Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 243923 puta)

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dalmatino

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split, Hrvatska
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #180 u: Kolovoz 05, 2017, 22:11:47 poslijepodne »
Ja samo mogu poručiti SHAME svima onima koji su pokleknuli, a to se odnosi i na prevoditelja  :smfor (21):

PS Nisam pogledao ni prethodnu, jer serija osjetno pada u kvaliteti, a neki likovi su i doslovno masakrirani.

Offline username90

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #181 u: Kolovoz 07, 2017, 00:43:36 prijepodne »
Jos oko 3 sata do nove epizode , cestitam ko je uspio da ne poklekne da pogleda epizodu sa losom kvalitetom snimka.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #182 u: Kolovoz 07, 2017, 05:35:18 prijepodne »
Jos oko 3 sata do nove epizode , cestitam ko je uspio da ne poklekne da pogleda epizodu sa losom kvalitetom snimka.
:smfor (27): :smfor (27): :smfor (27): jaaaaa sam uspeo
Evo spremam se za posao, skinuo novu epizodu, nadam se veceras gledam

Offline username90

  • Razina 0
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #183 u: Kolovoz 07, 2017, 10:24:39 prijepodne »
Najgore mi je sto ovako rano mi download speed na torrentu varira od30-130 i treba cijeli dan da se skine isti  :smfor (29):

Offline UploaderBD

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #184 u: Kolovoz 07, 2017, 12:28:23 poslijepodne »
Meni je veoma drago sto sam izdrzao da ne odgledam los snimak ove epizode , koja je inace razvalila bar po meni . Ko ce sad docekati iduci ponedeljak ?
Spoiler: prikaži

Scena borbe na kraju epizode je prebrutalna .

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #185 u: Kolovoz 07, 2017, 13:00:09 poslijepodne »
Epizoda je skinuta, izdržao sam da ne gledam lošu kopiju, sad još samo titl pošto još uvek mogu da skinem samo jedan dnevno (iskoristio kvotu za The white princess  :? ??)

Pravila, pravila,
da bi nas udavila...

imaš titl i na drugim sajtovima, ne budi razmažen (da ne upotrijebim neku goru riječ)

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #186 u: Kolovoz 07, 2017, 13:53:37 poslijepodne »
 :hslocked:


Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #187 u: Kolovoz 07, 2017, 15:16:17 poslijepodne »


Reality is almost always wrong.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #188 u: Kolovoz 07, 2017, 18:22:14 poslijepodne »
Spoiler: prikaži
U narednoj epizodi bi napokon trebalo da se pojavi Joe Dempsie aka Gendry, ako je za vjerovati IMDB-u.  ;D
Reality is almost always wrong.

Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #189 u: Kolovoz 07, 2017, 19:03:50 poslijepodne »
Vidim da se neki jedva suzdržavaju i ne mogu da dočekaju novu epizodu.

A recimo ja još uvek nisam pogledao nijednu. Čekam da prođe cela sezona, tako mi je lakše.

Offline Commandoguru

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #190 u: Kolovoz 07, 2017, 21:13:54 poslijepodne »
Vidim da se neki jedva suzdržavaju i ne mogu da dočekaju novu epizodu.

A recimo ja još uvek nisam pogledao nijednu. Čekam da prođe cela sezona, tako mi je lakše.

Čovječe koji si ti karakter, ja bi do sad već bar 50 puta pokleknuo.

A pojedince koji pljuckaju i po ovoj sezoni nikako ne mogu prokljuviti.

Pa da je ritam po njihovom čeifu cijelu seriju su trebali snimiti u možda 2 maksimalno 3 sezone a onda bi se pitali zašto se pola stvari iz-događalo kako se dogodilo...

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #191 u: Kolovoz 07, 2017, 21:28:21 poslijepodne »
Ima smisla ako ne koristiš drušvene mreže i ne čitaš forume. U svakom drugom slučaju je loš izbor, jer je teško izbeći spojlere i memove.
Previše se uzbuđujete, a neće biti onako kako, koliko vidim, većina misli da će biti.
I ovde si pogrešio, jer je zasad i bolje nego što sam mislio. Svaka epizoda se završava akcijom.  :sbowing_100-106

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #192 u: Kolovoz 07, 2017, 21:33:41 poslijepodne »
Može se izbjeći sve. Ja uspijevam svake sezone.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #193 u: Kolovoz 07, 2017, 21:39:42 poslijepodne »
Šta dobijaš s tim?

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #194 u: Kolovoz 07, 2017, 23:15:49 poslijepodne »
Gledam epizode dan za danom. Zbog toga ( i reklama) sam i počeo sa ovim načinom gledanja. Ne mogu zamislit gledati danas epizodu i čekati tjedan dana na sljedeću.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #195 u: Kolovoz 08, 2017, 00:25:18 prijepodne »
ja ne pogledah zadnje dvije, oce li bit erekcija, visestrukih... ima li zivih tamo?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline zeljo024

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Subotica
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #196 u: Kolovoz 08, 2017, 01:13:09 prijepodne »
Najgore mi je sto ovako rano mi download speed na torrentu varira od30-130 i treba cijeli dan da se skine isti  :smfor (29):
Gde ces sveze stvari skidati sa torenta, to je uzasno sporo.


