojmi, ali sumnjam. Mada sam iskreno potrešen, biće da je to. Nisam hteo takav kraj...

Ivane, hvala ti na prevodima. :)

Milane, sve zaboravljam da napišem.. samo zbog ovog tvog posta mi je žao što kraj nije drugačiji,  toliko si me ganuo  (koliko si bio potrešen, da ti je srce lupalo,nisi mogao da zaspiš, "jooj", "jooj".... :D )

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #555 u: Svibanj 26, 2019, 17:50:59 poslijepodne »
Da vas utješim, za sve one koji su pročitali "Američki bogovi" od Neila Gaimana, a zatim pogledali prikazane dvije sezone... ne znate vi ništa :smfor (2):

Offline james

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zadar
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #556 u: Svibanj 26, 2019, 18:28:22 poslijepodne »
Da vas utješim, za sve one koji su pročitali "Američki bogovi" od Neila Gaimana, a zatim pogledali prikazane dvije sezone... ne znate vi ništa :smfor (2):
S ovim se slazem,veze s vezom nema...

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #557 u: Svibanj 27, 2019, 21:03:21 poslijepodne »
Da vas utješim, za sve one koji su pročitali "Američki bogovi" od Neila Gaimana, a zatim pogledali prikazane dvije sezone... ne znate vi ništa :smfor (2):

Pa to je rezultat kad scenarista kaze: "Ma nema problema, znam tacno sta da napisem" a procitao je samo sinopsis knjige sa zadnje korice.... Tuzno je sto se i vecini ljudi koje znam a da nisu citali knjigu takodje ne svidja....

Ali to je vec van teme... Mislim da svi mozemo da se slozimo da je manje od 1% serija/filmova koji su mogli makar da pariraju knjizi po kojoj su snimljeni (Ko je rekao "Dune"?)!
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #558 u: Svibanj 27, 2019, 21:54:21 poslijepodne »
da se prisjetimo dobrih trenutaka; jedna sekunda iz svake epizode...  ;D

English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #559 u: Svibanj 27, 2019, 22:06:44 poslijepodne »
I dalje ne mogu da vjerujem kako je HBO mogao dopustiti poslije epizoda 'Hardhome' i 'Battle of the Bastards' onakvu bitku za Winterfell, nikako da mi udje u glavu kad su se smirile strasti. Ajd i nekako bih 'progutao' nelogičnosti oko bitke za tron, ali brate mili serija počinje scenom sjeverno od zida i spominju se WhiteWalkeri kroz čitavih sedam sezona, da bi ih u osmoj sezoni roknuli u jednoj epizodi. Ne mogu to da im oprostim nikako, jer mi je takav kraj sa WW beskrajno glup. Upropastili su mi jednu od omiljenih serija.
Reality is almost always wrong.

Offline pesha

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Podgorica
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #560 u: Svibanj 29, 2019, 21:40:33 poslijepodne »
Moje mišljenje je da je HBO iskoristilo Bitku za Winterfelld da napravi mali uvod u spin-off prequel od kojeg očekuju dosta - pricu o Noćnom Kralju . Posle završne scene sedme sezone kad jaše zmaja, dodali su još da mu vatra ne može ništa, - dvije stvari kojie su karakteristične za Targarijene, navode na pretpostaviku da je Noćni Kralj jedan od njih.
Ujedno su sa ovakvim krajem učinili uslugu GRRM-u da "Vjetrovi zime" budu najisčekivanija knjiga

Offline Dibidus

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #561 u: Lipanj 02, 2019, 11:41:00 prijepodne »
Odgledao sam "The Game Revealed" behind the scenes koji su napravili za svaku epizodu iz osme sezone, kao i The Last Watch dokumentarac, i fascinantna mi je tolika razlika izmedju stila jedne i druge produkcije. Jasno je da je dokumentarac-dokumentarac, ali ovaj HBO-produced The Game Revealed je toliko brz, toliko su kratki kadrovi i brojni i sve je pokriveno tom dramaticnom muzikom, bas je onako senzacionalisticki odradjeno. Voleo bih da su te intervjue sa glumcima odradili u ovom dokumentarcu, da zapravo moze da se vidi i cuje nesto pametno i stekne pravi utisak.

Offline Zlatko73

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #562 u: Lipanj 02, 2019, 14:10:42 poslijepodne »
Moje mišljenje je da je HBO iskoristilo Bitku za Winterfelld da napravi mali uvod u spin-off prequel od kojeg očekuju dosta - pricu o Noćnom Kralju . Posle završne scene sedme sezone kad jaše zmaja, dodali su još da mu vatra ne može ništa, - dvije stvari kojie su karakteristične za Targarijene, navode na pretpostaviku da je Noćni Kralj jedan od njih.
Ujedno su sa ovakvim krajem učinili uslugu GRRM-u da "Vjetrovi zime" budu najisčekivanija knjiga

I sem što su uproprstili dobru seriju, pa svako ko je imao samo reči hvale, nikom je preporučiti za gledanje neće, napravili su jednu do dve mrtve krave koje će da muzu u budućnosti sa jednom ili dve serije o Noćnom Kralju i šta je bilo pre Starkovih i Lanistera, i svako ko i bude gledao te serije, čiji kvalitet je već sada upitan, gledaće ih i razmiđljati kako li će ih u*rati na kraju.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #563 u: Lipanj 04, 2019, 19:56:03 poslijepodne »
Greota je da se sve sada svede na to koliko je neko ogorcen ili ne zadnjom sezonom. Da promenimo pravac rasprave (mozda) -

Koji epizodni glumac vas je najvise iznenadio svojom pojavom?

