Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 917096 puta)

0 Članova i 61 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #1230 u: Travanj 22, 2018, 14:47:32 poslijepodne »
Fali i Marion Cotillard  :gitara:
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1231 u: Travanj 23, 2018, 10:51:49 prijepodne »
finalni trejler:

0:24 pomenu li ovo tanosa?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1232 u: Travanj 23, 2018, 12:16:27 poslijepodne »
game over, man!
https://www.imdb.com/title/tt3317234/
od kreatora workaholics-a, pa ako ih je ko pratio prethodnih 7-8 godina nek baci pogled i na ovu maloumnu komediju. akcijonu.
nijesu mu odbile jako niske ocjene po ovih relevantnih portala, a nijesam ni imao neka ocekivanja pa mi je jos bolje pao.
uglavnom, to je taj njihov humor, puno improvizacije, stonerskih fora, nidje veze radnje i tako to. gomila poznatih likova koje smo gledali po serija i filmova.
hyde, tu je i dzoel mekhejl cisto da znas, fino je prosao  ;D
radnja cisti klise, ali garant su namjerno isli na to.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1233 u: Travanj 23, 2018, 12:32:13 poslijepodne »
dobra neka zajebancija, gledat će se  :smfor (6):

a Deadpoola jedva čekam.. ne znam kad se radujem toliko nekom filmu, ali ovaj baš ne mogu dočekat  :smfor (27): :smfor (27):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1234 u: Travanj 24, 2018, 08:15:35 prijepodne »
ja avengere ne mogu iscekat, necu moc na premijeru u srijedu, ni u 4ak, tek u petak...  :smfor (9):
no mozda bolje, vjerujem manja ce guzva bit.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1235 u: Travanj 24, 2018, 09:04:54 prijepodne »

ne znam sta da mislim, nijesam ni upoznat sa likom i djelom ovog valjda anti-junaka venoma. imamo piceriju Venom u pg, al nema veze sa filmom. nije losa.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1236 u: Travanj 28, 2018, 02:09:36 prijepodne »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline darko456

  • Razina 0
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1237 u: Travanj 28, 2018, 12:55:47 poslijepodne »
1.

Jedna dobra francuska komedijica :)

https://www.imdb.com/title/tt4993964/?ref_=ttls_li_tt


2.



Peliculas para no dormir

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1238 u: Travanj 30, 2018, 15:48:45 poslijepodne »
posto me mrzi da bacim koji koment na avengere, ko je dokon 5 minuta nek pogleda ovaj video, ovog, meni zanimljivog lika. malo je teatralan mozda, ali vidi se da zna.

uglavnom, ne slazemo se jedino oko ocjene  ;D
mislim, slikom iznad darka456 sam mozda iznio svoje utiske, trololo...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1239 u: Svibanj 02, 2018, 11:34:59 prijepodne »
blek panter brrip online.
aj vala da vidim je li hajp opravdan.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #1240 u: Svibanj 02, 2018, 19:30:48 poslijepodne »
posto me mrzi da bacim koji koment na avengere, ko je dokon 5 minuta nek pogleda ovaj video, ovog, meni zanimljivog lika. malo je teatralan mozda, ali vidi se da zna.

uglavnom, ne slazemo se jedino oko ocjene  ;D
mislim, slikom iznad darka456 sam mozda iznio svoje utiske, trololo...
Ajme užasnog li lika. Nisi valjda i ti pao pod magiju to šarlatana. Tipičan isprdak modernog svijeta. Pratio sam neke njegove "recenzije" samo da mu se smijem i da si opet dokažem kako su ti youtuberi jebeni fejk od ljudi. Nemaju svoj identitet, karakter, stav. Sve je to stari moj fejk i lažno. Pa sam si bilježio u tekicu neke notese i točno je ono što tvrdim već godinama. Svi ti youtuberi kao oni najgori watchmojo  :smfor (9): i stranice poput buzzfeed su povodljivi pa kada raste liste najboljih serija, filmova, bilo čega to nisu njihove liste. To su liste po popularnosti. Oni se boje izraziti svoje mišljenje da ne bi dobili salvu negativnih komentara. Pa će tako uredno uvijek stavljati na tim listama ono što narod traži, a ne svoje. Kako znam? Pa zato što doslovno su im liste uvijek identične popkulturne, a načitao sam ih se na stotine tih wannabe blogova. Svi se boje izać iz te granice da ih ne bi njihovi fanovi popljuvali. Lijepo ih je oprao legendarni internet trol Maddox


