• Prosinac 16, 2018, 19:36:45 poslijepodne

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Autor Tema: Da li ste gamer?  (Posjeta: 1608 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dean.winchester

• TDDCrew User
  • Razina 3
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
Odg: Da li ste gamer?
« Odgovori #30 u: Rujan 09, 2018, 00:20:30 prijepodne »
Poceo sam sa PC Build Simulator, zanimljiva stvarcica za geekove koji vole sklapati konfe, a usput se upozna hardver u dobroj mjeri.  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline groznim84

• TDDCrew User
  • Razina 3
« Odgovori #31 u: Rujan 09, 2018, 15:21:15 poslijepodne »
Ako volite retro racunare i konzole a i neke moderne stvarcice. Evo jednog kanala meni licno omiljenog, i veoma kvalitetnog.

https://www.youtube.com/channel/UC8uT9cgJorJPWu7ITLGo9Ww

Offline Kosta93

• Razina 0
« Odgovori #32 u: Rujan 09, 2018, 21:06:43 poslijepodne »
Kakvi su to gejmeri koji FIFU igraju sa rukama  :? ?? Oprostite na vulgarnosti ali još imaju i miša u rukama. :smfor (30):
Uzmite loptu i nju udarajte na livadi. Nema veze kad dobijete modricu ili stavite nogu u longetu ili gips.
Shvatit će te da se FIFA igra nogama. Da ne govorim o dobivanju kondicije i boravka na svježem zraku ( osim u Slavonskom Brodu ). ;D

Ništa ne bih dodao na ovo, apsolutno se slažem, mi smo kao klinci fifu tukli na livadi pa čak i na betonu, lomili se po 100 puta i svi smo živi i zdravi, a ovi danas "moderni" se čuvaju kao pod staklenim zvonom. 90% su krivi i roditelji barem kod mene u komšiluku. Gledam snajka čuva sestrića kao da je sultan od Bruneja, nemoj Stefane znojićeš se duva napolju, nemoj Stefane ovo, nemoj ono... a tih primera po komšiluku imam 10, sva deca zakucana za monitore... Ulica pusta kao da vlada kuga a letnji raspust. A svi imaju po 14-15-16 godina, kondicije ni da potrče do wc-a kad ih potera.  Tragedija.

Nema to veze,ja sam igrao napolju fudbal i basket pa sam dolazio kuci i cepao fifu,nba.Ako neko voli sport igrace ga,ako ne tesko i na kompu da ce da igra sportske simulacije.

Offline Bon

• TDDCrew VIP
  • Razina 3
  • cinik
« Odgovori #33 u: Rujan 09, 2018, 21:51:14 poslijepodne »
Ja mislim da i profesionalci igraju kad su u karantinu :D

Offline zonzexon

• Razina 2
« Odgovori #34 u: Rujan 10, 2018, 00:01:56 prijepodne »
Kakvi su to gejmeri koji FIFU igraju sa rukama  :? ?? Oprostite na vulgarnosti ali još imaju i miša u rukama. :smfor (30):
Uzmite loptu i nju udarajte na livadi. Nema veze kad dobijete modricu ili stavite nogu u longetu ili gips.
Shvatit će te da se FIFA igra nogama. Da ne govorim o dobivanju kondicije i boravka na svježem zraku ( osim u Slavonskom Brodu ). ;D

Ništa ne bih dodao na ovo, apsolutno se slažem, mi smo kao klinci fifu tukli na livadi pa čak i na betonu, lomili se po 100 puta i svi smo živi i zdravi, a ovi danas "moderni" se čuvaju kao pod staklenim zvonom. 90% su krivi i roditelji barem kod mene u komšiluku. Gledam snajka čuva sestrića kao da je sultan od Bruneja, nemoj Stefane znojićeš se duva napolju, nemoj Stefane ovo, nemoj ono... a tih primera po komšiluku imam 10, sva deca zakucana za monitore... Ulica pusta kao da vlada kuga a letnji raspust. A svi imaju po 14-15-16 godina, kondicije ni da potrče do wc-a kad ih potera.  Tragedija.

Nema to veze,ja sam igrao napolju fudbal i basket pa sam dolazio kuci i cepao fifu,nba.Ako neko voli sport igrace ga,ako ne tesko i na kompu da ce da igra sportske simulacije.

