Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1094610 puta)

0 Članova i 43 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2190 u: Rujan 28, 2018, 09:55:18 prijepodne »
ja se mislim da li da sacekam bar po sezone da iskoci pa da krenem. ne mogu ja te 20to minutne fikseve per week... filadelfiju iz istog razloga steknuh.
cackam app neki dan i u nadolazece serije vidim making a murderer  :? ??
ja sam mislio da je to zavrsena prica ili je mozda antologija format, kad vidim teaser jutros:

svasta, bas nemam ideju kakav su materijal sad pripremili, sta se vise tu moze rec.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2191 u: Rujan 29, 2018, 08:58:11 prijepodne »
The sinner druga sezona u stilu prve sezone, tako da kome se je svidjela prva biti će dobra i druga sezona.
Osobno za mene jedna od zanimljivijih serija.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2192 u: Rujan 30, 2018, 22:51:23 poslijepodne »
Britanska serija Unforgotten 3.sezona u principu isto kao i prethodne sezone ( 80% copy - paste ).
Pronađu kosti , saznaju tko je , pronađu porodicu i onda potraga za ubojicom , nekolicina sumnjivih i jedan od njih i bude ubojica.
Serija zanimljiva i gledljiva, točno onakva kakve smo i naučili gledati od Britanaca.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline vladicapevac

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Lokacija: srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2193 u: Listopad 01, 2018, 08:19:46 prijepodne »
Toplo preporučiujem seriju Bodyguard.S01 .Jedna od boljih serija.Planira se  nastavak sezone ,sve ukupno 4 sezone..

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2194 u: Listopad 01, 2018, 22:10:30 poslijepodne »
U novembru ,na HBO, počinje serija Moja genijalna prijateljica ( L'amica geniale ) ,po prvoj  knjizi Napuljske tetralogije  Elene Ferante (ekranizovaće se sve knjige,  po 8  epizoda).... nadam se da će neće razočarati. :EmoticonPrayer2

https://www.imdb.com/title/tt7278862/?ref_=nv_sr_1

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2195 u: Listopad 03, 2018, 11:35:53 prijepodne »
Gledam novu sezonu Fear the walking dead, cekao sam da izadju sve epizode.
Nisam ocekivao da ce da ide u ovom smeru, totalno su promenili koncept serije, sad vise lici kao TWD.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2196 u: Listopad 03, 2018, 19:26:35 poslijepodne »
Jel zna netko hoce li biti sta od druge sezone The OA?

Ajoj,serija koja mi nikako nije legla. Konfuzna,nedorečena sa nešto misterije. Netflix izbacuje na stotine serija svih žanrova i normalno je da sve ne mogu biti dobre.
Primjetio sam da neke serije drži u tajnosti do same premijere. To su uradili sa Strangers things i sa The OA i kod prve su se iznenadili povoljnim reakcijama i naravno snimili nastavak a za OA nisam siguran kakve su bile reakcije. Ako se je financijski isplatila onda će se samo jedan dan pojaviti nastavak  a ako ne ništa .
Ja osobno neću gledati nastavak ako se pojavi.
Sorry, nisam ti dao odgovor na pitanje.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2197 u: Listopad 03, 2018, 19:33:38 poslijepodne »
godm, delim tvoje mišljenje o OA. Totalno nedorečena s osetnim padom kvaliteta kako su tekle epizode. Jedva sam se naterala da pogledam do kraja, a tako je zanimljivo počela.  :smfor (9):

Offline tuberajt

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Osijek
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2198 u: Listopad 04, 2018, 08:24:04 prijepodne »
Nisam uopce zadovoljan sa prvom sezonom ali sam fan misterija i SF-a, kojih bas nema u izobilju pa moram dati sansu svemu sto obecava.

Offline robin1

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • Lokacija: kutina/cro
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2199 u: Listopad 04, 2018, 09:18:19 prijepodne »
Pogledao sam prvu epizodu https://www.imdb.com/title/tt7375404/?ref_=fn_al_tt_2 i ugodno se iznenadio. Jim Carrey je dugo bio propali slučaj. Vucaranje po sudovima, skandali, tužbe i uslijed svega toga, našao se na listi nepoželjnih velikih Hollywoodskih studija. Nakon propalih pokušaja come-backa, u kojekakvim niskobudžetnim istočno-europskim produkcijama, Carrey je izgleda ponovo dobio šansu. Serija " Kidding" o dječjem  voditelju tv showa, naizgled je stupidna besmislica. Nakon odgledane prve epizode mogu reći da je to iznenađenje jeseni za mene. Teški crnjak, neočekivan i zato itekako dobrodošao. Serija je umivena a onda bomba za bombom, pa opet red drame, pa opet "bomba", ne želim spojlati, pa pogledajte sami. Scena sa mrkvom i tatom kod minivana je antologijska. Svakako dati šansu.

Offline romanija

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2200 u: Listopad 04, 2018, 16:21:25 poslijepodne »
krenuo je i saut park, sjajan naslov premijerne epizode...  :? ??