To je ta SJW/PC kultura gdje je sve u rukavicama. Mi unazadujemo kako je to lijepo saže Paul


Sad otkuda ja došao sad od tog youtubera do ovog zadnjeg linka. Pa zato što je i on problem cijele te nove kulture koja je nastala. Naravno, jebe mi se na kraju što će ko gledat, ali barem uvijek izrazim svoj stav i uvijek ću se borit protiv takvih povodljivih fejkera. Tako i taj lik sa youtube je toliko jebeno povodljiv i mora biti u tom trendu. Nema šanse da izrazi neku jebenu kritiku za nešto. Zato je i ovaj svijet u kurcu jer su svi bez karaktera i stava.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1241 u: Svibanj 02, 2018, 23:06:27 poslijepodne »
pogledan Avengers: Infinity War.. kakva perverzija od filma, sve preporuke..

Spoiler: prikaži
nije mi jasno zašto je i The Fury na kraju ispario, valjda će se nekako vratiti  :smfor (2):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1242 u: Svibanj 03, 2018, 08:11:31 prijepodne »
@mulderu bate... lijepo rekoh da se ne slazem sa njim jedino oko ocjene, i sasvim je ok, bez spojlera, sve rekao. i ponavljam, to su i moji utisci. ima li boljih? ima vjerovatno, ali to sto s vremena na vrijeme kliknem na njegove recenzije ne znaci da sam ga tetovirao na srce.
Spoiler: prikaži
jesam  ;D

@hyde
Spoiler: prikaži
malo je konfuzan afterkredit. prvo sam pomislio da su nedje 90te zbog one tehnologije (ne izgleda bas fancy) kojom je pozvao kapetan marvelicu, ali mi onda drugarica s kojom sam bio na film rece da su pomenuli njujork (invazija citaura iz prvih avengera), meni je to pominjanje NY promaklo pa je moguce da je pogrijesila, sta znam. treba sve popamtit, jer me film pomeo skroz, a i oduzilo se cekanje afterkredita. i vratice se svi garant (osim lokija, hajmdala i gamore) , ne bi strejndz tek tako dao tanosu tajm stoun, vidjeo je da jedan ishod prolazi od ko zna koliko kombinacija. mislim da ce bit tajm travela, i da ce neke stvari bit jasnije poslije kapetan marvel filma.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1243 u: Svibanj 03, 2018, 09:35:30 prijepodne »
@hyde
Spoiler: prikaži
malo je konfuzan afterkredit. prvo sam pomislio da su nedje 90te zbog one tehnologije (ne izgleda bas fancy) kojom je pozvao kapetan marvelicu, ali mi onda drugarica s kojom sam bio na film rece da su pomenuli njujork (invazija citaura iz prvih avengera), meni je to pominjanje NY promaklo pa je moguce da je pogrijesila, sta znam. treba sve popamtit, jer me film pomeo skroz, a i oduzilo se cekanje afterkredita. i vratice se svi garant (osim lokija, hajmdala i gamore) , ne bi strejndz tek tako dao tanosu tajm stoun, vidjeo je da jedan ishod prolazi od ko zna koliko kombinacija. mislim da ce bit tajm travela, i da ce neke stvari bit jasnije poslije kapetan marvel filma.


jest vala, nikad dočekat to na kraju..

Spoiler: prikaži
jbt, Michonne iz The Walking Dead sam jedva prepoznala.. ali ako itko zna baratati kopljem, to je ta žena ;D


ma film je zakon, ne znam kako ne voliti Marvel filmove  :000

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1244 u: Svibanj 03, 2018, 09:59:19 prijepodne »
znaci ne pamtim da je publika bila tako... vaspitana. u jednom od rijetkih, ako ne i jedinom tihom momentu u filmu, muk u sali. totalni. nasmijah se. uh.
fora je sto su odlicno uklopili humor, jer je film ipak mracniji od onoga sto smo navikli.
Spoiler: prikaži
scene sa star lordom kad daje znake rukama dok planiraju napad, a svi ga iskuliraju...

