Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 164927 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Eadnp

• Razina 3
  • Spol: Muški
  • I'm the crawlin' king snake and I rule my den.
  • Lokacija: I live uptown, I live downtown, I live all around... I had money, and I had none, but I never been so broke that I couldn't leave town.
Odg: Filmovi
« Odgovori #1950 u: Srpanj 05, 2019, 13:27:57 poslijepodne »
Poznat osječaj koliko sam ih samo propustio,  zbog ljenosti i i odgađanja da nešto pogledam pa prođe, pa čekaj 4-5 mjeseci da izađe, pa ti se na kraju ogadi sve od silnog iščekivanja. Ali ne znam kako objasniti, ajd da je neki mali film nezavisne produkcije pa im se ne isplati jer nema profita, jedino mi pada na pamet neka cenzura od ustanova, ali u ovome slučaju ne vidim zašto.

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #1951 u: Srpanj 05, 2019, 13:51:31 poslijepodne »
davali su hereditary prosle godine, pa kvajet plejs, US ove, pa me zbog toga cudi da najvjerovatnije nece ovaj.
a inace se cesto desava da i na te blokbastere ne dodje ni 10 ljudi. na godzilu kad smo isli jedva i preko toga da je bilo.
nocas sam na spajdermena, ali sam se bas oladio od superhiro zanra.

Offline Eadnp

• Razina 3
  • Lokacija: I live uptown, I live downtown, I live all around... I had money, and I had none, but I never been so broke that I couldn't leave town.
« Odgovori #1952 u: Srpanj 05, 2019, 14:41:25 poslijepodne »
Je ima i toga, doduše ne znam kako je kad prikazuju prvih par dana jer obično idemo poslije da izbjegnemo gužvu i u miru u posljednjem redu gledamo film, i obično bude ljudi u zadnjim redovima i to je to, 80% dvorane zjapi prazno, i to što kažeš baš na blockbusterima, barem je tako kod mene (Slavonski Brod), dali je u većim gradovima drugačije ne znam, ali brate i cijenama, oguliše, nas četvero karte plus sokovi, kokice, k...ci , palci nije ispod 400kn (više od 50 eura) ne može si to baš svatko priuštiti. Sve to utječe na kulturu odlaska u kino barem na našim prostorima, pogotovo danas kada možeš sve gledati džabe.

Offline Stimpson

• Razina 3
« Odgovori #1953 u: Srpanj 06, 2019, 08:08:07 prijepodne »
Je ima i toga, doduše ne znam kako je kad prikazuju prvih par dana jer obično idemo poslije da izbjegnemo gužvu i u miru u posljednjem redu gledamo film, i obično bude ljudi u zadnjim redovima i to je to, 80% dvorane zjapi prazno, i to što kažeš baš na blockbusterima, barem je tako kod mene (Slavonski Brod), dali je u većim gradovima drugačije ne znam, ali brate i cijenama, oguliše, nas četvero karte plus sokovi, kokice, k...ci , palci nije ispod 400kn (više od 50 eura) ne može si to baš svatko priuštiti. Sve to utječe na kulturu odlaska u kino barem na našim prostorima, pogotovo danas kada možeš sve gledati džabe.

Kod mene (Valjevo) totalna suprotnost-naime, bioskop koji su zaista sredili ima samo 88 stolica i uvek je dupke pun, bilo da su u pitanju crtaci, tj. matine projekcije ili klasicni filmovi u vecernjem terminu...Pre neko vece 3 dana je igrala nova "Anabela..."  https://www.imdb.com/title/tt8350360/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1   i karte su bile rasprodate u roku od 15 minuta, ne preterujem...znaci ispred bioskop je ostalo jos stotinak razocaranih ljubitelja horora. Inace, horor sjajno prolazi, koliko god los bio, sala je dupke puna... Cak su na zahtev publike vratili psiho-triler "Ma", https://www.imdb.com/title/tt7958736/?ref_=nv_sr_4?ref_=nv_sr_4   (kod nas preveden kao "Keva")...

