Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 917441 puta)

0 Članova i 69 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #3120 u: Prosinac 11, 2023, 14:17:43 poslijepodne »
Da, Godzilla je u ofanzivi u zadnje vrijeme😀 japanska izgleda jebeno, mislio sam čak i u Kino ali nisam uspio..
I serija je krenula, možda bi se i to dalo pogledati..tata i sin Russell
trejler sam samo virnuo cini mi se da izgleda ista ka usa godzila.
skinuo sam prve dvije, ali ne poceh, monarh org. je u pitanju, vajat rasel je odlican glumac, u onu seriju lodge (neki broj) je razbio coek.
ne vjerujem da ce bit titana tu puno, razvuc ce je garant. ali pogledace se vala.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #3121 u: Prosinac 11, 2023, 22:47:57 poslijepodne »
Pričekat ću da se kompletira, taman je negdje na pola...javi jel ćemu ako prije kreneš

Offline StarTrekFan

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • Gogs
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Filmovi
« Odgovori #3122 u: Prosinac 15, 2023, 20:32:34 poslijepodne »
Plakao sam od smijeha tokom nekih scena. Jennifer Garner i Ed Helms ekstra glume u filmu.

Family switch - 
https://m.imdb.com/title/tt14227048/
Hasta la vista

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #3123 u: Prosinac 22, 2023, 18:40:59 poslijepodne »
Pričekat ću da se kompletira, taman je negdje na pola...javi jel ćemu ako prije kreneš
prvu pogledao, gledljivo, ali da se zakaci celjade ne def.
sori na poor reportu ali ne da mi se :)
pogledacu jos dvije sjutra ako me puste.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #3124 u: Prosinac 24, 2023, 13:12:32 poslijepodne »
Ma de, bit će..pa taman očekivano, za pustiti mozak na pašu...

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #3125 u: Prosinac 28, 2023, 19:04:29 poslijepodne »
Upravo sam pogledao Rebel.Moon.Part.One.A.Child.of.Fire u stvari nem pojma šta sam pogledao. Ovako to izgleda kad scenaria piše ejaj.
Zadani parametar Star Wars meets Guardians of the Galaxy.
Treba ipak reći i nešto pozitivno, dosta je para utučeno vizuelno je film zaista impresivan.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #3126 u: Siječanj 26, 2024, 21:17:01 poslijepodne »
Silent Night.
Akcija bez puno priče.
Ko je prevodio nije se namučio  :thspaz
Malo podseća na filmove iz doba nemog filma.
Ono facijalne expresije do preterivanja.
Izuzev toga ok.  :smfor (26):

Offline StarTrekFan

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • Gogs
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Filmovi
« Odgovori #3127 u: Siječanj 28, 2024, 21:55:13 poslijepodne »
Odgledao Home Alone 1-6 u zadnjih 7 dana  :smfor (9): :smfor (9): :smfor (9):

Nisam ni znao da ima toliko dijelova.

Danas u kinu jos jedan djeciji film - Lassie - A New Adventure . Film je cak i ok.
Hasta la vista

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #3128 u: Siječanj 28, 2024, 23:43:00 poslijepodne »
Odgledao Home Alone 1-6 u zadnjih 7 dana  :smfor (9): :smfor (9): :smfor (9):

Nisam ni znao da ima toliko dijelova.
Bio bi red da pogledaš i izvornik kojega su ameri pokrali i potom izdebilizirali:
https://www.imdb.com/title/tt0096741/



Nećeš ga nikad vidjeti na ijednoj televiziji, jer jebga, ne mogu se podvaljivati reklame u božićni film koji nije za deriščad.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #3129 u: Veljača 02, 2024, 00:50:47 prijepodne »
   Pogledah novi Besonov Dogman i prilično mi se dopao, ovaj glumac (gugla ime) Caleb Landry Jones čini makar 50 posto filma. Less is more negde ta formula funkkcioniše. Naspram pretrpanih skupih previše reklamiranih. Makar meni više odgovaraju. Ne gledam više ni trejlere samo mi kvare ugođaj.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #3130 u: Veljača 10, 2024, 19:57:25 poslijepodne »
Nek oni naprave još finalniji kat, pa da ne moramo gledati 35 minuta ničega.

