Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1095442 puta)

0 Članova i 67 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1230 u: Rujan 24, 2017, 13:57:52 poslijepodne »
ja sam na po sezone, nijesam ocekivao ono od horhea na kraj pete, ali je vazda bilo jasno da nije 100% iz tog svijeta bez obzira sto je nevjerovatno posvecen poslu.
Uuuu videces tek posle sta se desava sa njim... ;D

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1231 u: Rujan 24, 2017, 21:15:10 poslijepodne »
Klip za novu X-Men seriju ‘The Gifted’

U ovom klipu za novu X-Men seriju ‘The Gifted’, možete vidjeti po prvi puta ‘Sentinele’ u akciji! Izgleda jako dobro, nadam se da će i serija biti jednako dobra.

‘The Gifted’ dolaze vrlo skoro na TV, donoseći novi pogled na 20th Century Fox, X-Men svemir. Serija je povezana s X-Men svemirom filmova, ali kao što su kreatori već prije izjavili, odvijat će se u vremenu “kada nitko ne zna gdje se X-Men nalaze.”

Iako nam serija donosi nekoliko mutanata, ne bi bila baš nešto dobra drama, ako ne bi imali nekih negativaca. Tu dolazi u igru ‘Sentinel Services’, antagonistička vladina operacija čije će ime zvučati vrlo poznato obožavateljima X-Men serija filmova i stripova.

Evo kako je opisao Sentinele Coby Bell, koji glumi Sentinel Services člana Jace Hunter

“Sentinel Services je državna agencija visoke razine koja se bavi pitanjima mutanata, sposobnostima mutanata. Oni djeluju iznad zakona.”

Fokus serije je na obitelj u bijegu, kada roditelji (koje glume Stephen Moyer i Amy Acker) otkriju da su njihova djeca mutanti. Pokušavajući pobjeći od vlasti oni se pridruže podzemnom društvu mutanata.

Uz Acker koja glumi Kate Stewart i Moyer kao Reed Stewart, pridružit će im se Coby Bell kao Jace Turner, vjerojatno kao član vlade; Jamie Chung kao Clarice Ferguson/Blink, koja je obdarena moćima teleportacije; Emma Dumont kao Lorna Dane/Polaris, kćerka Magneta koja je naslijedila njegove magnetske sposobnosti; Natalie Alyn Lind kao Lauren, kćerka Kate i Reed koja otkrije da je mutant; Blair Redford kao Sam, vođa podzemne mreže Mutanta; Sean Teale kao Marcos Diaz/Eclipse, koji može upijati i apsorbirati fotone; Percy Hynes White kao Andy, drugo dijete Stewartovih.



tv profil

http://www.imdb.com/title/tt4396630/

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1232 u: Rujan 24, 2017, 21:55:05 poslijepodne »
"Preživljavanje udvoje" - stiže epizoda snimljena na Velebitu

Doma TV od 25. rujna donosi šestu sezonu popularne reality serije Preživljavanje udvoje, u kojoj će obožavatelji avantura imati priliku pratiti nove parove stručnjaka za preživljavanje u brojim izazovima usred divljine, a u prvoj epizodi sezone gledatelji će moći naučiti kako izvući živu glavu u opasnom okruženju Velebita!

Zatočeni u zubatim klancima planine Velebit, novi partneri – iskusni lovac Josh James i bivši pripadnik Specijalnih snaga Grady Powell – morat će surađivati kako bi plovili hladnim brzacima te se spustili opasnim vodopadima radi pronalaska spasa u zabačenom krajoliku hrvatske divljine!

U ovom scenariju Grady i Josh u ulozi su dvojice avanturista čiji se izlet pretvori u noćnu moru kada se njihova splav na raftingu ošteti i izgubi. Sa samo jednom vrećom ograničenih resursa, njihov je prioritet pronaći splav. Ploviti rijekom daleko je učinkovitije od putovanja pješke, a uz to im i povećava izglede za pronalazak civilizacije. Njih dvojica započinju putovanje i naposljetku uoče splav u rijeci, no usprkos njihovu trudu, voda je odnosi do polovice visine vodopada.

