Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1095289 puta)

0 Članova i 68 Gostiju pregledava ovu temu.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1680 u: Siječanj 12, 2018, 14:21:35 poslijepodne »
Ako ti se gleda nešto stvarno dobro o vatrogascima, gledaj Rescue Me. Milion puta je bolja od Grey's Anatomy, a bogami i duhovitija.

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1681 u: Siječanj 12, 2018, 14:26:29 poslijepodne »
Ako ti se gleda nešto stvarno dobro o vatrogascima, gledaj Rescue Me. Milion puta je bolja od Grey's Anatomy, a bogami i duhovitija.

Nije do toga, ja baš volim Grey's Anatomy i kad su najdosadnije epizode. ;D Ali vidiš, pošto mi je nestašica šta da gledam, skinuću Rescue Me pa da gledam.  :thcheerleader3

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1682 u: Siječanj 12, 2018, 14:35:32 poslijepodne »
Nisam gledao KFULIM , hvala na informaciji.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1683 u: Siječanj 12, 2018, 19:36:50 poslijepodne »
Prije par godina sam pogledao izraelsku seriju BNEI ARUBA ( HOSTAGES ) i prilično mi se je svidjela. Sada je kompletirana serija TA GORDIN ( THE GORDIN CELL ) za koju se nadam da će isto tako biti dobra.
Ako neko zna još koju izraelsku seriju da se isplati pogledati neka javi!
Javljam se.  :smfor (6):
Ima ih poprilicno dobrih, ali ono sto bih ja izdvoijo kao najbolje, pored vec pomenute "Bnei Aruba" je bez premca "Hatufim", a za njom i "Fauda". Odgledao i vec pomenutu "Kfulim", ali mi nesto nije sela, sto ne znaci da je losa.

Offline petarsimic8

  • Razina 0
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1684 u: Siječanj 12, 2018, 23:31:55 poslijepodne »
Ko je napravio takavu gresku pa nije gledao Tvin Piks,da znate,pocinje emitovanje veceras na RTSu.
Ja cu sigurno da obnovim gradivo :)

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1685 u: Siječanj 12, 2018, 23:50:39 poslijepodne »
zamracen mi je rts. redovno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1686 u: Siječanj 14, 2018, 08:58:45 prijepodne »
Naletio sam na  rumunjsku seriju Umbre , je li se isplati gledati?
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1687 u: Siječanj 14, 2018, 14:12:10 poslijepodne »
Pogledao sam prvu epizodu nove sezone Curb YE. Dobra je. Bolja mi je nego pre. Doduše deluje više scripted nego ranije.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1688 u: Siječanj 14, 2018, 18:59:13 poslijepodne »
Naletio sam na  rumunjsku seriju Umbre , je li se isplati gledati?
Isplati se. Rumunsko iznenadjenje decenije. Pominjao sam je u nekoj od tema. Samo mislim da jos uvek nema titlova.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1689 u: Siječanj 14, 2018, 19:20:15 poslijepodne »
Pojavio se je titl 1.epizode.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1690 u: Siječanj 14, 2018, 19:24:42 poslijepodne »
Pojavio se je titl 1.epizode.
Dobro je da je neko resio da prevede.  :clapp
Ne znam sto ne pogledas "Hatufim", dok cekas prevode za "Umbre", a trazio si neku dobru izraelsku seriju, i dobio si.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1691 u: Siječanj 14, 2018, 19:38:59 poslijepodne »
Polako ovaj vikend sam skidao Hatufim a sad gledam mini serije Den fjarde mannen, Dark angel, Secret smile onda ide Hatufim.
Hvala na preporukama ja ti gledam serije tek 3 godine pa imam puno toga za pohvatat. Nabavio i vanjski hard disk od 2 tb.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1692 u: Siječanj 15, 2018, 09:23:10 prijepodne »
slusa li ko podkaste sa serijale?
sajt povremeno ucitam, imaju dobrih recenzija a i prilicno su informativni, dok ove podkaste ne upalih. nesto nemam naviku za te stvari.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1693 u: Siječanj 15, 2018, 19:39:02 poslijepodne »
Ma danas putem Gugla je ponajmanji problem biti informisan.
Meni samo nije jasno, kako mogu davati recenzije i ocenjivati seriju nakon pogledanih 2-3 epizode.  :? ??

Doduse, ograde se pa napisu da je tamo neka serija stekla takav utisak nakon pogledanih 3 epizoda, ali ne mozes na osnovu toga suditi valja li ili ne. Tako su pre radili, ne znam sad.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1694 u: Siječanj 15, 2018, 20:03:43 poslijepodne »
slusa li ko podkaste sa serijale?
sajt povremeno ucitam, imaju dobrih recenzija a i prilicno su informativni, dok ove podkaste ne upalih. nesto nemam naviku za te stvari.
Jednom i žali bože vremena. Neinformiranost i neugodno za slušanje. Slušam oko desetak podcasta, sve strani. Samo jedan podcast strani a da je o serijama. Jer uglavnom ljudi koj irade podcaste o serijama su ljudi koji po mojem iskustvu i promatranju oni koji nisu pratili serije prije ali prate ih sad kad su u trendu zbog rasta interneta i tehnologije. Moj dojam naravno.

