Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Filmovi  (Posjeta: 917506 puta)

0 Članova i 75 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2280 u: Siječanj 25, 2020, 12:52:23 poslijepodne »
Bad Bad Boys for Life

https://www.imdb.com/title/tt1502397/?ref_=nv_sr_srsg_1

loše je ovo.. Lawrence podbuo, jedva priča.. Smith se isto malo proširio, ali još je u kakvoj takvoj formi.. fore iste, priča glupa, La Bruja iritantna i neuvjerljiva.. par dobrih ispada i to je to, nepotrebno gledati ako se baš ne želi
ja sam zaboravio na toga coeka, mislio da je u neki rialiti. ide jos jedan dio inace.

s obzirom na kraj, nisam iznenađena.. a poznavajući sebe, pogledat ću i taj  :smfor (24):

Offline molder23

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2281 u: Siječanj 25, 2020, 21:49:42 poslijepodne »
It Chapter Two (2019)
https://www.imdb.com/title/tt7349950/

Nastavak rimejka iz 2017 godine nema pravo na zlatnu sredinu, kritika i publika su ga ili sahranili ili digli u nebesa.
Tesko je pohvatati radnju od pre par godina, tako da preporucujem filmski maraton od dva filma (odnosno od skoro 6 sati) kako bi utisak bio potpun.
Ima dosta toga nelogicnog i nedoslednog i na kraju krajeva nepotrebnog u odnosu na prvi deo, ali  kada Stiven King kaze da je nesto dobro onda mi nemamo pravo da kukamo i trazimo dlaku u jajetu

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2282 u: Siječanj 26, 2020, 00:30:37 prijepodne »
Ima tu nepotrebnog dosta... Počevši od toga da je uopće snimanje rimejka bilo nepotrebno, stara je verzija još gledljiva i dobra.
Al ajd.

Upravo pogledah korejski (zar je moguće! ;)) The Swindlers.
Sjećate li se zasluženo nahvaljenog argentinskog filma Nine Queens o prevarantima koji jedan drugoga nastoje nasamariti, ali kao nije uopće nego surađuju?
E ovo je sličan film o prevarantima, međutim sad ih ima više od 2 i svak tu svakoga namjerava preveslati. I opet, kako to već ide, da bi prevarili najvećeg muljatora, svi se (skoro) udružuju.

Radnja je napeta ko puška, u nijednom trenutku film nije dosadan, a obrat, točnije dva u jednom, pred kraj filma je izvrstan. Daju ti najprije dio koji se može predvidjeti, pa te zgaze s drugim dijelom koji je vješto skrivan. Film se potrudi onaj prvi dati na pladnju kroz mrvice samo zato da sakrije pravu namjeru - upravo kao što bi učinio pravi prevarant.

Ako se mene pita, film je mastvočuša. Kao i argentinski 9Q, ali taj smo svi već pogledali.
Ako tko ipak ne zna da 9Q postoji jer se rodio nedavno, nema čekanja nego pogledat odmah tako da se ne osramotite kad za kavom tema bude filmovi i serije o prevarantima. Pa mislim nećete valjda ostati bez daljnje diskusije nakon što se spomenu Ptice Nebeske i Motka.



-----------------------------

Lawrence podbuo...
Ne spominji! Ja što sam stariji, činimise da sve više i više počinjem sličiti na loptu.
Ok, lažem, ali ovaj pivski trbuh bi trebalo počet rješavat nekako...

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2283 u: Siječanj 26, 2020, 07:52:59 prijepodne »
Lawrence podbuo...
Ne spominji! Ja što sam stariji, činimise da sve više i više počinjem sličiti na loptu.
Ok, lažem, ali ovaj pivski trbuh bi trebalo počet rješavat nekako...

ali ti ne živiš od svog izgleda.. ovaj bi se trebao malo dovesti u red ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2284 u: Siječanj 27, 2020, 11:46:37 prijepodne »
It Chapter Two (2019)
https://www.imdb.com/title/tt7349950/

Nastavak rimejka iz 2017 godine nema pravo na zlatnu sredinu, kritika i publika su ga ili sahranili ili digli u nebesa.
Tesko je pohvatati radnju od pre par godina, tako da preporucujem filmski maraton od dva filma (odnosno od skoro 6 sati) kako bi utisak bio potpun.
Ima dosta toga nelogicnog i nedoslednog i na kraju krajeva nepotrebnog u odnosu na prvi deo, ali  kada Stiven King kaze da je nesto dobro onda mi nemamo pravo da kukamo i trazimo dlaku u jajetu
drugi dio je samo jump scare fest sa mozda ponekom glumackom minijaturom i nista vise. unistili su film.
za ovo boldano stvarno prvi put cujem.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2285 u: Siječanj 27, 2020, 13:49:19 poslijepodne »
ako nista drugo bar ima najave svjetlijih dana za fanove lijepih filmova  ;D

plus ivica i marica, nikolas lavkraft kejdz, a ni tv ne zaostaje. autsajder je vec stekao neki renome, a nadam se da ce i lavkraft kantri bit bar tu nedje.
jej, mi hepi  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2286 u: Siječanj 27, 2020, 22:19:27 poslijepodne »
Nedavno sam pitao da mi se predlože romantični filmovi, i evo danas nabasah na jednoga nenamjerno.