Pogledao sam i drugu epizodu, stvarno se vracaju na stare staze, i jos su jednom dokazali zasto su 10/10. Ne sumnjam da ce biti odlican ostatak sezone..
Interesantna stvar je da je prije 2-3 godine na njihovoj facebook stranici bilo organizovano takmicenje najpopularnijih karaktera u seriji, sistemom eliminacije.. Najpopularniji su bili Rendi, Kartman i Baters. I bas posle toga su uslijedile 2 sezone u kojima su njih trojica gurnuti u stranu a u prvi plan dolaze Garison, PC principal itd.. sto se pokazalo kao losa stvar. Ali izgleda da su shvatili gresku, pa su u ove 2 nove epizode glavni upravo Rendi, Kartman i Baters..
https://www.srbizasrbe.org/

Кадa падне непријатељ твој, немој се радовати, и кад пропадне, нека не игра срце твоје.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2201 u: Listopad 04, 2018, 17:46:05 poslijepodne »
Ljudovi, nisam se vraćao unazad da pronađem ali da ne znate možda da li će i kada se snimati Killing Eve?

Na netu naravno piše da hoće, ali nigde ne mogu da pronađem kad  :? ??

snima se, nagodinu izlazi.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2202 u: Listopad 04, 2018, 18:34:34 poslijepodne »
E da FTWD završili khm a ono neću ništa da kažem. Bilo bi tu dosta biiip biiip no dobro ovog vikenda TWD. Prošla je možda i najlošija sezona po mom mišljenju. Možda je ove godine ubiju načisto.
Nisu mi jasne te tumbacije u produkciji. Verovatno su postali žrtve svoga uspeha. Oće to.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2203 u: Listopad 04, 2018, 22:00:55 poslijepodne »
možete li mi objasniti kako skinuti prevod serije Francusko selo S1E1, a u pošti mi je samo jedna vaša poruka vazana za promjenu lozinke i aktiviranje nove, a vi govorite da imam tri nepročitane poruke. ne shvaćam u kojem smislu mislite postovi, ako želite komentare na serije koje sam gledala mogla bih napisati knjigu, ali smatram da je to stvar ukusa pa tako mene ne interesiraju serije SF sadržaja, dok sam pogledala apsolutno sve serije žanra povijesnih drama. Jedina serija koja može dobiti ocjenu 10/10 je Downton Abbey

dobra večer.. imaš sve u pravilniku.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2204 u: Listopad 04, 2018, 22:28:58 poslijepodne »
Pročitala sam Vaš pravilnik ali evidentno nešto ne razumijem. Hvala unaprijed  :smfor (26):

Šta nije jasno u pravilniku? Treba da pišeš postove da te upoznamo, nebitno da li u temama serija povijesnih drama ili nekog drugog žanra. Dok te ne upoznamo, nema skidanja titlova.
Kratko i jasno.

Offline groznim84

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 614
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2205 u: Listopad 05, 2018, 09:48:10 prijepodne »
Zavrsio sezonu Fear the walking dead, pa mogu reci samo...
Spoiler: prikaži
Da nisam ocekivao ovakvu sezonu... Poubijali su sve likove, skoro sve... Doveli Morgana koji je smorio i ovde sa njegovim ne ubijam kao i u TWD... Lagali tokom cele sezone da ce da idu u Virdziniju, to se odmah znalo da ne idu... I mnogo odugovlacenja, moglo je sve da stane u 10ep.

Bolja od predhodne sezone, samo zbog tog koncepta prilaza snimanja epizoda, ali price i dalje nema i samo lutanje i ubijanej vremena. Ako nova sezona bude imala 10ep gledacu ako opet bude ovako, razmislicu dobro.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2206 u: Listopad 07, 2018, 01:09:53 prijepodne »
Šta nije jasno u pravilniku? Treba da pišeš postove da te upoznamo, nebitno da li u temama serija povijesnih drama ili nekog drugog žanra. Dok te ne upoznamo, nema skidanja titlova.
Kratko i jasno.
odlican sastanak. svi pognute glave put vrata.  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2207 u: Listopad 07, 2018, 11:03:30 prijepodne »
stimpsone bate, da nijesi virnuo ovo?
into the dark
https://www.imdb.com/title/tt8427140/
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Ivan

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 2688
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Shop Around The Corner
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2208 u: Listopad 07, 2018, 20:43:03 poslijepodne »
Jodie... Whittaker... Is... The... Doctor...  :clapp :clapp :clapp
English transcripts? Where we're going, we don't need english transcripts.

Offline robin1

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • Lokacija: kutina/cro
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2209 u: Listopad 08, 2018, 09:10:52 prijepodne »
12.10.2018 počinje Netflixova horror serija " The Haunting Of Hill House" https://www.imdb.com/title/tt6763664/?ref_=nv_sr_2, 10 epizoda. Glavni adut je Carla Gugino, serija ide u "komadu" svih 10 epizoda odjednom. Sudeći po traileru, ima svega. Od odjeka " Isijavanja", mračne sale s duhovima, pa do recimo " Woman In Black" originalni iz 1989. Naravno nađe se i šok ruka iz groba kao u "Carrie". Teško je reći samo na osnovu trailera, no jedno je sigurno- tko voli gotičke horrore, taj će jedva dočekati....

