Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1095367 puta)

0 Članova i 59 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1350 u: Listopad 17, 2017, 20:29:23 poslijepodne »
  Major i Budala nisu samo ruski, isto tako po temativi mogu da budu i srpski, hrvatski (dopisati po želji) film. Teme, pro0blemi i načini na koji se rešavaju su isti kao kod nas. Ko nije gledao neka gleda, neće se prevariti.

Offline Al Giardello

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1351 u: Listopad 18, 2017, 12:41:33 poslijepodne »
1.  The    Missing Crime, drama , mystery 2014 Uk, Usa, France, Belgium

 Fenomenalna serija. Narocito je uzbudljiva i napeta prva sezona. Bracnom paru Englezima, na proputovanju kroz Francusku, nestaje sin.
U ulozi ocajnog oca, koji trazi godinama sina izvrsno glumi James Nesbitt . U ulozi inspektora je cuveni Tcheky Cario. Odlican sinopsis, atmosfera,
adrenalin, iscekivanje.
  Ovo bi svaki roditelj, trebao obavezno da pogleda, vise bi cuvali svoju decu.
  Druga sezona je malo drugacija .U njoj su sa parama uleteli i Amerkanci u smislu produkcije i scenaria. Dobra je, ali je ipak malo slabija u odnosu na prvu sezonu.
  Dao bih visoku 8/10

Ja bio "oduševljen" serijom.Prva sezona.
Pod navodnicima jer me nije skoro neka serija tako "skenjala" .
Na kraju smo ja i žena odćutali 5 minuta u tišini...

Offline bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5059
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1352 u: Listopad 18, 2017, 12:52:15 poslijepodne »
1.  The    Missing Crime, drama , mystery 2014 Uk, Usa, France, Belgium

 Fenomenalna serija. Narocito je uzbudljiva i napeta prva sezona. Bracnom paru Englezima, na proputovanju kroz Francusku, nestaje sin.
U ulozi ocajnog oca, koji trazi godinama sina izvrsno glumi James Nesbitt . U ulozi inspektora je cuveni Tcheky Cario. Odlican sinopsis, atmosfera,
adrenalin, iscekivanje.
  Ovo bi svaki roditelj, trebao obavezno da pogleda, vise bi cuvali svoju decu.
  Druga sezona je malo drugacija .U njoj su sa parama uleteli i Amerkanci u smislu produkcije i scenaria. Dobra je, ali je ipak malo slabija u odnosu na prvu sezonu.
  Dao bih visoku 8/10

Ja bio "oduševljen" serijom.Prva sezona.
Pod navodnicima jer me nije skoro neka serija tako "skenjala" .
Na kraju smo ja i žena odćutali 5 minuta u tišini...
Isti slučaj i sa mnom. Baš me pogodilo. Mada ne potcenjujte drugu sezonu, isto je odlična.

Offline mtk

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slavonski brod
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1353 u: Listopad 18, 2017, 19:25:54 poslijepodne »
u masi serija o istražiteljima jedna mi posebno iskače to je serija cadfael  o opatu cadfaelu kojeg tumači sir derek jacob  koji rješava krimi slučajeve . radnja se dešava u 12 vijeku u srednjevjekovnoj engleskoj. serija je snimana po romanima poznatog pisca ellisa petersa- nemojte propustiti pogledati ju

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1354 u: Listopad 18, 2017, 21:24:42 poslijepodne »
  Gledao sam, Džekobi i u jednoj epizodnoj ulozi Tobi Džons.

  Kadfael je bivši ratnik a tadašnji monah travar i lekar. Manastir mu se nalazi na granici dva engleska kraljevstva koja ratuju između sebe.

  Solidna serija.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1355 u: Listopad 18, 2017, 21:30:50 poslijepodne »
The Alienist (TV Series 2018– )


Stigao je prvi trailer za novu psihološku, triler seriju The Alienist, glume Daniel Brühl, Dakota Fanning, Luke Evans i drugi.

The Alienist je Američka TV psihološka, triler, krimi drama serija, pravljena prema knjizi istog imena, od Caleb Carr.