Josh i Grady u ovom će nastavku naići na brojne druge prepreke na putu prema civilizaciji: morat će skupljati vodu te je ugrijati s pomoću usijanog kamenja kako bi termički uništili potencijalne bakterije i rehidrirali se, pronaći način da dođu do splavi, a zatim i pokrpati rupe na njoj, ali i izraditi improvizirani mijeh kako bi napuhali splav. Situacija će svakim trenutkom postajati sve napetija, a nakon što se napokon otisnu u vodu, čeka ih još jedno neugodno iznenađenje iz kojeg samo rijetki mogu izvući živu glavu!

Hoće li ovi iskusni stručnjaci za preživljavanje pronaći civilizaciju i izvući se neozlijeđeni s nemilosrdnog Velebita? Ne propustite doznati u ponedjeljak, 25. rujna, u reality seriji Preživljavanje udvoje na Doma TV-u!

mojtv

  Gledaću ovo ako budemimao vremena i ako se setim. Zanima me odakle počinju i gde će završiti jer sam svojevremeno video samo deo Velebita. Kraj lep za oko i težak za život.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1233 u: Rujan 25, 2017, 11:35:55 prijepodne »
ja sam na po sezone, nijesam ocekivao ono od horhea na kraj pete, ali je vazda bilo jasno da nije 100% iz tog svijeta bez obzira sto je nevjerovatno posvecen poslu.
Uuuu videces tek posle sta se desava sa njim... ;D
pogledah sestu, i ako ce svaka naredna bit ka ka ona, onda ce sezona bit vrlo dobra do odlicna. ne vala zbog desavanja na kraju koliko zbog one napetosti koja je krasila prvu sezonu, gledas a ne trepnes, e to je falilo po sezone. mislim da ce jorgea da sjeba zena.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1234 u: Rujan 25, 2017, 19:22:55 poslijepodne »
Arrowverse Crossover

Kada se The Flash, Supergirl i Legends of Tomorrow pridruže Arrow na The CW, počinje nam novi Arrowverse. Ova sezona obećava najbolji Arrowverse do sada, s Crisis On Earth X kao centralnom pričom.

Stephen Amell, je dao ovakvu izjavu na Salt Lake Comic Con:

“Kada smo prvi puta radili crossover, mislim negdje u našoj trećoj sezoni, a The Flash prvoj sezoni, činilo se kao da je to samo epizoda The Flash, gdje se ja pojavim i onda epizoda Arrow gdje se Flash pojavi. Čak i prošle godine, Flash se pojavio na Supergirl, onda epizoda The Flash, a onda epizoda Arrow i za kraj epizoda Legends. Ove sezone, će to biti 4 satni film!”

Ovakav razvoj događaja, zaista zvuči kao najveći crossover do sada. Amell je uz to dodao, da je ovog puta jako bitan raspored izlaženja epizoda prema kojem se treba gledati:

“Tehnički ide Supergirl, Arrow, Flash i Legends. Ali ne bi trebali gledati Supergirl i reći ‘OK, ovo je Supergirl sat.’ To je samo prvi sat crossovera.”

Kada je upitan dali bi mogao dati neke detalje oko crossovera, nažalost nije htio puno otkrivati:

“Ne smijem vam uništiti seriju spojlerima, osim reći da kada sam čitao skriptu crossovera ove godine, želio sam poslati email originalnoj Arrow ekipi Greg Berlanti i Andrew Kreisberg i Marc Guggenheim. A email bi samo glasio ‘ Ekipa, hvala vam puno na ovoj mogućnosti, zato što će biti dobro, zaista dobro.'”

4-dijelni Arrowverse crossover događaj bi trebao početi sa Supergirl i Arrow 27. studenog, a završiti s The Flash i Legends on 28. studenog 2017 godine.

tv profil

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1235 u: Rujan 25, 2017, 19:42:25 poslijepodne »
Godless (2017– ) uskoro



Stiven Soderberg kao izvršni producent i Skot Frenk ("Uhvati Šortija", "Veoma opasna romansa") kao kreator i reditelj snimaju vestern sa Džefom Danijelsom, Džekom O'Konelom, Mišel Dokeri, Semom Voterstonom i ostalima. Deluje kao priča koja se ne sme propustiti. Zvanični zaplet glasi: Frenk Grifin (Danijels) je zloćudni izgnanik koji teroriše Zapad dok juri za petama Roju Gudu (O'Konel), svom bivšem partneru i sadašnjem smrtnom neprijatelju. Dok se Roj krije na ranču Elis Flečer (Dokeri), Frenk usput nailazi na mirni gradić La Bel u Novom Meksiku, u kojem žive samo žene.

