Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Marvel's Jessica Jones  (Posjeta: 31899 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7226
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #30 u: Lipanj 11, 2017, 00:22:35 prijepodne »
ccc Jel ne može niko da utiče na tog psiha tamo?
Jesu oni svi tamo zaprimili takvo ponašanje kao uobičajeno?

Bon, tko te nasekirao?

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1123
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #31 u: Lipanj 11, 2017, 01:05:33 prijepodne »
Ma ništa ja se sa Tomom nešto svađam neće da jede zeleniš 
Ispamovašmo temu pobrišite posle :-)

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3016
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #32 u: Lipanj 12, 2017, 00:49:36 prijepodne »
heh... bice da se pravdam no...
ako poredimo ove nOtflex haj faj saj vona bi d dzesike, devile... sa kolsonom i ekipom.
ne smijemo to da radimo... zabranjeno je. jer mi komsija laje pored kuce, ne on no pas njegov. izvini.
ne zamjeri, cijenim te.

Ma ti si meni car najveći, uvijek je zanimljivo diskutovati sa tobom i čitati tvoje postove  ;D
zasto pobogu!?
vidis da sam izludio!
 ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #33 u: Ožujak 19, 2018, 10:03:33 prijepodne »
Meni iskreno bolja od prve sezone Daredevil-a pogotovo prvih par epizoda, progutao sam ih za 5 minuta. Uskoro nam dolazi Luke Cage tacnije u petak 30tog sep. Jedva cekam.

Iskreno nije mi se svidela ona a ni Daredevil, ali Luke Cage mi je bas dobra jedino sto je velika pauza izmedju sezona pa je to veliki minus
Kada sam opet pogleao prvu sezonu Daredevil-a, mnogo mi je bila bolja. Ako nisi citao stripove onda nemas mozda taj osecaj kao oni koji jesu... Prepoznas dosta stvari iz stripa...Pa ti je to onda super...
Recimo meni je Luke Cage najlosija od svih koje su izdali, jako malo sam nasao slicnosti a i nije mi bio nikad neki lik... ;D
Nisam poceo jos novu sezonu JJ tako da ne znam kakva je nova.
Ako neko gleda nek da neke male utiske, naravno bez spoilera...  xD

Offline Gaga

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
  • ★★★★★
  • Lokacija: Beograd
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #34 u: Ožujak 22, 2018, 21:38:50 poslijepodne »
Ako je neko možda gledao drugu sezonu, da li je neophodno pogledati The Defenders pre ovoga?

Offline Commandoguru

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #35 u: Ožujak 22, 2018, 23:03:55 poslijepodne »
Ako je neko možda gledao drugu sezonu, da li je neophodno pogledati The Defenders pre ovoga?

Nije nužno.

Offline Gaga

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
  • ★★★★★
  • Lokacija: Beograd
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #36 u: Ožujak 23, 2018, 20:21:13 poslijepodne »
Ako je neko možda gledao drugu sezonu, da li je neophodno pogledati The Defenders pre ovoga?

Nije nužno.
Hvala!

Nadam se da ovo neće biti razočarenje kao druga sezona Daredevila...

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #37 u: Ožujak 24, 2018, 10:24:03 prijepodne »
Pogledao sam prvih 8ep druge sezone...
Za sada mi je samo prva ep bila ok ostale jako slabe samo neka jurnjava i nista narocito... Nadam se da ce kraj biti malo bolji...
JJ bi bila bolja serija da je svaka ep imal neku svoju pricu a glavna prica da ide polako, pa na kaju sezone se razvije...

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #38 u: Ožujak 25, 2018, 14:32:16 poslijepodne »
Imao neku prehladu i sedeo kuci, gledao JJ i zavrsio sam je celu... :smfor (24):
Pa ostatak sezone je zapravo jako losiji bas sam se smorio...
Procitao sam kompletan strip Alias i posle Pulse. Alias bio je odlican, Pulse ocajan ali serija ima jako malo momenata iz stripa, zapravo prva sezona ima ova druga prakticno i nema...
Tako da ne znam sta prave dalje ako uopste i bude trece sezone...

Offline Gaga

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
  • ★★★★★
  • Lokacija: Beograd
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #39 u: Ožujak 25, 2018, 19:00:06 poslijepodne »
Imao neku prehladu i sedeo kuci, gledao JJ i zavrsio sam je celu... :smfor (24):
Pa ostatak sezone je zapravo jako losiji bas sam se smorio...
Procitao sam kompletan strip Alias i posle Pulse. Alias bio je odlican, Pulse ocajan ali serija ima jako malo momenata iz stripa, zapravo prva sezona ima ova druga prakticno i nema...
Tako da ne znam sta prave dalje ako uopste i bude trece sezone...
Ja sam odgledala prvu polovinu (ništa posebno mada su sve solidne zahvaljujući Krysten koja je i dalje odlična) ali kao da nisu imali pojma šta da rade u ovoj sezoni pa smo dobili manje-više ponavljanje prve. Biće sigurno treće sezone ako je Iron Fist dobio još jednu sezonu nakon one katastrofe. Nadam se da će biti više o njoj kao detektivu i rešavanju zločina jer ne znam šta im ostaje kada razreši sve traume iz prošlosti...

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #40 u: Ožujak 25, 2018, 20:38:17 poslijepodne »
Imao neku prehladu i sedeo kuci, gledao JJ i zavrsio sam je celu... :smfor (24):
Pa ostatak sezone je zapravo jako losiji bas sam se smorio...
Procitao sam kompletan strip Alias i posle Pulse. Alias bio je odlican, Pulse ocajan ali serija ima jako malo momenata iz stripa, zapravo prva sezona ima ova druga prakticno i nema...
Tako da ne znam sta prave dalje ako uopste i bude trece sezone...
Ja sam odgledala prvu polovinu (ništa posebno mada su sve solidne zahvaljujući Krysten koja je i dalje odlična) ali kao da nisu imali pojma šta da rade u ovoj sezoni pa smo dobili manje-više ponavljanje prve. Biće sigurno treće sezone ako je Iron Fist dobio još jednu sezonu nakon one katastrofe. Nadam se da će biti više o njoj kao detektivu i rešavanju zločina jer ne znam šta im ostaje kada razreši sve traume iz prošlosti...
U stripu ona je skoro oko 20 brojeva detektiv i prica je jako zanimljiva... posle se pojavljuje Kilgrave, i avengersi... Tako da videcemo.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #41 u: Kolovoz 04, 2019, 10:12:31 prijepodne »
Pogledao trecu sezonu. Iskreno mnogo bolja od predhodne deluje kao malo zrelija. Ali ovo je poslednja Marvelova serija na Netflix-u.
Videcemo dalje sta ce Disney da radi, ali koliko sam cuo da ce da rade reboot za neke serije.

Offline Sammy_W

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Marvel's Jessica Jones
« Odgovori #42 u: Veljača 06, 2020, 11:34:31 prijepodne »
Prva sezona mi je među nadražim stvarima koje je Marvel napravio. Tennant mi je bio odličan u ulozi Kilgravea. Nakon meni odlične prve sezone krenuo sam i na drugu ali stao sam negdje na polovici. Možda je do mene, ali me nije privukla radnja.