Smještena je u 1896, kada serija groznih ubojstava dječaka-prostitutki zahvaća New York. Novo imenovani policijski šef Teddy Roosevelt poziva Dr. Laszlo Kreizler, kriminalističkog psihologa – zvanog alienist – i novinskog ilustratora John Moore kako bi proveli istragu u tajnosti. U tome im se pridružuje i Sara Howard, odvažna tajnica u policijskoj stanici.

Prva sezona se sastoji od osam epizoda, a premijera će joj biti 22. siječnja 2018 godine, na TNT.

avaz.ba



http://www.imdb.com/title/tt4604612/

  Dakota je izrasla u glumicu vrednu pažnje i poštovanja. Gledaće se samo zbog nje.

 


Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1356 u: Listopad 19, 2017, 00:59:47 prijepodne »
Kvalitetan pomalo očekivano spektakularan finale FTWD neću tupiti ima dosta događanja unutar duple epizode.
Najavili su nekakav crossover dve serije. Scot M Gimble će biti ubuduće producent obe serije.
O čemu se tačno radi možda vidimo već u nedelju. Loženje može da počne  :smfor (24):

Offline mtk

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slavonski brod
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1357 u: Listopad 19, 2017, 18:42:06 poslijepodne »
stariji se sjećaju  serije šerif u njujorku iz 70 godina kod nas u to vrijeme vrlo popularna . serija u orginalu se zvala mccloud i prikazivana je od 70-77 g. glavnu ulogo  šerifa mcclouda glumio je dennis weaver.prića je to o šerifu iz taosa u novom meksiku koji dolazi u njujork da bi upoznao rad policije u velikom gradu .meni veoma draga serija

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1358 u: Listopad 19, 2017, 18:50:41 poslijepodne »
mtk, vidim da si iz broda.. iz kojeg dijela?

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1359 u: Listopad 19, 2017, 21:49:29 poslijepodne »
Travelers



http://www.imdb.com/title/tt5651844/

  Počela je druga sezona i za sada nemam zamerki.
Spoiler: prikaži
Putnici su u zatvoru a direktor je dobio zamenika. Pretpostavljam da lov može da počne. Lovac je novi direktoe a lovina su putnici.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1360 u: Listopad 20, 2017, 09:43:05 prijepodne »
pilotirah american vandal
http://www.imdb.com/title/tt6877772/?ref_=nv_sr_5
lazni dokumentarac stajl o istrazi skandala u nekoj srednjoj skoli za koji je optuzen dezurni krivac/prankster/najveci idiot u istoj. u pocetku je apsolutno sve protiv njega dok se istragom ne pozabave 2 momka iz skole. ne bih dalje, jer bih spojlovao zestoko. komedija/misterija, bas zanimljiva i vec vidim da cu je odma slomit. nema titlova na addicted-u nego mi je bs plejer pokupio neke ali nijesu tehnicki bas dobri, ipak, moze se gledat uz njih.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1361 u: Listopad 20, 2017, 13:04:35 poslijepodne »
Krenula je nova sezona REd Dwarf pogledah bez prevoda. Malo su već uigraniji u odnosu na prošlu sezonu smeghedi :D
Pošto sam odgledao na kraju je bilo ono.. sledi.. Zapped http://www.imdb.com/title/tt6038226/
Pa sam pogledao i to prvu epizodu. Polusatna sf britanskia serijica komičnog karaktera.


Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1362 u: Listopad 20, 2017, 13:22:30 poslijepodne »
..i kakav je Lary David?  :smfor (6):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1363 u: Listopad 20, 2017, 13:42:01 poslijepodne »
slucajno sam ufatio prvu na hbo, a inace ne planiram gledanje dok ne zavrsi sezona. pa isto sve rekao bih. vidno stariji i mozda malo ima forsiranja, ali curb je curb, ne moze dosadit. ricard djeluje ka da je prosle godine riknuo. jeff i suzi isti, leri non-stop u govna upada, ma klasika.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline mar.ale

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of film
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1364 u: Listopad 21, 2017, 01:07:33 prijepodne »

  Lepa vest za sve fanove serije Fortitude. Najavljena je trece sezona! :clapp

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1365 u: Listopad 21, 2017, 06:00:50 prijepodne »
Better Things obnovljen, Casual završava sljedeće godine, a Fincher malo o Utopiji


Casual dobio još osam epizoda, a David Fincher i HBO nisu se uspjeli dogovoriti zbog devet milijuna dolara.

