Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Community  (Posjeta: 8453 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Community
« u: Svibanj 13, 2016, 19:47:05 poslijepodne »


Community (hrv. Klub otpisanih) je američka televizijska humoristična serija koju je stvorio genijalni Dan Harmon, a koja prati skupinu studenata na državnom koledžu u izmišljenom mjestu Greendale, u saveznoj državi Colorado. Serija često koristi meta-humor i reference na pop-kulturu te često pravi parodije na filmske i televizijske klišeje. Serija je primila oduševljene pohvale kritičara te zaradila kultni status.


Godina: 2009.
Mreža: @NBC
Žanr: komedija
Glumci: @JoelMcHale, @GillianJacobs, @DannyPudi, @YvetteNicoleBrown, @AlisonBrie, Donald Glover, Chevy Chase, @KenJeong, @JimRash





Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Community
« Odgovori #1 u: Svibanj 13, 2016, 23:16:33 poslijepodne »
Kako mi nedostaje onaj njihov humor iz 2. i 3. sezone! Prejaki su!

Offline NYC

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Community
« Odgovori #2 u: Listopad 01, 2017, 15:52:27 poslijepodne »
Pogledao sam seriju i naravno odlicni su a kako i ne bi kad igra Ken Jeong, Chevy Chase, Yvette Nicole Brown ( dobro je odigrala i u seriju The Odd Couple) ima jos dosta dobrih glumaca koji se pojavljuju da ne nabrajam sad.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Community
« Odgovori #3 u: Listopad 02, 2017, 08:56:41 prijepodne »
Serija je sjajna mozda jedan od najboljih americkih sitkoma

ovo uopće nije sitcom

Offline Šampinjon

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Community
« Odgovori #4 u: Travanj 08, 2021, 17:40:46 poslijepodne »
Gledao i planiram da gledam opet, ali samo prve četiri sezone. Peta je srednje jadna, a šesta totalno negledljiva.
Ne znam razloge zbog kojih im se osipala glumačka ekipa i da li ih je bilo moguće zadržati, ali pogrešne su "pustili" da odu. Bolje da su se ratosiljali smarača Abeda nego Pirsa. Zamene? Totalni promašaji.
Prve tri sezone su odlične, sjajan humor i nekoliko "epskih" epizoda. Parodija na Obama/Mekejn predsedničku kampanju možda i najbolja.
One animirane, lutkarske i plastelinske epizode su mi išle na živce, na kraju sam počeo da ih preskačem.