• Svibanj 25, 2018, 05:03:38 prijepodne

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Autor Tema: Kako do titla?  (Posjeta: 8599 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

• TDDC
  • Razina 3
  • Spol: Ženski
  • Ne moram ja ništa. Ja sam se dovoljno namorala.
Kako do titla?
« u: Veljača 18, 2017, 15:42:30 poslijepodne »
Poštovani,

sa zadovoljstvom tvrdimo da smo uspjeli zaštititi titlove od krađe i lopatanja. Iako se našla jedna maloumna osoba koja je to uspjela oskvrnuti, stranica nastavlja s radom kao i do sad. Ako ste neki naš titl i našli na nekoj drugoj stranici, našli ste ga jer smo ga mi osobno tamo postavili (ili taj maloumnik). Stoga je administracija odlučila otvoriti malo vrata korisnicima i postaviti konkretne uvjete kako do titla. Na svaku poruku koju ste nam poslali, dobili ste odgovor da je na vama hoćete li steći to pravo: da se predstavite na forumu i komentirate serije koje pratite / preporučujete. Malo smo promijenila pravila, ali princip je ostao isti.

Ukoliko imate 20 (konkretnih*) postova, automatski napredujete u grupu koja ima pravo skinuti 1 titl dnevno (svaka 24 sata). Za 2 titla potrebno je 40 postova, a za 3 titla 100 postova.

20 postova = 1
40 postova = 2
100 postova = 3

* konkretnih = postovi se moraju odnositi na serije / filmove / dokumentarce / prijedloge / pohvale i slično. Postovi koji sadrže emotikone se neće uzimati u obzir, a postovi u kojima žicate titlove se svakako brišu pa se ne broje ni oni.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, slobodno nam javite.

Vaša TDDC administracija

There are no comments for this topic. Do you want to be the first?