Prošle godine pronašli smo mjesta za Pamelu Adlon i njenu sjajnu autorsku seriju, Better Things, u našoj listi najboljih novih jesenskih serija, a ugurali smo je i među najbolje serije prošle godine.

Polazeći od onoga “piši ono o čemu znaš najviše”, Adlon je iz vlastitih iskustava kreirala lik Sam Fox, rastavljene samohrane majke s troje djece, tri djevojčice/djevojke različitih uzrasta – Duke,  Frankie i Max. Kao i Louie, radnja kao takva ne postoji, nego se serija bavi raznim situacijama te tako priča intimne priče o raznim trenucima u životu, roditeljstvu i obitelji.  I to radi apsolutno dirljivo, smiješno i fantastično.

FX je danas potvrdio obnovu za treću sezonu – Better Things će se vratiti sljedeće godine.

Casual nismo mnogo spominjali, ne zato što serija to nije zaslužila, dapače – ova tiha, emotivna, ali vrlo kompleksna dramedija o bratu i sestri koji u svojim tridesetima žive zajedno i pokušavaju složiti svoje živote da se uklope u moderne norme dala nam je nekoliko izuzetnih glumačkih nastupa, među kojima definitivno treba istaknuti Michaelu Watkins. Casual je živio tiho, a tako će i umrijeti. Hulu je naručio četvrtu sezonu koja će imati osam epizoda, a gledat ćemo je sljedeće godine.



Zanimljiv intervju s Davidom Fincherom dolazi s Empirea (preko Collidera) o razlozima otkazivanja (polu)naručenog remakea britanske Utopije. HBO i Fincher nisu se uspjeli dogovoriti oko budžeta serije, a sve je navodno propalo zbog pišljivih devet milijuna dolara. Fincher je trebao režirati projekt, a scenarij je razvijala Gillian Flynn, s kojom je surađivao na svom filmu, “Gone Girl”. HBO i dalje drži prava na projekt, ali ne vjerujemo da će se nešto iz toga izroditi.

Britanska Utopia i dalje je itekako vrijedna gledanja stoga ako već niste – evo vam prijedlog za vikend.

I još samo nešto – Netflix je otkazao svoj talk show s Chelsea Chandler nakon dvije sezone. Chelsea će se posvetiti aktivizmu

serijala

  Dobra je bila Utopia, mogu da je upropaste rimrjkom.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1366 u: Listopad 21, 2017, 06:28:50 prijepodne »
Mindhunter 



http://www.imdb.com/title/tt5290382/

  Odgledao drugu epizodu i iako je još tano za bilo kakvu prognozu mogu da rizikujem i da napišem da je ovo ozbiljna i odlična serija. U drugoj epizodi polako se stvara šira slika svega onog što autori serije imaju da kažu. Dva profajlera se polako upoznaju i uče da se međusobno podnose na službenom putu. Posao im je da drže predavanja pandurima i detektivima u nekoliko američkih gradova. Dvojac čine mentor koji bi samo da odradi šta ima i početnik koji mu je sušta suprotnost. On umesto da odmara ili igra golf kao njegov kolega na svoju ruku obilazi obližnji zatvor da bi upoznao i razgovarao sa Kemperom,  monstrumom koji je ubica i nekrofil. Kemper ima preko dva metra i 140 kila žive vage i stvarno treba imati petlju i biti sam sa njim u zatvorenoj prostoriji. Ford kao početnik je intelektualno radoznao i brzo uči od ljudi sa kojim je u kontaktu. A želi da uči od monstruma kakav je Kemper da bi bolje razumeo taj soj ljudi. Mentor i njihov pretpostavljeni su frapirani takvom idejom ali nisu toliko glupi egoisti da ne uvide da je Ford u pravu.