Offline coa

• TDDCrew VIP
« Odgovori #1954 u: Srpanj 06, 2019, 11:43:52 prijepodne »
napisi nesto ako pogledas midsommar.
spajderzez prijatno iznenadzenje. to ti je ono kad podjes bez nekih ocekivanja, smoren od zajebanih tipova koji pokretom ruke ruse zgrade.
vratio se onaj prepoznatljiv humor koji kao da je nestao u prethodnim osvetnicima a da ne pominjem epski zajeb zvani bri larson.
zanimljiva radnja sa jos zanimljivijim anti junakom kojeg je vrhunski iznio sjajni gilenhajl. znaci lik se uopste nije trudio, cistom zajebancijom zaradio manje egzoticno ostrvo. doktor.
film ima mana ali ih vjesto krije.
sacekajte zadnji after kredits, jer ja nijesam a drug mi rece da je prilicno bitan.

Offline Eadnp

• Razina 3
« Odgovori #1955 u: Srpanj 06, 2019, 12:47:15 poslijepodne »
Ajde.neka su napravili dobrog Spidermana, još od Raimijeve trilogije niti jedan mi se nije svidio.
Ma sigurno ću ići na Midsommar (svečano obećavam utiske) ;D i na Tarantina (to mi je must see) koji je najavio da mu je ovo vjerovatno poslijednji film, kaže volio bi se posvetiti pisanju za kazalište.

Offline Eadnp

• Razina 3
« Odgovori #1956 u: Srpanj 06, 2019, 12:59:26 poslijepodne »

Kod mene (Valjevo) totalna suprotnost-naime, bioskop koji su zaista sredili ima samo 88 stolica i uvek je dupke pun, bilo da su u pitanju crtaci, tj. matine projekcije ili klasicni filmovi u vecernjem terminu...Pre neko vece 3 dana je igrala nova "Anabela..."  https://www.imdb.com/title/tt8350360/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1   i karte su bile rasprodate u roku od 15 minuta, ne preterujem...znaci ispred bioskop je ostalo jos stotinak razocaranih ljubitelja horora. Inace, horor sjajno prolazi, koliko god los bio, sala je dupke puna... Cak su na zahtev publike vratili psiho-triler "Ma", https://www.imdb.com/title/tt7958736/?ref_=nv_sr_4?ref_=nv_sr_4   (kod nas preveden kao "Keva")...
Ajde neka je, ali to je pretpostavljam kino u vlasništvu grada nije cinestar ili cineplexx koji nude bezbroj dvorana, filmova, izbora formata ,projekcija na dan... Zavidim s nostalgijom, sjećam tih vremena kad se čekalo u redovima i na karte i kod jedinog kokičara gledati Top gun, bmx bandite,Terminatora...

Offline Stimpson

• Razina 3
« Odgovori #1957 u: Srpanj 06, 2019, 15:09:56 poslijepodne »
napisi nesto ako pogledas midsommar.
spajderzez prijatno iznenadzenje. to ti je ono kad podjes bez nekih ocekivanja, smoren od zajebanih tipova koji pokretom ruke ruse zgrade.
vratio se onaj prepoznatljiv humor koji kao da je nestao u prethodnim osvetnicima a da ne pominjem epski zajeb zvani bri larson.
zanimljiva radnja sa jos zanimljivijim anti junakom kojeg je vrhunski iznio sjajni gilenhajl. znaci lik se uopste nije trudio, cistom zajebancijom zaradio manje egzoticno ostrvo. doktor.
film ima mana ali ih vjesto krije.
sacekajte zadnji after kredits, jer ja nijesam a drug mi rece da je prilicno bitan.
"Midsommar" cekam "k'o ozeblo Sunce", ali nisam siguran da ce stici u bioskope za koji mesec! U pitanju je film koji nece imati neku publiku, jer ne igra na "prvu loptu", pa je pitanje da li ce biti interesantan ovim mojima u Valjevu da ga prikazu. Cak i za "Hereditary" https://www.imdb.com/title/tt7784604/?ref_=tt_sims_tt  , sem mene i jos par ljudi za koje znam da su istinski zaljubljenici u film, nije bilo nikoga u sali, sto i nije bilo lose, posto sam u miru mogao da uzivam u filmu! "Spajdermen" dolazi sl.nedelje, a posto si ga ishvalio, odo' da uzivam! Pogledaj "Ma" , ako vec nisi, dok sam ga gledao, bio sam odusevljen prvim delom filma, gde je manjak akcije, a vise psiholoski odradjen, i tu stvarno briljira Octavia Spencer... onda krece (ocekivano) mali pad u drugom delu, kada se sve pretvara u slasher, ali sve u svemu prijatno iznenadjenje s' obzirom sta se sve nudi na repertoaru...

