Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Undercover (Pod prikritie)  (Posjeta: 13909 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline master

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 101
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Undercover (Pod prikritie)
« u: Svibanj 07, 2017, 14:25:36 poslijepodne »

Tajni agent bugarske policije se ubacuje u redove mafije kako bi srušio njihovog šefa. Da bi se uklopio u njihov svijet mora proći kroz razne testove vjernosti. Zadatak mu postaje još teži kad se zaljubi u šefovu djevojku...
Serija je nadahnuta prema Scorseseovom filmu The Departed.


Godina: 2011.
Mreža: BNT1
Žanr: akcija, kriminalistički, drama
Glumci: Ivaylo Zahariev, Vladimir Penev, Zachary Baharov, Mihail Bilalov, Alexander Sano, Marian Valev, Milena Nikolova, Lyuben Kanev...





Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #1 u: Svibanj 07, 2017, 14:39:48 poslijepodne »
hvala masteru na doprinosu  :thankyou2:

Offline master

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 101
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #2 u: Svibanj 07, 2017, 15:42:29 poslijepodne »
Toplo preporučam za ljubitelje krimi serija.

Offline master

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 101
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #3 u: Svibanj 07, 2017, 16:29:33 poslijepodne »
Jako mi je krivo da nema "kvalitetnih" eng. prijevoda kako bih mogao dalje nastaviti s prevođenjem, a bugarski mi i nije jača strana.  :rant:

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #4 u: Svibanj 07, 2017, 20:10:23 poslijepodne »
Jako mi je krivo da nema "kvalitetnih" eng. prijevoda kako bih mogao dalje nastaviti s prevođenjem, a bugarski mi i nije jača strana.  :rant:

Britanci su prikazali dvije sezone, možda da pronađeš tu verziju da ti pomogne oko prevođenja?

Offline master

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 101
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #5 u: Svibanj 08, 2017, 11:43:00 prijepodne »
Na netu postoje engleski prijevodi za svih pet sezona samo što osim prve baš i nisu nešto. Dosad nisam uspio pronaći ovo od Britanaca. Ako netko uspije neka mi pošalje PP.

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #6 u: Svibanj 08, 2017, 12:45:51 poslijepodne »
Na netu postoje engleski prijevodi za svih pet sezona samo što osim prve baš i nisu nešto. Dosad nisam uspio pronaći ovo od Britanaca. Ako netko uspije neka mi pošalje PP.

Pronjuškaj malo preko PP  ;D

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #7 u: Rujan 12, 2017, 20:44:53 poslijepodne »
  Videh sad na listi novih prevoda prevod za seriju. Nisam ni znao da postoji tema na forumu.

  Pratio sam seriju od početka onim tempom sa kojim su izlazili prevodi. Odgledao sam skoro tei sezone a onda sam prekinuo jer nije bilo prevoda.

  Da ne dužim, Bugari su snimili nešto što je prešišalo sve ostalo u regiji. Izuzetak je možda Balkan Inc. (2006– ) koja zaslužuje svaku pohvalu. Naglo je prekinuta a razlog mogu samo da naslutim. Razlog su pare koje za Bugare nisu bile problem da nastave dalje sa serijom.

  Ja sam bio zadovoljan viđenim a kakav će biti kraj videće se.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #8 u: Rujan 13, 2017, 23:03:22 poslijepodne »
Balkanska mafija



https://o2tv.rs/najave.php?cid=3

  Dobra vest je da je B92 otkupio prava za sve sezone.

Offline aleksayu

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #9 u: Rujan 25, 2017, 22:19:33 poslijepodne »

     Tu vest, sam ja prvi objavio u Srbii, na sajtu O2. Odkupili su svih 60 epizoda, to jest svih pet sezona.

    Radice i sestu sezonu . Serija, je jedna po meni od najboljih krimi serija, ikada snimljenih. Inace cela serija, je prikazana sa velikim uspehom u Meksiju, Nemackoj, Makedoniji...

    Za svaku epizodu, imate na sajtu link, mozete da je gledate online, a mozete i da je skinete na svoj kompjuter.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #10 u: Rujan 26, 2017, 20:32:27 poslijepodne »

     Tu vest, sam ja prvi objavio u Srbii, na sajtu O2. Odkupili su svih 60 epizoda, to jest svih pet sezona.

    Radice i sestu sezonu . Serija, je jedna po meni od najboljih krimi serija, ikada snimljenih. Inace cela serija, je prikazana sa velikim uspehom u Meksiju, Nemackoj, Makedoniji...

    Za svaku epizodu, imate na sajtu link, mozete da je gledate online, a mozete i da je skinete na svoj kompjuter.

