Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Ten Days in the Valley  (Posjeta: 8669 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5057
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Ten Days in the Valley
« u: Listopad 02, 2017, 19:07:57 poslijepodne »

Triler sa Kirom Sedžvik u ulozi Džejn Sedler kao prezaposlene televizijske producentkinje čiji se život okrene naglavačke nakon nestanka ćerke. Džejn je usred nimalo prijatnog razvoda, na poslu je stresno, vremena ima premalo, a njena ćerka je jedino što je iskreno raduje. Kad usred noći, dok je Džejn radila na svojoj kontroverznoj policijskoj drami, njena ćerka nestane, Džejn se brzo uveri da život oponaša umetnost, i da je kao i u njenoj seriji sve oko nje prepuno misterija, svi imaju tajne i nikome ne može da se veruje.




Godina: 2017.
Mreža: ABC
Žanr: drama
Glumci: Kyra Sedgwick, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Erika Christensen, Malcolm-Jamal Warner




Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7222
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Ten Days in the Valley
« Odgovori #1 u: Listopad 02, 2017, 19:20:33 poslijepodne »
naježila sam se od trailera.. čisto sumnjam da ću je gledati ;D

Offline Goran

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Ten Days in the Valley
« Odgovori #2 u: Listopad 02, 2017, 19:58:30 poslijepodne »
Ja ću pokušati, ne izgleda loše.  (y)

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 987
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Ten Days in the Valley
« Odgovori #3 u: Listopad 04, 2017, 10:33:36 prijepodne »
Kyra Sedgwick, uvijek na zavidnoj razini, bila to krim komedija "The Closer", ili sada ova drama. Jedan od kriterija po kojima odabirem što ću gledati je glavna uloga. Kad je u pitanju Kyra to je moje :). Iako baš ne volim američke serije (na broj stvorenih, premalo ih je dobrih), postoje i takve kao što je izgleda ova. Ja ću je svakako s guštom pogledati. Ako ni zbog čega onda zbog Kyre!  ;D
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline linus

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Ten Days in the Valley
« Odgovori #4 u: Listopad 10, 2017, 20:55:44 poslijepodne »
Dodali nedavno na Pickboxu, pa pogledao sinoć prvu epizodu....  Meni osobno neuvjerljivo i pomalo dosadno. Pitam se da li da dam šansu drugoj epizodi, ili da jednostavno odustanem.

Offline vetar

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 218
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Ten Days in the Valley
« Odgovori #5 u: Listopad 19, 2017, 19:45:51 poslijepodne »
I ova serija mi nije nesto bas..svi likovi me nerviraju ;D

Offline MLATA

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Ten Days in the Valley
« Odgovori #6 u: Listopad 29, 2017, 00:48:13 prijepodne »
Hteo sam da počnem sa ovom serijom ali kad sam video da su je otkazali onda sam odustao, a vidim i po komentarima da neću mnogo propustiti

isto tako i kod nas, nesto mnogo vise verujem ovim "nasim" komentarima, nego da li je 5 miliona ili 3 miliona gledalaca u USA bilo zadovoljno ili ne ... pratio sam ove gornje komentare, pa kad je objavljeno da se otkazuje, samo je bilo jedno "delete" i nekako mi je vec bilo lakse jer ima mnogo drugih verovatno vrednijih za gledanje ... pa da me ne grize savest sto trosimo vreme,  i odmah smo rado odgledali i uzivali u seriji "The Strike"

Offline MiaP

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: BiH
Odg: Ten Days in the Valley
« Odgovori #7 u: Studeni 06, 2017, 20:35:31 poslijepodne »
Takođe prije nekoliko dana pogledala pilot znači koliko je trailer bio obećavajući prva epizoda baš razočarenje,što se tiče mene sa razlogom su je ukinuli.

Offline linus

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Ten Days in the Valley
« Odgovori #8 u: Studeni 06, 2017, 21:08:12 poslijepodne »
Ja sam dao šansu i 2. epizodi, ali ne ide i ne ide. Znam da se o ukusima ne raspravlja ali Kyra Sedgwick, koliko god bila dobra u nekim drugim serijama (Brooklyn Nine-Nine, npr.) ovdje je potpuno neuvjerljiva. I tako da nakon 2. epizode odustajem, pomalo me i čudi kako je ovo uopće ugledalo svijetlo dana.