Online Kat

• TDDCrew User
  • Spol: Ženski
« Odgovori #1958 u: Srpanj 06, 2019, 17:35:37 poslijepodne »
Film za ljubitelje španskih mystery filmova (nisam videla da se već spominjao)

La cara oculta

https://www.imdb.com/title/tt1772250/

Nije u rangu,bar po meni, već spomenutih  filmova - Contratiempo, El cuerpo,Los ojos de Julia, ali postoji fino poigravanje psihom kao i iščekivanje "šta će biti na kraju"  ;D .

dodatak- film je kolumbijski,samo sam ga svrstala u španske zbog jezika :D

Offline JoxerTM

• TDDCrew User
« Odgovori #1959 u: Srpanj 06, 2019, 20:32:49 poslijepodne »
Nije se spominjao sto%. Kad je netko pitao za isključivo europske filmove njega sam morao preskočit s popisa, na žalost.

Zna se da je masa švaba zbrisala u Kolumbiju za vrijeme drugog svjetskog, u ovom je filmu konačno iskorištena prilika sa se i to ubaci u radnju. Samo za razliku od fantazije Černobil, nevjerojatno popularne na ovom forumu jer radijacija je zarazna bolest ubojitija od ebole prema toj bapskoj priči, La cara oculta ne laže gledatelje da je sve što vidite u filmu istina.

Film je izvrstan i tko ga nije pogledao, a voli trilere, ne znam što čeka. Uostalom, kad ste zadnji put pogledali film iz Kolumbije i zaključili da je baš ekstra?

Offline Rulic

• Razina 3
  • IYWTFFFFYTSTM
« Odgovori #1960 u: Srpanj 07, 2019, 19:12:18 poslijepodne »
Kako bi trebalo završiti više od 50% filmova a i serija

Spoiler: prikaži

Offline Eadnp

• Razina 3
« Odgovori #1961 u: Srpanj 09, 2019, 13:01:54 poslijepodne »
Pogledao sam napokon Brightburn https://www.imdb.com/title/tt7752126/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1 još jedan od onih koje sam planirao gledati u kinu ali nisam stigao, pa sam dočekao HDrip(korejski titllovi). Film mi je bio prvenstveno zanimljiv jer se radi o antipodu supermena i trailer je izgledao odlično i sam storyline." što bi se dogodilo da dijete sa drugoga svijeta sruši se na zemlju i umjesto spasitela i heroja ljudske rase postane čisto zlo".
E sada koliko je film dobar i koliko je ispunio moja očekivanja koja su i sama porasla od silnog išćekivanja, nisam baš siguran, dali već zbog poznatog i toliko ispričanog merituma, film je bio nekako predvidljiv , baš me ništa nije moglo iznenaditi, ali ne znam možda je do mene
 i previše pročitanih inputa prije gledanja koje je pokvarilo dojam.
Što se vizualnog dijela tiće tu stvarno briljira i zaista je odlično napravljen uz nekoliko stvarno groznih (horor) scena koje ne možeš zaboraviti ni da hoćeš.
Stvarno šteta zbog toga dojma, ali ne znam možda nije do filma nego do mene.

Offline JoxerTM

• TDDCrew User
« Odgovori #1962 u: Srpanj 09, 2019, 17:49:14 poslijepodne »
HD i korsub bi trebalo spaljivati na lomači ako se mene pita al ajd. Bolje i to nego kino i ts smeće - ako se baš mora.
A ne mora se, bar mislim u ovom slučaju.

Vidio sam najavu za taj film davno i najiskrenije me uopće ne zanima.

Naime, antipod Supermena je Superbman (da, ima b u imenu) i pojavljuje se kao dodatak remekdjelu stripa The Trial Of Galactus. Navedeni mi je neko maznuo dok sam bio na studiju, uz najbolju volju kasnije nisam uspio nabaviti dobro očuvani primjerak (ipak sam lupio jednog raskupušenog na amazonu). Dodatna priča na kraju proteže se na 8 stranica, a naslov joj je  Superbman Vs. The Fantastic Four: My Badguy … My Enemy! Predlažem kupiti čim prije u kakvom god papirnatom izdanju.

Drugi razlog zašto ne namjeravam "dati šansu" brajtbrnu je taj što smo već prije dobili izvrsni antisuperheroj film Chronicle. A taj ne traži "zlikovce" u vanzemaljcima nego u nama samima - da nije korišteno bler wič preseravanje bio bi klasik.
Ako već niste, predlažem pogledati čim prije. Čak i ako vam se gade "found footage" idiotarije jer ja ih ne podnosim a opet hvalim ovaj film gore.

