Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1095357 puta)

0 Članova i 66 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1950 u: Svibanj 01, 2018, 13:10:53 poslijepodne »
Ma sve je fejk. Sintetizovana.
Ali likovi kako su kastirani... Daj jednog Jevrejina daj debelog daj Koreanca. Onaj ne da nema 800 nema ni 80 IQ.
Kombinovano Scorpion tim ne bi mogli zavrnuti sijalicu  :smfor (24):
« Zadnja izmjena: Svibanj 01, 2018, 21:42:46 poslijepodne od Bon »

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1951 u: Svibanj 01, 2018, 21:43:33 poslijepodne »
FTWD

Offline LolaZekic25

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1952 u: Svibanj 02, 2018, 20:49:50 poslijepodne »
The Walking dead finale ove sezone mi je totalno slabo i mlako bilo..prilicno sam razocarana...Mnogo vise sam ocekivala

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1953 u: Svibanj 03, 2018, 08:33:49 prijepodne »
dobra 19ta avengera  ;D
Spoiler: prikaži
ali ne vidim poentu beskrajnog forsiranja usiljene ljubavne drame jojo&mek. znaci jedno te isto. ide epizoda super i samo vidis kako se prebacaju na njih dvoje i vec znas sta ce da serinjaju :zijev:
alieni bas losi. neka kombinacija nindzi sa vulverin kandzom. kao sjebani nesto, ok. kolson i talbot izbriljirali epizodu. mozda je general na kraju razarac svjetova, vidjecemo. mislim da su cak pomenuli i desavanja iz infiniti vor-a, kad je skaj razgovarala sa onim likom. ne znam da li su desavanja iz epizode u istom tajmlajnu sa IW.
bit ce zanimljivo razrjesavanje ove situacije, ali vrlo je moguce da ce posegnut za nekim najprostijim rjesenjem jer su bas sve zakomplikovali.
inace je humor bio onaj stari dobri, kolson je imao par izbacaja manitih, ladno lik kliknu na opciju 2 a ne saceka trecu, ahahhahahaha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1954 u: Svibanj 03, 2018, 21:14:35 poslijepodne »
Kad Haus kaže onoj maloj Filipinki Kejto  :smfor (24):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1955 u: Svibanj 04, 2018, 13:54:19 poslijepodne »
zavrsi houmlend. vec sam serinjao par puta kako su iznenadili.
i jos se cudim kako su uspjeli napravit ovako dobru sezonu, nabijenu akcijom, zanimljivom, na momente napetom pricom, sa par zanimljivih sporednih aktera. brodija vise ne racunam, on ka da nikad nije ni uzeo ucesce u seriji. kvina sam vec zaboravio iako je bio vitalan dio cijele price, da ne pominjem meni omiljenog dardanelija, tog vrhunskog igraca, plejmejkera.
vjerujem da bi se pojedine serije raspale da ode i jedan od bitnih igraca, a ne troje. ali ne i houmlend i zato im svaka cas' jer sam se mislio da li da uopste pocinjem sezonu. super sto je zajebah. iznenadio me lik precednice jueseja, prilicno kompleksan, ne znas nikad sta da ocekujes, i napravi fantastican potez na kraju sezone.
sol razbio, mada nijesam ni sumnjao, ali opet level iznad. keri klasika, ali me zaboljelo ono na samom kraju epizode, jebena scena.
sezona je imala i jakog negativca. onaj glumac je sjajan i volio da bih vidim jos koji njegov uradak.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline LolaZekic25

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1956 u: Svibanj 05, 2018, 15:40:11 poslijepodne »
Odgledah konacno zadnju epizudu serije Scandal...Meni nesto kraj nije legao ..prilicno blag kraj..Iskreno vise sam ocekivala od kraja serije.Nista spektakularno se nije desilo.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1957 u: Svibanj 05, 2018, 21:01:33 poslijepodne »
Pogledao tri epizode Alienista pre dve nedelje, uopšte me nije kupio pa brišem ostatak.
Priča tako-tako, klasična detektivska, a vizuelno užasan.
Toliku količinu CGI-ja ne mogu da podnesem. Gluma glavnih glumaca kao da gledam Ubice moga oca.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1958 u: Svibanj 06, 2018, 22:24:31 poslijepodne »
Pogledah prve dvije nove sezone The 100. Tipična sapunica prve dvije epizode, ne vjerujem ni da će treća biti bolja, ma katastrofa. Gledam jedino iz razloga što je poslednja sezona.  CW  :smfor (8):
Reality is almost always wrong.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1959 u: Svibanj 07, 2018, 15:15:56 poslijepodne »
Uh koliko loša gluma u The 100. Toliko me iritirala da sam morao odustati od serije.
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline LolaZekic25

  • Razina 0
  • Postova: 19
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1960 u: Svibanj 07, 2018, 23:34:38 poslijepodne »
Arrow mi sve dosadnija postaje ..jedva odgledah dve epizode veceras..

