Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1094759 puta)

0 Članova i 100 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline LolaZekic25

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1860 u: Ožujak 16, 2018, 18:24:31 poslijepodne »
Dobra mi ova epizoda Scandala gde se susrecu Olivia Pope i Annalise Keating bas mi je zanimljivo videti dve jake zene kako zajedno rade .

Offline lamps993

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1861 u: Ožujak 18, 2018, 10:08:44 prijepodne »
Odgledao 2 sezone chucka,dobra serija malo postane dosadna kada se gleda bez prekida,tako da pred 3. sezonu pravim malo duzu pauzu.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1862 u: Ožujak 18, 2018, 21:41:23 poslijepodne »
Za novu sezonu su obnovljene:
- The Sinner
- Travelers
- Power
- Will & Grace
- The Good Doctor
- The Magicians
- Black Mirror.

Otkazane su:
- Young & Hungry
- The Librarians
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1863 u: Ožujak 19, 2018, 11:42:59 prijepodne »
treca epizoda ash-a mi je bila slaba. u odnosu na ono sto sam do sad gledao naravno, jebi ga, kad te razmaze sa njihovim ludilom pa onda ocekujes haos x1000 svaki put. naravno, bilo je i u ovu urnebesnih idiotarija koje samo ash zna da priredi, ali moze on to mnogo ludje. nijesam ocekivao da ce onaj, dalton??? zavrsit tako brzo.

agenti silda, ep 12 jedna od naj u seriji. emotivno prejaka, scene kolsona sa ekipom nakon sto su saznali za problem fenomenalno izvedene. nimalo izforsirane, gluma vrhunska. dobra fora sa onim dajmensn procijepom i fizickim manifestacijama njihovih strahova. pa onda onaj razgovor kolson & majk aka dedlok...  :sbowing_100-106 oduvali.
dedlok mi nesto nikad nije bio zanimljiv ali je pomeo ovu epizodu, pogotovo kao majk. iako sam znao da nije tacno ono sto prica kolsonu, odnosno da nije realan, opet, ono sto mu je rekao bi stvarno jezivo. i kolson se bogomi mislio.
deke postaje jako dobar lik i briljirao je ovu epizodu. odlicno se nadovezuje na njihov humor, i kao da postaje neka prirodna zamjena za hantera kog sam ipak ocekivao u jos poneku epizodu.
dobar i kraj epizode, lijepo rece kolson cini mi se: mi smo znali za njih i prije nego su se smuvali. nek im je sa srecom.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1864 u: Ožujak 19, 2018, 20:35:59 poslijepodne »
Zavrsio drugu sezonu La casa de papel, i prosto sam primoran da demantujem samog sebe iz posta par str. unazad, vezanog za ovu seriju.
Zapravo, u startu sam se zeznuo jer sam krenuo da gledam verziju od 15 epizoda [9+6], a ne originalnu verziju od 13 epizoda, ili obratno, tko ce ga vise znati kad Netflix gura gde burgija nece.  ;D
Sveukupan dojam o seriji je gotovo pa odlican. Iako sam ocekivao malo drugaciji kraj, serija ipak zasluzuje svaku preporuku, a naravno i prevod.

Za one koji planiraju da gledaju seriju, preporuka da skinu verziju od 13 epizoda i sacekaju prevod koji ce uskoro biti gotov, na moju molbu, preporuku i zahtev.  :thspaz

Offline lamps993

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1865 u: Ožujak 19, 2018, 21:25:14 poslijepodne »
Odgleda The Brink seriju,mnogo dobra,jack black i tim robins odlicni,steta sto ima samo 1 sezona od 10 epizoda.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1866 u: Ožujak 20, 2018, 08:49:15 prijepodne »
krenuo sam firefly sinoc. ali sam morao kidat nedje na dvajes minuta pred kraj.
ugl, prezadovoljan sam vidjenim, tako da sam pustio sezonu na dwnl.
malo me *ebe redosled epizoda. imdb i moja vjerna tv tracker app kazu drugacije a fajlovi koje sam dovukao vele da je Serenity pilot epizoda. pa ono aj em konfjuzdd.
inace, vidi se vedonov trejdmark sa vrhunskom zajebancijom, odlicno napisanim karakterima i dijalozima. ne lezi mi nesto nejtan, antipatican mi je lik skroz, ali sabija ovu ulogu kapetana, vidi se dubina u njegovom liku.
dosta je poznatih faca, morena bakarin kao ku-beeeep! adam boldvin aka super soldier iz x-fajlsa, onda ona advokatica iz one advokatske serije, alan tudyk naravno...
ima i neki film koji je trebao da zaokruzi seriju ali citam da to nije bas najbolje ispalo, vidjecemo.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1867 u: Ožujak 20, 2018, 19:00:22 poslijepodne »
Jel zna tko da li se ima gdje skinuti underbelly peta i sesta sezona?
Ja sam skinuo sa privatnih trakera, ali vidim da ima i na javnim. U slucaju da se ne snadjes, javi putem PP-a pa cu ti poslati linkove.
Inace, kako ti se dopada serija?