Offline Eadnp

• Razina 3
« Odgovori #1963 u: Srpanj 09, 2019, 19:13:51 poslijepodne »
Možda da si pogledao film i pod pretpostavkom da znaš uopće o čemu pričaš tvoj SUPERB da sa B, komentar bih mi bio relevantan, ovako pošto te ništa ne zanima, više ne želim SPALITI niti jednu riječ.

Offline JoxerTM

• TDDCrew User
Filmovi
« Odgovori #1964 u: Srpanj 10, 2019, 17:04:03 poslijepodne »
Ebo sve to, ne znam kako mi je promakao meksički Sleep Dealer, odnosno čudi me da mi dosad niko nije predložio nego sam slučajno nabasao na nj.
Film je iz 2008-e, a događa se u meksičkoj bližoj budućnosti gdje je između Meksika i SAD-a podignut (Trumpov) zid. :D

Meksiko se suočava sa nestašicom vode, korporacije ucjenjuju stanovništo i deru ih za litar vode ko naši nas s porezima, a sve sumnjivce se likvidira bespilotnim letjelicama bez da se istraži detaljno je li itko uopće kriv.
U takvom Meksiku sin iz jedne obitelji gdje otac pogine kao žrtva okolnosti kreće u potragu za boljim životom radeći preko virtualnog sučelja u građevini, on sam se ne vere po neboderima, niti kuje niti zavaruje išta, nego kontrolira robota koji to čini umjesto njega. Dakako, u Amer'ci, on je jeftina radna snaga kakva ćemo u stvarnosti postati i mi kako je krenulo. :)

Film je pun lošeg CGIja, ali ima jednu drastičnu razliku od holivudskih papazjanija u kojima ljudi nisu stvarni. Lik će u jednom trenutku upoznati ubojicu svoga oca. Ali neće reagirati onako kako Holivud sugerira da ljudi rade, neće postat osvetnik niti štatiga ja znam. Postat će svi mi iz bivše juge kad je u pitanju naš odnos prema današnjim političarima.
Krenut će bježat od "ubojice", jer ne samo da ga je strah za sebe i za preostalu obitelj koja gladuje, nego je ubojstvo njegovog oca iako nemoralno bilo legalno.

E a šta mi radimo dok su naši političari nemoralni, opljačkali nas i doveli na prosjački štap, ali sve je po zakonu bilo? Pakiramo se i pravac Irska, Njemačka ili neka druga zemlja. Jel tako? Treba platit alimentaciju, a to se ne može borbom protiv korupcije.

Nije to sve što je u filmu posebno naravno, ima tu podosta kritike na moderno društvo općenito, primjerice socijalne mreže ovdje kroz prizmu snimanja te dijeljenja i prodaje sjećanja (što uključuje tuđe živote).

Hoću reći, iako produkcijski jeftin, ovo je pravi punokrvni scifi koji se ne stidi opalit gledatelju šamar kad treba.
Nemojte preskočiti ovaj podcijenjeni meksički dragulj. Prava je šteta što nešto slično nećemo vidjeti snimljeno na našim prostorima.
« Zadnja izmjena: Srpanj 11, 2019, 12:34:58 poslijepodne od hyde_sb »

Offline Bon

• TDDCrew VIP
  • cinik
« Odgovori #1965 u: Srpanj 12, 2019, 05:54:30 prijepodne »
Beše poodavno antisuperheroj Will Smith u Hancocku iako komedija sa predvidljivo srećnim holivud krajem. Makar koliko se sećam. Ja ću pogledati tog mračnjaka. Nisam završio novog Hellboya prispalo mi se. Nek ostane na tome jer sam fan i te franšize.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

Offline Eadnp

• Razina 3
« Odgovori #1966 u: Srpanj 12, 2019, 12:03:24 poslijepodne »
Ako ništa, Hancok je bio zabavan film. Novi Hellboy mi se baš ne gleda, izgubio sam volju poslije svih negativnih kritika od ama baš  svakoga tko  ga je gledao, sad
dal' je stvarno toliko loš ili ga svi gledaju kroz prizmu odličnih  del Torovih prethodnika ne znam. Vjerovatno ću ga na kraju i pogledatii.
Brightburn je, kao što sam rekao daleko od odličnog filma ali i isto tako daleko od toga da mu se ne bi dalo šansu.