EDIT: nedozvoljeno je postavljati bilo kakve linkove koji vode do ilegalnog sadržaja.. obratite se korisniku preko poruke.

Offline Gollum

  • Razina 0
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Loznica
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #197 u: Kolovoz 08, 2017, 07:43:24 prijepodne »
Odlicna 4 epizoda. Odradjena je perfektno.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #198 u: Kolovoz 08, 2017, 07:54:42 prijepodne »
Popularnost serije je uzela maha. I skoro sa mozes na ambalaži margarina da naidjes na spojler. :)
Zato mi nije jasno zasto bi se iko mucio dva meseca da zivi u mraku da bi na kraju sabio sve epizode u jedan dan.
Da ne govorim o mogucnosti da sada citas teorije, gledas videe vezane za epizodu...

Sent from Tapatalk


Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #199 u: Kolovoz 08, 2017, 09:04:53 prijepodne »
Popularnost serije je uzela maha. I skoro sa mozes na ambalaži margarina da naidjes na spojler. :)
Zato mi nije jasno zasto bi se iko mucio dva meseca da zivi u mraku da bi na kraju sabio sve epizode u jedan dan.
Da ne govorim o mogucnosti da sada citas teorije, gledas videe vezane za epizodu...

Sent from Tapatalk
Neka bude da o ukusima ne treba raspravljati. Poznajem jos neke koji prosto nemaju strpljenja da cekaju 7 dana do sledece epizode i rade upravo to o cemu pricamo - cekaju da sve budu emitovane.
Ono sto meni deluje bitnije je da sezona moze da bude dozivljena potpuno drugacije ukoliko se epizode gledaju sa pauzom od 7 dana ili sve u cugu.
Za mene licno, dobar primer je The Walking Dead, koji sam se opirao da gledam dugo vremena jer me zombi ne zanimaju (dobro, nisam znao da su zombi tu potpuno sporedni). Moja deca (koja imaju istancan ukus sto se tice serija i filmova) su trazila da im skinem seriju i odgledali prvih 6 sezona u cugu a 7. sa pauzama kako su emitovane epizode i poslednju sezonu su opisali kao razvucenu i sa razvodnjenom radnjom. Posle njihovih hvalospeva o seriji odlucio sam da je odgledam, sve u cugu. I naravno da je poslednja sezona odlicna, najmracnija od svih i daleko od razvucene. Prosto, kada nema pauze od 7 dana, mnogi detalji budu bolje sagledani...
Ili mi se samo tako cini...

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #200 u: Kolovoz 08, 2017, 09:30:08 prijepodne »
TWD i GoT se razlikuju. GoT je priča koja ima kraj, a TWD može da traje beskonačno, dok ne izgrade novu civilizaciju.
Fan sam i jedne i druge serije, ali GoT je daleko misteriozniji i njega moram da gledam kako izlazi, dok TWD gledam kad stignem.
Prosto, kada nema pauze od 7 dana, mnogi detalji budu bolje sagledani...
Ili mi se samo tako cini...
Pa u TWD i nema nekih detalja koji bi ti promakli.
Ja se inače protivim bindžovanju jer sam tako uradio sa Breaking Bad. Pogledao sam četiri sezone za dva dana,
čekao na petu pola godine, sve zaboravio, uzeo da čitam komentare i skontao da su mi detalji i simbolika promakli.
Peta sezona je emitovana iz dva dela i to sam pratio redovno, čitao komentare i daleko više uživao.

Kod bindžovanja se mahom svodi na "daj da vidim šta će biti na kraju, hoće li se uzeti Pedro i Rosalinda",
a kod redovnog gledanja ti ipak možeš da razmisliš o pogledanom, prodiskutuješ s ljudima...
Kao recimo oko GoT 704
Spoiler: prikaži
Gde su druga dva zmaja? Treba neko da ih jaše.
Jednog, Regala, će verovatno jahati Džon jer ga je Deneris nazvala po svom bratu a Džonovom ocu Regaru.
Za drugog se spekuliše da bi mogao biti Tirion. Kad je ubijao Tivina ovaj mu je rekao da nije njegov sin.
Seti se njegovog silaska u Mirinu dok su bili zarobljeni, skroz im se približio i preživeo.

Mada je ovo i dalje sve samo teorija.

Offline slaks

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 2
  • *****
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #201 u: Kolovoz 08, 2017, 16:47:56 poslijepodne »

I ovde si pogrešio, jer je zasad i bolje nego što sam mislio. Svaka epizoda se završava akcijom.  :sbowing_100-106

Ne bih rekao, pošto po reakcijama vidim da nisam, ali ne mogu da tvrdim dok ne pogledam sezonu, a to neće biti pre septembra. Tako da do tada...