U pravu si nema veze, ja recimo nikad nisam voleo fifu na kompu ili konzoli, čak ni basket, ali sam voleo fifu na ulici, livadi, basket na betonu, poenta moje priče je da moderni roditelji više vole da im deca tuku sportove ceo dan u sobi zevajući u monitor, neće da ih puste napolje tobože kao da idu na ratište a ne da se bave sportom. Opet ponavljam takav je slučaj kod mene u komšiluku, ali slušajući ljude sa kojima sam u kontaktu a nisu iz istog grada, ne razlikuje se ponašanje roditelja nešto bitno u odnosu na ove kod mene. A šteta je, klinci u razvoju (15-16-17 godina), bleje pored ekrana po čitav dan i dobar deo noći.
« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2018, 00:10:03 prijepodne od zonzexon »

Offline zonzexon

• Razina 2
« Odgovori #35 u: Rujan 10, 2018, 00:05:24 prijepodne »
Ako volite retro racunare i konzole a i neke moderne stvarcice. Evo jednog kanala meni licno omiljenog, i veoma kvalitetnog.

https://www.youtube.com/channel/UC8uT9cgJorJPWu7ITLGo9Ww

Pratim 8bit-a odavno, svaka čast što si ovo preporučio jako je edukativno, a da preporučim i ja nešto što pratim već duže vreme za ljubitelje modovanja konzola, konkretno pravljenja portabl verzija istih.

The Ben Heck Show evo linka ka playlisti sa svim sezonama.
https://www.youtube.com/user/thebenheckshow/playlists

Offline dean.winchester

• TDDCrew User
  • Razina 3
« Odgovori #36 u: Rujan 10, 2018, 00:58:12 prijepodne »
Ja pratim Linusa, Bitwita i TechSource, imaju sve o racunarima, a imaju i zabavnih emisija kao npr. Scrapyard Wars, to sam baš uživao gledajući  ;D

Offline zonzexon

• Razina 2
« Odgovori #37 u: Rujan 10, 2018, 10:52:29 prijepodne »
Ja pratim Linusa, Bitwita i TechSource, imaju sve o racunarima, a imaju i zabavnih emisija kao npr. Scrapyard Wars, to sam baš uživao gledajući  ;D

Linus je extra, TechSource takođe, Bitwit ću da proverim danas, preporučujem LGR ima brdo retro hardvera i igara, a što se tiče predstavljanja nove gedžeterije i prototipova mislim da je Unbox Therapy najjači kanal na tube-u, radi realan prikaz stvari, ako nešto nije tako dobro a sa druge cena jako velika on to jasno i glasno kaže. Verujem da ima on i "sponsored content" ali ne u toj meri kao većina tjubera koji rade maltene isto što i on i sve što im pošalju hvale na sva usta.

Offline groznim84

• TDDCrew User
  • Razina 3
« Odgovori #38 u: Rujan 10, 2018, 16:00:27 poslijepodne »

Linus je extra, TechSource takođe, Bitwit ću da proverim danas, preporučujem LGR ima brdo retro hardvera i igara, a što se tiče predstavljanja nove gedžeterije i prototipova mislim da je Unbox Therapy najjači kanal na tube-u, radi realan prikaz stvari, ako nešto nije tako dobro a sa druge cena jako velika on to jasno i glasno kaže. Verujem da ima on i "sponsored content" ali ne u toj meri kao većina tjubera koji rade maltene isto što i on i sve što im pošalju hvale na sva usta.
Zbog LGR sam poceo da skupljam igrice i programe u velikim kutijama  ;D

Offline zonzexon

• Razina 2
« Odgovori #39 u: Rujan 10, 2018, 16:14:55 poslijepodne »
Svi koji volite emulatore Sega, Gameboy, Super Nintendo, Nintendo 64, Playstation, Atari... I gotovo sve ostale game mašine a koristite MacOSX našao sam all in one rešenje za sve nas koji i dalje volimo da tučemo te stare naslove iz detinjstva. Aplikacija se zove OpenEmu, (Googlajte ne znam smem li da kačim link) bukvalno je sve lepo kategorisano, kad prevučete vaše omiljene romove u aplikaciju odmah ih kategoriše po tipu konzole, podržava skoro sve gamepad-ove nudi mogućnost podešavanja istih, naravno može da se koristi tastatura ko nema gamepad, može da se podešava i grafika, gotovo može da se podesi sve što zamislite i jako je jednostavno za upotrebu i najvažnija stvar je cena, aplikacija je free. Skidajte i uživajte u svojim omiljenim retro naslovima na jednom mestu, a ne da jurite emulator za ovaj ili onaj tip konzole.

Offline vladicapevac

• Razina 0
« Odgovori #40 u: Listopad 05, 2018, 09:08:12 prijepodne »
Igram igre na Pc-u..Trenutno Call of Duty Black Ops III online i isčekujem najnoviji Tomb raider!!