Offline tuberajt

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Osijek
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1868 u: Ožujak 20, 2018, 19:06:06 poslijepodne »
Odlicna mi je serija, neznam kako mi je dosad to promaklo. Trenutno sam na trecoj sezoni.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1869 u: Ožujak 20, 2018, 21:24:03 poslijepodne »
Odlicna mi je serija, neznam kako mi je dosad to promaklo. Trenutno sam na trecoj sezoni.
Da. Ja sam gotovo pa impresioniran serijom po mnogo cemu, a posebno sto je radjena po istinitim dogadjajima.
Drago mi ja da ti se 'dja, a jos draze ako te moja preporuka podstakla da pocnes da je gledas.

Offline NYC

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1870 u: Ožujak 20, 2018, 22:15:46 poslijepodne »
Nije serija ali moja preporuka ko nije gledao na History, imate prevode za sve 3 sezone 

Offline lamps993

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1871 u: Ožujak 21, 2018, 02:49:06 prijepodne »
Pogledacu mislim i da sam odgledao poneku epizodu na history ali nisam obratio paznju,moja preporuka za ljubitelje tog doba je radjanje zla,uradjena je kao mini serija.

Offline tuberajt

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Osijek
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1872 u: Ožujak 21, 2018, 09:06:13 prijepodne »
George Freeman je bio stavarno zivotopisan lik. Hvala ti za preporuku.

Offline lamps993

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1873 u: Ožujak 22, 2018, 04:29:48 prijepodne »
evo ovako :D

 



Lepo si rasporedio iz svakog zanra po nesto :)

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1874 u: Ožujak 22, 2018, 08:33:39 prijepodne »
pogledah pilot nove nade ejbisija:
the crossing
http://www.imdb.com/title/tt6461824/?ref_=nv_sr_5
aj da recem moze se pogledat, ali ovo mi je vise za saj faj ili cw mrezu. misterija ok, mada je odmah jasno kako/zasto plus su vec u pilotu pa skoro sve nacrtali. da, da TT  ;D
stiv zan mi je zanimljiv za gledat, i jedini je vrijedan pomena. dobro, i onaj njegov pomocnik je imao minijaturu-dvije. fbi agentica nije losa, ali nekako mi nije dovoljno jaka za takvu ulogu. ovo ostalo standardno vec vidjeno, sa ocekivanim debilnim tvistom pred kraj, i vec se zna ko ce s kim radit na rjesavanju ovog nevidjenog majndfaka. naravno, imamo i potencijalnu ljubavnu pricu koja ce vjerovatno uzet dosta minuta jer ce ovo bit jako razvuceno.
ugl, jos jedna u nizu vona bi Lost serija koja ce vjerovatno dozivjet sudbinu raznih alkatraza, vejvard pajnsova, heliksa...
cudi me da ol majti jj abrams nije na neki nacin ucestvovao u ovome...  :? ??
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1875 u: Ožujak 23, 2018, 09:20:36 prijepodne »
vrhunska epizoda houmlenda. ova sesta. iz ove sezone.  ;D
ako nastave ovako, bice def. naj sezona. svasta se izdesavalo, sto na polju akcije, tvistova, glume... ne mogu vjerovat da su se ovako popravili poslije onog pocetnog crnjaka. sol berenson je strasan.
inace, negativac valjda  :? ?? je kosta ronin aka oleg burov iz d amerikans. zajebancija po netu da je ovo sad krosover, spinof...  ;D

future man nastavih 8 9 10. def. jedno od najvecenajprijatnijih iznenadjenja ove sezone. svaki tajm travel u 80te im je ludnica. super su docarali to doba, plus sto serija nema slabog lika, nego su iz ep. u ep. sve bolji. nadam se da nece zeznut zadnje 3 ep. mada ce to bit vrlo zajebana stvar. haos su napravili sa petljanjem/ispravljenjem tajmlajnova... ma ludnica.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1876 u: Ožujak 23, 2018, 10:17:47 prijepodne »
baj d hej...
Santa Clarita Diet S 02
vec u marketima.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1877 u: Ožujak 24, 2018, 14:35:28 poslijepodne »
The Crossing
Pogledan pilot.

