Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Vikings  (Posjeta: 7852 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

• ΤDDCrew
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #60 u: Veljača 16, 2019, 07:25:14 prijepodne »
Nece se deo sa Lokijem ni popraviti, po meni.

Sent from Tapatalk

Offline bf1947(1)

• TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • Sic est in fatis
« Odgovori #61 u: Veljača 16, 2019, 07:29:24 prijepodne »
Neće, slažem se!
Spoiler: prikaži
A neće ni bogami onaj jadan kraj, u kojem Lagerta postaje slična babi Mandi. Od Lagerte ni "L". Zato ne valja, po meni dužiti u nedogled. Zaboravi se sva ona radost koju su na početku serije sobom donosile.
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Buki Ri

• Razina 0
« Odgovori #62 u: Svibanj 14, 2019, 08:09:26 prijepodne »
Jedna od boljih serija, ali malo previše razvučena sada već. History je odlično prikazao Vikinge, baš kakvi su i bili.
PLATA O PLOMO

Offline zap666

• Razina 1
  • *
« Odgovori #63 u: Svibanj 18, 2019, 22:20:31 poslijepodne »
Meni je recimo na tu temu "Kingdom of heaven" čak i bolja serija od "Vikinga"

A koja je to serija? (ako nisi mislio na film)
daj link na IMDBu

P.S.
da nisi mislio na The Last Kingdom?

Offline darthboba

• Razina 2
  • Everything's shiny!
« Odgovori #64 u: Svibanj 22, 2019, 07:30:46 prijepodne »
Gledajuci poslednju sezonu Ragnar deluje tako daleko, poput legende. Nikada ne bih mogao da poverujem da ce serija evoluirati na takav nacin da moze biti odrziva bez Ragnara i njegovog brata u fokusu. Mogu samo da kazem - svaka im cast na nacinu na koji odrzavaju nivo paznje i dobru pricu!
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline hyde_sb

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • Ne moram ja ništa. Ja sam se dovoljno namorala.
« Odgovori #65 u: Svibanj 26, 2019, 20:03:15 poslijepodne »
Prestao da gledam seriju od kad su ubili Ragnara :D Moracu se naterati pogledati do kraja,kad vec kazete da je dobra :D

brate mili, i taj Ragnar.. pokopali smo ga prije 3 stranice.. skužili smo - svima je žao što je umro.

Offline Venom

• Razina 0
« Odgovori #66 u: Svibanj 27, 2019, 08:55:18 prijepodne »
Treba biti posten i reci da je serija pocela dozivljavati pad i dok je Ragnar bio ziv.

Offline Doom2

• Razina 0
« Odgovori #67 u: Svibanj 27, 2019, 11:37:39 prijepodne »
Ne znam da li je dozivljavala pad ali prva sezona je ubedljivo najbolja po meni :) imala je nesto zanimljivo ovo ostalo sve bezeve.

Offline darthboba

• Razina 2
  • Everything's shiny!
« Odgovori #68 u: Svibanj 27, 2019, 20:55:45 poslijepodne »
Ne znam da li je dozivljavala pad ali prva sezona je ubedljivo najbolja po meni :) imala je nesto zanimljivo ovo ostalo sve bezeve.

Ne bih se slozio. Da su je razvukli duze pokazivajuci Ragnarov pocetak sve bi se razvodnjilo. Ovako je tempo taman kako treba, likovi se razvijaju na sjajan nacin tako da promena vodece ekipe nastane na suptilan nacin a u isto vreme ne utice na tok price. Jedini problem po meni je sto se serija emituje po cudnoj dinamici - svakih sest meseci po 10 epizoda.
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline Dibidus

• Razina 1
  • *
« Odgovori #69 u: Lipanj 02, 2019, 11:21:09 prijepodne »
I ja bih rekao da su malo razvukli i pricu i razvoj likova, odaje se utisak da su usled velike popularnosti malo na silu pisali dalji tok price jer su morali da prave jos materijala, ali opet je gledljivo i koga god da iole privlaci ta tematika verujem da ce gledati.

Offline Zlatko73

• Razina 1
  • *
« Odgovori #70 u: Lipanj 02, 2019, 14:11:56 poslijepodne »
Meni je recimo na tu temu "Kingdom of heaven" čak i bolja serija od "Vikinga"

A koja je to serija? (ako nisi mislio na film)
daj link na IMDBu

P.S.
da nisi mislio na The Last Kingdom?

Tek sada videh.

Da, na nju sam mislio, pa pomešah naziv sa filmom sa Orlando Blumom.

Offline darthboba

• Razina 2
  • Everything's shiny!
« Odgovori #71 u: Lipanj 03, 2019, 10:11:16 prijepodne »
Kako ljudi muljaju da su prestali gledat Vikinge nakon 2 i 3 sezone samo da privuku paznju.Ne vjerujem da mozes biti na ovakvom zatvorenom sajtu i prestat gledat Vikinge.Cine mi se nemoguce

Ma danas je sve moguce! To ti je kao da si dete sa 100 igracaka u sobi, nije uopste problem odbaciti bilo koju ako ti se tako cefne, a onda je, nakon mesec dva, pronadjes u nekom uglu, bude ti dosadno i opet se igras sa njom ali ne objavljujes na forumu.... shhhhhhhh :)

Kad sam bio klinac svi smo znali ko su Serif Meklaud, Magnum i zasto se promenio glavni glumac u "Na tajnom zadatku" samo zato sto su to bile serije koje su se vrtele na tri kanala koji su bili dostupni. Mucke i Alo Alo ne racunam jer to nisu serije vec clanovi porodice!
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?

Offline Dibidus

• Razina 1
  • *
« Odgovori #72 u: Lipanj 03, 2019, 13:00:42 poslijepodne »
U svakom slucaju sad kad vise nema GoT, dok ne izadju dugo ocekivana LOTR serija i eventualno neki od najavljivanih GoT spin-off serija, gledace se Vikinzi pa sve i da ljudi nece da priznaju  ;D

Offline draganson

• Razina 2
« Odgovori #73 u: Lipanj 24, 2019, 06:20:01 prijepodne »
Prva sezona serije Viking je bila sjajna, tvrdio sam svima da je ova serija u ravni sa  Game of Thrones i bio sam toliko uzbuđen zbog nje, i pretpostavljam da je to razlog velikog neuspeha u sledećim sezonama. Niste sigurni da li su se producenti odlučili da budu provokativni i šokantni kao GoT ili su jednostavno bili bez ideja i odlučili da dodaju nasumične dosadne priče i dijaloge. Neću spominjati određene scene kako bi se izbegli spoileri, ali poslednja sezona je pravo gubljenje vremena, sa napretkom od nekih 10 posto, a ostatak čini dosadan, bezosećajan, banalan dijalog s likovima sa kojima ne možete uspostaviti emocionalne veze i čak dovodi u pitanje njihovo postojanje u ovoj seriji(ne uzimajući u obzir užasnu glumu nekih od njih).

Offline Mikalica

• Razina 3
« Odgovori #74 u: Lipanj 27, 2019, 09:40:45 prijepodne »
Slažem se s dragansonom; u seriji su počeli mljeti već smljeveno meso. Baš su počeli pretakati iz šupljeg u prazno i to ne samo u zadnjoj sezoni nego i prije.
Neće to dobro završiti ako će tako nastaviti i u sljedećoj sezoni...