Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Vikings  (Posjeta: 40573 puta)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Vikings
« Odgovori #60 u: Svibanj 22, 2019, 07:30:46 prijepodne »
Gledajuci poslednju sezonu Ragnar deluje tako daleko, poput legende. Nikada ne bih mogao da poverujem da ce serija evoluirati na takav nacin da moze biti odrziva bez Ragnara i njegovog brata u fokusu. Mogu samo da kazem - svaka im cast na nacinu na koji odrzavaju nivo paznje i dobru pricu!
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Vikings
« Odgovori #61 u: Svibanj 26, 2019, 20:03:15 poslijepodne »
Prestao da gledam seriju od kad su ubili Ragnara :D Moracu se naterati pogledati do kraja,kad vec kazete da je dobra :D

brate mili, i taj Ragnar.. pokopali smo ga prije 3 stranice.. skužili smo - svima je žao što je umro.

Offline Venom

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Vikings
« Odgovori #62 u: Svibanj 27, 2019, 08:55:18 prijepodne »
Treba biti posten i reci da je serija pocela dozivljavati pad i dok je Ragnar bio ziv.

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Vikings
« Odgovori #63 u: Svibanj 27, 2019, 11:37:39 prijepodne »
Ne znam da li je dozivljavala pad ali prva sezona je ubedljivo najbolja po meni :) imala je nesto zanimljivo ovo ostalo sve bezeve.

Offline darthboba

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Everything's shiny!
  • Lokacija: Zemun
Odg: Vikings
« Odgovori #64 u: Svibanj 27, 2019, 20:55:45 poslijepodne »
Ne znam da li je dozivljavala pad ali prva sezona je ubedljivo najbolja po meni :) imala je nesto zanimljivo ovo ostalo sve bezeve.

Ne bih se slozio. Da su je razvukli duze pokazivajuci Ragnarov pocetak sve bi se razvodnjilo. Ovako je tempo taman kako treba, likovi se razvijaju na sjajan nacin tako da promena vodece ekipe nastane na suptilan nacin a u isto vreme ne utice na tok price. Jedini problem po meni je sto se serija emituje po cudnoj dinamici - svakih sest meseci po 10 epizoda.
- Captain Piett?
- Yes, my Lord?
- Make ready to land our troops beyond their energy shield and deploy the fleet so that nothing gets off the system. You are in command now, Admiral Piett.

Offline Dibidus

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Vikings
« Odgovori #65 u: Lipanj 02, 2019, 11:21:09 prijepodne »
I ja bih rekao da su malo razvukli i pricu i razvoj likova, odaje se utisak da su usled velike popularnosti malo na silu pisali dalji tok price jer su morali da prave jos materijala, ali opet je gledljivo i koga god da iole privlaci ta tematika verujem da ce gledati.

Offline Dibidus

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Vikings
« Odgovori #66 u: Lipanj 03, 2019, 13:00:42 poslijepodne »
U svakom slucaju sad kad vise nema GoT, dok ne izadju dugo ocekivana LOTR serija i eventualno neki od najavljivanih GoT spin-off serija, gledace se Vikinzi pa sve i da ljudi nece da priznaju  ;D

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 111
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #67 u: Lipanj 24, 2019, 06:20:01 prijepodne »
Prva sezona serije Viking je bila sjajna, tvrdio sam svima da je ova serija u ravni sa  Game of Thrones i bio sam toliko uzbuđen zbog nje, i pretpostavljam da je to razlog velikog neuspeha u sledećim sezonama. Niste sigurni da li su se producenti odlučili da budu provokativni i šokantni kao GoT ili su jednostavno bili bez ideja i odlučili da dodaju nasumične dosadne priče i dijaloge. Neću spominjati određene scene kako bi se izbegli spoileri, ali poslednja sezona je pravo gubljenje vremena, sa napretkom od nekih 10 posto, a ostatak čini dosadan, bezosećajan, banalan dijalog s likovima sa kojima ne možete uspostaviti emocionalne veze i čak dovodi u pitanje njihovo postojanje u ovoj seriji(ne uzimajući u obzir užasnu glumu nekih od njih).