  Premijera je 22 novembra.

prolog

http://www.imdb.com/title/tt5516154/

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1236 u: Rujan 25, 2017, 22:03:05 poslijepodne »
pogledana i 7ma od narkosa, e ovo je vec neka druga prica. sad se vec moze gledat bez zijevanja. fenomenalan i originalan stek za skrivanje narko bosova, Bozemioprosti  :? ??
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1237 u: Rujan 26, 2017, 10:10:33 prijepodne »
pogledala sam Powerless.. ali nisam zadnje četiri, baš mi se nije dalo.. očekivala sam više, a sve se svelo na njihovo trkeljanje u uredu.. šteta, ali shvaćam zašto je otkazana  :smfor (9):

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1238 u: Rujan 26, 2017, 12:40:21 poslijepodne »
FTWD odlična epizoda.
Još jedan moralni kompas manje  :smfor (24):

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1239 u: Rujan 26, 2017, 18:58:30 poslijepodne »
Pogledao sam 7ep od druge sezone Preacher-a, gleajuci lezeci, sedeci ili stojeci nema veze uvek zaspim posle 18mina epizode.  :smfor (2):
Losa druga sezona prva mi je bila ok... Ali ova druga je samo dobra kao uspavanka.  :smfor (24):

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1240 u: Rujan 26, 2017, 20:14:51 poslijepodne »
‘Underworld’ Tv serija u produkciji

Len Wiseman, redatelj iza filmova Underworld i prvog nastavka Underworld: Evolution, je potvrdio da će franšiza, koja se temelji na borbi između vampira i vukodlaka, dobiti izvedbu u obliku tv serije.

Deadline izvještava da će Wiseman napokon početi praviti Underworld tv seriju. On će biti glavni producent serije na kojoj radio njegova produkcijska kuća Sketch Film, koja je vodila franšizu nakon što je on prestao (nakon drugog nastavka) i Lakeshore Entertainment (koja je bila s franšizom uz svih pet filmova), a distributer će biti Sony Pictures Television.

Wiseman je izjavio da će serija biti drugačije iskustvo nego što su bili filmovi:

“Serija će poprilično odstupati od filmova. Ne želim reći da je više za odrasle, ali je svakako manje stripovska u svom tonu i karakteru.”

tv profil

  Poslednji film iz franšize je bio katastrofalno loš ali imao je tetku Kejt pa je bilo podnošljivo pratiti sve te nastavke. Ne spominju je nigde u vezi serije.


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1241 u: Rujan 26, 2017, 20:26:08 poslijepodne »
Justice League – novi trailer


U Justice League potaknut njegovom obnovljenom vjerom u čovječanstvo i nadahnut nesebičnim činom Supermana (Henrya Cavilla), Bruce Wayne (Ben Affleck) okuplja novonastalog saveznika Diane Prince kako bi se suočio s još većom prijetnjom. Zajedno, Batman i Wonder Woman rade kako bi brzo zaposlili tim koji će se suprotstaviti ovom novom buđenju neprijatelja. Unatoč formiranju neviđene lige heroja – Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i Flash – možda će biti kasno za spašavanje planeta od napada katastrofalnih razmjera.

Justice League redatelj je Zack Snyder, scenarist Chris Terrio, prema priči Snyder i Terrio, Justice League glume Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciarán Hinds, Amy Adams, Willem Dafoe, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen i J. K. Simmons.



tv profil

 


  Ekipa je više nego dobra, još da su raspoloženi kao Momoa... ;D


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1242 u: Rujan 27, 2017, 19:38:04 poslijepodne »
Extinct (2017– ) uskoro

Extinct je post-apokaliptička, znanstveno-fantastična, tv serija, redatelja Ryan Little i scenarista Orson Scott Card i Aaron Johnston. Prva sezona imat će deset epizoda, a prva dolazi 01. listopada 2017 godine.