Offline Mr.Pexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #3131 u: Veljača 11, 2024, 17:10:46 poslijepodne »
Totally killer (2023)
Popcorn budalaština za tinejdžere sa zapletom koji povezuje serijskog ubicu,putovanje kroz vreme i tinejdžere. Realno često i ne očekujem mnogo od nekih filmova, ali ispoštujem da pogledam. Ovo sam premotavao..

American Fiction (2023)
Kritika woke rasizma u SAD. Gledljivo, Jeffrey Right standardan, satiričan humor.

Preporuka za zabavan treš film. "Final Cut" (2022), u originalu nazvan "Coupez!".  Režiser je Michel Haznavicius (The Artist) koji je već pokazao da vlada zanatom. Napomena i preporuka je da se film istoleriše bar 35 minuta pre nego što se eventualno prekine, jer tek tada neke stvari "sedaju" na svoje mesto.

Maestro(2023)
Film Bradley Cooper-a(režija i glavna uloga). Biografija Leonarda Bernstein-a. Film je dosadan, i prilično bez poente.Nemojte trošiti vreme.Carey Mulligan je dobro odradila ulogu.

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 125
  • Lokacija: srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #3132 u: Veljača 16, 2024, 11:39:27 prijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt17009710/?ref_=nm_knf_t_1

Anatomie d'une chute aka Anatomy of a Fall

U planinskom selu u Francuskoj, tragično oslepeli dečak nailazi na beživotno telo svoga oca. Postavlja se pitanje da li ga je ubila njegova supruga ili je izvršio samoubistvo. Anatomija jednog pada je „na prvu loptu“ sudski triler koji nas tera da grozničavo gledamo do kraja i otkrijemo šta se zapravo dogodilo. Međutim, tokom filma postepeno shvatamo da u prvi plan izbijaju razni drugi momenti koji nas više zaokupljaju od pukog razrešenja misterije. Složeni porodični odnosi koje uvek pojednostavljeno prihvatamo kad je reč o drugima, moralne dileme koje uključuju i najmlađe i istina koju smo u stanju da zaključimo na osnovu nekoliko detalja i bez značajnijeg uvida te sud koji tada samouvereno formiramo su teme koje nam u ovom evropskom filmu (stvarno ne znam da li je samo francuski ili francusko-britansko-nemački ili kako već...)privlače pozornost više od samog sadržaja, koji je vešto izgrađenim scenarijom dovoljan da nam ne dozvoli ni kraću pauzu, a posebno ne odustajanje.  Ono što posebno fascinira je savršena gluma. Milo Machado-Graner je dečak koji je svoju itekako zahtevnu ulogu odradio kao da iza sebe već ima desetine uloga, a Sandra Hüller je, najblaže rečeno, besprekorna. Obratite pažnju na scenu svađe! To gotovo da nije film, to je istrgnuto iz života!

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #3133 u: Veljača 16, 2024, 12:25:40 poslijepodne »
... u ovom evropskom filmu (stvarno ne znam da li je samo francuski ili francusko-britansko-nemački ili kako već...)privlače pozornost više od samog sadržaja, koji je vešto izgrađenim scenarijom dovoljan da nam ne dozvoli ni kraću pauzu, a posebno ne odustajanje.
Nisam ovo shvatio.
Je li film ariasterovski style over substance (jer sam tako čuo, što mi automatski znači preskočuša) ili se ispod blještećeg celofana ipak krije slatkiš vrijedan odmotavanja.

