Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: American Horror Story  (Posjeta: 10588 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
American Horror Story
« u: Svibanj 12, 2016, 18:46:13 poslijepodne »

"The one thing about the dead is they've got nothing left to lose."

Ovaj antologijski horor-serijal iz pera Ryana Murphyja u svakoj svojoj sezoni istražuje jednu od poznatih premisa iz neiscrpnog izvora groze i horora. Bila to ukleta kuća, umobolnica, vještice, klaunovi ili hotelska soba, ova serija vas neće ostaviti ravnodušnima. (Dobro, možda ona sezona sa vješticama, tu možete preskočiti).

Godina: 2011.
Mreža: FX
Žanr: antologijska drama, horor
Glumci: Jessica Lange, Sarah Paulson, Evan Peters, Denis O'Hare, Angela Bassett, Chloë Sevigny





English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovori #1 u: Kolovoz 24, 2017, 22:25:25 poslijepodne »
Trailer za FX-ovu seriju “American Horror Story: Cult”

FX je objavio već uobičajeno neobičan i zastrašujući trailer za sedmu, politički prožetu novu sezonu Američke horor priče.

Trailer počinje s različiti ljudima koji različito reagiraju na vijest o pobjedi Donalda Trumpa na američkim predsjedničkim izborima. U Michiganu Ally Mayfair Richards (Paulson) vrišti i plače. S druge strane, Kai Anderson (Peters) je puno entuzijastični, slično vrišti, ali od sreće. Nakon tih vijesti Allyin strah od klaunova, koulrofobija se pojačava do te mjere da počinje halucinirati. Stvari eskaliraju kada Winter Anderson (Lourd) daje Allyinom sinu Twisty the Clown lutku, potvrđujući nam tako povratak poznatog lika iz Freak Showa, odnosno četvrte sezone serije.

Glumačku postavu čine Sarah Paulson, Evan Peters, Frances Conroy, Lena Dunham, Billy Eichner, Billie Lourd, Cheyenne Jackson, Adina Porter, Alison Pill, Colton Haynes, Mare Winningham i Leslie Grossman.

American Horror Story: Cult na male ekrane stiže 05. rujna.



tvprofil

Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: American Horror Story
« Odgovori #2 u: Kolovoz 25, 2017, 16:46:06 poslijepodne »
Ova serija je već nekoliko sezona glupost neviđena.

Prve tri sezone (Murder House, Asylum, Coven) su mi bile veoma dobre, uživao sam u gledanju, i možda donekle Hotel, a sve ostalo posle toga gubljenje vremena.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: American Horror Story
« Odgovori #3 u: Kolovoz 25, 2017, 17:41:29 poslijepodne »
Ova serija je već nekoliko sezona glupost neviđena.

 :clapp
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: American Horror Story
« Odgovori #4 u: Rujan 16, 2017, 01:27:35 prijepodne »

Offline Goran

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: American Horror Story
« Odgovori #5 u: Rujan 28, 2017, 21:44:38 poslijepodne »
Može li neko da mi kaže zašto uživam dok gledam ovu sedmu sezonu?  :? ??

Najmanje je strašna od svih predhodnih sezona, najslabija prva epizoda ali opet jedva čekam svaku narednu epizodu kao nikad do sad.  :lol2:

Offline Hank Moody

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: American Horror Story
« Odgovori #6 u: Studeni 12, 2017, 18:17:56 poslijepodne »
Serija imla smisla prvih nekoliko sezona ..posle sam odustao kad su krenuli sa nekim glupostima..

Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: American Horror Story
« Odgovori #7 u: Studeni 12, 2017, 18:49:09 poslijepodne »
Mogu da kažem da je ovo postala totalno odvratna serija. Žalosno je što se pretvorila u političko propagandu tvoreveni i pljuvanje po Trampu, ali izgleda da je to u americi trenutno u modi. Jer nisi niko i ništa ako ne pljuješ po Trampu, a to što im je Holivud rupa puna seks skandala, pedovila i ostalih bolesnika koji, na kraju krajve i prave ovakve serije i filmove, to izgleda da nije baš nešto važno.

Offline nenon30

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kikinda,Srbija
Odg: American Horror Story
« Odgovori #8 u: Studeni 12, 2017, 20:43:35 poslijepodne »
nisam potpuno razumeo ni prvu sezonu, ali ajde i bila je nešto za pogledati ali ovo kasnije je stvarno u najmanju ruku smešno...  :smfor (9):

Offline ndma11

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Belgrade
Odg: American Horror Story
« Odgovori #9 u: Studeni 17, 2017, 15:28:02 poslijepodne »
Ovde je samo prva sezona bila kako treba, i rekao ih odlicna.
Sve posle toga je islo losije i losije, a ona sezona Hotel je bila presmesna. Ocigledno je Murphy preambiciozan i pise previse serija, pa fali kvaliteta.

Offline mire_pasha

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zenica
Odg: American Horror Story
« Odgovori #10 u: Srpanj 14, 2018, 09:22:59 prijepodne »
Kada treba sledeća sezona da krene negdje sam čitao da treba ''Čombe'' da glumi u njoj https://www.imdb.com/name/nm1096977/?ref_=ttfc_fc_cl_t6
Mada sam ga vidjeo u jednoj epizodi https://www.imdb.com/title/tt6710720/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast ako je to to onda puno priče a malo glume

Offline AgentCarter

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 90
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovori #11 u: Listopad 16, 2018, 10:01:00 prijepodne »
Hmm vidim slabo se piše o AHS a i kad se piše većinom negativno. Mislim ipak da je serija zaslužila puno više
a i nije za svakoga.
Kao nekome ko obožava horror žanr ovo je odlična stvar, puno dobrih glumaca koji stvarno te uvjere u ta sva ponašanja
osobine i gadosti. Da ima pre*eravanja ima i te kako , ali daleko je ovo od loše stvari. Daleko !
Recimo meni je najlošija 7 sezona i dodala bih još možda 2 koje su onako slabije.
Osma počela slabo ali izgleda da se lagano zagrijavaju. Sve bolja i bolja :smfor (26):

Offline robin1

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • Lokacija: kutina/cro
Odg: American Horror Story
« Odgovori #12 u: Listopad 16, 2018, 17:31:54 poslijepodne »
Na žalost ja odustao. Osim "lijepih" slika, tj. ušminkane scenografije, nisam našao valjanoga razloga da bi produžio vijek gledanja. Ima milion serija, pa se ne vrijedi mučiti s ispraznim pričama u AMS.

Offline bolero

  • Razina 0
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Lokacija: zadar
Odg: American Horror Story
« Odgovori #13 u: Studeni 07, 2018, 18:26:50 poslijepodne »
meni se ova serija nije dopala, osim sezone sa lady gagom...the hanting hill je primjer kako se rade izvrsne horor serije.

Offline AgentCarter

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 90
  • Spol: Ženski
Odg: American Horror Story
« Odgovori #14 u: Studeni 17, 2018, 11:00:51 prijepodne »
Eto gotova i osma sezona AHS i teško da se može pogledati kao zasebna. Ovo je praktično nastavak treće (Coven) i prve (Murder House)
i kao takva može se smatrati vrlo pristojnom.
Finale onako kao i sezona, po meni kako su epizode odmicale sve je bilo bolje i bolje.
A ne treba zaboraviti da je ovu sezonu obilježio i povratak velike Jessice Lange. (y)