  Sve je u redu dok ne tražiš naknadu za autorska prava. ;D

  Šalu na stranu, nisam znao ovo za skidanje sa sajta. Taman da izguram sve sezone koje su, kako sam primetio dok sam premotovao i testirao znjanje bugarrskog, zaista sve bolje i bolje. Vidi se da nisu škrtatrili.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 988
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #11 u: Rujan 27, 2017, 09:19:24 prijepodne »
Prva sezona super. Vjerujem da će i ostale biti takve, jer bugarski razumijem taman toliko da u nekim trenucima ostanem zbunjen  :? ?? ;D
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #12 u: Rujan 27, 2017, 20:08:04 poslijepodne »
  Ja sam antitalenat za jezike oa sam ipak razumeo nešto. To je kao kad zaglaviš u Sofiji tri dana pa ukapiraš da razumeš bugarski.  ;D

Offline aleksayu

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #13 u: Rujan 28, 2017, 22:30:47 poslijepodne »


  Skoro, sam pricao sa nekim pijanim Bugarima u nekom dragstoru.

 Kad sam im spomenuo seriju, rekli su mi da iza serije, stoji Bugarska nacionalna televizija, koja ima strasno puno para, i koja jako puno ulaze u produkciju i snimanja.
  To se i vidi u seriji.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #14 u: Rujan 28, 2017, 23:03:20 poslijepodne »
  Ne znam koliko love Bugari ulažu u svoju kinematografiju. Ako to rade loše rade jer osim ove serije i par filmova ne videh ništa drugo. U Bugarsku, Rumuniju i još par država dolaze stranci da snimaju svoje filmove. Jeftinije im je a Bugari i Rumuni uče zanat za razliku od nas.

Offline Dragan_Gagi

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #15 u: Listopad 03, 2017, 08:45:15 prijepodne »
Slazem se sa prethodnim postom bugari zaista nisu zalili sredstva za ovu seriju koja je genijalna,napeta prica koja zaista opisuje sve sta se desavalo u tranziciji 90-godina.

Offline petardam

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #16 u: Listopad 12, 2017, 22:37:49 poslijepodne »

   Evo za fanove serije , jedne neverovatne informacije. Serija je dosada prikazana na tri kontinenta  u 184 zemalja!

 Trenutno u Srbiji boravi glavni junak iz serije, policajac na tajnom zadatku Martin Hristov , insider u redovima bande. Snima film Juzni vetar sa Milosem Bikovicem, Nebojsom Glogovcem, Srdjanom Todorovicem i Draganom Bjelogrlicem. Kakva ekipa glumaca!
 Izneo je osim ovog podatka, i detalj, da prvih par epizoda prve seozne, nije izazvalo nikakav odziv i zanimanje gledalaca, da bi posle nastao pravi bum i opsta pomama za serijom.
  Za zenske fanove serije, ovaj glumac se zove Ivajlo Zaharijev je ozenjen i ima dva sina od 4 i 3 godine.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #17 u: Listopad 13, 2017, 21:57:00 poslijepodne »
  Bugari nisu žalili para i snimili su pristojnu seriju kojoj nedostaje ono što ima Balkan Inc, Braquo i slične mračne i nasilne serije. Ipak su to kriminalci a ne časne sestre i deca iz vrtića. Žao mi je što su prekinuli Balkan Inc. Bila je to dobra serija.

  Sačekaću da krene četvrta sezona da nastavim gde sam stao.

Offline batagope

  • Razina 0
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Nis
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #18 u: Listopad 25, 2018, 03:28:23 prijepodne »
Odlična serija. Iznenađen sam kako su Bugari mogli da naprave ovako kvalitetnu seriju. Odlična glumačka ekipa, odlični efekti, lokacije.... Sećam se da sam odgledao celu seriju za nekoliko dana. Kada sam ja počeo da je gledam bilo je prevoda samo za prvu i drugu sezonu. Ostale sezone sam morao da odgledam sa engleskim prevodom. Kasnije se serija davala na O2 televiziji, pa sam je odgledao i sa srpskim prevodom. Moja preporuka za ovu seriju. 

Offline alterego

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Undercover (Pod prikritie)
« Odgovori #19 u: Listopad 27, 2020, 13:41:16 poslijepodne »
Prvu sezonu sam gledao još davno i bila mi je vrh. Odlična produkcija, gluma, atmosfera. Par godina nakon sa pogledao drugu i treću sezonu i tu je pad kvalitete osjetan. Kasnije da to ide i na gore, tako da sam odustao. Za prve tri sezone neka solidna 7, iako je to moglo biti zbilja fantasticno