Offline omar little

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 125
  • Lokacija: srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #3134 u: Veljača 16, 2024, 12:44:19 poslijepodne »
... u ovom evropskom filmu (stvarno ne znam da li je samo francuski ili francusko-britansko-nemački ili kako već...)privlače pozornost više od samog sadržaja, koji je vešto izgrađenim scenarijom dovoljan da nam ne dozvoli ni kraću pauzu, a posebno ne odustajanje.
Nisam ovo shvatio.
Je li film ariasterovski style over substance (jer sam tako čuo, što mi automatski znači preskočuša) ili se ispod blještećeg celofana ipak krije slatkiš vrijedan odmotavanja.

Ne bih ga preporučivao da mislim čak i samo da je pompezno upakovan (jer ne volim blještavilo sve i da ispod ima štošta lepoga). Za tebe bi bila dovoljna preporuka (bar da probaš) i to što film nije snimljen po istinitom događaju ;D!

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #3135 u: Veljača 16, 2024, 18:26:06 poslijepodne »
film nije snimljen po istinitom događaju ;D!
To je definitivan plus!  ;D :smfor (26):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #3136 u: Veljača 17, 2024, 00:05:36 prijepodne »
hell house llc serijal
faund futidz, do prije neki dan ne pamtim kad sam gledao a bas sam se peglao od tih gluposti.
uglavnom:
prvi dio - samo zbog kompletne price se treba pogledat ali ubjedljivo najgori od svih, totalna konfuzija. ali ono bas.
ovi ostali... pa eto, nagledah se horora i ovo me fino izpomjeralo. ajde kraj treceg dijela je stvarno preceran, ali drugi i ovaj zadnji karmjakl dje su promijenili lokaciju su fino jezivi, pogotovo zadnji.
ipak treba pogledat sva 4 dijela da se sve pofata, misim nije neka revolucija od price ali treba.
ff, trese kamera, over acting, ali def jebe gomilu preplacenih horora zadnjih god. da ne pominjem 'filmove' iz istog sub genrea ili kako se vec kaze. pardon maj crnogorski.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mr.Pexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #3137 u: Veljača 18, 2024, 16:40:51 poslijepodne »
How to with John Wilson
Dokumentarni serijal koji će Vas nasmejati, podstaći na razmišljanje i zabaviti, usput približiti život u NY.
Izašla je skoro treća sezona i John Wilson se u svakoj sezoni kroz nekoliko epizoda pozabavi nekom "banalnošću" na specifičan način.
Pa tako se može kroz epizode može naučiti kako zapamtiti snove, kako biti spontan, kako napraviti rižoto itd.
Videćete neverovatne kadrove i likove.
P.S. Ovo sam hteo u temu sa dokumentarcima ili serijama da postavim.

The Iron Claw (2023)
Biografska drama o kečerskoj porodici Von Erich. Ima prilično visoku ocenu na IMDB, a ne znam šta je razlog osim što su možda u SAD oduševljeni "catch wrestling"-om. Ovde je više u pitanju drama o bolesno ambicioznom roditelju i njegovom uticaju na porodicu.
 "The Wrestler" Darena Aronofskog ostaje najbolji film o kečerima.

Offline tomo.cekac

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Croatia
Odg: Filmovi
« Odgovori #3138 u: Veljača 20, 2024, 09:56:41 prijepodne »
Preporučio bi Children of heaven, autora Majida Majidija.
Motivirajuća priča o općeljudskim vrijednostima koje nadilaze geografske i svjetonazorske razlike.