Za mene je to Rosabell Laurenti Sellers koja je igrala Tyene Sand. Gledao sam je sa cerkom u seriji (crtacu) Mia i ja. Zanimljivo je koliko su te dve uloge suprotne jedna drugoj :)

- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #564 u: Lipanj 05, 2019, 08:27:22 prijepodne »
nijesam imao volje nastavljat poslije prve ep, jer bukvalno nije bilo osobe koja nije razocarana sezonom. internet hejt necu pominjat.
e u ova dva dana pogledah preostalih pet, kisa u pg ne staje, utakmica skoro i da nema... pa ajde...
sta znam, nikad nijesam bio vezan za gejmotron, bas sam znao duge pauze da pravim, necesto i da zaboravim, citam spojlere, da ne pominjem kolko pojma nemam kako se ko zove. dobro, ove bitne znam  ;D
nijesam ni razocaran ni odusevljen, mada me ona zavrsnica oko rogatog ledenog badass-a i njegove armije stvarno iznervirala. da ne duzim, sve ste rekli oko toga. nema potrebe ponavljat.
e da, i drugi zmaj... sve me zaboljelo zivotami...
fanovi, glave gore, ide ljeto get wild  ;D
i ne vjerujem da ovo moze bit gore od the straina. nije uporedivo, ali je imalo toliki potencijal i mogla je to bit jedna epska jeziva vampirska prica. e to je pravi shitstorm.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #565 u: Lipanj 05, 2019, 09:04:10 prijepodne »
uh...  ;D
Spoiler: prikaži

bad dragon!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline donnie

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #566 u: Lipanj 20, 2019, 18:18:57 poslijepodne »
Mislim da je serija definitivno precjenjena, gledao sam sve epizode i makar zadnja sezona, čak i zadnje dvije su dosta promjenile ton serije kakav je u početku bio, al bilo je ok, taj neki holivudski happy end. Iako su ocjene malo pretjerane, produkcijski je savršena, vide se svi ti miljuni na ekranu, no sve u svemu, niš posebno.

Offline Venom

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #567 u: Lipanj 20, 2019, 21:40:31 poslijepodne »
Citat: Venom
Serija je vrhunska, bez obzira sto su joj unistili kraj.
Prvih 6-7 sezona joj niko ne moze oduzeti

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #568 u: Lipanj 21, 2019, 10:36:59 prijepodne »
Kada sam krajem 1996. prvi put pročitao knjigu Game of thrones A song of ice and fire nisam ni sanjao da će ikada uspeti da snime seriju po toj knjizi,delovalo je nerealno iz više razloga.
Ali sam mislio da ću do 2019. pročitati svih sedam najavljenih delova serijala A song of ice and fire međutim,serija počela i  završena a šeste knjige ni na vidiku.
Puno toga je već rečeno o samoj seriji i tako da ću ukratko reći da je serija u većoj meri opravdala moja očekivanja, najviše prvih pet sezona dok su scenaristi imali gotove knjige kao smernice,čim je knjiga nestalo opao je i sam kvalitet gradnje likova po čemu je ova serija kao i knjige izuzetno upečatljiva.
Selekcija glumaca je odlična, tu nemam zamerke, čak i na sam kraj nemam zamerke ali mi je iskreno krivo što je poslednja pa čak i sedma sezona poprilično lošije u poređenju sa prethodnim sezonama.
Šta je tu je, čekamo nove serije koje je već najavio George R. R. Martin u nadi da ga nisu opili milioni i da će završiti započeto.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #569 u: Lipanj 21, 2019, 22:25:07 poslijepodne »
Iz čiste znatiželje pogledao sam dokumetarac The Last Watch, sam po sebi nije ništa posebno ali fascinantno je bilo vidjeti neke stvari o kojima ponekad čovjek ne razmišla, o stvarima koje su potrebne da se realizira neka serija ili film.
Fascinantno je bilo za vidjeti kolika je to produkcija, koji su resursi sve bili potrebni da se sve to snimi, da je bilo potrebno jedanest tjedana da se snimi samo jedna epizoda (mislim treća), da su u sedam tjedana napravili iz ničega repliku Dubrovnika...
Stvarno toliko truda i novaca da bi se napravio spektakularni završetak jedne od najboljih serija ikada i da bi konačni rezultat bio takav kakav je.
Zaista se može reči da su postali žrtve vlastitog uspijeha prijašnjih sezona i da je cijela serija postala prevelika (preskupa) i postavila prevelike standarde koje na kraju uz sav trud i dobru volju unisu uspijeli ostvariti.