Ma danas putem Gugla je ponajmanji problem biti informisan.
Meni samo nije jasno, kako mogu davati recenzije i ocenjivati seriju nakon pogledanih 2-3 epizode.  :? ??

Doduse, ograde se pa napisu da je tamo neka serija stekla takav utisak nakon pogledanih 3 epizoda, ali ne mozes na osnovu toga suditi valja li ili ne. Tako su pre radili, ne znam sad.

To mi je najveći problem općenito. Zato ja nikad ne ocjenjujem sezonu dok ne pogledam cijelu jer sam se mnogo puta uvjerio da neka sezona krene odlično pa završi loše i to uglavnom sve zadnja epizoda pokvari ili krene loše pa završi odlično. Isto vrijei za kompletne ocjene serije. Sve dok ne pogledam cijelu seriju nema ocjene za kompletnu seriju osim naravno sezona. Zato mi užasno smeta imdb i dopuštanje da se glasa nakon jedne ili dvije epizode, ali onda se ta ocjena ne uračunava samo za te epizode već i za samu seriju. Osobno, jako bezveze.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1695 u: Siječanj 15, 2018, 21:16:26 poslijepodne »

To mi je najveći problem općenito. Zato ja nikad ne ocjenjujem sezonu dok ne pogledam cijelu jer sam se mnogo puta uvjerio da neka sezona krene odlično pa završi loše i to uglavnom sve zadnja epizoda pokvari ili krene loše pa završi odlično. Isto vrijei za kompletne ocjene serije. Sve dok ne pogledam cijelu seriju nema ocjene za kompletnu seriju osim naravno sezona. Zato mi užasno smeta imdb i dopuštanje da se glasa nakon jedne ili dvije epizode, ali onda se ta ocjena ne uračunava samo za te epizode već i za samu seriju. Osobno, jako bezveze.
Apsolutno.
Sto se tice IMDb-a, njega koristim iskljucivo samo kao info. ne i kao rejting serije ili filma, jer mi je sto se ocena tice, nebitan kao semafor na livadi.

Offline SweetDalilah

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Wonderland
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1696 u: Siječanj 15, 2018, 23:29:17 poslijepodne »
Gledam sada homepage i izađe mi jedno 5 -6 serija koje mi djeluju zanimljive. Od vas ovdje dobivam vise preporuka nego igdje drugo.  :hslocked: :mood_excited  :smfor (14): A jos ktome i titlove za te serije koji nemaju nigdje drugo! Bravo za brzinu prevoda i unapređenje sajta :smfor (26):

Sad o necem drugom: Mama mi je pocela gledati Broncani Vrt koju je skoro preporucio jedan korisnik. Kaze odlicna serija s obzirom da je Argentinska, pravo misteriozna. Gledala bih je i ja da ne gledam vec 10 serija trenutno. Sad trazi jos ovako neobicnih serija sa španskog govornog podrucja i Juzne Amerike. Jos je naisla na ovu Brazilsku Hipnotizer, jel ima jos neka interesantna da je vrijedna preporuke?

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1697 u: Siječanj 15, 2018, 23:50:51 poslijepodne »
Počni da razgledaš na sajtu od slova A i naći ćeš mađarsku Aranyelet, iako nije južnoamerička, preporučujem je jer je zabavna i dobra. A od trilera o otmici dece imaš sjajnu The Missing. Ta se ne propušta.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1698 u: Siječanj 16, 2018, 08:47:31 prijepodne »
slusa li ko podkaste sa serijale?
sajt povremeno ucitam, imaju dobrih recenzija a i prilicno su informativni, dok ove podkaste ne upalih. nesto nemam naviku za te stvari.
Jednom i žali bože vremena. Neinformiranost i neugodno za slušanje. Slušam oko desetak podcasta, sve strani. Samo jedan podcast strani a da je o serijama. Jer uglavnom ljudi koj irade podcaste o serijama su ljudi koji po mojem iskustvu i promatranju oni koji nisu pratili serije prije ali prate ih sad kad su u trendu zbog rasta interneta i tehnologije. Moj dojam naravno.
cudi me vala da je tako lose, sasvim ok sajt i rado im citam recenzije.
nijesam ni planirao da slusam jer ne znam kako bih to izveo, ne mogu vozit biciklo po miksu kise i vjetra  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1699 u: Siječanj 16, 2018, 19:53:33 poslijepodne »
Gledam sada homepage i izađe mi jedno 5 -6 serija koje mi djeluju zanimljive. Od vas ovdje dobivam vise preporuka nego igdje drugo.  :hslocked: :mood_excited  :smfor (14): A jos ktome i titlove za te serije koji nemaju nigdje drugo! Bravo za brzinu prevoda i unapređenje sajta :smfor (26):