Za ljubitelje povijesnih drama preporučam Podignite crvenu svjetiljku.
Film prikazuje život u poligamnoj obitelji u Kini dvadesetih godina prošlog stoljeća. Bio je nominiran za Oscara.
Film je režirao kineski redatelj Yimou Zhang, poznat po martial art filmovima Kuća letećih bodeža i Heroj.
https://www.imdb.com/title/tt0101640/?ref_=nm_knf_t_4

Torinski konj, autora Bele Tara, mi je izvrsna egzistencijalna drama s odličnom režijom i crno-bijelom fotografijom.
Ne preporučam gledati ovaj film u dobroraspoloženom društvu, nego je više za samostalno gledanje u svrhu poticanja introspekcije i preispitivanja životnih vrijednosti.
https://www.imdb.com/title/tt1316540/

Offline Mr.Pexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #3139 u: Veljača 20, 2024, 14:50:03 poslijepodne »
                 Riders of Justice (2020)
               https://www.imdb.com/title/tt11655202
Dosta dobar film,sa Mad Mikelsenom u glavnoj ulozi...film je neka mesavina akcije,crne komedije i drame,sa dosta dijaloga gde se pokazuje nacin kako dansko drustvo resava svoje probleme....svakako film vredi pogledati....
Da podsetimo na ovaj film, a ujedno da preporučim i ranije radove istog režisera A.T. Jensena:
The Green Butchers  (2003) i
Adam's Apples  (2005).
oba su skandinavske crne komedije i u oba glumi Mads Mikkelsen. Oba imaju bizarne momente, ali i duhovite situacije i dijaloge. Za nijansu mi se više sviđa Adam's Apples.

Son of Saul (2015)
Aušvic, film prati "radni" dan SonderKommanda. Realističan prikaz, odlična režija i glavna uloga.
Negde sam čitao da je jedan preživeli logoraš iz Aušvica nakon projekcije ovog filma rekao da je baš tako bilo.

Offline tomo.cekac

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Croatia
Odg: Filmovi
« Odgovori #3140 u: Veljača 22, 2024, 10:35:05 prijepodne »
Čovjek bez sudbine je isto mađarski film o holokaustu. Snimljen je po istoimenoj autobiografskoj knjizi Imre Kertesza. Kertesz je za tu knjigu dobio Nobelovu nagradu.
https://www.imdb.com/title/tt0367082/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_q_fateless

Da ne bude da stalno predlažemo mađarske filmove, predlažem jedan dobar finski.
Druga strana nade, redatelja Akija Kaurismakija.
Dramedija na temu izbjeglica.
https://www.imdb.com/title/tt5222918/

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #3141 u: Veljača 22, 2024, 23:53:37 poslijepodne »
Pa šta je to.
Po čemu je dobar. Tebi.
Ne zanima me po čemu je dobar Nobelu, preživjelima ili nešto drugo.
Ovo što si nabrojio dosad, na način kako si napisao ispada da se o priči i sadržaju nijednog od tih filmova nema što napisati.
Odnosno da sadržaj ni ne postoji.
Znači, precijenjene preskočuše?

Offline Mr.Pexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #3142 u: Veljača 23, 2024, 07:43:09 prijepodne »
Boiling Point (2021)
Pre nego što je izašao The Bear, ova britanska drama je pružila uvid u haos i tenziju koja se dešava u kuhinjama restorana. Film je sniman iz "jednog kadra" i prilično doprinosi osećaju nervoze. Stephen Graham odličan u glavnoj ulozi. Prošle godine je izašla i četvorodelna serija istog naziva sa istom glumačkom ekipom (nisam još pogledao): https://www.imdb.com/title/tt22889176/?ref_=ttep_ov


Mary and Max (2009)
Animirani Australijski film Adama Eliota. Dobri glasovi, stopmotion tehnika, uvrnut, duhovit i dubok film.
Možda možete probati sa sledećim, kraćim filmom koji je dostupan na yt, i koji je Eliot uradio pre ovog preporučenog:



Offline Mr.Pexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #3143 u: Veljača 26, 2024, 14:41:44 poslijepodne »
Ghahreman ( A hero) (2021)
Iranska drama o moralu. Nisam neko ko se zaleće na svaki film van engleskog govornog područja, ali Iran ima bogatu kinematografiju.
Ovaj film prikazuje čoveka koji je u zatvoru zbog duga i onda počnu da se odvijaju neke stvari koje možemo posmatrati iz dve perspektive, da li je nešto ispravno ili nije.