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2210 u: Listopad 08, 2018, 10:13:47 prijepodne »
krenuo zombilend sezona 9ta. radujem se komentarima.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline godm

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 403
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Porto Re
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2211 u: Listopad 09, 2018, 18:53:31 poslijepodne »
krenuo zombilend sezona 9ta. radujem se komentarima.

Dosta mi je zombija na poslu , svi bi samo jeli i pili a nitko ne bi radio ( to su osobine zombija  ;D ).
Od mene neće biti komentara , zombi neće u moj dom.
da su virus nazvali Hajduk ne bi nikad ušao u  Evropu

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2212 u: Listopad 09, 2018, 19:04:52 poslijepodne »


Dosta mi je zombija na poslu , svi bi samo jeli i pili a nitko ne bi radio ( to su osobine zombija  ;D ).
Od mene neće biti komentara , zombi neće u moj dom.
eloel :d E da krenuo je TWD
I Doktorka je krenula. Nismo morali ni čekati do proleća jeeee :-)

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2213 u: Listopad 10, 2018, 08:32:56 prijepodne »
pogledah prvu ep. The People v. O. J. Simpson: American Crime Story
https://www.imdb.com/title/tt2788432/
prilicno slabo. bas ne znam dje bih upisao kakav plus. mozda sto prate slucaj u milimetar, eto.
casting skroz promasen. neshvatljiv izbor kube za o dzeja, znaci lik glumi kevina harta a ne o odzeja. katastrofa. pa ni fizikalijama nidje veze. uzas.
dzontra... njemu vidis kako mu se samo usta pomjeraju. on ne moze ni sitniji pokret lica da napravi. da pokusa vjerovatno bi mu popucala silna zatezanja i botoksi sto je odradjivao.
ova sto glumi glavnu tuziteljku fizicki bas odgovara ali i lose glumi. znam iz doc-a da je marsa klark uglavnom bila raspizdjena radeci na slucaju, istresala se na novinare i to, ali ova tu nervozu bas lose prenosi na ekran, tj. ne umije. vika, dreka... skalaj minut.
cini mi se da svimer jedini tu pokusava nesto, da unese neku emociju, ali dzaba kad ja njega uvjek vidim kao rosa gelera, doduse sa pramenovima odje. darden i kohran su pogodjeni cini mi se, kao i detektiv furman. bili magnusen i odje pokazuje da je jedan od glumaca od kojih se moze dosta ocekivat ubuduce.

c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2214 u: Listopad 10, 2018, 20:23:31 poslijepodne »
^
Loše su mi obe sezone, mrljavo je nekako, pogotovo prva sezona, kao da je za bioskop snimano.
U drugoj sezoni je glavni lik bolje izneo ulogu, Riki tu i tamo, Penelope ne nešto.
USA je daleko bolje odradio sa Unsolved, mada mi je ostala još poslednja.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2215 u: Listopad 11, 2018, 08:22:10 prijepodne »
a kao neki pomak u ep.2 ali vise na dinamiku zbog te potjere pa se stvorilo napetosti, nesto. cisto sumnjam da bi mi bolje legla i da nista nijesam znao prije gledanja.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline robin1

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • Lokacija: kutina/cro
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2216 u: Listopad 11, 2018, 13:23:09 poslijepodne »
Bodyguard https://www.imdb.com/title/tt7493974/?ref_=nv_sr_1BBC thriller uspješnica, 6 epizoda po 60 minuta, adrenalinski udar od uvodnih scena pa do zadnjih minuta serije. Glavne uloge: Richard Madden ( Robert Stark, GoT ) i Keely Hawes ( "Line of Duty"). Serija prati mladoga tjelohranitelja u zavjeri opasnih intriga, podmetanja i  atentata u britanskoj visokoj politici. Sve je prožeto akcijom i urotama. Inače ta serija je imala najbolje otvaranje u zadnjih 10 godina na BBC kanalima, a skupila je više od 10 miliona gledatelja po epizodi.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2217 u: Listopad 11, 2018, 13:32:27 poslijepodne »
Šta znam nije mi loša prva Dr Who. Malo sam manje skeptičan. Trebaće malo navikavanja dakako ali videćemo. Samo da ne bude više ovakvih vanzemaljaca. Deluju jeftino i neuverljivo.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk


Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2218 u: Listopad 12, 2018, 20:16:22 poslijepodne »
Nije loš trejler, jel pogledao neko?   https://www.imdb.com/title/tt1043813/

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #2219 u: Listopad 12, 2018, 21:57:57 poslijepodne »
Pogledana prva epizoda 14. sezone Supernaturala, trebalo bi ugraditi neki brojač koliko puta su braća rekla " I'm good' hahaha  ;D
Reality is almost always wrong.