Radnja serije se odvija 400 godina nakon istrebljenja ljudske rase od strane izvanzemaljaca. Prati Ezra, Abram i Feena, koji su oživljeni od izvanzemaljske frakcije, s ciljem oživljavanja ljudske vrste. Grupa pokušava njegovati odnos s izvanzemaljcima koji su ih oživjeli, dok se bavi sukobima s onima koji su ih istrijebili.




tv profil

http://www.imdb.com/title/tt5926494/

  Ovo oružje podseća na oružje iz Zvezdane kapije.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1243 u: Rujan 27, 2017, 19:41:51 poslijepodne »
Waco (2018)


Glavne uloge:

Michael Shannon, Taylor Kitsch, John Leguizamo, Andrea Riseborough, Rory Culkin, Melissa Benoist, Paul Sparks, Shea Whigham, Camryn Manheim, Julia Garner

Waco’ je zasnovan na kontroverznoj i uznemirujućoj istinitoj priči iz 1993. godine, a govori o sukobu između FBI, ATF i David Koresh-ove sekte u Waco-u, Teksas, što je rezultiralo smrtonosnim pucnjima i vatrom …



filmonizirani

http://www.imdb.com/title/tt6040674/

  Ovo ću gledati zbog M.Šenona koji je odličan glumac. Ni ostali nisu za bacanje ali zna se ko je ovde najbolji.

 

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1244 u: Rujan 28, 2017, 11:02:53 prijepodne »
deveta ep narcosa mozda i najbolja komplet serije. preznojio sam se ka kod nas u avgust. jos finale, ali mogu komotno zakljucit da je sezona odlicna, druga polovina zvek, trena nije dosadna. grozni, objasnices mi kad mognes politicku stranu price. ko je onaj cia??? agent bradati? koja je konkretno njegova uloga? je li njemu u interesu da bosovi budu pofatani? mislim, imam neke svoje teorije, ali toliko je mutan da ga ne mogu bas izvalit. na osnovu zavrsetka 9t ep - audio snimak predsjednika i razgovor sa penom na kraj, rekao bih da se DEA agenti dabe muce/dzabe su krecili. ne moze se protiv sistema i tacka.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1245 u: Rujan 28, 2017, 12:26:03 poslijepodne »
deveta ep narcosa mozda i najbolja komplet serije. preznojio sam se ka kod nas u avgust. jos finale, ali mogu komotno zakljucit da je sezona odlicna, druga polovina zvek, trena nije dosadna. grozni, objasnices mi kad mognes politicku stranu price. ko je onaj cia??? agent bradati? koja je konkretno njegova uloga? je li njemu u interesu da bosovi budu pofatani? mislim, imam neke svoje teorije, ali toliko je mutan da ga ne mogu bas izvalit. na osnovu zavrsetka 9t ep - audio snimak predsjednika i razgovor sa penom na kraj, rekao bih da se DEA agenti dabe muce/dzabe su krecili. ne moze se protiv sistema i tacka.
Spoiler: prikaži
Pa CIA ima interes da karteli rade jer tako i policija u americi ima posla i profita i svi zadovoljni ima tu stotine politickih cakica jedan je i punjenje americkog budzeta od prljavog novca... Posle se pitamo kako su bogata zemlja. ali nedozvoljavaju bas da im se karteli otrgnu ali Penja ih je sjebao sve zato se sad okrenuli ka Meksiku...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1246 u: Rujan 28, 2017, 13:41:13 poslijepodne »
a ok, jasno. pretpostavljao sam, treba sve finansirat  :smfor (26): sad mi nekako zao sto nijesu malo vise paznje tome posvetili, a mogli su komotno to ubacit umjesto npr. filera sa guzatom marijom. hvala bate :)
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1247 u: Rujan 28, 2017, 14:26:52 poslijepodne »
a ok, jasno. pretpostavljao sam, treba sve finansirat  :smfor (26): sad mi nekako zao sto nijesu malo vise paznje tome posvetili, a mogli su komotno to ubacit umjesto npr. filera sa guzatom marijom. hvala bate :)
mozda ce biti u narednoj sezoni videcemo... :D

