Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Innan Vi Dör (Before We Die)  (Posjeta: 20448 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 988
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Innan Vi Dör (Before We Die)
« Odgovori #30 u: Lipanj 16, 2020, 23:44:18 poslijepodne »
Evo i 5. epizode. Odmah da kažem, prve do kraja pristojne što se tiče prijevoda zahvaljujući BRSHNKV i NORDIKENU.net  :smfor (27): Na mala vrata sam dobio transkripte od 5-8 i konačno odahnuo. A bit će i iznenađenja u pogledu prijevoda. Čekajte 8. epizodu pa ćete vidjeti.  :bear3: Dotad će izaći 6 i 7.  :beer2:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 988
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Innan Vi Dör (Before We Die)
« Odgovori #31 u: Lipanj 17, 2020, 17:26:02 poslijepodne »
Stigosmo pred sam kraj. Serija je dobar. Nekom će se više dopasti prva sezona, nekom druga, ali tako to ide. I sad još čekamo prijevod 8. epizode majstora i poznavatelja švedskog. Budimo strpljivi. Čovjek nema puno slobodnog, trebat će mu nešto da to složi nakon poduljeg vremena. Možda mi otme posao, bude li imao vremena, kad su u pitanju skandinavske serije. Naprijed Hitman.  :bear3:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline HITMAN74

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sweden
Odg: Innan Vi Dör (Before We Die)
« Odgovori #32 u: Lipanj 17, 2020, 22:22:43 poslijepodne »
Haha, pa ti si Brzi Gonzales za mene. Treba da vidiš kako se u Švedskoj sve radi polako, nema stresa, zato i žive dugo kao kornjače.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 988
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Innan Vi Dör (Before We Die)
« Odgovori #33 u: Lipanj 18, 2020, 17:26:22 poslijepodne »
Nije ispalo kako je trebalo iz čisto tehničkih poteškoća. Da oni koji će to gledati, ne čekaju dugo, evo i zadnje 8. epizode. Napeto do kraja, neke stvari malo nejasne, kao da se ostavlja prostor za nastavak. No zasad, završena je 2. sezona.  :bear3:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline HITMAN74

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Sweden
Odg: Innan Vi Dör (Before We Die)
« Odgovori #34 u: Lipanj 18, 2020, 22:57:17 poslijepodne »
Hvala bf1947, jedva čekam da vidim šta se desilo na kraju sezone. Sledeći put ću da pomognem više :-)

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Innan Vi Dör (Before We Die)
« Odgovori #35 u: Lipanj 21, 2020, 12:49:34 poslijepodne »
Pocela sam da gledam drugu sezonu i malo mi je trebalo da se setim svega iz prve ,jer sam je davno gledala,ali sam ukapirala i krenula sa uzivanjem.Serija je super standardno dobri Svedjani.Gluma je naravno odlicna i radnja za sada zanimljiva.Videcu do kraja sta ce biti,ali ne bih volela trecu sezonu posle tri godine,ja bar posle toliko serija koje svakodnevno gledam ne mogu bas svega da se setim.I naravno evo me opet se uvlacim Borisu ,hvala najlepse na prevodima.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Innan Vi Dör (Before We Die)
« Odgovori #36 u: Ožujak 07, 2021, 16:19:02 poslijepodne »

I druga sezona mi se  jako svidela, lepo su povezali prošlu sezonu sa novom istragom u ovoj.
Meni je malo stresno gledati filmove i serije koje se baziraju na špijunaži, infiltriranju ali je ovde to odlično dozirano, napeto,uzbudljivo ali taman koliko treba. Ono što mi  nedostaje jeste  dočaravanje samih likova, volim da ih doživim kao prave ljude koji rade i druge, svakodnevne stvari,da imaju određene,osobene karakteristike, izjave, navike..
Mislim da će biti i treće sezone, pa da konačno saznamo ...

Spoiler: prikaži
 koga je zastupala advokatica tj. ko je preuzeo Krug. Možda mi je promaklo - ne znam u kakvom je odnosu Laura sa Mimicama, ali zbog ostalih pripadnika klana Mimica verujem da je u nekoj rodbinskoj vezi...pa mi je bilo smešno što ne zna šta su ćevapčići  kao  i to što su na jednom slavlju pustili Užičko kolo  :smfor (9):


Hvala Borise  :smfor (25):