  Zadovoljan sam drugom epizodom.

Offline dean.winchester

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 591
  • Spol: Muški
  • I don't care much for apologies.
  • Lokacija: Sarajevo
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1367 u: Listopad 21, 2017, 18:24:51 poslijepodne »
Druga epizoda Supernaturala, Demon govori za Lucifera : "He will make Hell great again."  :smfor (24):
Reality is almost always wrong.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1368 u: Listopad 22, 2017, 07:36:15 prijepodne »
Gotham



http://www.imdb.com/title/tt3749900/

  Završio četvrtu epizodu četvrte sezone. Bio sam skeptičan kad sam čuo da snimaju seriju o Betmenu školarcu i istom takvokm njegovom okruženju. Nisam bio u pravu, odlični su ovako mladi kao što su dobri i kao matorci.

  Nastavljam dalje.

 

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1369 u: Listopad 22, 2017, 07:50:55 prijepodne »

Mr. Robot



http://www.imdb.com/title/tt4158110/

  Završio sam drugu epizodu treće sezone koja pored unutrašnjeg monologa donosi i dozirani humor pre špice. Ti delovi polako ali sigurno postaju najbolji deo serije i ne bih se iznenadio da se neko seti da ih okači na jutjub. Esmail je preko tripova šizifrenog genija ovog puta nadmašio sebe u predigri pre špice. Zaista maestralna kombinacija priče i montaže koja više liči na neki dobar skeč koji se dugo pamti. Ostatak epizode je i dalje ping pong između Eliota i Mr.Robota koji počinje da se pokazuje ostatku sveta a ne samo Eliotu.



 

Offline mtk

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slavonski brod
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1370 u: Listopad 22, 2017, 16:44:34 poslijepodne »
najpoznatiji tv čelavac je telly savalas  u izvrsnoj krimi seriji iz sedamdesetih  kojak  serija se prikazivala od 73do78 i kod nas je bila vrlo popularna

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1371 u: Listopad 22, 2017, 19:12:52 poslijepodne »
Pogledajte prve tri minute premijerne epizode 8. sezone Živih mrtvaca


AMC nas je odlučio počastiti s malim pogledom u pakao koji nas očekuje u novoj, osmoj sezoni serije Živi mrtvaci (The Walking Dead). Tko ne može dočekati premijeru može probati utažiti ‘žeđ’ s prve tri minute premijerne epizode koja nosi naslov “Mercy“.

U prošloj sezoni, Rick i njegova ekipa suočili su se s najsmrtonosnijim izazovom do sada. Otkrili su svoje slabe točke i pokazali koliko su ranjivi, a Negan je zajedno sa Spasiteljima iskoristio tu priliku. Pokušavši pronaći najbolji način kako pobijediti Negana, Rick je odlučio pokoriti se kako bi zaštitio živote članova grupe. No, shvativši kako je Negan sve samo ne razuman, počeo je polako pripremati napad. Nakon što je dobio potporu Hilltopa i Kraljevstva, Rick i njegova grupa napokon su postali dovoljno jaki kako bi se mogli suprotstaviti Neganu.

U osmoj sezoni, kreće prava borba za bolje sutra. Negan i njegovi Spasitelji nisu nikada bili okrutniji, te je jasno kako su gubici neizbježni. No, možda će Rick koji je na čelu Aleksandrije, Maggie koja je na čelu Hilltopa, te King Ezekiel koji je na čelu Kraljevstva zajedničkim snagama ipak uspijeti stati na kraj nemilosrdnom Neganu.