Offline Mrky91

• Razina 1
  • *
« Odgovori #41 u: Listopad 08, 2018, 21:35:35 poslijepodne »
Igram igre na PC-u. Većinom igram FPS (Battlefield, CSGO, PUBG) ima i drugih žanrova koje igram od kojih bi izvodio action-adventure tipa GTA V i sad nadolazeći Red Dead Redemption 2 (koji zasad ne izlazi za PC  :smfor (2): ali nadam se da hoće malo kasnije  ;D). Ako igra ima dobru priču onda sam zainteresiran za single-player al inace volim multiplayer. PC mi je solidan...nVidia GTX 960, procesor intel i5 4460, 16 gb ram memorije...

Offline anankin

• Razina 0
« Odgovori #42 u: Listopad 09, 2018, 20:34:51 poslijepodne »
Zadnje što sam igrao su bili FIFA 98/99/2000, Footbal manager 2004,  te kasnije OGame. Sad mi je to gubitak vremena, rađe pogledam film ili seriju

Offline frenky

• Razina 0
« Odgovori #43 u: Listopad 22, 2018, 20:11:25 poslijepodne »
gejmam na PC-u već 17 godina, a imao i gameboy i neku kinesku kopiju SNES-a (one koje su dolazile sa catridge-ima  999 in 1). koja su to doba bila.

Offline Bon

• TDDCrew VIP
  • Razina 3
  • cinik
« Odgovori #44 u: Studeni 02, 2018, 22:26:22 poslijepodne »
Ima My talking Tom2 ali tek beta može se naći na apk mirror. Instalirao sam stariju od dve verzije.
Funkcionalna je igrica mada mi se zaklopila 2x. A i fon se zlopati al ok. I oglođe mi batt očas  :smfor (24):

Offline romanija

• Razina 2
« Odgovori #45 u: Studeni 03, 2018, 06:41:18 prijepodne »
Trenutno na kompu imam Monopoly Tycoon, NFS Most wanted, Sid Meier Pirates, F.manager 15, Medal of Honor AA.
Sam spisak dovoljno govori koliko nisam u toku :D
Sto se tice telefona, tu niposto ne instaliram nijednu igricu (osim lichess), jer je opasno gubljenje vremena.
Dok sam bio klinac igrao se PES, Crash, NFS, CS slabije, vise MOHAA, onaj Bugs Bunny u vremenu je odlicna igrica itd. bilo ih je dosta stvarno.
Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline ivanathr

• Razina 0
  • Spol: Ženski
« Odgovori #46 u: Studeni 12, 2018, 07:28:53 prijepodne »
u mlađim danima rokao OGame, sada ništa, nema se vremena (a ni para za komp za igrice)

Offline bf1947(1)

• TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • Sic est in fatis
« Odgovori #47 u: Studeni 12, 2018, 09:03:21 prijepodne »
u mlađim danima rokao OGame, sada ništa, nema se vremena (a ni para za komp za igrice)

Vrati se ti s Kariba u našu lijepu domaju, pa ćeš vidjeti love i za igrice ;) k'e ne?  :smfor (24): :smfor (24):
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline buckocar

• Razina 0
« Odgovori #48 u: Studeni 12, 2018, 10:53:58 prijepodne »
Igram igre na PS4, trenutno God of war i Far cry 5. Da li je neko igrao novu igru Red dead redemption 2 na PS 4?
Vredi li kupiti je?

Offline dean.winchester

• TDDCrew User
  • Razina 3
« Odgovori #49 u: Studeni 18, 2018, 00:39:47 prijepodne »
Za Read Dead Redemption sam čuo dosta pohvala, pogledaj malo yt gameplay, recenzije, kritike, tako ćeš najbolje znati.

Ja trenutno igram COD Black Ops 3 i Forza Horizon 3. Moram reći da mi je Forza genijalna, grafika je predobra.  ;D

Offline groznim84

• TDDCrew User
  • Razina 3
« Odgovori #50 u: Studeni 18, 2018, 14:52:45 poslijepodne »
Red Dead Redemption 2
Je brutalan probao sam kod komsije, ali isto je i zarazan komsija ne ide ni na posao, uzeo odmor  :smfor (24):
Ako uzmes igru pripremi se na 80 sati igranja a to je pod uslovom da sve iz prve predjes,  znaci realno te ceka 120 i vise sati igranja.
Poslednej dve edpizde South Parka nove sezone  6 i 7 ep su totalno posvecene Red Dead Redemption 2 vredi pogledati.

Offline dms13

• Razina 1
  • *
« Odgovori #51 u: Prosinac 01, 2018, 21:54:15 poslijepodne »
Samo FM igram i tako poslednjih 10ak godina...ponekad sa društvom malo pes na ps4, ali sve ređe i ređe...