Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1094718 puta)

0 Članova i 106 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1410 u: Listopad 30, 2017, 22:06:10 poslijepodne »


Mr. Robot



http://www.imdb.com/title/tt4158110/

  Završio sam trećuu epizodu u kojoj nema unutrašnjeg monologa i svega ostalog lepog pre špice. Izostavili su ovog puta predigru i odmah krenuli u akciju, nije loše mada je sa predigrom i lepše i bplje. Esmail se vraća u rikverc i počinje sa perspektivom iz drugog ugla. Na primer, vidi se gde se denuo i šta je rabotio Tajler kad je bio odvojen od Eliota. Tajler je tu najveći oportunista i on je mnogo više oštećen od Eliota kojim se manipoliše. U ovoj epizodi ima dobra scena u kojoj je Tajler suočen sa ljudskim poligrafom koji je boljim od mašine.

  Solidna epizoda koja je mogla da bude i bolja da je bilo predigre. ;D



 

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1411 u: Listopad 31, 2017, 10:54:03 prijepodne »
definitivno jedna od najlosih epizoda supernaturala. kakav uzas majko sveta... aoooo...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline nenadnedjo

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1412 u: Listopad 31, 2017, 22:44:38 poslijepodne »
Trenutno gledam The Last Ship 4 sezonu i dalje su mi jako zabavni i zanimljivi ..i lepe lokacije serije Grcka prelepa...

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1413 u: Studeni 01, 2017, 02:17:54 prijepodne »
Da, alternativna dimenzija.
Citat:
The history of the Upside Down prior to November 1983 remains a mystery to this day. Exactly how long it had existed for, and how and why it came into existence, is unclear.
e to me zanima koliko postoji, možda postoji koliko i sami svemir samo su znanstvenici na Zemlji otvorili. Nešto slično kao Cern u Švicarskoj (jedva čekam kad bude službene objave kroz 10-ak godina).

Sretna Noć Vještica svima sa malim zakašnjenjem https://pbs.twimg.com/media/DNTpgliWkAAL_CI.jpg

Pogledana peta, šesta i sedma. Ovo su bile tri potpuno različite epizode od kojih me prva razočarala, druga oduševila, a treća je bila zadovoljavajuć eksperiment pa krenimo.

Chapter Five: Dig Dug - razočaranje od epizode. Nije loša, ali nikud ne vodi. Po prvi puta sam imao dojam da ne znaju kuda idu. Epizoda je upropastila svakog lika osim Dustina koji i dalje ostaje najbolji lik ove sezone. Ne bih rekao da je filler epizoda već mislim da su braća mislili da znaju što rade i da će ispasti dobro, ali na kraju ništa se nije otkrilo. Da je ovo bila prva ili druga epizoda bio bih jako zadovoljan jer na taj način gledam serije. Ali kada ovakva epizoda bude peta po redu, a nisu se makli s mrtve točke (imaju samo 9 epizoda) onda bez obzira što i je možda kvalitetna kao prve dvije svejedno ne mogu tako rangirati baš iz razloga što je već polovica sezone. Najbolji dio epizode je He-Man hahahah  ;D

Chapter Six: The Spy - ovo je pak epizoda koja me oduševila i sami time zasad najbolja epizoda sezone. Razlog je vrlo jednostavan. Pogodili su 80-e i sve one filmove (komedije, horor, coming of age, romantične komedije, sf) koji su predstavljali to desetljeće. Na stranu što je serija smještena u 80-e i što ima brdo referenci, ali vrlo je bitno uhvatiti bit tog razdoblja u čemu su uspijeli. Jebeš seriju ako je smještena u 80-e, ako ima reference a nije uhvatila bit. Da objasnim: recimo kad Steve i Dustin hodaju prugom pa razgovaraju o curama na način samo koji si mogao vidjeti u filmovima u 80-ima. Osjeti se tu poruka o odrastanju od strane dva različita lika kako generacijski tako po razmišljanju.