U temi preporuka za čitanje sam se osvrnuo kratko na režisera John Hillcoata, pa ću ovde preporučiti njegova dva starija filma.

The Proposition (2005)
Lawless (2012)

Zajedničko za oba filma je da je scenario pisao Nick Cave, da glumi Guy Pearce (koji je za The Proposition rekao da mu je omiljeni od svih koje je snimio), da su smešteni u prošlosti (1880. i 1931.) i da obiluju sirovim nasiljem.

Offline Mr.Pexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #3144 u: Veljača 27, 2024, 17:15:23 poslijepodne »
Christopher Guest je napravio neke meni vrlo zanimljive i zabavne filmove. Tzv. mockumentary fimove, to jest lažne, humoristične dokumentarce.
Verovatno je "zaražen" tim stilom dok je bio deo ekipe za film "This is Spinal Tap" Rob Reiner-a. Možda nekom ne budu prijali ovakvi filmovi, ali oni koji se budu snašli u tom fazonu će biti zadovoljni. Uvek je skoro isti glumački ansambl i to mi je posebno interesantno, spomenuću neke: Fred Willard, Eugene Levy, Catherine O'Hara, Jennifer Coolidge, Parker Posey itd. Ima dosta improvizacije na temu, dakle nije bi striktni senario, nego su glumci imali dosta slobode u tekstu. Inače žena Cristophera Guesta je čuvena Jamie Lee Curtis.
U zadnje vreme je i kod njega očigledan pad kvaliteta, ali ja bih preporučio tri filma koji je snimio u razdoblju 2000-2006.

Best in Show (2000)
Meni omiljeni i dovoljan je samo ovaj za preporuku, a drugi mogu tek ako vam se ovaj svidi. Film prati dešavanja i likove na godišnjoj izložbi pasa i na komičan način predstavlja tipove vlasnika pasa.

A Mighty Wind (2003)
u ovom filmu je "izmislio" memorijalni koncert američke folk muzike i reunion nekada omiljenog benda.

For Your Consideration (2006)
Ovog puta niskobudžetni film sa niskorangiranim glumcima dospeva u žižu javnosti jer je neko na internetu objavio da će jedna od uloga biti kandidovana za oskara.

Les Misérables (2019)
Prilično već "izlizan" naziv za francuske filmove, ovde nije u pitanju ekranizacija Viktor Igoa, već podseća na nešto što je rađeno po literarnom predlošku Michel Houellebecq-a.
Dakle panduri, Francuski geto, masovni neredi. Kada je izašao bio je baš aktuelan, ali i dalje je za preporuku, realističan prikaz i uzbudljiv ritam.
Ladj Ly (režiser) je učestvovao i scenariju grčkog filma Athena (2022) koji je sa vrlo sličnom tematikom samo smešten u Grčkoj.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #3145 u: Ožujak 01, 2024, 21:19:39 poslijepodne »
faund futidz maj old lav:
Horror in the High Desert
https://www.imdb.com/title/tt13964404/
Horror in the High Desert 2: Minerva
https://www.imdb.com/title/tt16376470/?ref_=tt_sims_tt_t_1
lejk mungo
https://www.imdb.com/title/tt0816556/
masu dosade, patetike, vec vidjenog, ali ima ono nesto. ne morate, pa kad mognete. lejk je skoro pa vrlo odlican. dvojka hhd konfuzna ali zna bit jeziva.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mr.Pexon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #3146 u: Ožujak 08, 2024, 16:21:14 poslijepodne »
The Platform (2019)

Španski distopijski SF, koji će vas iskritikovati klasne prilike u društvu. Gorka satira, ali i uzbudljiv film. Uvek aktuelna psihologija klasa. Film me estetski i ambijentalno podseća na film Kocka( 1997).

