Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 917753 puta)

0 Članova i 68 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2400 u: Ožujak 22, 2020, 12:45:36 poslijepodne »
i drago mi je da taj drugi dio nije...
Spoiler: prikaži
otišao u neke natprirodne vode, super je bilo ovo rješenje sa cloaking deviceom, pogotovo, one scene na kiši, kad pobjegne iz ludare.. onaj sami kraj bio je najslabije napisan, gdje ona dođe na večeru..pa uzme odjelo..tipičan- die by sword, ali nije pokvarilo sveukupni dojam, šta joj je sve napravio, uzmeš i to kao poetsku pravdu ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2401 u: Ožujak 22, 2020, 16:03:25 poslijepodne »
nijesam puno ocekivao, ali eto dobih odlicno ostvarenje dje se bez greske zongliralo zanrovima. svega je tu bilo.
zaboravih
Spoiler: prikaži
scenu u restoran. zinuo sam i rekao A? bukvalno. sokirao sam se.

c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2402 u: Ožujak 22, 2020, 16:09:56 poslijepodne »
uhvatih jučer na Pink Movies Formula 51 iz 2001.

https://www.imdb.com/title/tt0227984/?ref_=nv_sr_srsg_0

kakav je to lud film.. gledala sam ga prije jedno 15 godina, ali sam totalno zaboravila na njega.. SLJ u kiltu, Liverpoolovi dresovi, ženski plaćeni ubojica.. Meat Loaf je skoro upropastio cijeli film, ali može ga se izdurati.. sat i pol vremena čiste zabave ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2403 u: Ožujak 22, 2020, 16:20:47 poslijepodne »
aaaaaaa!
odlican! sjecam se one scene u diskoteku kad baci punu saku pilula, znam da je u tom momentu krenuo bas dobar track.
bas bas dobra zajebavancija...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2404 u: Ožujak 22, 2020, 16:23:38 poslijepodne »
aaaaaaa!
odlican! sjecam se one scene u diskoteku kad baci punu saku pilula, znam da je u tom momentu krenuo bas dobar track.
bas bas dobra zajebavancija...

muzika je do jaja.. na samom početku ide Buddy Milesova Them Changes, baš fino dočara vrijeme gandže  ;D

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2405 u: Ožujak 22, 2020, 19:01:28 poslijepodne »
 ;D to je valjda kada uleti u pub s navijačima Uniteda, ludi Bagbie i c'mon you Reds

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2406 u: Ožujak 22, 2020, 19:06:10 poslijepodne »
haahhahaah, sjecam se i toga, ova pocetna je sa onim pandurom kad povuce malo vise  ;D
bar mislim da jes.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2407 u: Ožujak 22, 2020, 19:09:24 poslijepodne »
nijesam puno ocekivao, ali eto dobih odlicno ostvarenje dje se bez greske zongliralo zanrovima. svega je tu bilo.
zaboravih
Spoiler: prikaži
scenu u restoran. zinuo sam i rekao A? bukvalno. sokirao sam se.

O, da to je baš bilo neočekivano, sjećam se da je u kinu bilo nekoliko uzdaha ;D ...
Spoiler: prikaži
odlično napravljena scena, ona s nožem u ruci, nepomična, kako je samo odglumila taj trenutak šoka.. ma sjajna je bila tijekom cijelog filma

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2408 u: Ožujak 23, 2020, 12:31:22 poslijepodne »

Offline draganson

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2409 u: Ožujak 24, 2020, 10:32:48 prijepodne »
Moja preporuka je film Težina lanaca 3 od režisera Borisa Malagurskog,na veoma kreativan, argumentovani i zanimljiv način je prikazao zašto su zemlje iz bivše Jugoslavije svakim danom u sve lošijoj poziciji,kako se odnose prema prirodi i šta su sve moguće, najverovatnije, posledice za ljude i same balkanske države.
Imate na YouTube ceo film,u ovim vanrednim vremenima vredi uključiti mozak i nahraniti ga korisnim informacijama kroz zanimljiv film,seriju,knjigu...