Joyce i Jonathan jedan od highlighta epizoda. Dolete do Murraya, tipičnog predstavnika paranoje 80-ih. Sve scene s njima su mi bile odlične. A ona zadnja kad shvate da se vole je nešto izuzetno jer takav osjećaj sam samo imao kad sam gledao upravo romantične komedije iz 80-ih kao što su Sixteen Candles, Say Anything, Better of Dead, The Sure Thing i slične. Ostatak epizode isto uzima sve iz 80-ih pa su tako svi likovi imali neki međusobni emotivni trenutak kao Max, Lucas i Dustin. Steve je na kraju ispao heroj i tipičan je predstavnik onih likova iz 80-ih koji počinju kao zlikovci, a završavaju kao heroji. Ali opet daleko je on od nekmog cool momka. Nažalost, to je jedini minus. Jonathan je to mogao biti, ali je ipak prevelik čudak da bi to bio. Seriji baš fali neki lik kao što je Bob Falfa iz American Graffiti, Dallas Winston iz The Outsiders, Wooderson iz Dazed and Confused ili The Motorcycle Boy i Rusty James iz Rumble Fish.

Hoopera su napokon vratili na staro jer me nije impresionirao prvih 5 epizoda, ali u ovoj se vraća.

Chapter Seven: The Lost Sister - eksperimentalna epizoda koja mi se jako svidjela. I ovo je dokaz samo koliko ustvari neki ne shvaćaju 80-e jer ova epizoda je tipičan predstavnih jedne teme 80-ih koja se vukla kroz čitavo to desetljeće. Bježanje od kuće, traženje sebe i vlastitog identiteta. Eleven kao i Hooper nije me impresionirala prvih 5, 6 epizoda, ali ovdje napokon sjaji. Odlična je mala, na razini iz prve sezone. Otpadnici, isto jedna tema koja se provlačila kroz 80-e, ali isto tako kako to tipično biva zna da ne pripada tamo već pripada tamo gdje joj se može pružiti pravo prijateljstvo, a to je Will i njegova grupa. Zato na kraju ona odluka. Jedini minus mi je što su se malo prekasno sjetili da se vrati Willu i ostalima.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1414 u: Studeni 01, 2017, 12:40:32 poslijepodne »
ovaj mindhunter je sve bolji i bolji. jes bio bezvezan ovaj drugi ubica, ali ovo ostalo je zvek. nesto me podsjetise na true detective. takav vajb ima.
egzorcist takodje sve bolji iz ep u ep. puno bolja prica, mada je onaj stori lajn iz prve sezone sa obredima bio samo uvod u ovo sto se sad desava, i bas mi se svidja. e sad, kako ce finisirat... tu je vec zajebano.
patriot, prica za sebe. depra od serije sa nenormalno komicnim deonicama. precudna serija, likovi. ne znam. nijesam gledao nista slicno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1415 u: Studeni 01, 2017, 12:44:18 poslijepodne »
Sad si me podsetio na Egzorcistu, moram da krenem sa 2. sezonom, a već sam bila odustala, prva me baš smorila.  :smfor (27):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1416 u: Studeni 01, 2017, 14:05:08 poslijepodne »
mnogo je bolja ova druga, stranu nazad sam malo detaljnije napisao, pogledaj kad mognes.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1417 u: Studeni 01, 2017, 14:15:26 poslijepodne »
mnogo je bolja ova druga, stranu nazad sam malo detaljnije napisao, pogledaj kad mognes.
:smfor (26):

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1418 u: Studeni 01, 2017, 14:45:05 poslijepodne »
Pogledane zadnje dvije  :)

Baš mi je drago da su zadnje dvije i najbolje u sezoni.

Chapter Eight: The Mind Flayer - epizoda nabijena s emocijama i čistim preživljavanjem. Sad je očit utjecaj Aliensa (više demogorgona) dok je prva sezona bila posveta prvom Alienu. Žao mi je
Spoiler: prikaži
Boba. Nisam očekivao da će umrijeti, ali umro je kao pravi heroj.
upoznali smo oca od Billija i to ga glumi Will Chase (Luke iz Nashvillea), a Billy se pokazao kao pravi bully. Sad je jasan utjecaj Kingovih teenegrskih bullija kao što su Ace Merrill iz novele The Body (film Stand By Me) i Henry Bowers iz knjige/filma It.