Predstave misteriju, zainteresiran sam i onda sve upropaste tako da odgovore na msiteriju  rofl rofl pa jebem ti sve hahahha. Onako, prosječno je. Ne znam kako će se ovo točno razvijati sada kada su otkrili ono glavno. Dobra je ta Battlestar Galactica vibra gdje nećemo znati tko je tko jer kako je rekao onaj čovjek iz sjene oni su tu odavno. Tu se osjetila i X-Files vibra. Ostatak pogotovo sa sporednim likovima je bezveze. Više sam se nadao. 5/10

Šaljem vibrice za bolji nastavak ~~~~~~~~~~~~~

Nashville
Pogledana deveta, deseta i jedanaesta  :)

Eto, ovaj three parter je trebalo biti finale. Bolje od ovog više neće dobiti. Baš sam se ugodno iznenadio iako je Scarlet iritantnija nego ikad ali cijela priča oko Rayne jke dobro napravljena
Spoiler: prikaži
nisam očekivao njezinu smrt iako sad kad bolje razmislim glumica ima sad drugu seriju pa su je vjerojatno zato ubili. Taman sam mislio kako će se oporavit kad ono umre.


Ne znam kako će sada dalje.

Offline ciro1

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beli manastir
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1878 u: Ožujak 24, 2018, 21:35:58 poslijepodne »
The.Blacklist. Odusevila me

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1879 u: Ožujak 25, 2018, 04:48:25 prijepodne »
Završio sam  Jessicu Jones. Solidna s2. Mršava je nek je narani neko xD AA anorexic alcoholics. Ima priča još uvek stripovski šmek. Dok to ne ispuste meni će biti korektno. To je ono što npr manga pokušava ali  uglavnom ispadne lejmerski.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline LolaZekic25

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1880 u: Ožujak 25, 2018, 20:09:50 poslijepodne »
Pogledala zadnje dve epizode i izneandih se krajem zadnje epizode Arrow ..zanimljiv ce mi biti nastavak i ova prica oko lige ubica ...uvek

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1881 u: Ožujak 25, 2018, 21:06:22 poslijepodne »
Overio sam drugu sezonu Jordskotta. Zadovoljan, malo je reci.
Nema sumnje da je gotovo za koplje bolja od prve. Dobra prica, misterioznija, dinamicnija, skoro da nema praznog hoda, lepo vozi i poentira.
Tako da kome se svidela prva sezona, druga bi trebalo da mu se svidi jos vise.
Od mene preporuka bez dileme. Nadam se de ce se uskoro i prevodi kompletirati, jer malo je zapostavljena, a to nikako ne zasluzuje.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1882 u: Ožujak 26, 2018, 08:18:35 prijepodne »
the terror prva ep online.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1883 u: Ožujak 26, 2018, 20:14:38 poslijepodne »
Serija Trust i film All the money in the world pojavili se u isto vrijeme. Koliko vidim ista priča .
Što sada da gledam :? ??
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Gaga

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Ženski
  • ★★★★★
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1884 u: Ožujak 27, 2018, 20:39:16 poslijepodne »
Serija Trust i film All the money in the world pojavili se u isto vrijeme. Koliko vidim ista priča .
Što sada da gledam :? ??
Nisam gledala Trust ali All the Money in the World je jedva iznad proseka (Ridley nije sposoban da snimi zaista loš film) i Wahlberg je užasan. Samo kidnapovanje mi je bilo najslabiji deo filma.

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1885 u: Ožujak 28, 2018, 07:14:27 prijepodne »
Sinoć sam odgledao britansku mini-seriju Innocent (2018). Priča o ubistvu i o tome kako policija loše vodi istragu, o čoveku koji je proveo 7 godina u zatvoru nevin i naravno zapetljanom kraju. Topla preporuka za sve ljubitelje mini krimi-serija.

Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1886 u: Ožujak 28, 2018, 16:31:10 poslijepodne »
Sinoć sam odgledao britansku mini-seriju Innocent (2018). Priča o ubistvu i o tome kako policija loše vodi istragu, o čoveku koji je proveo 7 godina u zatvoru nevin i naravno zapetljanom kraju. Topla preporuka za sve ljubitelje mini krimi-serija.


Može,ljubitelj sam krimi serija,hvala na preporuci. :smfor (26):
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1887 u: Ožujak 28, 2018, 18:41:57 poslijepodne »
Ja sam Innocent sinoc pogledao prve dve, i rekao bih da ce zadovoljiti moje kriterijume.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1888 u: Ožujak 29, 2018, 01:52:29 prijepodne »
Pogledah i ja prvu. Jako lepo i intrigantno. Strpiću se još koju epizodu nek se malo nakupi.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline Skip

  • Razina 0
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sabac
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1889 u: Ožujak 29, 2018, 04:01:27 prijepodne »
The.Blacklist. Odusevila me

ja gledao prve tri sezone i stao. nešto me baš smorila. jeste mu ćerka, nije mu ćerka, jeste mu ćerka, nije mu ćerka i još par tema tako vozaju..