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2410 u: Ožujak 24, 2020, 11:43:43 prijepodne »
web rip ricijeve gospode on d lajn...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2411 u: Ožujak 26, 2020, 15:46:21 poslijepodne »
The Platform (El hoyo) https://www.imdb.com/title/tt8228288/?ref_=nv_sr_srsg_0
Stvarno odličan film, iako se radi o konceptu, ali odlično, tečno napravljenom, film svakom novom scenom donosi nove informacije, postaje sve napetiji u niti jednome trenutku nije dosadan, situacija se konstantno komplicira, do totalnog ludila..kako se radi o potpunom minimalizmu, oslanja se na odlično napisanu priču i glumu.
E sad, što se tiće same priče, dosta je tu metafora, simbolike, uglavnom kritike na kapitalizam koji se ukorjenio u moderno društvo, na prvu ništa novo, ali način i ideja su zaista originalni, posebni. Nisam pretjerano gadljiv, ali kakvih ovdje ima scena.. nekoliko puta mi se okrenuo želudac, a na neke scene sam morao skrenuti pogled.. ali uz svu težinu i ozbiljnost uspjeli su ubaciti nekoliko humornih epizoda, koje su se stvarno neočekivano odlično uklopile u to opskurno beznađe.
Mali film, koji je sjajno osmišljen i napravljen , prije svega neki sifi/triler s veoma realno-krvavim primjesama horora; iako je snimljen puno prije ove korona
situacije, timing mu je ispao savršen, jer prikazuje kako život u karanteni može biti mnogo gori, najblaže rečeno.

.....

Pogledao sam Gentelmene, baš zabavan film, GR iz Lock, Stock.., Snach dana, odlični dijalozi, nepredvidljivi zapleti, twistovi; sve zapakiran u puno veći buđet i naravno modernije ruho, stvarno izgleda odlično.
Neću duljiti, coa je već pisao o njemu, mislim da mu i nije potrebna neka velika reklama; tko god voli Ritchia iz 90' uživat će, ima tu i dosta old school teasera poput onog s lapo-lapo pljugom. ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2412 u: Ožujak 26, 2020, 20:15:57 poslijepodne »
padobran fora  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #2413 u: Ožujak 26, 2020, 21:07:03 poslijepodne »
Kažem ja Bulebušku izašao Nevidljivi čovek.
On: E sad će ga teško uloviti  :smfor (24): :smfor (24): :smfor (24):

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2414 u: Ožujak 26, 2020, 21:40:26 poslijepodne »
padobran fora  ;D
:smfor (24): da-da, Phuc boy i Rus, mora investirati u padobrane

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2415 u: Ožujak 27, 2020, 10:44:02 prijepodne »
super, hd rip underwater online. ovo sam bas cekao, zeljan sam monster muvija.
fak jea.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline zoransu

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • Lokacija: podgorica, Crna Gora
Odg: Filmovi
« Odgovori #2416 u: Ožujak 27, 2020, 11:45:52 prijepodne »
Dobar dan!
ne znam za vas, ali je sam se odusevio sa koreanskim "Parazitom". Fenomenalan film, nekako mi je bas ono cool. A i mentalitetski mi se cini da je za ovo nase podrucje. Kao da ga je rezirao Kusturica.
Preporuka iz punih usta. Bas odavno nisam vidio zanimljiviji film.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2417 u: Ožujak 27, 2020, 12:02:02 poslijepodne »
Vivarium, isto izašao webrip, kao i ovaj novi Zov divljine, premda čisto sumnjam da ću njega gledati, ali ako ga je netko čekao, tu je ;D

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2418 u: Ožujak 27, 2020, 16:44:48 poslijepodne »
Isse pa to je opet jedan sa paščadi. Džukelama. Kako god...
To se preskače.
Vivarium može, daj to 'amo.