Chapter Nine: The Gate - kad smo kod Aliena, ona zadnja borba Eleven kad zatvara i vidimo sjenu od glave tog bića. Izgleda upravo kao Xenomorph. Očekivan dovobj između Billija i Stevea. Umro sam kad se Steve budio u autu i pogleda oko sebe koji kurac se događa hahaha. Kakva pustolovina, u stilu Gooniesa i kad ulaze ispod zemlje oni tunelčići kao u It-u. Dobro je da su ih odlučili razdvojiti u tri grupe. Jedna želi spasiti Willa, druga želi uništiti sve u tunelima, a treća zatvoriti cijelu tu priču. Na kraju čisti trowback u školske dane čagica i to. Ta zadnja scena je toliko dobro, a Dustin je fantastičan. Frizurica, pita za ples i dobije odbijenicu, ali nastavlja dalje do određenog trenutka i onda Nancy dolazi k njemu te mu daje zadnji savjet o curama što je odlično jer je to bio prvo Steve i sad Nancy. Dustin se ove sezone najviše promijenio.

Ta zadnja scena me podsjetila na The Wonder Years, divna serija o odrastanju (najbolja na tom polju) gdje su krajevi epizoda uvijek bili na razini, a pogotovo jedan kraj koji me jako podsjetio na ovak krja Stranger Things.


Offline Gataka

  • Razina 0
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • Cinema is My World
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1419 u: Studeni 01, 2017, 18:54:23 poslijepodne »
Je l' to znaci da ne treba previse ocekivati od druge sezone Stranger Things-a.  :? ??

Offline krstovic

  • Razina 0
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • Lokacija: srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1420 u: Studeni 01, 2017, 20:41:32 poslijepodne »
Pojavio se titl za prvu epizodu Stranger Things na titlovima.  :thcheerleader3

Prva sezona je bila jako dobra. Kakvi su prvi utisci?

Pozdrav druze,

Milan StPaz

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1421 u: Studeni 01, 2017, 22:45:00 poslijepodne »
Dvosatna premijera pete sezone Agents of SHIELD je prvog decembra na ABC-u. Natalia Cordova ( Yo-Yo) i Nick Blood (Lance Hunter) postaju članovi stalne glumačke postave. Također je najavljeno da će Jeff Ward (Mansons Lost girls) dobiti značajnu ulogu.

Jedva čekam, ovo mi je najdraža superherojska serija.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1422 u: Studeni 02, 2017, 13:07:34 poslijepodne »
vrce se bludnik znaci, odlicno. bilo je price o nekom spin ofu sa njim i palicki, ali se izgleda odustalo od toga, bolje. njih dvoje su bili odlican dodatak seriji.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1423 u: Studeni 02, 2017, 13:18:17 poslijepodne »
Mozda ce se i ona pojaviti u par epizoda kao gost, nije jos sluzbeno, ali se prica o tome. Spin nikad nije zazivio, mislim da su cak i snimili par epizoda, ali se odustalo od te ideje.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1424 u: Studeni 02, 2017, 13:49:34 poslijepodne »
regular je u orvil pa je zbog toga ne ocekujem. najvise mi je zao sto vorda necemo gledat vise.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1425 u: Studeni 02, 2017, 14:33:39 poslijepodne »
I meni je Ward bio top negativac/pozitivac u svakoj sezoni, mada, mozda ga opet ubace  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1426 u: Studeni 03, 2017, 15:47:21 poslijepodne »
ne znam gde da postavim ovo pitanje pa neka se prebaci ako sam promašio...
zašto nema posebna tema za seriju The blacklist...jedna od najboljih serija koja ne gubi na zanimljivosti ni posle toliko sezona(bar po meni)...

zato što ne radimo prijevode za nju.. zato imamo ovu temu, gdje možete komentirati serije za koje teme ne postoje  :smfor (26):

Offline linus

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1427 u: Studeni 03, 2017, 17:33:48 poslijepodne »
Nisam pronašao ni temu za Handmaid's Tale.
Vidim da je bilo loših komentara na forumu, ali ja mogu reći sve suprotno. Odgledali smo je i uživali u svakoj minuti. Zastrašuje jedino što kad se osvrneš oko sebe, pogledaš kakvi se likovi pojavljuju, čak sve to skupa ne izgleda tako nemoguće.


Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1428 u: Studeni 03, 2017, 19:00:38 poslijepodne »
ne znam gde da postavim ovo pitanje pa neka se prebaci ako sam promašio...
zašto nema posebna tema za seriju The blacklist...jedna od najboljih serija koja ne gubi na zanimljivosti ni posle toliko sezona(bar po meni)...

Meni je ova peta sezona nekako slaba zasad, tj. barem je slab pocetak, mozda ce se kasnije popraviti, sa Redingtonom se nikad ne zna, uvijek igra neku igru. Inace, prve sezone su mi bile top, bez praznog hoda, samo akcija.
Reality is almost always wrong.

Offline nenon30

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kikinda,Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1429 u: Studeni 03, 2017, 19:19:46 poslijepodne »
pa jeste malo usporenija 5.sezona ali svidja mi se sama Redingtonova pojava, gluma Jamesa Spadera me uvek odusevljava zato mi i ne može nikad dosaditi serija...
a što se tiče The handmaid's tale ne bih da trošim previše reči na nju, suviše izvikana(apsolutno ne vidim razloga za to) i neuverljiva, bar meni...imalo bi se tu još štošta raspravljati ali za mene je ta serija potpuni promašaj...

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1430 u: Studeni 03, 2017, 23:04:12 poslijepodne »
James Spader mi je jedan od najdražih glumaca, i njegovo najbolje pojavljivanje, barem za mene, jeste kao Alan Shore u Boston Legal. Tu je bio perfektan.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1431 u: Studeni 03, 2017, 23:28:10 poslijepodne »
ok je bio u juesej verziju ofisa, tamo nedje sezona 8ma, ne znam. ali ja sve nesto mislim da se lik preglumljava. ono, svjestan je da moze, da ga gotive, pa se onda previse oslobodi. inace sam pogledao par ep. crne liste nekad davno, pauk je isti ka u ofis. sve te kao nesto gleda, skenira... ma vazi...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1432 u: Studeni 04, 2017, 00:04:54 prijepodne »
Coa, da li si pogledao Boston Legal? Tamo igra sa Williamom Shatnerom i Candice Bergen, meni su bili predobri, dramedija  samo takva, često prožeta cinizmom. Meni jedna od omiljenih serija.
Reality is almost always wrong.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1433 u: Studeni 04, 2017, 00:28:24 prijepodne »
nijesam, ne volim  te advokatske. zadnje tog zanra sto sam gledao je naravno bila suits, na svu srecu 2je sezone. debakl od serije. a inace sam i cuo i citam  za BL da je dobra.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1434 u: Studeni 04, 2017, 09:52:32 prijepodne »
Крај „Куће од карата“ после шесте сезоне, афера са Спејсијем убрзала процес?

Америчка компанија „Нетфликс“ саопштила је да ће њена популарна серија „Кућа од карата“, у којој главну улогу игра Кевин Спејси, бити завршена после предстојеће шесте сезоне.

Објава о крају популарне серије уследила је непосредно пошто се Спејси суочио с тврдњама да је сексуално узнемиравао тинејџера пре неколико деценија и први пут јавно рекао да је хомосексуалац, наводи АП.

Одлука да се Кућа од карата оконча после шесте сезоне, чије је снимање у току, донета је пре неколико месеци, према наводима особе упознате са ситуацијом.

Амерички глумац Ентони Реп који игра у ТВ серији Звездане стазе: Дискавери, обелоданио је да је Спејси покушао да га заведе 1986. године, када је имао 14 година, на журци у Спејсијевом стану.

