Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Vinyl  (Posjeta: 9995 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4347
  • Spol: Muški
Vinyl
« u: Lipanj 30, 2016, 10:45:26 prijepodne »

Serija „Vinil“, smeštena u Njujork 70-ih godina, istražuje muzički biznis prepun droge i seksa, u vreme stvaranja pank, disko i hip-hop muzike. Radnju pratimo iz ugla direktora diskografske kuće koji pokušava da spasi svoju kompaniju.
Martin Skorseze, Mik Džeger i Terens Vinter tvorci su nove dramske serije čija radnja se odvija sedamdesetih godina u Njujorku. Istražujući muzički biznis prepun droge i seksa, u vreme stvaranja pank, disko i hip-hop muzike, serija prati direktora diskografske kuće, Ričija Finestru (Boni Kanavale), koji pokušava da spasi kompaniju i svoju dušu, a da pritom ne uništi sve koji mu se nađu na putu.


Godina: 2016.
Mreža: HBO
Žanr: drama
Glumci: Bobby Cannavale, Paul Ben-Victor, P. J. Byrne, Max Casella, Ato Essandoh, James Jagger, J. C. MacKenzie, Jack Quaid, Ray Romano, Birgitte Hjort Sørensen, Juno Temple, Olivia Wilde...





Online coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Vinyl
« Odgovori #1 u: Srpanj 21, 2016, 12:46:58 poslijepodne »
aj vala da se upisem odje, cudi me da nije niko. steta za otkazivanje. vidim po netu uglavnom da ljudi nijesu zadovoljni, kao i neke recenzije sto sam citao, mogu razumjet da se nekome ne svidja, ali da je promasaj nije vala.
vjerovatno je spor tempo odbio ljude od daljeg gledanja, ali meni je nekako legla samo tako. rici jes klise lik, ali bez obzira na to nosio je seriju. zamjerka mi je sto nije bilo nekog akcenta na sporedne likove, mislim jeste, ali ne toliko da se neko izdvoji. mozda malo rej romano, ali ipak nedovoljno. ostalo mi je bilo sasvim dobro, i radnja, i muzika i period, a tek desavanja u zadnje 2-3 ep. dje je rici sebi maksimalno iskomplikovao zivot, e tu je udarena odlicna osnova za drugu sezonu i trt-otkazase je.
ovo i the brink su imali veliki potencijal. bravo hbo  :smfor (8):
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Vinyl
« Odgovori #2 u: Srpanj 21, 2016, 14:51:34 poslijepodne »
ja sam isto malo bacio pogled i nije me nešto oduševilo; možda prođe od druge ;D
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline UploaderBD

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Odg: Vinyl
« Odgovori #3 u: Srpanj 23, 2016, 18:36:48 poslijepodne »
Odustao od gledanja nakon druge epizode , po meni nista specijalno .

Online coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Vinyl
« Odgovori #4 u: Srpanj 29, 2016, 13:18:49 poslijepodne »
ja sam isto malo bacio pogled i nije me nešto oduševilo; možda prođe od druge ;D
a sto znam, ljude je dosta odbio predugacak pilot. ja sam stopirao nedje od 4-te pa nastavio, zadnje 2 su odlicne.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline NYC

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Vinyl
« Odgovori #5 u: Listopad 29, 2017, 14:52:48 poslijepodne »
Meni se iskreno nije svidela odustao sam od gledanja, zao mi zbog glumca  Ray Romano u poslednje vreme nema bas neke lepe serije mozda gresim vidim da sad glumi u Get Shorty ali mi isto nije nesto obecavajuce vise bi voleo da snimi neki sitkom poput Rejmonda.

Online coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Vinyl
« Odgovori #6 u: Prosinac 06, 2017, 11:38:56 prijepodne »
Meni se iskreno nije svidela odustao sam od gledanja, zao mi zbog glumca  Ray Romano u poslednje vreme nema bas neke lepe serije mozda gresim vidim da sad glumi u Get Shorty ali mi isto nije nesto obecavajuce vise bi voleo da snimi neki sitkom poput Rejmonda.
odlican je u get shorty.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Vinyl
« Odgovori #7 u: Studeni 09, 2020, 17:43:31 poslijepodne »
Meni je ovo bila vrlo dobra serija. Čim je produkcija hbo-a teško može da omane. Ionako je manjak glazbenih igranih serija tako da sam ovo sa užitkom gledao. Glumci su odlični, možda serija u sredini malo jest sporija, ali kraj je eksplozivan. Vidim da su seriju otkazali. Šteta. Ocjena 7.5/10

Offline Micko86

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kragujevac
Odg: Vinyl
« Odgovori #8 u: Siječanj 12, 2021, 12:27:27 poslijepodne »
Iskreno, za mene je ova serija blago razočarenje, s obzirom na ekipu koja stoji iza nje.

Dobro je što su je prekinuli nakon prve sezone.

The Deuce je šije za dva koplja.