Offline Rulic

• Razina 3
  • IYWTFFFFYTSTM
« Odgovori #1967 u: Srpanj 12, 2019, 19:00:26 poslijepodne »
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile(Krajnje izopačen, nepojmljivo zao i podmukao)
https://www.imdb.com/title/tt2481498/

Još jedna od obrada stvarnog serijskog ubojice. Film je napet na trenutke komičan(zahvaljujući opet maestralnom John Malkovichu). Dosta dobro drži temu pa pitanje da li prvo gledati film ili na Intrenetu pogledati „dokumentarni“ opis potpuno je nevažno. Gluma je solidna i u jednom trenutku imamo „dvoboj“ Sheldon vs Bundy.
Posebno je maestralna ključna scena(stvarno je tako bilo)

« Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2019, 19:04:00 poslijepodne od Rulic »

Offline JoxerTM

• TDDCrew User
« Odgovori #1968 u: Srpanj 12, 2019, 20:35:21 poslijepodne »
Auuu, vidim bilo je nekakvog rezuckanja gore... Neka, neka, red je. :smfor (26):

No da, prije nekih tjedan dana jedan frend mi veli baš je film dobar, reče i koji, ja doma pretražih a ono sve neke korsub stuttershit i framespersecond=10 krvareoči webrip điđe miđe... Doviđenja.
I onda prekjučer izađe fini blurej rip. Strpljen, spašen. Već znate odakle sam uzeo titlove kao prilagođene tome rip-u, na žalost nisu pasali baš dobro, stavio sam tamo u komentar kako ih kroz subtitle workshop namjestiti brzinski.

Alita: Battle Angel je scifi akcić prema japanskoj mangi Gunnm iz devedesetih za koji je scenarij napisao dijelom James Cameron. Mhm.
Holivudske obrade japanskih mangi dosad su bile božesačuvaj sve do jedne, međutim Cameron je Cameron, plus je režiser Rodriguez, pa rekoh moguće je da su konačno napravili dobru stvar.

Film je podosta različit od mange. Glavna ideja je ostala ista - Alita je kiborg s ljudskim mozgom pronađena bez popriličnog ostatka tijela na smetlištu još živa (spava/hibernira), sklopljena je natrag, budi se da ne zna više tko je, što i zašto te se pokušava prilagoditi "novom" okružju.

Tu kreću male, ali i velike razlike. Manga recimo nema romantike nego tinejdžersko zaljubljivanje do ušiju u kretena koji ne jebe 5% (šema: koja ljubav traje najdulje? ona neuzvraćena), da nema Rodrigueza sve bi se sigurno utopilo u filmu prisutnoj "romantičnoj" blesastoći tipičnoj za holivud.
Zatim u filmu je sporedni negativac netko tkko u mangi uopće ne postoji dočim je glavni negativac lik koji ne da nije negativac u mangi nego kasnije i pomaže Aliti.
Njoj koja se ne sjeća svog imena, lik koji ju je pronašao, Ido, u mangi daje ime po svojoj mački. U filmu nije tako, što me poprilično čudi s obzirom da je scenarist Cameron, a da on ljubi mačke znamo još od prvog Aliena gdje je osim Ripley preživjela i ofucana mačketina. :)
E taj Ido je i u mangi, a i u filmu, ček, to moram "sakriti" jer se radi o totalno promašenoj promjeni...
Ido je u slobodno vrijeme lovac na ucjene. Ali dok u mangi razvaljuje ko da je potomak Brus Lija, u filmu je prikazan kao jedva pokretna trutina koju otpuhne i najmanji povjetarac. To bi trebao biti lovac na ucjene? Pa kako je preživio dosad?

Ima tih razlika još puno, ali da budem iskren osim ove zadnje logičke rupe (Cameron bi se trebao držati režije i pustiti pisanje scenarija nekome drugome) i holivudiziranja (film = obitelj na prvom mjestu i mora bit romantike), one zapravo ne smetaju! Hoću reći, iako su neke izmjene zasrale, ostale su baš dobre i ne da ne kvare film nego ga čine dinamičnijim.

Da ne baljezgam dalje. Naoko se vidi da se para nije štedilo, glumci su bili raspoloženi, Rodriguez je odradio izvrstan posao, još samo da se pripazilo na scenarij malo više... Da je Alita koji put sočno opsovala kao referenca na Kick Ass bio bi još bolji, ali valjda nisu htjeli rejting M.