Тада га је 26-годишњи Спејси, пијан, наводно подигао „као младожења младу“ и положио на кревет, али је Реп, како је навео, ипак успео да се ослободи.

Реп је одлучио да о томе говори пошто се сексулано злостављање у филмској индустрији нашло у жижи након оптужби на рачун продуцента Харвија Вајнштајна.

Спејси, двоструки добитник Оскара, објавио је на Твитеру да се не сећа те ситуације, али се извинио Репу и у истој поруци открио да је геј.

  Davno beše kad sam gledao britanski original zbog kog sam počeo i završio prvu sezonu serije koja je američki rimejk.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1435 u: Studeni 04, 2017, 09:59:20 prijepodne »

Senke nad Balkanom




http://www.imdb.com/title/tt6108262/

  Završio sam drugu epizodu i iako je rano za prognoze mislim da će ovo biti takav trešeraj koji će se pamtiti. Scenario izgleda kao obrada jeftinog krimi romana koji se kupuje na kioscima jer zahvaljujući njemu u seriji su se pored ološa i revolucionara pojavili i masni koji su na tajnom ezoterijskom zadatku.

 
Spoiler: prikaži
Iskrslo je Longinovo koplje oko kog će se lomiti koplja Rusa, Švaba i možda još ponekog. Koplje je pronašao inspektor Bjelogrlić ;D

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1436 u: Studeni 04, 2017, 17:22:12 poslijepodne »

Mindhunter 



http://www.imdb.com/title/tt5290382/

 Završio sam petu epizodu koja je iz više razloga bolja od prošle. Prvi razlog je sociopata koji hvata na emocije dok plače i nariče. Kros koji glumi sociopatu Bendžamina je sjajan i ova epizoda pripada njemu i Fordu koji je naučio da suzbije empatiju i ljudsko u sebi kad ispred sebe ima takvu kreaturu koja sračunato plače i nariče. Paradoks je da su takve kreature prazne iznutra, bez emocije i i da misle da su ostali poput njih. Ford je naučio da suzbije emocije i to se primećuje na njemu, posiveo je, dobija podočnjake i bore. Plašim se da do kraja ne pređe na tamnu stranu zbog svih tih manijaka i tutumraka koje obilazi i o kojim razmišlja.

  Napisah u početku da je ovo ozbiljna serija koja može postati serijom godine. Sve sam više uveren u to.

  Zadovoljan sam petom epizodom i serijom koja je posle stagniranja krenula uzlaznom putanjom.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1437 u: Studeni 04, 2017, 23:25:51 poslijepodne »
Skinuo si desetu. Gledas unazad?

Sent from Tapatalk


Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1438 u: Studeni 05, 2017, 10:00:27 prijepodne »
Naravno da je bitno sta skidas i kako, sve pratimo. Imamo mi svoje razloge koje ne moramo nikome da pravdamo, pogotovo ne tebi.

Sent from Tapatalk


Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1439 u: Studeni 05, 2017, 17:09:53 poslijepodne »


Mindhunter 



http://www.imdb.com/title/tt5290382/

 Završio sam šestu epizodu koja je toliko dobra da ću je rado reprizirati. Jedan od razloga je što ne vidim kraj čarlami u kojoj je njih troje optuženo za monstruozno ubistvo. Drugi je svakako zamršena prabna procedura koja dozvoljava kriminalcu koji se dogovorio sa sudom da se izvuče. Dvojac iz Kvantika je dobio novog starog kolegu u kancelariji koji će se sa njimaizmeđu ostalog baviti i pravnim pitanjima. Ono u čemu je ipak najbolja je poznavanje materije i bezbroj primera ubica koji skupljaju svoje trofeje.

  Zadovoljan sam šestom epizodom i Finčerom koji je uspeo da napravi krimi seriju u kojoj nema nijednog ispaljenog metka. O tome koliko voli sve svoje likove izlišno je pisati. Svoje masovne ubice i manijake čuva, pazi i voli kao majka svoje ludo dete. ;D