Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Missing  (Posjeta: 2715 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

• ΤDDCrew
  • Spol: Muški
The Missing
« u: Listopad 31, 2017, 10:45:16 prijepodne »

Bi-Bi-Sijeva krimi-drama, Nestali čije je finale pratilo blizu sedam milion gledalaca, priča nam priču o dečaku Oliveru Hjudžsu, koji nestaje u Francuskoj tokom porodičnog odmora. Njegov nestanak postaje i ostaje prava misterija, i čini se da svi polako odustaju od toga.
Svi, osim njegovog oca Tonija, koji ne želi da se pomiri da njegovog sina nema i od samog početka kreće u opsesivnu potragu za bilo kakvim tragom koji će ga odvesti do njega. Gotovo desetogodišnja neumorna potraga svakim korakom donosi novi preokret i počinje polako da uništava brak Tonija i Emili, ali i njihove živote...
Kada naiđe na trag koji ga vraća u Francusku i možda vodi pravo do odgovornih za nestanak Olivera, Toniju u pomoć priskače legendarni, penzionisani detektiv Džulijan, koji je upravo i bio glavni istražitelj na tom slučaju, godinama pre... Zajedno počinju da slažu deliće slagalice koji nedostaju zbog čega policija odlučuje da ponovo otvori slučaj....

Godina: 2014.
Mreža: BBC One
Žanr: kriminalistički, drama, misterija
Glumci: Tchéky Karyo, Anastasia Hille, James Nesbitt, Frances O'Connor, Émilie Dequenne, Jason Flemyng, Titus De Voogdt, Saïd Taghmaoui, Jake Davies, Laura Fraser...

Offline nenon30

• Razina 3
Odg: The Missing
« Odgovori #1 u: Listopad 31, 2017, 12:23:39 poslijepodne »
ako neko nije gledao ovo a voli misteriozne trilere sve preporuke i za prvu i za drugu sezonu  (y)

Offline Goran

• TDDCrew User
« Odgovori #2 u: Listopad 31, 2017, 18:16:06 poslijepodne »
Uh, obe sezone su vrhunske.  :sbowing_100-106 :sbowing_100-106 Jedna od mojih omiljenih serija ikad.

Zanima me samo, jel se zna, hoće biti treće sezone?  :thspaz

Offline bilja

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
« Odgovori #3 u: Listopad 31, 2017, 18:21:14 poslijepodne »
Ovo sam odgledala u dahu i grču zbog onog malog; predobro, napeto, uzbudljivo... pogotovo prva sezona. Vrhunska serija.  :smfor (26):

Offline Stimpson

• Razina 3
« Odgovori #4 u: Listopad 31, 2017, 18:27:49 poslijepodne »
Ovo sam odgledala u dahu i grču zbog onog malog; predobro, napeto, uzbudljivo... pogotovo prva sezona. Vrhunska serija.  :smfor (26):
Kraj prve sezone je i mene dobrano ubedacio, ali i 2.sezona ne zaostaje toliko za prvencem...

Offline nenon30

• Razina 3
« Odgovori #5 u: Studeni 01, 2017, 10:24:39 prijepodne »
Uh, obe sezone su vrhunske.  :sbowing_100-106 :sbowing_100-106 Jedna od mojih omiljenih serija ikad.

Zanima me samo, jel se zna, hoće biti treće sezone?  :thspaz

za sada zvanično stoji samo ovo:

"As of November 1, 2017, The Missing has not been cancelled or renewed for a third season. Stay tuned for further updates."

Offline MiaP

• Razina 0
  • Spol: Ženski
« Odgovori #6 u: Studeni 03, 2017, 19:16:35 poslijepodne »
E ovo je jedna od mojih omiljenih više prva sezona nego druga.Šteta što je James Nesbitt dao otkaz serija bi pratila priču iz prve sezone u drugoj.

Offline nenon30

• Razina 3
« Odgovori #7 u: Studeni 04, 2017, 17:12:32 poslijepodne »
pa mislim da je kraj prve sezone i možda trebao da bude takav, nažalost živimo u svetu u kome se ovo dešava svaki dan a nikad ili skoro nikad ne bude sve u redu na kraju...

Offline MLATA

• Razina 2
« Odgovori #8 u: Prosinac 10, 2017, 09:43:16 prijepodne »
nisam ovo imao na repertoaru dok nisam video neke komentare (bilja) doduse kod serije Absentia, pa onda pogledah i ove ovde ... i onda uzmem da gledam ... mislim da se nisam odvojio od ekrana ... tesko za gledanje, sama prica je kako neko rece "nasa/svetska svakodnevnica" sto jos vise ostavlja gorak ukus, nazalost, ali je gluma fenomenalna ... hvala za preporuke  :sbowing_100-106

Offline Gataka

• Razina 3
  • Cinema is My World
« Odgovori #9 u: Prosinac 10, 2017, 20:10:12 poslijepodne »
Ko voli serije o nestanku/otmici dece [kao ja], ima jedna sjajna argentinska serija iz ove godine, koja me prijatno iznenadila.
Obzirom da nema nasih prevoda, evo predloga ako je neko kadar da je prevede, jer po mom skromnom mislenju to zasluzuje, a ima svega 8 epizoda.

El Jardín de Bronce 

http://www.imdb.com/title/tt7048386/?ref_=adv_li_tt

Offline Al Giardello

• TDDCrew User
« Odgovori #10 u: Prosinac 14, 2017, 17:11:08 poslijepodne »
Sve preporuke za ovu seriju.
Samo da upozorim:
Ja i žena smo se na kraju prve sezone baš skenjali...
Dakle nekom može biti "teška" ...
Francuski glumac je maestralan, ni ostali ne zaostaju...

Offline romanija

• Razina 2
« Odgovori #11 u: Veljača 24, 2018, 21:26:44 poslijepodne »
Spoiler: prikaži
Imam problema sa shvatanjem priče. U glavi mi je paradoks. Nestao im je sin 1998. i u tom periodu oca pozovu u policiju i optuze ga da je pretukao nekog lika 2000. godine i da je pretukao 3-godisnjeg (!) sina 2004. godine. Jedino ako je prije nove ere onda ima smisla  ;D
Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline savager

• Razina 2
« Odgovori #12 u: Ožujak 24, 2018, 20:03:53 poslijepodne »
Čini se veoma interesantom... Probaću sa par epizoda sjutra da vidim da li je za mene  xD

Offline spacedirector

• Razina 0
« Odgovori #13 u: Veljača 10, 2019, 11:11:15 prijepodne »
Iskreno, meni jedna od najdrazih serija sto se tice tog zanra, fantasticna ali skroz! 10/10. Nema kome ju nisam preporucio, ali ocito krivim ljudima jer ju nitko nije pogledao.. a ne znaju sta propustaju..hahaha

Kad sam gledao 1.sezone kad su prikazivali sta je bilo sa malim nisam jednostavno mogao vjerovati, bio sam uzbudjen kao malo dijete, premotao sam scenu barem 2, 3 puta koliko sam bio u cudu, morao sam iz lezeceg polozaja se prebaciti u sjedecki.

2.sezona maestralna, ali stvarno ko god je osmislio scenarij mora da je malo ćaknut u glavu, onog se svega treba i sjetiti.

OBAVEZNO pogledati seriju ko nije.

Offline Al Giardello

• TDDCrew User
« Odgovori #14 u: Veljača 12, 2019, 13:48:53 poslijepodne »
Uradjen spinof...