Premijera osme sezone očekuje nas 23. listopada, na kanalu FOX koja će ujedno biti i 100. jubilarna epizoda serije.

tvprofil


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1372 u: Listopad 23, 2017, 09:27:51 prijepodne »
zavrsih american vandal. kakva serija, odusevljen sam, ne da trepnut. kako su samo skinuli srednjoskolce, njihovo ponasanje, sleng... zvek. ne znam sta da napisem a da nekome ne pokvarim eventualno gledanje, nadjite vremena stvarno je genijalna serija.
dalje, get shorty
http://www.imdb.com/title/tt5761496/?ref_=nv_sr_1
jos jedno prijatno iznenadjenje. na po sezone sam, svaka epizoda sve bolja. kris o'dowd (roj iz it kraud), najsmjesniji coek na svijet, glumi utjerivaca dugova  :? ?? , i to prilicno dobro. naravno ne izostaje njegova komicna crta sto mu lik cini jos boljim. udruzuje se sa propalim filmadzijom kojeg glumi rej romano koji je isto sjajan, stajling jos bolji  ;D da bi radili na scenariju za neki ljubavni film. gomila ludih likova, zapleta, podzapleta, bez nekog praznog hoda i porodicne drame koja bi popunjavala isti. stalno se nesto desava, pogotovo oko pocetka snimanja ovoga filma.

i konacno bacih pogled na mindhunter - prve dvije ep. mislim da je ovo ozbiljna serija i ako budu na nivou druge epizode, po meni, ozbiljan kandidat za seriju godine. glavni glumac je fenomenalan, mada mi za jednog fbi agenta djeluje toliko zbunjeno, neupuceno da pomislim kako je prvi put izasa iz kuce jutros, sto naravno nije mana u seriji no mu je lik jos bolji. kolega sa kojim pocinje rad na projektu potpuna suprotnost, stariji, mudriji, iskusniji. dopunjavaju jedan drugoga, i super mi je kako su glumci odma kliknuli. prvi serijski ubica kojeg je mladji agent intervjuisao jebeno jeziv i ne vjerujem da su mogli boljega nac za tu ulogu. kakva smirenost, kako samo skenira sagovornike, polako ih provaljuje. da se smrznes. ponasa se kao da nista nije uradio. konstantno se pominje menson, vjerovatno ce i sa njim da sjednu da piju kafu i prozbore koju.
nadam se da cu danas pogledat bar jos jednu.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline mar.ale

  • Razina 0
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of film
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1373 u: Listopad 23, 2017, 21:39:53 poslijepodne »


       Rellik Crime, drama 2017  Uk

Od brace Hary and Jack   Wiliams, tvoraca briljantne  serije The missing, u kojoj ocajni otac  pokusava da pronadje nestalog sina, igra ga fenomenalno  James Nesbit, stize nova serija pod nazivom Rellik. Radjena je u produkciji BBC. Interesantno, da na Imdb, nema podataka o tvorcima serije!? To sam saznao, tek iz nekih recenzija serije.
   U jednoj od glavnih uloga je Richard Dormer. On sa svojim timom, pokusava da uhvati serijskog ubicu. Richard Dormer, je siroko afirmisani engleski glumac, setimo ga se samo u seriji Fortitude, gde je u obe sezone igrao serifa, da ne nabrajamo dalje…
 Pod hitno  pocinjem da gledam ovu seriju.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1374 u: Listopad 23, 2017, 22:20:29 poslijepodne »
Mindhunter 



http://www.imdb.com/title/tt5290382/

  Treća epizoda je takođe dobra, jeziva i bizarna zbog intervjua sa Kemperom i taj deo nije za svakog. To što je radio sa majkom i sa žrtvama da bi se osvetio majci je nezabeleženo i nezamislivo. Odavno govorim da je život najveći horor a bolja potvrda od grmalja kakav je Kemper nije potrebna. A on je, slutim, samo vrh ledenog brega.

Spoiler: prikaži
 Dvojac je dobio društvo i nove mogućnosti da utiče na istrage, izradu i razradu Fordove metode. Jedna od prilka je uvođenje Ane Torv u seriju. Nadam se da će ta saradnja biti zanimljiva i dobra kao njihov prvi sastanak. Mentor i pomoćnik me podsećaju na dva lovačka psa koja ne napuštaju trag na koji naiđu. Stari pas je pun trikova i zna kad treba da stupi u akciju za razliku od mlađeg koji ima bolje instinkte i više energije. Zato je tu stariji da ga kanališe, usmerava i nauči onom čega nema u knjigama. Što bi rekli, sinergija je na nivou. ;D

  Umalo da zaboravim, njihov metod je počeo da daje rezultate.