Preskačem zasad i tek izašli loši webrip Underwater dok se ne pojavi bolji rip. Inače ga ne bih ni štapom dirnuo zbog te tvajlajt šuše unutra, ali Vincent Cassel je jedan od onih glumaca koji negledljiv film pretvori u gledljiv, pa ću ga pogledat. Kad bude.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2419 u: Ožujak 27, 2020, 18:40:49 poslijepodne »

..ali Vincent Cassel je jedan od onih glumaca koji negledljiv film pretvori u gledljiv, pa ću ga pogledat.


Baš tako  :smfor (26):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2420 u: Ožujak 27, 2020, 21:00:02 poslijepodne »
andervater prosjek. gledali/ne gledali isto vam se fata. survajval saj faj, akcije ne fali, horora nema - bar meni, gluma sasvim okej, lejzi napisan zaplet...
cini mi se da je inspirisan alienom, dosta klaustrofobije i minimal fear of the unknown-a, samo na skroz drugacijoj lokaciji.
dizajn monstruma ili cega vec - dajem glas da je djelimicno kraducnut iz crysis nivoa core u kom se pojavljuje nesto slicno ljigavo.

Spoiler: prikaži
e vec finalni bos

imate pravo samo jednom da pogadjate  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2421 u: Ožujak 27, 2020, 21:01:29 poslijepodne »
Vivarium, isto izašao webrip, kao i ovaj novi Zov divljine, premda čisto sumnjam da ću njega gledati, ali ako ga je netko čekao, tu je ;D
fala za podsjet. da mi nema tebe i groznog imao bih vise prostora na hd-u.
 ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline vukmar

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd, Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2422 u: Ožujak 27, 2020, 21:58:03 poslijepodne »
Odgledah - Richard Jewell (2019), dobar je film, odlične neke scene,
kad ga teraju da priča ili kad razgovaraju u kancelariji i kaže im:
Spoiler: prikaži
Do you think that the next time some security guard sees a suspicious package, that he or she's gonna call it in?

odlično..

pa  napokon War for the Planet of the Apes (2017),
nisam nešto odušvljen kao s ranijim delovima, al dobro.. nisam zažalio..
kakvi efekti, čoveče.. posle LOTR-a, najjači ubedljivo..

i ponovo meni za dušu, The Shawshank Redemption (1994) filmčina!!

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #2423 u: Ožujak 28, 2020, 12:02:41 poslijepodne »
Imam jedan zadatak za filmofile. Pokušavam da se setim filma. Mislim da je bio britanski jer su imali težak kokni ali moguće i da grešim prilično sam davno gledao.
Naime radi se o zatvoru svi su ćelavi i dosta je mislim bila mračna atmosfera.
Uslovi neljudski a čuvari u skladu sa time. U nekom momentu jedan od njih kaže dosta je bilo. Mislim da je rekao Im done with You. Kao nekakav izraz prkosa jelte. Naravno da je usledila brutalna odmazda ali ga nisu pokolebali...
Da li je nekom poznato mislim da je možda iz 90tih. Svakako dobar.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2424 u: Ožujak 28, 2020, 14:24:54 poslijepodne »
Niti Vivarium, nije ništa posebno, skroz nedorečen, polu-film, inače nemam problema s takvim filmovima koji su slobodni za interpretaciju, ali ovdje baš nema ništa za šta se uhvatiti, ne mogu reći da je dosadan, ima tu određenu dozu napetosti, isčekivanja, odlična gluma Pootsove, uz taj creepy ambijent koji je dobro napravljen.. i to je uglavnom sve. Mogao bi se možda prodati za odličnu epizodu Zone sumraka; ovako je ispao osrednji film s vrlo tankom pričom.

Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2425 u: Ožujak 28, 2020, 17:15:16 poslijepodne »
Imam jedan zadatak za filmofile. Pokušavam da se setim filma. Mislim da je bio britanski jer su imali težak kokni ali moguće i da grešim prilično sam davno gledao.
Naime radi se o zatvoru svi su ćelavi i dosta je mislim bila mračna atmosfera.
Uslovi neljudski a čuvari u skladu sa time. U nekom momentu jedan od njih kaže dosta je bilo. Mislim da je rekao Im done with You. Kao nekakav izraz prkosa jelte. Naravno da je usledila brutalna odmazda ali ga nisu pokolebali...
Da li je nekom poznato mislim da je možda iz 90tih. Svakako dobar.
jedino što mi pade na pamet https://www.imdb.com/title/tt1172570/?ref_=nv_sr_srsg_3.. da donekle odgovara opisu, ali on ti je iz 2000-tih, jedino što je radnja radnja smještena u '80, koliko se sjećam

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2426 u: Ožujak 28, 2020, 18:56:50 poslijepodne »
Uzeo da gledam ove legendarne filmove po ko zna koji put ali sam ovog puta nabavio EXTENDED REMASTERED verzije. Naravno uzivao sam... Ako ima jos neko ko nije pogledao ovaj serijal. Evo prilike. :D
1.A Fistful of Dollars 1964
2.For A Few Dollars More 1965
3.The Good the Bad and the Ugly 1966

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 988
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Filmovi
« Odgovori #2427 u: Ožujak 28, 2020, 20:05:10 poslijepodne »
Uzeo da gledam ove legendarne filmove po ko zna koji put ali sam ovog puta nabavio EXTENDED REMASTERED verzije. Naravno uzivao sam... Ako ima jos neko ko nije pogledao ovaj serijal. Evo prilike. :D
1.A Fistful of Dollars 1964
2.For A Few Dollars More 1965
3.The Good the Bad and the Ugly 1966
S obzirom na izbor, nisi imao šanse pogriješiti  :smfor (24): :smfor (24): Daj da i ja malo uživam. Gdje ima, ako može na PM?
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Filmovi
« Odgovori #2428 u: Ožujak 29, 2020, 00:29:55 prijepodne »
Imam jedan zadatak za filmofile. Pokušavam da se setim filma. Mislim da je bio britanski jer su imali težak kokni ali moguće i da grešim prilično sam davno gledao.
Naime radi se o zatvoru svi su ćelavi i dosta je mislim bila mračna atmosfera.
Uslovi neljudski a čuvari u skladu sa time. U nekom momentu jedan od njih kaže dosta je bilo. Mislim da je rekao Im done with You. Kao nekakav izraz prkosa jelte. Naravno da je usledila brutalna odmazda ali ga nisu pokolebali...
Da li je nekom poznato mislim da je možda iz 90tih. Svakako dobar.
Uf mislim da sam našao ne može se reći da nisam bio uporan u potrazi :D

Offline AgentCarter

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 90
  • Spol: Ženski
Odg: Filmovi
« Odgovori #2429 u: Ožujak 31, 2020, 17:00:40 poslijepodne »
Posljednjih par dana sam odvojila malo više prostora i za par filmova. Nekoliko starijih naslova od kojih bi mogla jedino izdvojiti  The Lovely Bones (2009)
i to ne nešto pretjerano, a od novijih The Platform (2019) i Bloodshot (2020).
The Platform (2019) vrlo dobar i zanimljiv film. Čitava pozadina je manje više očigledna i jasna a ono što je meni najzanimljivije je upravo kako
je ta naša realnost jel prenesena u ovom filmu.Kao recimo kroz scenu
Spoiler: prikaži
gdje se liku ženska odozgo pokaki na glavu.

Bloodshot (2020) smeće kakvo sam i očekivala. Turbo akcija na Diesel i efekte bez ikakve logike.Klišej i providno do kraja.
Dala šansu zbog Sam Heughana u malo drugačijoj ulozi i upravo on i Eiza Gonzalez jedine svijetle tačke ako to kome šta i vrijedi.