Offline Mikalica

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vikings
« Odgovori #68 u: Lipanj 27, 2019, 09:40:45 prijepodne »
Slažem se s dragansonom; u seriji su počeli mljeti već smljeveno meso. Baš su počeli pretakati iz šupljeg u prazno i to ne samo u zadnjoj sezoni nego i prije.
Neće to dobro završiti ako će tako nastaviti i u sljedećoj sezoni...

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Vikings
« Odgovori #69 u: Srpanj 26, 2019, 20:43:27 poslijepodne »
Ja sam odgledala tri sezone i nisam vise mogla,mnogo krvi brate,ai nervira me sto dele sezonu na dva dela,pa ti taman odgledas desetak epizoda oni odu na odmor

Offline bozgo1

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Vikings
« Odgovori #70 u: Kolovoz 15, 2019, 10:10:17 prijepodne »
Prestao da gledam seriju od kad su ubili Ragnara :D Moracu se naterati pogledati do kraja,kad vec kazete da je dobra :D

brate mili, i taj Ragnar.. pokopali smo ga prije 3 stranice.. skužili smo - svima je žao što je umro.

Hahahaha stvarno i meni je žao jer nema više Ragnara. Serija mi je odmah izza GOT,  ali kad smo baš kod Ragnara, ja najprije pomislio da i možda nije umro, ali posle se uvidelo, da nije tako. Ali i bez njega serija ide super dalje. Drugi lik koji mi je stvarno super je Floki,  nekako lud, ali vrlo pametan i vješt, a po mom mišljenju i najpošteniji od svih :).
A zanimivo je, kako su več u ono vreme ljudi bili podli i kako jim je bio novac i zlato više od svega. Ni danas nije ništa drugačije, na žalost :(

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #71 u: Listopad 07, 2019, 22:53:02 poslijepodne »


Sent from Tapatalk


Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Vikings
« Odgovori #72 u: Studeni 20, 2019, 14:09:40 poslijepodne »
Snimati ce se spin-off serije Vikings, pod nazivom Vallhala, i emitovati ce se na najpoznatijem streaming servisu NETFLIX.  :? ??
Reality is almost always wrong.

Offline tompavi

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vikings
« Odgovori #73 u: Prosinac 12, 2019, 20:30:31 poslijepodne »
Ja sam biio veliki fan ove serije ali tamo kad su Bjorn i ekipa bili po pustinji i arapskom svijetu, izgubilo sam svaku volju dalje gledat.

Bez Ragnara, Athelstana i Rolla nije mi to to. Onaj mali šta glumi Ivara bio mi je dobar prve dvije sezone kad se pojavio, nakon toga postao naporan za poludit.

Offline Zlatko73

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Vikings
« Odgovori #74 u: Prosinac 15, 2019, 21:42:14 poslijepodne »
Ja imam nekog rođaka koji me mnogo nervira, a isti Ajvar, koji je i napravljen da nervira, pa ga mrzim duplo. :)

Inače, postalo je moderno napraviti lika u seriji koga svi mrze iz dna duše, sem ovog Ajvara, onaj mali plavi iz Game of Thrones je bio top po količini iritantnosti :)

Offline donnie

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Vikings
« Odgovori #75 u: Prosinac 17, 2019, 22:06:45 poslijepodne »
Ali Ajvar je fakat super lik, pošto i sam malo piskaram neke scenarije i to, uvijek me fasciniraju tak dobro napisani likovi, kad bih bar mogao ja napisat nekog takvog, kolko god iritantan bio, obožavam ga gledat. :D

Offline krbo

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Vikings
« Odgovori #76 u: Prosinac 21, 2019, 00:26:01 prijepodne »
prvih par sezona čisto ugodno no onda udaviše nečijom željom da muzu skroz suhu kravu tako da vođen inercijom zadnjih par sezona samo skidam
tu i tamo dotjeram titlove i ne gledam, kiseli se u skladištu jer u ovo doba svaki tren ima neka zanimljivija serija

ko da gledam beskonačnu Worfovu litaniju "today is a good day to die"


Offline Zlatko73

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Vikings
« Odgovori #77 u: Prosinac 22, 2019, 13:08:40 poslijepodne »
Polako već serija prerasta u "neverending story".
Ima tu materijala da se snima 20 sezona, trajala je ta opsada severnjaka nad ostrvom godinama, ali gubi se oštrica cele priče, odlaze jaki likovi, izgrađeni, autentični, dolaze novi, slabiji, lošije izgrađeni...
Ovo će da implodira samo od sebe.

