Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Crazy Ones  (Posjeta: 5381 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
The Crazy Ones
« u: Svibanj 19, 2016, 22:55:44 poslijepodne »

"You are playing it safe, the best things from life come when you don´t play it safe."


Vlasnik moćne marketinške agencije radi sa svojom kćerkom. Ona je fokusirana, organizovana i želi da izgradi svoje ime, ali zauzeta je vaspitajući svog detinjastog oca. Da nije tako genijalan, odavno bi ga napustila.


Godina: 2013.
Mreža: @CBS
Žanr: komedija
Glumci: Robin Williams, @SarahMichelleGellar, @JamesWolk




Offline NYC

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: The Crazy Ones
« Odgovori #1 u: Veljača 05, 2018, 18:57:22 poslijepodne »
Iskreno malo sam se razocarao u seriju, mada sam pogledao celu i mislio sam da ce biti mnogo smesnija znajuci da igra Robin Williams. Po mom misljenju njemu bi dobro stajala uloga u nekom sitkomu ali nazalost to necemo nikada da gledamo, mada me i cudi sto ga ranije nisu zvali u nekoj seriji kada znaju da dobro glumi u komedijama.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3007
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: The Crazy Ones
« Odgovori #2 u: Veljača 06, 2018, 12:31:25 poslijepodne »
nikad je nijesam nastavio poslije 2-3 ep. nije da mi se nije svidjela, ok te epizode sto sam pogledao, i dalje po hard-diskova, mozda nekad...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline World92

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: The Crazy Ones
« Odgovori #3 u: Prosinac 15, 2020, 15:48:33 poslijepodne »
Listajuci forum naleteo sam na ovu seriju, i uvek mi bude zao Robi Vilijamsa, zbog njega sam i gledao ovu seriju, nisam bas neki ljubitelj Sare Geler ali sam izdrzao. Serija nije onakva kakvu sam ocekivao, a reko bi i ostali, jer se secam da je pilot epizoda imala 15 miliona gledalaca, a zadnja 5, sto znaci da su se ljudi sigurno obradovali kad su videli Vilijamsa, ali da serija i nije bas nesto posebno, oni su je i otkazali malo pre njegove smrti... ali da kazem hipoteticki, da nije uradio to sto je uradio, mogli su seriju da obnove za drugu sezonu, mozda bi bila i bolja, cudno mi da otkazu seriju a takav glumac igra glavnu ulogu.