dakle popadali smo.
finger snap nam je vec postao ustaljena zajebancija, nerddddddddd!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1245 u: Svibanj 03, 2018, 10:08:07 prijepodne »
znaci ne pamtim da je publika bila tako... vaspitana. u jednom od rijetkih, ako ne i jedinom tihom momentu u filmu, muk u sali. totalni. nasmijah se. uh.
fora je sto su odlicno uklopili humor, jer je film ipak mracniji od onoga sto smo navikli.
Spoiler: prikaži
scene sa star lordom kad daje znake rukama dok planiraju napad, a svi ga iskuliraju...

dakle popadali smo.
finger snap nam je vec postao ustaljena zajebancija, nerddddddddd!

Spoiler: prikaži
da, da, njega svi ignoriraju.. još kao "Rekao sam ti da ideš desno", a treba je ubiti  :smfor (24): :smfor (24):
a što Thor stalno zove rakuna Zeko?  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24): ma prejaki su, jedva čekam novi.. kad god da bude  :smfor (27): :smfor (27):


sad se čeka Deadpool  :EmoticonClapping2 :EmoticonClapping2

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1246 u: Svibanj 03, 2018, 10:14:59 prijepodne »
pa u maj nekst jir, ali bice pomjeranja vjerovatno. inace ce i ant men & vasp u jul.
na ovo je isto bila kolektivna reakcija:
Spoiler: prikaži

ma neprevazidjeni su. dako me ko zovne za vikend hahahahaha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1247 u: Svibanj 03, 2018, 13:52:44 poslijepodne »
hahahahaha, vrh, haahahahha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1248 u: Svibanj 04, 2018, 08:34:56 prijepodne »
crni panter mak'o sa WL.
jedva prosjek od filma. imam neku svoju teoriju zasto je kritika/publika saglasna, ali to je vec neka druga tema.
ono sto mene zanima zasto je kilmonger ili kako vec proglasen za uber sajber fakera, vrhunskog negativca. meni je bolji utisak ostavio serkis iako se vidno preglumljavao na momente.
kilmonger vodjen x puta vidjenim motivom plus nekom svojom vizijom kako treba vodit vakandu, a to mi je ono... blah. prosto mi vise lici na nekog top 5 koledz NCAA prospekta, neko nisko krilo kojeg ce sansi da uzmu u prvoj rundi.
vizuelno je dobar, ali i na tom polju su kasnije precerali. presaren asortiman svega i svacega, bolje je sto sam izbjegao da ga gledam u cplex, vjerujem bi mi oci ispale.
ima tu pozitivnih elemenata, svidjeo mi se onaj pocetni fajt izazova, onda sto smo se upoznali sa vakanda history, ima kul tehnologije, tchalina sestra je aj kendi a i druzio bih se sa njom.
e da, i onaj kralj iz prvog fajta iz onih planina je ostavio dobar utisak, cini mi se da sam ga vidjeo u avengere.
blek panter je daleko bolji utisak ostavio u civilnom ratu dje me odusevio prvom pojavom, u ovoj stendalon instalaciji mi je bio dosadan. ravnodusan sam bio na svaki njegov performans.
zavrsni fajt kilmongera i njega debakl. ono sa haj tek nosorozima... no koment.
ima dosta boljih filmova u MCU.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #1249 u: Svibanj 05, 2018, 09:38:55 prijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt3704050/?ref_=nv_sr_5
dobar je film, vrijedi pogledati, mada sam već ušao u taj mehanizam ovakvih filmova - misterija, tako da sam dočekao kraj filma bez nekog većeg iznenađenja.
Henk iz Breaking Bad-a odlično odglumio :D
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1250 u: Svibanj 06, 2018, 09:17:38 prijepodne »
Black Panther
Odgledao ga konacno iz tri dana, posto sam nastavljao kako me smori...
Ocekivao sam bolji film ali ispalo je ovo sto ima malo i onih politickih prica sto nikad ne volim u filmu...
U svakom slucaju jako mrsavo...
« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2018, 22:36:31 poslijepodne od groznim84 »

