Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Android Box  (Posjeta: 27038 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline shadowfax090

• Razina 0
  • Spol: Muški
Odg: Android Box
« Odgovori #60 u: Svibanj 16, 2022, 17:05:19 poslijepodne »
proveo sam dosta vremena tražeći i testirajući razno razne box-eve..
Umjesto da si kupio polovno smeće od laptopa za malo para i spojio to na TV.

Nisam ih kupovao da bi ih sam koristio, već za klijente, kako bih mogao dati savjet, a sto se tice tvojeg komentara mogo si laptop kupit, imam pc sa grafom RX 6900XT 16GB i posjedujem Philips android tv tako da mi je laptop nije potreban.

Offline serijoljubac53

• Razina 0
  • Spol: Muški
Odg: Android Box
« Odgovori #61 u: Studeni 16, 2022, 21:03:03 poslijepodne »
Moj savjet svima je da izbjegavaju Box-eve sa RK chipom, griju se i trzaju, ukoliko niste neki veliki fanovi da stalno nesto gledate posluzit ce i oni, ali ako volite gledat filmove, serije, i IPTV preko neceg onda gledajte da je chip Amologic, i naravno da je 4/64GB ostalo sve nevalja... proveo sam dosta vremena tražeći i testirajući razno razne box-eve..
Ima raznih modela i marki ali najbolje su meni trenutno : X96  max, A95X F4, A95X Max II (postojeći utor za hdd), A95X F3... naravno svi da su 4/64 ili barem 4/32GB.

Moj savjet je izbjegavati A95X F4. Imam doma dva potpuno nova i neispravna. Kupljeni preko web-a. Uredno naručio prvi, stigao i krepao nakon par dana. Reklamirao i poslali mi novi. Stigao, i krepao nakon par dana. Srećom na temelju videa koji sam im poslao, priznali mi reklamaciju i poslali mi treći. Ovaj put sam izabrao X96X4 i evo, nakon 6 mjeseci radi ispravno.   :smfor (27): :smfor (27): :smfor (27):
“Vi vjerujete u Boga koji se kocka, a ja u potpuni zakon i red.” – Albert Einstein ........I pametni griješe!!!