Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Top of the Lake  (Posjeta: 17504 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline linus

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Top of the Lake
« Odgovori #30 u: Studeni 02, 2017, 20:46:43 poslijepodne »
Ja sam odgledao prvu prošle godine i sada odgledao drugu. Odlična, meni 2.sezona čak i bolja od prve, iako sam prvu pogledao gotovo u jednom dahu....

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Top of the Lake
« Odgovori #31 u: Studeni 02, 2017, 21:23:12 poslijepodne »
Meni je prva ok, ali druga me ''satrala''. Ako već u prvoj u onoj zabiti se i može očekivati onakvo ponašanje likova ( muškaraca), ovo u drugoj je previše. Pričamo o 2017 g i Sydeneyu . Ma ne ponašaju se ljudi onako u nas. Svi govore da je serija feministička. Po meni je više šovinistička. U prvoj sezoni su se još držali i razvijali radnju. U drugoj je same radnje bilo manje od trećine serije.

Offline Hank Moody

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Top of the Lake
« Odgovori #32 u: Studeni 13, 2017, 16:35:36 poslijepodne »
Odgledao prvu sezonu i jako zanimljivo mogu reci ..uskoro krecem i sa drugom sezonom nadam se da je zadrzala kvalitet.

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Top of the Lake
« Odgovori #33 u: Listopad 30, 2018, 21:37:04 poslijepodne »
Spora serija do zla boga... Borio sam se da ne zaspim dok sam gledao. Ali Elisabeth Moss kvalitetna kao što nas je i navikla. Radnja se dešava u novozelandskoj vukojebini. Ni pejzaži nisu neki budući da je Novi Zeland u pitanju.

Online Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 415
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Top of the Lake
« Odgovori #34 u: Veljača 18, 2019, 23:47:55 poslijepodne »

Tek sam nedavno pogledala 2. sezonu i nemam većih zamerki, sem nekoliko nedorađenih detalja . Nisam očekivala da bude u stilu prve sezone, to bi bilo nemoguće izvesti u Sidneju, a opet je  serija  zadržala tu  finu "Campionsku" mističnost.

Volela bih kad bi napravili  još jednu sezonu... interesuje me epilog odnosa Robin - Mary i Robin- Pyke . ;D