Sad o necem drugom: Mama mi je pocela gledati Broncani Vrt koju je skoro preporucio jedan korisnik. Kaze odlicna serija s obzirom da je Argentinska, pravo misteriozna. Gledala bih je i ja da ne gledam vec 10 serija trenutno. Sad trazi jos ovako neobicnih serija sa španskog govornog podrucja i Juzne Amerike. Jos je naisla na ovu Brazilsku Hipnotizer, jel ima jos neka interesantna da je vrijedna preporuke?
Ima ih, ali se tematski i zanrovski razlikuju, pa ne znam da li bi crimi, horor, triler, pasovao tvojoj kevi. Jedino sto bih mogao da joj preporucim je spanska serija "El internado", pravo misteriozna, i jedna od najbolje napisanih serija sa tog govornog podrucja.
Na prvu loptu izgleda kao tinejdz serija, ali ne daj se zbuniti, puno vise je od toga...

Obzirom da je na moju preporuku radjen prevod za "El jardin de Bronce" koja se dopada tvojoj mami, onda bi trebalo i "El internado" da joj se dopadne.  :smfor (25):

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1700 u: Siječanj 17, 2018, 17:38:52 poslijepodne »
Za ljubitelje horora serija Slasher . Puno krvi ,radi motorka , bušilica i sl. 2.sezona posve nova priča nema veze sa 1. sezonom.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1701 u: Siječanj 17, 2018, 19:22:49 poslijepodne »
Gospoja me vec danima cima da pitam da li je neko od vas gledao hrvatsku seriju "Pocivali u miru" i kakvi su vam utisci.
Molim za komentar.  :EmoticonPrayer2

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1702 u: Siječanj 17, 2018, 21:34:32 poslijepodne »
Ja sam pohvatao svega par epizoda ali dosta dobra. Natprosečno dobra sa dosta zanimljivom pričom. 

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1703 u: Siječanj 17, 2018, 23:43:13 poslijepodne »
22.01.2018. počinje treća sezona na HRT1. Dobra serija i malo odmora od stranih serija. Iskreno i ja gledao na preskok ali komentari su dobri.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1704 u: Siječanj 18, 2018, 11:52:23 prijepodne »
bruklin 99 na nivou prve dvije sezone. odlicnih epizoda ima u 5tu sezonu. tu sam nedje na 9tu, ne znam.
get shorty nastavih poslije duze vremena. pravo dobra serija. odlicna gluma, dosta nekih zanimljivih podzapleta, dinamicna, zeru ne smaraju.
red dwarf je prica za sebe, zavrsavam 5tu sezonu. koliko su kreativni to je nevjerovatno. svaki, ali svaki put me iznenade. nemaju cak ni prosjecne epizode, svaka im je odlicna.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1705 u: Siječanj 18, 2018, 19:35:26 poslijepodne »
Upravo je procitala vase komentare i uputila zahvalnost. Defenitivno ce gledati, a mozda i ja sa njom.
Sto kaze @godm, malo odmora od stranih serija. Nikako da se nakanim da pogledam "Senke nad Balkanom".

Koliko vidim "Pocivali u miru" nema da se skine, a online pola epizoda ne sljaka, pa bih zamolio ako neko ima link gde obe sezone sljakaju bez problema, ili eventualno ako ima za download, da mi poslaje na PP.

Hvala!

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1706 u: Siječanj 19, 2018, 10:48:21 prijepodne »
kakva zadnja ep 5te sezone red dwarf-a  :sbowing_100-106
sta li su uzimali kad su pisali scenario. ono je nemoguce.

hahahahahaha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1707 u: Siječanj 20, 2018, 10:28:21 prijepodne »
Serija novozelandska The Brokenwood mysteries me razočarala. Epizode traju po 1,5 sat kao igrani film i jedva odgledao da ne zaspim.
Najlakše ju je opisati kao lošija verzija " Umorstva u Midsomeru ".
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1708 u: Siječanj 20, 2018, 22:38:52 poslijepodne »
Pogledano prvih 8 epizoda nove sezone Agents of SHIELD. Trenutno sam jako zadovoljan, početak ove sezone mi je u rangu sa četvrtom.
Prva i peta epizoda su mi bile najbolje, ali ni ostale nisu daleko.  :smfor (26):
Reality is almost always wrong.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1709 u: Siječanj 21, 2018, 00:06:02 prijepodne »
Serija novozelandska The Brokenwood mysteries me razočarala. Epizode traju po 1,5 sat kao igrani film i jedva odgledao da ne zaspim.
Najlakše ju je opisati kao lošija verzija " Umorstva u Midsomeru ".
Ja sam dao sansu prvoj sezoni, i odustao. Zivot je isuvise kratak, tako da nisam sebi dozvolio da mi oduzme 2.880 minuta zivota.
This Is Not My Life mi je najbolja NZ serija.