 



Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1375 u: Listopad 24, 2017, 01:25:05 prijepodne »

Offline Mulder

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 354
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1376 u: Listopad 24, 2017, 03:55:09 prijepodne »
Hehe, pizzobato  :smfor (24): :smfor (24):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1377 u: Listopad 24, 2017, 12:20:26 poslijepodne »
Druga epizoda Supernaturala, Demon govori za Lucifera : "He will make Hell great again."  :smfor (24):
pogledah prve dvije, standardni SN. miks demona, andjela, vitezova pakla, sejpsiftera, din&sem prenemaganja i ponesto kao novih stvari.
Spoiler: prikaži
 vidjecemo oce li nova prijetnja shedims uzet ljudski oblik ili ce ih prikazat u izvornom obliku - ono malo sto se pojavilo djeluje kul. ali cisto sumnjam da imaju budzet za takvo nesto. pelegrino, kojeg inace volim vidjet u sn, bas preglumljava i neprijatno ga je gledat. nije los onaj donatelo, dok je nefil facom kao kastijel, bas se lice.

podnosljivo uglavnom. sad vjerovatno slijede kejs of d vik epizode, vjerujem ce odma u ghost hunt da idu...  :smfor (9):
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline mtk

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slavonski brod
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1378 u: Listopad 24, 2017, 19:52:55 poslijepodne »
western serija uz koju sam odrastao je  bonanza emitirala se od 59-73 uz omiljene junake malog joa .adama.hosa i otca imao sam sreće da sam je i u mojim penzionerskim danima još koji put pogledao na tv ekranu

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1379 u: Listopad 24, 2017, 21:41:47 poslijepodne »
Predstavljamo kriminalističku triler seriju “Bellevue”

Bellevue je kriminalistička triler serija od osam jednosatnih epizoda u kojoj se u glavnim ulogama pojavljuju oskarovka i osvajačica Zlatnog globusa Anna Paquin (True Blood, Roots) kao detektivka Annie Ryder, Shawn Doyle (House of Cards, Fargo) kao prvi čovjek policije Peter Welland i Allen Leech (Downton Abbey, The Imitation Game) kao Eddie Roe, bivši Annienin ljubavni partner.

    Radnja ove TV serije odvija se u malom gradu sa velikim tajnama. Prije dvadeset godina ubistvo mlade žene potreslo je gradić Bellevue. Sada se počinilac vratio, ali se ne zna da li se radi o muškarcu ili ženi. Nakon što srednjoškolska hokejaška zvijezda koja se bori sa svojim rodnim identitetom nestane, detektivka Annie Ryder (Paquin), koja se nikada nije slagala sa članovima svoje zatvorene društvene zajednice, biće zadužena za rješavanje slučaja. Zadatak će je udaljiti od njene porodice i primorati je da se suoči sa tajanstvenom osobom iz svoje prošlosti.

Glumačku postavu serije zaokružuju Madison Ferguson (The Stanley Dynamic) kao Daisy Ryder, Sharon Taylor (Ghost Wars, Supernatural) kao Virginia Panamick, Billy MacLellan (Defiance, 12 Monkeys) kao Brady Holt, Vincent Leclerc (Being Human, The Revenant) kao Tom Edmonds, Janine Thériault (Degrassi: The Next Generation) kao gradonačelnica Bellevuea, Joe Cobden (The Art or More, Blindspot) kao crkveni otac Jameson, Victoria Sanchez (Tom Clancy’s Jack Ryan) kao Maggie Sweetland i Sadie O’Neil kao Jesse Sweetland.

Kreatori serije su Jane Maggs i Adrienne Mitchell. Premijera je zakazana za 23. januar 2018. na američkom kablovskom i satelitskom kanalu WGN America.

tvprofil



http://www.imdb.com/title/tt6082618/