O Homem do Futuro (2011)
https://www.imdb.com/title/tt2027178/?ref_=nm_flmg_t_21_act

Brazilski film star već više od 10 godina i preporučio bih ga ljubiteljima filmova koji se na avanturističko-komičan način bave putovanjem kroz vreme. Nešto poput nekih epizoda "The Regular Show"(ko je to gledao) u kojima Rigby i Mordecai putuju kroz vreme. Prepoznaćete Wagner Moura-u u glavnoj ulozi.

The Lighthouse (2019)
https://www.imdb.com/title/tt7984734/?ref_=nm_flmg_t_9_act

Crno beli atmosferičan film sa odličnom režijom i ulogama. Skoro da se jedino dva glavna glumca pojavljuju u filmu. Za Wilem Dafoe-a sam znao da je fantastičan glumac, ali ovde sam i prvi put Pattinsona doživeo kao dobrog glumca. U filmu dva čuvara svetionika "zaglavljuju" na svetioniku na period od nekoliko nedelja usled loših vremenskih uslova i to je sve. Njihovi umovi, alkohol, loše vreme i izolacija čine okosnicu radnje filma, a čak mogu reći da radnja ovde nije ni ključna. KLjučni su atmosfera i uloge.

Offline StarTrekFan

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • Gogs
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Filmovi
« Odgovori #3147 u: Ožujak 10, 2024, 21:44:10 poslijepodne »
Nekad davno sam odgledao jedan Harry Potter film u kinu (mislim drugi dio) i nije mi bas legao tako da sam odustao od gledanja.

Hajde reko da porodicno pokusamo odgledat i tako jedan po jedan zavrsimo svih 8 filmova. Bit cu iskren i reci da smo svaki film prepolovili jer nemamo bas ni zivaca a ni vremena da gledamo u komadu 2 i pol sata.

Utisci - Moram priznat da sam bas ugodno iznenadjen. Jedino imam primjedbu na predugo trajanje filmova, ali i to sam rijesio.

Po meni ovo nije bas predvidjeno za djecu mladju od 12-13 godina. Mojoj je 10, mislim da je ovo prerano gledala.

Cak je i meni dosta nekih stvari/detalja promaklo, pa bi najbolje bilo da jos jednom sve pogledam  ;D
Hasta la vista

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #3148 u: Ožujak 13, 2024, 01:20:17 prijepodne »
Kad novi filmovi nisu nizašta onda  pustiš neki stari.
Clue klasik iz 1985 ekstra ekipa fina komedijica

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #3149 u: Ožujak 15, 2024, 21:59:56 poslijepodne »
pogledao sam ove zadnje V\H\S
nesto retro fora, ok ispalo. jesu sablonski stvarno, ali ima segmenata dje bas razbiju pa se ono sokiras, kako jebote ovo ovako dobro odrade sa 5 eura dok ovi danasnji dje skrcaju para ka u izborne kampanje mogu u prkno da im dunu. jebi ga, svudje moras vezu imat. jedino ovaj vhs viral (on je stariji) je bas za cao/zdrao, ovo ostalo ne razocarava.
Survive the Hollow Shoals
https://www.imdb.com/title/tt8021048/
ovo sam neki dan sa bratanicom gledao, pa sam morao svjetlo palit. nije los. ali brate... takvih idiotizama... pa obamro sam. znaci bas vuce bleir vic inspiraciju, ali sramotno. ali nije kolko je idiotan ovaj idiot iz filma.
striko, ko je vikao ono krzo sumu?
to je vec spojler. gledljiv je, ff naravno  ;D
ovo sam jos pogledao:
The Devil's Well
https://www.imdb.com/title/tt5987042/
klasika, ne bih dalje.
The Last Broadcast
https://www.imdb.com/title/tt0122143/
isto. kao neki tvist, ali blah...
Monolith
https://www.imdb.com/title/tt18298588/
obecavao, zajabevao,
Spoiler: prikaži
annihilation ending
, moze, ima kvaliteta, ali cackanje telefona se podrazumijeva. steta ipak.



c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.