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1961 u: Svibanj 08, 2018, 10:55:07 prijepodne »
Arrow mi sve dosadnija postaje ..jedva odgledah dve epizode veceras..
Serija ce imati minimum 10 sezona... plus mozda jos koja, tako da sam davno odustao posle posle 4 sezone koliko se secam...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1962 u: Svibanj 08, 2018, 12:42:35 poslijepodne »
dobra sesta amerikanaca. sad se bas zakuvalo i steze se obruc da ne moze lopta proc kroz njega  ;D
cim su skrajnuli pejdzaru i malo vise dali po stenu i fbi istrazi odma je drugacije, lakse, nedosadno. steta su se na vrijeme sjetili  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1963 u: Svibanj 08, 2018, 21:04:06 poslijepodne »
The 100 obnovljeno za šestu sezonu.

Good Girls obnovljeno za drugu.

Santa Clarita Diet obnovljeno za treću sezonu.
Reality is almost always wrong.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1964 u: Svibanj 09, 2018, 03:03:26 prijepodne »
Počeo sam Legion. Sci fi iliti šizofrena fantastika  ;D
Ocepio sam 3 epizode. Vizuelno je prilično dobro odrađena.
Lepa je zanimljiva i kriptična.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1965 u: Svibanj 09, 2018, 08:21:29 prijepodne »
dobra 5x20 agenata.
Spoiler: prikaži
ne znam da li je djeneral talbot graviton ali je pun gravitonijuma i *ebace im mater svima kako je krenuo. nesto ne znam jesam li ikad vidjeo kolsona onako prepanutog i slomljenog (ne racunam incident sa lokijem  ;D ). zaisto ne znam kako ce pobjec od pomahnitalog djenerala.
inace, potvrdjeno da su agenti i IW u istom tajmlajnu. odusevio sam se kad u par recenica direktno pomenuse tanosa i koliko je zajeban.
bilo je standardnih mek/jo jo idiotizama, ali u manjoj mjeri nego inace. i fajt jo jo/dejzi jako lose ispao. one aliene necu ni pominjat, ocajni su.

supernatural je u dvadestu malo ukrao od americkih bogova (iako su bili nordijski  ;D ). slican saundtrek i neki uzaludni pokusaj neobicnosti. inace ok epizoda. mozda ima preglumljavanja kod onoga gabrijela, ali je definitivno prodrmao slabu sezonu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1966 u: Svibanj 10, 2018, 04:42:37 prijepodne »
Legion
Pogledana treća i četvrta  :)

U trećoj smo se više upoznali sa tim novim parazitom, ali još ne mogu dokučiti je li to John Sublime nismo ga vidjeli ali Shadow King priča o njemu. Inače lik koji ga glumi i one naočale, brčići na nekog me jako podsjeća. Ova verzija Shadow Kinga je puno šarmantnija. Sviđaju mi se teme ove sezone. Humanizam, svijet u kojem živimo, A.I. jer kad pogledamo
Spoiler: prikaži
nas programiraju da pratimo određena pravila i gledamo kroz oči tog sustava kakav svijet jest, a čim gledaš drugačije gledaš kroz oči luđaka kako oni to žele prikazati. David probija ta pravila, on pokušava promijeniti ovu dimenziju. Shadow King kaže za sebe da je Bog samim time on ne prati tu našu realnost niti ta pravila. On ih kreira.


Četvrtu bi neki nazvali filler epizodom pa i je nekako stand alone, ali čovječe kako jebeno emotivna epizoda. Syd je stvarno kompleksan lik. Prolazila je sve što i većina teenegera osim naravno to što posjeduje. David je cijelo vrijeme testiran. To je ono kad se pokušavaš staviti u kožu drugog što je proživio ali ne možeš to iskusiti ako barem ne vidiš. On je sad to vidio i sad su još bliže toj nekoj pravoj ljubavi.

Offline Milan95

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 1812
  • Spol: Muški
  • Developer
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1967 u: Svibanj 10, 2018, 11:25:34 prijepodne »
Arrow mi sve dosadnija postaje ..jedva odgledah dve epizode veceras..

Ja sam davno odustao, pokušao se natjerati da nastavim ali nisam mogao.  :smfor (19):

