Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: House of Lies  (Posjeta: 7258 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
House of Lies
« u: Srpanj 25, 2016, 10:12:47 prijepodne »

Don Čidl se vraća kao nemilosrdni, ali urnebesni Marti Kan. Dok Marti i njegov elitni tim putuju širom države provodeći se kao rok zvezde – na račun klijenta, naravno, prave smicalice i izazivaju haos. Šarmantni, pričljivi Marti Kan i njegov vrhunski tim za poslovno savetodavstvo bolje od svih znaju kako da igraju tu poslovnu igru, koristeći svaki prljavi trik da bi se dodvorili moćnim direktorima i zaključili velike ugovore. U salama za sastanke, barovima, spavaćim sobama moćne elite, korupcija je uobičajeni posao i svi brinu samo o sebi. Ništa nije sveto u ovoj zajedljivoj, neozbiljnoj satiri o današnjim poslovnim SAD.


Godina: 2012.
Mreža: Showtime
Žanr: drama, komedija
Glumci: Don Cheadle, Kristen Bell, Ben Schwartz, Josh Lawson, Dawn Olivieri, Donis Leonard Jr., Glynn Turman...





Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: House of Lies
« Odgovori #1 u: Srpanj 25, 2016, 10:21:02 prijepodne »
čula sam da je serija vrhunska, i obožavam Dona, ali nikako da se nameračim gledati.. valja li, fakse?

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4341
  • Spol: Muški
Odg: House of Lies
« Odgovori #2 u: Srpanj 25, 2016, 10:30:15 prijepodne »
Meni je odlična... prve tri sezone, četvrta je malo slabija. Nadam se da će se u petoj vratiti na stare staze.  :smfor (6):

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7219
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: House of Lies
« Odgovori #3 u: Srpanj 25, 2016, 10:31:41 prijepodne »
Meni je odlična... prve tri sezone, četvrta je malo slabija. Nadam se da će se u petoj vratiti na stare staze.  :smfor (6):

olrajt, ide na listu gledanja čim prije  :happy2:

Offline UploaderBD

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Odg: House of Lies
« Odgovori #4 u: Srpanj 26, 2016, 10:18:41 prijepodne »
Moracu i ja staviti ovu seriju na listu za gledanje , vecinom cujem samo dobre komentare a nikako da se nakanim da pocnem da gledam