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1248 u: Rujan 28, 2017, 16:59:40 poslijepodne »
Zavrsio drugu sezonu Preacher-a, cujem u americi dobio dobre kritike... Ne znam kako ali ovo je toliko lose da ne znam kako sam izdrazo ovih 13ep... a da sad se secam prespavao sam pola.... :lol2:
Nadam se da nece biti nove sezone... ali ako je bude necu je sigurno gledati...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1249 u: Rujan 28, 2017, 20:01:41 poslijepodne »
krenula je druga sezona odlicno a onda joj rut nega *eba mater.  :smfor (9): katastrofalna glumica mada nije ni ona toliko kriva koliko su je forsirali. ni ostatak ekipe nista bolji. kasidi je upropasten, prica oko njega i sina predosadna. dzesi trazi Boga cijelu sezonu a tjulip dobija po ure po epizodi. jedine pozitivne stvari her star koji ka da je iz stripa iskocio i naravno, seint of kilers. toliko materijala imaju i oni se odluce za nekakvo eksperimentisanje. blah...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1250 u: Rujan 28, 2017, 20:46:18 poslijepodne »
krenula je druga sezona odlicno a onda joj rut nega *eba mater.  :smfor (9): katastrofalna glumica mada nije ni ona toliko kriva koliko su je forsirali. ni ostatak ekipe nista bolji. kasidi je upropasten, prica oko njega i sina predosadna. dzesi trazi Boga cijelu sezonu a tjulip dobija po ure po epizodi. jedine pozitivne stvari her star koji ka da je iz stripa iskocio i naravno, seint of kilers. toliko materijala imaju i oni se odluce za nekakvo eksperimentisanje. blah...
Spoiler: prikaži
her star mi je bio cool dok ga nisu silovali posle mi ta scena ostala u glavi kao haos... kao baja a to dozvoli  :smfor (24): imace da Kasadi je unisten u prvoj je bio cool

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1251 u: Rujan 28, 2017, 20:57:14 poslijepodne »
ahahahhaahhahaahha! a ono je nesporazum bio a veliki momci, hahahahaha! nece mu padat nam vise ne boj se  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1252 u: Rujan 28, 2017, 21:46:15 poslijepodne »
‘Pretty Little Liars’ – spinoff u izradi!


Freeform pravi spin-off serije ‘Pretty Little Liars’, s glumicama Sasha Pieterse i Janel Parrish koje će reprizirati svoje uloge.

‘Pretty Little Liars’ su završile svojih sedam godina prikazivanja u lipnju ove godine, ali je Freeform najavio spin-off serije, naziva Pretty Little Liars: The Perfectionists. Seriji će se vratiti dvije glavne glumice Sasha Pieterse i Janel Parrish, koje će reprizirati svoje uloge.

Pretty Little Liars su bazirane na popularnoj seriji knjiga od Sara Shepard. Ona će opet surađivati s I. Marlene King na spin-off seriji, obzirom da će serija se bazirati na drugoj knjizi Shepard serija: The Perfectionists. Glavne glumice će se naći u gradu Beacon Heights, gdje stvari nisu tako savršene kako se čine. Bit će više laži, misterija i ubojstva – sve što je trebalo fanovima serije Pretty Little Liars za ispuniti prazninu nakon kraja serije.

Nadajmo se da će ovaj planirani spin-off imati više uspjeha nego Ravenswood, koji je imao samo jednu sezonu u 2013. King je često spominjala vračanje životima omiljenih ‘malih lažljivica’ u budućnosti, tako da će fanove jako zanimati koliko će spin-off serija biti bliska originalnoj.

Bit će zanimljivo i vidjeti hoće li ostali likovi reprizirati svoje likove, barem u cameo ulogama.

tv profil

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1253 u: Rujan 28, 2017, 21:48:34 poslijepodne »
Zvijezda "Narcosa" ne želi dalje snimati

Zvijezda Netflixove serije Narcos Pedro Pascal smatra kako bi serija trebala završiti ukoliko sigurnost glumačke i filmske ekipe ne može biti osigurana.

Početkom rujna Carlos Muñoz Portal, skaut za lokacije koji je radio na seriji, pronađen je mrtav sa višestrukim prostrijelnim ranama i to u zabačenom dijelu blizu San Bartolo Actopana, područja koji navodno ima najveću stopu ubojstava u Meksiku.

37-godišnji skaut, koji je prije radio na filmovima Sicario i Spectre, navodno je bio u potrazi za lokacijama za snimanje za četvrtu sezonu serije Narcos.

TMZ je ulovio Pascala na aerodromu te je ovaj samo kratko prokomentirao: "Ne možemo to raditi ako nije sigurno. Pričamo o ljudskim životima." Kada su ga tražili da objasni što točno misli, bivša zvijezda Igre prijestolja je odgovorio: "Ako to žele napraviti, morat će smisliti siguran način."