Ako sam gledao sve ove sezone, gledaću do kraja serije. Nije mi barem negledljivo toliko da odustanem. Više će me kopkati šta će se desiti i kako završiti. :D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1968 u: Svibanj 10, 2018, 13:03:12 poslijepodne »
odlicna sesta legiona, odusevio sam se sto su epizodu odradili na onakav nacin. bas posebna serija. hvala vladi crne gore.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1969 u: Svibanj 10, 2018, 19:27:57 poslijepodne »
Pogledao tri epizode Alienista pre dve nedelje, uopšte me nije kupio pa brišem ostatak.
Priča tako-tako, klasična detektivska, a vizuelno užasan.
Toliku količinu CGI-ja ne mogu da podnesem. Gluma glavnih glumaca kao da gledam Ubice moga oca.
Mozda si prerano digao ruke od serije  :? ??
I meni prve 2-3 epizode nisu legle, pogotovo vizuelno, ali sam joj dao sansu i sasvim zadovoljan, sto kaze i moja preporuka par stranica u nazad.
Kad sam vec naceo post, preporucio bih ti kao i svima, friska pogledanu belgijsku seriju "Tabula Rasa" https://www.imdb.com/title/tt5197860/?ref_=nv_sr_2
Odlicna voznja upakovana u svega 9. epizoda, konceptirana da te sludi dok pokusavas da izvalis sta se zapravo desava, sta je istina i ko je ko. Da li su svi likovi onakvi kakvi se predstavljaju.
Belgijanci su mi zaista najfascinantniji, jer je to jedina evropska zemlja koja prosto ne zna da napravi los film ili seriju. Bar ja nisam pogledao nista od njih sto bih mogao da kazem da mi se nije dopalo. Zaista su cudo, i s punim pravom preporucujem seriju, mislim da ce se svima dopasti.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1970 u: Svibanj 11, 2018, 08:27:23 prijepodne »
dakle ovaj supernatural je nenormalan, hahahaahhhaahahaha!
Spoiler: prikaži
ja mislim da ni oni ne znaju koliko su puta ubili burazere i vratili ih, nevjerovatno!  :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1971 u: Svibanj 11, 2018, 09:08:59 prijepodne »
Pogledana BBC-ijeva mini serija u tri epizode ORDEAL BY INNOCENCE.
Klasična krimi priča ubojstva u obitelji iz pera Agathe Christie.
Preporuka za sve koji vole njezin opus.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1972 u: Svibanj 11, 2018, 15:00:12 poslijepodne »
Prosle godine kada sam bio u Viminaciumu BBC je snimao dokumentarac o Rimu ili rimskim imperatorima nisam tacno siguran, ali vezano za rimljane definitivno...
Voleo bi da pogledam to ali nemam pojma kako se zove i da li je uopste i zavrsen... Ako neko ima neku informaciju o tome unapred hvala....

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1973 u: Svibanj 11, 2018, 21:29:02 poslijepodne »
Prosle godine kada sam bio u Viminaciumu BBC je snimao dokumentarac o Rimu ili rimskim imperatorima nisam tacno siguran, ali vezano za rimljane definitivno...
Voleo bi da pogledam to ali nemam pojma kako se zove i da li je uopste i zavrsen... Ako neko ima neku informaciju o tome unapred hvala....
Možda da je https://www.imdb.com/title/tt7532674/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1
To je nešto najzadnje što je o Rimu CH5 u pitanju.
Ima na torrentima naravno mvgroup forum ima određenu sekciju za BBC i ostatak sveta sekciju :)
Ima i sa našim nalepljenim titlom pustiću ti na pp ovdašnji warez forum je u pitanju.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1974 u: Svibanj 11, 2018, 22:28:12 poslijepodne »
Otkazano : The Brave, Brooklyn Nine-Nine, Last Man on Earth, The Mick, Life Sentence, Valor.

Obnovljeno: Blindspot, Cobra Kai, Star, Rick and Morty, Chicago Fire, Chicago Med, Chicago P.D., Law & Order: Special Victims Unit, Outlander.
Reality is almost always wrong.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1975 u: Svibanj 11, 2018, 22:50:32 poslijepodne »
Prosle godine kada sam bio u Viminaciumu BBC je snimao dokumentarac o Rimu ili rimskim imperatorima nisam tacno siguran, ali vezano za rimljane definitivno...
Voleo bi da pogledam to ali nemam pojma kako se zove i da li je uopste i zavrsen... Ako neko ima neku informaciju o tome unapred hvala....
Možda da je https://www.imdb.com/title/tt7532674/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1
To je nešto najzadnje što je o Rimu CH5 u pitanju.
Ima na torrentima naravno mvgroup forum ima određenu sekciju za BBC i ostatak sveta sekciju :)
Ima i sa našim nalepljenim titlom pustiću ti na pp ovdašnji warez forum je u pitanju.
U moze biti to, hvala na poruci :D

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1976 u: Svibanj 12, 2018, 04:44:35 prijepodne »
Otkazano : The Brave, Brooklyn Nine-Nine, Last Man on Earth, The Mick, Life Sentence, Valor.


..Expanse najverovatnije
https://www.polygon.com/tv/2018/5/11/17344580/the-expanse-canceled-syfy

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1977 u: Svibanj 12, 2018, 09:35:41 prijepodne »
dakle, moje dvije (The Brave i The Mick).. baš su marva, nemam riječi  :smfor (9):

Offline Mungos

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • Crtaci.org
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1978 u: Svibanj 12, 2018, 09:52:48 prijepodne »
Najnovija Netflix-ova serija Safe (2018) mi je privukla pažnju.

Priča je o samohranom ocu, koji je pedijatrijski hirug. Nakon jedne zabave njegova ćerka nestaje, kreće potraga za njom i počinju da se otkrivaju najmaračnije tajne najbližih ljudi iz njene okoline. Serija ima 8 epizoda i dolazi nam iz Engleske. Glaven uloge:  Amanda Abbington, Amy James-Kelly, Michael C. Hall. Moja topla preporuka za ljubitelje napetih trilera.


Ko ovde nije poludeo, taj nije normalan...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1979 u: Svibanj 12, 2018, 10:28:39 prijepodne »
vidji dekster, bio je u gejm najt.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.