Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Riviera  (Posjeta: 12733 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Riviera
« u: Rujan 14, 2017, 18:44:50 poslijepodne »



Tek udata Georgina (Julia Stiles) kolekcionar je umetnina, a njen suprug Constantine Clios (Anthony La Paglia) milioner koji nastrada u ekspoloziji jahte na dan kada Georgina naručuje jednu od skupih umetnina, ne sumnjajući da išta u njenom životu može krenuti po zlu. Kada Georgina šokirana ovim događajem krene u rasvetljavanje misterije saznaje da je njen suprug vodio potpuno drugačiji život i da je umešan u tajne poslove i svet podzemlja o kome ne samo da ona ništa nije znala, već nije ni naslućivala da je tako nešto deo njihovih života.





Godina: 2017.
Mreža: Sky Atlantic
Žanr: drama, misterija
Glumci: Julia Stiles, Lena Olin, Adrian Lester, Iwan Rheon, Amr Waked, Dimitri Leonidas, Roxane Duran, Phil Davis, Igal Naor, Daniil Vorobyov, Vincent Perez...





Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Riviera
« Odgovori #1 u: Siječanj 17, 2018, 17:30:20 poslijepodne »
Iznenađujuće dobra serija , žena oduševljena serijom a onda moram i ja .
Gledat će se i druga sezona.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: Riviera
« Odgovori #2 u: Veljača 24, 2018, 08:51:33 prijepodne »
Skoro sam odgledao ovu seriju. Prvo mesta na kome se snimalo su izuzetna, drugo, sam zaplet je vrhunski. Treće glumci su perfektni. 10/10.
Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline vetar

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 218
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Riviera
« Odgovori #3 u: Ožujak 10, 2018, 20:57:30 poslijepodne »
Da pocnem da gledam..vise i ne znam sta bih mogla :smfor (6):

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: Riviera
« Odgovori #4 u: Ožujak 11, 2018, 00:08:35 prijepodne »
Da pocnem da gledam..vise i ne znam sta bih mogla :smfor (6):

Nećeš se pokajati...
Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Riviera
« Odgovori #5 u: Kolovoz 07, 2019, 14:04:34 poslijepodne »
Serija je super ,odgledala sam dve sezone ,lici mi da ce biti i treca.Samo mi je zao sto nije bilo vise glavnog lika oko koga je sve pocelo,tj Konstantina.

Offline bozgo1

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Riviera
« Odgovori #6 u: Kolovoz 11, 2019, 10:49:07 prijepodne »
Serija je super ,odgledala sam dve sezone ,lici mi da ce biti i treca.Samo mi je zao sto nije bilo vise glavnog lika oko koga je sve pocelo,tj Konstantina.

I ja pogledao prvi deo prve sezone. Čini mi se da je serija super, ali zua molim te, NE PRIČA SE O TOME ŠTA SE DEŠAVA U SERIJI HAHAhahahahaha,,,, nije zanimljivo za nas koji nismo još pogledali :)

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Riviera
« Odgovori #7 u: Kolovoz 11, 2019, 19:40:30 poslijepodne »
Pa nisam ti pricala sta je bilo sa Konstantinom nego kazem da se ne pojavljuje puno u seriji kao sto bi covek ocekivao od glavnog lika oko koga se sve vrti,nisi me dobro ukacio sta sam htela da kazem.Ali izvini ako sam ti pokvarila gledanje.

Offline bozgo1

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Riviera
« Odgovori #8 u: Kolovoz 24, 2019, 09:05:10 prijepodne »
Pa nisam ti pricala sta je bilo sa Konstantinom nego kazem da se ne pojavljuje puno u seriji kao sto bi covek ocekivao od glavnog lika oko koga se sve vrti,nisi me dobro ukacio sta sam htela da kazem.Ali izvini ako sam ti pokvarila gledanje.

Ma ne, nisi mi pokvarila gledanje,  možda sam stvarno pogrešno razumeo, ali ovo da se ne pojavljuje puno u  seriji, mi daje neko očekivanje, jer stvarno mi je čudno da glavni lik umre u prvoj epizodi hahahahaha.

U vezi serije pa je sigurno, da ču je pogledati. Prvu epizodu sam pogledao, danas nastavljam :)

Pozdrav.
Evo pogledao sam skoro kompletne obe serije. Još su mi ostale dve epizode druge sezone. Serija mi je super, zanimljivo je što sve može napraviti čovek za novac i vlast.  Kad je zuza napisala da se Konstantin ne pojavljuje mnogo u seriji, samo sam čekao kada če se lik opet pojaviti, iako je bio kao spaljen na brodu .
Spoiler: prikaži
Na početku je bilo i meni čudno, da jedan od glavnih likova u seriji umre na početku i mislio sam si da če se kad tad pojaviti živ.  Ali evo kad se lik konačno pojavi i javi se i Đorđini da je živ,  ubijen je i gotovo.