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #202 u: Kolovoz 08, 2017, 17:58:11 poslijepodne »
Potpuno se slažem sa Faksom za GoT. Ne mozes uci na fejs, a da ti odmah ne bude spojlera za svaku epizodu, pa cak zna biti i za naredne. Npr. ja sam neki dan naletio na spojler za cetvrtu epizodu, i djelimicno mi je lik upropastio epizodu, nije bilo napetosti jer sam vec znao ishod. A izmedju ostalog, volim prodiskutovati sa rajom na forumima, na kafici i sl. epizodu, sta se desilo, kakvi su utisci itd. Tako da svako gleda kako mu odgovara. Mozda ima dosta kriticara, ali meni je GOT bolja od svih ostalih aktuelnih serija, a sigurno mi je u TOP 5 najboljih.
Reality is almost always wrong.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #203 u: Kolovoz 08, 2017, 18:03:32 poslijepodne »
Mislim da sam bio veoma jasan da je u pitanju samo moje licno misljenje ili moj licni dozivljaj gledanja serije.
Kao sto Faks86 lepo kaze - jednu mora da gleda ovako, drugu moze i onako.
Volim obe serije i spadaju mi u omiljene ali ne mislim da se mnogo razlikuju jer prosto ne spadaju u onu vrstu serija koje te nateraju da razmisljas o onome sto si gledao, za razliku od Breaking Bad, recimo. Ali i to je opet veoma subjektivno.
Veliki sam protivnik maratonskog gledanja serije jer se to pretvori upravo u premotavanje  - sta ce biti na kraju.
Kod gledanja u cugu sam mislio na 2-3 epizode dnevno.


Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #204 u: Kolovoz 08, 2017, 18:11:34 poslijepodne »
Veljkov klinci su u pravu za TWD za sve.
Što se mene tiče malo sam zaglavio s GOT na prethodnoj sezoni.
Malo sam izgubio interes dal je zbog njih ili mene teško je reći.
A izletio mi je već jedan spojler na twitteru

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #205 u: Kolovoz 08, 2017, 19:11:38 poslijepodne »

I ovde si pogrešio, jer je zasad i bolje nego što sam mislio. Svaka epizoda se završava akcijom.  :sbowing_100-106

Ne bih rekao, pošto po reakcijama vidim da nisam, ali ne mogu da tvrdim dok ne pogledam sezonu, a to neće biti pre septembra. Tako da do tada...
Prva je blagi uvod. Druga, treća i četvrta epizoda su u nivou 209 Blackwater.
Ne znam čije to reakcije gledaš, ali to su nerealne. Radnja napreduje izuzetno brzo, priča se razvija u svakoj epizodi.
Nema više onoga da prikažu jednu scenu pa dve epizode ništa o tom pitanju.

Offline stipest

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 435
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split HR
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #206 u: Kolovoz 09, 2017, 13:36:52 poslijepodne »
Slažem se da gledanje svih ep odjednom se pretvori u ''daj da vidimo šta je na kraju'', ali gledanje dan za dan po jednu ep. je meni prava mjera. Može se sve na miru pogledati, prodiskutirati( ako imaš s kim), doživit i sljedeći dan čekat novu ep, a da nisi sigurno ništa zaboravio što se desilo u prethodnoj. Meni je to idealno.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #207 u: Kolovoz 09, 2017, 14:14:49 poslijepodne »
Slažem se da gledanje svih ep odjednom se pretvori u ''daj da vidimo šta je na kraju'', ali gledanje dan za dan po jednu ep. je meni prava mjera. Može se sve na miru pogledati, prodiskutirati( ako imaš s kim), doživit i sljedeći dam čekat novu ep, a da nisi sigurno ništa zaboravio što se desilo u prethodnoj. Meni je to idealno.
Upravo tako. Prava mera.

Offline faks86

  • ΤDDCrew
  • *****
  • Postova: 4352
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #208 u: Kolovoz 09, 2017, 15:11:45 poslijepodne »
Slažem se da gledanje svih ep odjednom se pretvori u ''daj da vidimo šta je na kraju'', ali gledanje dan za dan po jednu ep. je meni prava mjera. Može se sve na miru pogledati, prodiskutirati( ako imaš s kim), doživit i sljedeći dam čekat novu ep, a da nisi sigurno ništa zaboravio što se desilo u prethodnoj. Meni je to idealno.
Tu se slažemo. Bilja je tako ponovila Lost.
Opet treba i imati disciplinu pa pogledati samo jednu kad imaš više.

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Game of Thrones
« Odgovori #209 u: Kolovoz 09, 2017, 15:41:02 poslijepodne »
Najbolja mera, ljudi. Upravo zato još nisam započela GoT, čekam kraj sezone pa polako, svaki dan po jednu epizodu. I The Wire se tako gleda. Ne razumem kako neko može išta da shvati iz one priče ako pogleda sezonu za dva dana?!  :? ??