Treća sezona se na Netflixu našla 1. rujna, a za sada nije poznato hoće li Muñozovo ubojstvo utjecati na produkciju četvrte sezone, koja se očekuje sljedeće godine. Navodno bi se produkcija trebala preseliti iz Meksika u Kolumbiju, no za sada još nema službenih informacija.

mojtv

  Predomisliće se uz odgovarajuću naknadu za strah. A mogu i da ga zamene u seriji nekim novim likom ako baš insistira.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1254 u: Rujan 28, 2017, 22:02:38 poslijepodne »
Teško da Narcos može da uspije bez Pascala, glavni lik koji nosi seriju već tri sezone, pogotovo ovu zadnju.
Reality is almost always wrong.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1255 u: Rujan 28, 2017, 22:37:53 poslijepodne »
Knightfall (2017– )

Knightfall je nadolazeća povijesna televizijska drama serija, koja dolazi na History. Prva sezone će imati 10 epizoda, izvršni producent serije je Jeremy Renner i serija dolazi 06. prosinca 2017 godine.

Govori o padu, progonu i spaljivanju vitezova Templara, orkestriranih od Pope Clement V i Philip IV of France 13. listopada 1307. Serija se usredotočuje na časnika Templara Sir Landryja, hrabrog ratnika, koji je obeshrabren padom Templara u Svetoj zemlji, ali ponovno dobiva nadu vijestima da se Sveti gral ponovno pojavio.

Zvijezde serije su Tom Cullen, Bobby Schofield, Sabrina Bartlett, Julian Ovenden, Sarah-Sofie Boussnina, Pádraic Delaney, Simon Merrells.

Serija dolazi na mreži History, isto kao i serija Vikings. Možemo se samo nadati da će biti iste ili slične kvalitete.



mojtv

http://www.imdb.com/title/tt4555364/

  Prve dve sezone je Vagner Maura bio glavni baja dok je Paskal bio treća violina. U trećoj sezoni je stub nosač serije jer sve se oko njega vrti. Pročitah ovde pre mesec dana da je najavio svoje povlačenje iz serije a ovaj incident mu je odličan povod da to i ostvari. Nadam se da neće i da će neko da odreši kesu. Videće se.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1256 u: Rujan 28, 2017, 23:00:17 poslijepodne »
Wagner Moura je bio odličan kao Pablo, ali Pena je dominantan kroz sve sezone, naročito treću. Mogu oni snimati i bez njega, da se razumijemo, ali to neće biti to. Npr. Filesi bez Muldera mi nisu oni pravi, dobri, stari Filesi.

Pogledah prvu epizodu pete sezone The Blacklista, šta znam, nije loše, ali nije ni neki wow. Očekujem više od nastavka sezone.
Reality is almost always wrong.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1257 u: Rujan 28, 2017, 23:07:42 poslijepodne »
   Koga nema bez njega se može a ne može se bez Dela Trotera, Frenka Bleka, Moldera. ..

  Nešto mi govori da ipak neće napustiti seriju. Lakše je promeniti lokaciju i snimati u Meksiku, Peruu ili negde drugde nego strahovati za ekipu ili gubiti glumce.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1258 u: Rujan 28, 2017, 23:40:19 poslijepodne »
Gledam danas Michael Palina ono putopis onaj pa bio u Kolumbiji kadgod pa kao u restoranu kod onog narkobosa Očoa.
Jel to ono beše u Narcos neki Očoa.
A ono jaše ono jadno paripče ima 300kila. Ne konj Očoa :D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1259 u: Rujan 29, 2017, 09:11:20 prijepodne »
dobra i zadnja narcosa, morao je bit neki chill poslije haosa u prethodnim epizodama. mada je bilo akcije i u ovoj. pena doktor, karakter, ne jebe zivu silu. odusevio me coek.
Spoiler: prikaži
nejasan mi je dio sa onim cepeom, bos iz nju jorka. znaci lik je bio u tvorza sa ostatkom ekipe i onda je izasao (kako!?). pa i korumpirani presjednik ih je osudio, bez ikakvih dogovora.
ne znam nesam skolovala.
sezona u rangu prve. sporiji pocetak, ali kad je krenulo nijesu stajali. glumacka ekipa odradila vrhunski posao. david, nekako iz drugog plana do najzajebanijeg lika. nemilosrdan. bacite pogled na koju epizodu broad sitija ili nadjite klipove sa njim, da vidite kakav je tamo. moram im pofalit zene, kako su dobre sve im prosto, izgubim se kad se pojave, pogotovo paola od horhea. marija je vec pornhab materijal, kakva zicagu sunce ti krvavo... nista, bolje da prekinem odje jer podjoh polako u xxx vode.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.