Drugo u seriji mi je super kako se Đorđina nosi sa ostalim članovima porodice i sa pokušajima da se naškodi porodici.
U kompletnoj porodici mi se "najpošteniji" čine Kristos i Adrijana, ali pošteno da kažem, da iako imaju novca i svega u izobilju, nikako ne bi želio biti član ove porodice  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Riviera
« Odgovori #9 u: Kolovoz 24, 2019, 17:47:41 poslijepodne »
Pa nisam ti pricala sta je bilo sa Konstantinom nego kazem da se ne pojavljuje puno u seriji kao sto bi covek ocekivao od glavnog lika oko koga se sve vrti,nisi me dobro ukacio sta sam htela da kazem.Ali izvini ako sam ti pokvarila gledanje.

Ma ne, nisi mi pokvarila gledanje,  možda sam stvarno pogrešno razumeo, ali ovo da se ne pojavljuje puno u  seriji, mi daje neko očekivanje, jer stvarno mi je čudno da glavni lik umre u prvoj epizodi hahahahaha.

U vezi serije pa je sigurno, da ču je pogledati. Prvu epizodu sam pogledao, danas nastavljam :)

Pozdrav.
Evo pogledao sam skoro kompletne obe serije. Još su mi ostale dve epizode druge sezone. Serija mi je super, zanimljivo je što sve može napraviti čovek za novac i vlast.  Kad je zuza napisala da se Konstantin ne pojavljuje mnogo u seriji, samo sam čekao kada če se lik opet pojaviti, iako je bio kao spaljen na brodu .
Spoiler: prikaži
Na početku je bilo i meni čudno, da jedan od glavnih likova u seriji umre na početku i mislio sam si da če se kad tad pojaviti živ.  Ali evo kad se lik konačno pojavi i javi se i Đorđini da je živ,  ubijen je i gotovo.

Drugo u seriji mi je super kako se Đorđina nosi sa ostalim članovima porodice i sa pokušajima da se naškodi porodici.
U kompletnoj porodici mi se "najpošteniji" čine Kristos i Adrijana, ali pošteno da kažem, da iako imaju novca i svega u izobilju, nikako ne bi želio biti član ove porodice  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):
Rekla sam ti da je serija super,a sad sam videla da ce biti i treca sezona.Sto se tice Kristosa i meni se svidja,a Adrijana bas i ne.Ona mi je prava mala razmazena bogatasica,koja samo sebe slusa ,ne kazem da nema i nekih pozitivnih osobina ali ne bas mnogo.A ako ti se ova serija dopala pogledaj onda i seriju Magic city.

Offline bozgo1

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Riviera
« Odgovori #10 u: Kolovoz 25, 2019, 09:45:37 prijepodne »
Jučer pogledao zadnju epizodu druge sezone i baš me zanima što su režieri smislili za treču jer sve što se je skrivalo, sveje došlo na videlo. Kraj sezone nekako su zajebali, serija mi je super, ali glupo mi je kako naprimer Đorđina svima okolo priča kako je ubila čoveka, a još i iz njihove porodice i kako naprimer u zadnjoj epizodi uopšte ne gleda okolo kad snima poruku na telefonu za svog strica i tako je i čuje Kristos.

Sve u svemu na kraju mislim, da je največi psihopat baš Đorđina, koja je tokom serije pokušavala da kao psihopatu prikaže Adama, pa Niko Eltama i još po kojeg.

Svakako gledaču i treču sezonu, a dotad pozdrav na ovoj temi :)

Offline jazjaz

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slo
Odg: Riviera
« Odgovori #11 u: Svibanj 02, 2021, 06:39:50 prijepodne »
ima netko..titlove za season 3 ..ili slo srb hr bih ?hvala vam puno.

Offline mrdule

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Riviera
« Odgovori #12 u: Svibanj 02, 2021, 22:26:05 poslijepodne »
E ovo me obradovalo,mislim na 3 sezonu jer sam bio ubedjen da je posle druge bio kraj.Poceo sam da je pratim samo zbog imena i desavanja na Azurnoj obali medjutim serija je sasvim ok ma da me prica podsetila malo na stari film sa Meg Rajan (zaboravio sam naziv filma).

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Riviera
« Odgovori #13 u: Prosinac 16, 2021, 15:31:19 poslijepodne »
Zavrsavam trecu sezonu i malo mi se manje svidja nego prve dve,opet ona prica manje je vise,trebali su da je zavrse sa drugom sezonom i bilo bi super,sad kao da je ovo na silu snimljeno,jedino me ona priroda i voda drze da gledam  do kraja