Film nije savršen. Ali meni je bio baš zabavan. Uvjeren sam da će bit i vama.

Offline hyde_sb

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • Ne moram ja ništa. Ja sam se dovoljno namorala.
« Odgovori #1969 u: Srpanj 12, 2019, 23:07:47 poslijepodne »
sve je jasno, nema potrebe objašnjavati.. i nemojte da se kačite, nije dobro za ljude u određenim godinama da se živciraju ;D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline JoxerTM

• TDDCrew User
« Odgovori #1970 u: Srpanj 14, 2019, 15:38:06 poslijepodne »
Ne znam gdje bih o ovome pisao, ne čini mi se da bi trebalo bit u ovoj temi a opet jest pa nek moderator odredi...

Ponajprije treba reći da je HRT odbio kupiti prava na prikazivanje višestruko nagrađivanog dokumentarca Srbenka. I na prozivku hrvatskih redatelja sad su se posuli pepelom kao nema se para za sve, ma bljak:
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/hrt-smatra-da-su-priopcenje-redatelja-i-kampanja-su-nekorektni-20190712?fbclid=IwAR2ZK4AraYRgy0Q-srZRNpJQ2XqxMKeHjI2kcK9tvqkhlipZPXDUq31j_w8

Interesantno da se nije imalo para ni za Gazdu svojevremeno, srećom hrt nije jedina televizija na svijetu pa se film ipak emitirao, snimao i dijelio - označavajući propast tog istog gazde kojega je hrt pokušavao spasiti cenzurom sadržaja.
Uz to, trenutno jedan od najinteresantnijih naslova na pulskom festivalu Dnevnik Diane Budisavljević nećete gledati na HRT-u. Do daljnjega.
Princip nabave je očit: čim nije za ovce, nema se ni novce.

Na nesreću sam tek sad primijetio da su određeni dokumentarci na vimeu (on demand) ovaj vikend besplatni. Znači još danas. Citirat ću samo najvažnije iz teksta kako pristupiti:
https://www.culturenet.hr/default.aspx?id=92190
Citat:
url: http://volimdokumentarce.net/
Za gledanje filmova potrebno je unijeti promo kôd: hrpadobrihdokumentaraca
Znači odete na citirani link, registrirate se na vimeo (e-mail i neka 8znakovna lozinka), otpilite reklame ponuda koje se plaćaju, nađete Srbenku, stisnete "rent" i upišete promo kod. I možete gledati.

Za one koji neće imat danas vremena za gledanje i žele ga offline, ili one koji ga žele sačuvati u kolekciji nekakvoj...
Nakon što ste dokumentarac "otključali" preko promo koda gore, instalirajte JDownloader 2, idite unutra u Settings->Account Manager, nađite vimeo.com i upišite e-mail i lozinku koju ste registrirali na vimeu i onda možete downloadati cijeli video (gornji HD je 720p, donji HD je 1080p) i ako vam trebaju tu su i eng. titlovi.

Ne znam kakav je, nisam još pogledao jer mi se čini važnije ovo napisati čim prije.

Offline Rulic

• Razina 3
  • IYWTFFFFYTSTM
« Odgovori #1971 u: Srpanj 15, 2019, 20:41:55 poslijepodne »
Serija filmova Iron Sky
https://www.imdb.com/title/tt1034314/?ref_=nv_sr_2?ref_=nv_sr_2
https://www.imdb.com/title/tt3038708/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1
 „Serija“ filmova po knjizi Jarmo Puskala - Iron Sky. Radnja se događa na „Dark Side of the Moon“ gdje su nacisti osnovali koloniju za vrijeme drugog svjetskog rata i dalje žive s mješanom tehnologijom WWII i novija. Glazbu su napisali ne Pink Floyd već Laibach! Prvi film je prosječni SF/politički film gdje se NE pojavljuje Donald Tump(šteta) jer je film snimljen 2012 s radnjom koja se dešava u 2018.
Drugi film me je zabavio kao nijedan u zadnje vrijeme. Pojavljuje se ogromna plejada sadašnjih i bivših političara i vladara u vril obliku. Korisnici Iphonea i Ipada doći će na svoje. Film su snimali Finci tako da nisu naklonjeni ni jednima ni drugima.

Popis vrilova koji se pojavljuju

Vrilovi na posljednjoj večeri

Vril Hitler na TRexu

Nijedan dinosaurus ali četri čovjeka.