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1251 u: Svibanj 06, 2018, 11:37:37 prijepodne »
Black Panther
Odgledao ga konacno iz tri dana, posto sam nastavljao posto me smori...
Ocekivao sam bolji film ali ispalo je ovo sto ima malo i onih politickih prica sto nikad ne volim u filmu...
U svakom slucaju jako mrsavo...

mi sinoć počeli.. već vidim da ćemo ga isto gledati jedno 3 dana.. radnja sve nešto krene pa stane  :smfor (9):

Offline ivan2001

  • Razina 0
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Bosna i Hercegovina Široki Brijeg
Odg: Filmovi
« Odgovori #1252 u: Svibanj 06, 2018, 11:52:47 prijepodne »
Kakva su ocekivanja za Deadpool 2???
Ocel biti  :smfor (8): il  (y)

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #1253 u: Svibanj 06, 2018, 12:16:15 poslijepodne »
https://www.imdb.com/title/tt4588874/?ref_=rt_li_i
domaca misterija, dobra ideja, al na kraju ustvari i nema kraja, nedorečeno nekako. Zanimljiva je jurnjava po Bg-u.
5/10

https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #1254 u: Svibanj 07, 2018, 23:42:34 poslijepodne »
odgledali Black Panther

meni se baš svidio film.. jesu malo pretjerali s nekim scenama, ali Marvel je to, pretjerivanje se i očekuje  :smfor (6): sve u svemu, preporuka  :clapp

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #1255 u: Svibanj 08, 2018, 09:26:47 prijepodne »
Downsizing 2017
Pogledao sinoc skroz zanimljiv film, bio mi je zanimljiv sve vreme gledanja. Mozda su neke stvari mogle bolje ali sta je tu je...
Steta sto Sergej nije glumio ali i Christoph Waltz je bio solidan.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1256 u: Svibanj 08, 2018, 14:21:27 poslijepodne »
imate odlicnu komendiju Game Night:
https://www.imdb.com/title/tt2704998/
Spoiler: prikaži
malo je zbrzano zadnjih 20ak minuta,

ali je film stvarno osvjezenje. odlicna glumacka ekipa, zanimljiva radnja, film bas funkcionise kako treba.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #1257 u: Svibanj 08, 2018, 16:29:42 poslijepodne »
Dva filma od kojih sam očekivao mnogo a razočarao se

https://www.imdb.com/title/tt4412362/?ref_=rt_li_tt
Mi gran noche 2015
Ovaj film sam pogledao zbog brojnih preporuka na forumima gdje je ocjenjivan kao španskog remek djelo. Bezvezan skroz, ni k od komedije.

https://www.imdb.com/title/tt4686844/?ref_=rt_li_tt
The Death of Stalin 2017
Od ovog filma sam baš dosta očekivao ali se razočarah. Ima nekoliko haha scena i to je to. Mada sam vidio više pozitivnih nego negativnih komentara o filmu, po meni je loš.

I evo jedan dodatak
https://www.imdb.com/title/tt3492838/?ref_=rt_li_tt
Pored mene 2015
Nekako volim da pogledam sve domaće filmove, pa sam pogledao i ''ovo'', iako sam znao šta je u pitanju. Ovo je nastavak Šišanja i Parade, talasa filmova u kojima su glavna tema zaostali Balkanci (da ne upotrebim neki teži epitet), čak se i isti glumci vrte u tim filmovima (Kojo, Hristina Popovic itd). Čitava tema mi je toliko odbojna i isforsirana da mi ništa i nije moglo biti smiješno.
1/10
pravićemo mi Tiku Špica od blata  ;D
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #1258 u: Svibanj 08, 2018, 22:46:21 poslijepodne »
imate odlicnu komendiju Game Night:
https://www.imdb.com/title/tt2704998/
Spoiler: prikaži
malo je zbrzano zadnjih 20ak minuta,

ali je film stvarno osvjezenje. odlicna glumacka ekipa, zanimljiva radnja, film bas funkcionise kako treba.

Pa i nije baš osvježenje,
Spoiler: prikaži
dosta je sličan Horible bosses :D a i Jason Bateman ima nekako sve slicne uloge

Al dobar je film, vrijedi pogledati..
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #1259 u: Svibanj 09, 2018, 07:45:08 prijepodne »
puno je bolji, horibl bosis je skoro pa horibl.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.