Offline Dr.Cal

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Bremen
Odg: Vikings
« Odgovori #78 u: Prosinac 26, 2019, 00:32:55 prijepodne »
Ovo i treba da se zavrsi, pocela je da me smara ova zadnja sezona. Malo krene da se desava, pa se opet pogube i tako. Neki likovi poprilicno iritiraju.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Offline mrwitza

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Vikings
« Odgovori #79 u: Veljača 09, 2020, 15:51:41 poslijepodne »
Konacno se naterah da odgledam ovu 10-u epizodu. Sta znam, svasta se izdesavalo ali ne mogu da kazem da sam nesto impresioniran, toliko me je smorila 5-a i 6-a sezona da mi je vise svejedno sta ce se izdesavati.

Dobro je da se nastavlja tek u nevembru jer se vec duze vreme kanim da dignem ruke od ove serije, sada je i definitivno sto se mene tice.

Offline chalx

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • Lokacija: bgd, rs
Odg: Vikings
« Odgovori #80 u: Ožujak 08, 2020, 22:37:35 poslijepodne »
Serija koja je davno trebala da bude zavrsena, kao i TWD. Prestao sam da je gledam kada je geografija prestala da bude faktor... od Norveske do Engleske i nazad u tri kadra, pa u jednom kadru skok u Francusku.... slicno kao GOT, putuje se brze nego danas.

Offline drzox

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Mostar
Odg: Vikings
« Odgovori #81 u: Ožujak 14, 2020, 01:43:22 prijepodne »
Odgledao sve sezone,naucio nesto o Skandinaviji i mislio sam da je gotovo i slazem se sa vecinom da je ovo bespotrebna sezona ,ali cu je pogledati ako nista zbog izvrsne scenografije i budgta snimanja od 40 miliona $.

Offline dome-nasty

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • guavento iliti windfucker
  • Lokacija: Istra Dajla
Odg: Vikings
« Odgovori #82 u: Ožujak 17, 2020, 17:29:31 poslijepodne »
Slažem se, ova sezona je totalno bezpotrebna. Počeli su smarat. Ajde što nema više Ragnara ali di mi je Floki? A sada kad su mi ubili i Lagerthu  :smfor (4):

Offline Dorkana

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: srbija
Odg: Vikings
« Odgovori #83 u: Svibanj 24, 2020, 13:03:01 poslijepodne »
Slazem se sa svima da su razvukli poslednju sezonu da vise i ne znas zasto gledas, ali eto sve cekam da se nesto dogodi. Nekako da izvucem do kraja i prosto mi je drago da se serija zavrsava!

Offline cvele5

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Makedonija
Odg: Vikings
« Odgovori #84 u: Svibanj 25, 2020, 08:44:58 prijepodne »
Iskreno se nadam da će šesta sezona (ostalo je još 10 epizoda) biti zadnja, iako se i posle četrvte sezone govorilo da će se sve završiti. Ali mukama nikad kraja. Kad je novac u pitanju filmska industrija je nemilosrdna. Možda da se uradi anketa ko će od glavnih likova preživeti kraj serije.  ;D

Offline vesa73

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • Lokacija: krusevac
Odg: Vikings
« Odgovori #85 u: Svibanj 30, 2020, 10:20:04 prijepodne »
Predobra serija koju bi bilo glupo da se ne nastavi posle Ragnarove smrti.
Ništa manje nisu bili zanimiljivi i njegovi sinovi. Rolo uz Ragnara i njegove sinove možda i najčuveniji Viking, njegovi potomci su bili vojvode od Normadije i kraljevi Engleske. U seriju su izmješani stvarni i fiktivni događaji i to zaista fenomenalno djeluje.
Po meni jedna od najbolje urađenih serija.

Offline Klepic

  • Razina 0
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Nisam kleptoman
  • Lokacija: Ustipraca
Odg: Vikings
« Odgovori #86 u: Rujan 17, 2021, 06:30:48 prijepodne »
Neki dan zavrsio sa gledanjem ove serije. Sta reci osim da su imali nekoliko sezona viska. Trebalo je zavrsiti sa Ragnarom, a za ovo ostalo napraviti spin off serije.

Prva i zadnja sezona se ne mogu porediti, niti je ista prica niti ima iko od starih glumaca. Steta :(