Pogledao i oduševljen sam. Naravno, zbog ekipe koja slabo stoji s engleskim, odmah sam na šitlovima predložio da ga prevede neko.
Na drugom jednom sajtu sam i napisao par stvari, pa se ne ponavljam evo citiram samog sebe:
https://www.rpgwatch.com/forums/showthread.php?p=1061594214#post1061594214
Citat:
lemme bring up again certain oscar nominations, in this post for the best animated full feature:
https://oscar.go.com/nominees/animated-feature-film
- How to Train Your Dragon: The Hidden World
- I Lost My Body
- Klaus
- Missing Link
- Toy Story 4

A fine list, right? Well, no!

It's not only last year's, I dare to say in history of animated movies, it's visually one of the most breathtaking folktales brought to screen:
White Snake.

You know the ancient wisdom that says "a bird and a fish can fall in love, but where can they make a nest together?". This sentence doesn't make any sense in modern society and oddly, from a heavily censored cinematography, we received a romance between a human and a demon. Somehow lately those censors let fantasies off the hook, and the result is near spectacular.

Near, because I'm nitpicky.
The story lacks of some more sauce. Of course I have to blame censors for that. And I bet some was there as from the very first minute it's obviously a romance on steroids movie.
Male MC seeks knowledge and studies everything, he says it. At two points he'll go puzzlesolving, but it would have been nice if we, the audience, were involved in it instead of just passively looking at his skill.
The certain tragic moment is toned down too much, censorship, censhorship, *sigh*. I wanted to shed some tears, cmon!
Finally, english subtitles should have been better. The adaptation wasn't good in some cases and certain lines feel completely out of place. Luckily, not many.

Where's Alrik? Man, get this one asap!
This goes for everyone else. Watch it and explain to me why oscars decided this ain't no good as nominee.

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #2287 u: Siječanj 28, 2020, 00:44:14 prijepodne »
Upravo odgledao https://www.imdb.com/title/tt2527338/ "Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker" mogu reci da sam odusevljen filmom.Iako nisam jedan od fanova Star Wars i nisam pogledao sve delove posle ovog filma moracu da pogledam i one delove pre 30 godina.Sve preporuke ko nije gledao neka pogleda nece se pokajati.Veliki pozdrav drugari...

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2288 u: Siječanj 28, 2020, 00:54:25 prijepodne »
nisam pogledao sve delove posle ovog filma
Naravno da nisi kad ne postoje još.  :smfor (21):

Drugi put, interpunkcije!  ;D

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2289 u: Siječanj 28, 2020, 08:35:21 prijepodne »
pffff, tek sad vidim da the gentlemen gaja ricija igra i kod nas u cpleks.
vazda mi promaknu filmovi kad prevedu naslove, a prije neki dan pricam sa kolegom kako nema nista zanimljivo za pogledat na velikom platnu.
e pa super.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2290 u: Siječanj 28, 2020, 08:40:29 prijepodne »
R.I.P.D.

https://www.imdb.com/title/tt0790736/?ref_=nv_sr_srsg_0

kakav lud film, baš sam se ismijala.. i inače volim Ryan Reynoldsa, ali više me oduševio Jeff Bridges.. dobro mu stoji uloga šerifa.. dobro smišljena priča sa zanimljivim likovima i predvidiljivim krajem.. od ovakvih se filmova ni ne očekuje dubina ;D

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2291 u: Siječanj 28, 2020, 13:56:05 poslijepodne »
JoxerTM,
kada sam rekao da nisam pogledao sve delove mislio sam na stare delove.Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker je poslednji deo.Nisam se dobro izrazio :D

zato nisi ni skužio foru.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Bugarak

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Tralfamador
Odg: Filmovi
« Odgovori #2292 u: Siječanj 29, 2020, 07:10:06 prijepodne »
  Sinoć sam odgledao The Report  https://www.imdb.com/title/tt8236336/?ref_=nv_sr_srsg_0 .
  Brz film, mnogo podataka, mora se stalno biti koncentrisan. Film govori o Senatskoj istrazi mučenja zarobljenika u SAD-u posle napada od 11. Septembra.
  Palo mi je na pamet da se možda mogla napraviti mini serija...

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #2293 u: Siječanj 29, 2020, 12:41:33 poslijepodne »
hyde_sb,Pa ne bih se slozio sa tobom.Zadnji deo je sve razotkrio.Jedino dobro u tome jeste sto ja nisam razocaran poslednjim delom kao ljudi koji su fan Star Warsa-a  ;D

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2294 u: Siječanj 29, 2020, 18:31:57 poslijepodne »
Čudno. Tko bi uopće bio fan Star Wars-a?

Ja obožavam izvornu trilogiju i oba Ewoks filma, a SW1: Jar Jar mi se toliko zgadio da SW2 i SW3 uopće nisam gledao. Nit' ću ikad.
SW7 mi je bio drag samo zbog Mosesa iz Attack the Block, SW8 mi je bio dosadan i uopće ne znam hoću li ikad pogledat taj SW9.
Rogue One i Solo... Žali bože vremena što sam potrošio na gledanje ta dva smeća.
S druge strane, SW: Clone Wars i SW: Rebels su po meni mastwoč animirane serije.
Jako mi se svidio i Mandalorian.
Na kraju, smatram i da su SW: Kotor i SW: Kotor2 mastplej videoigre. Šuška se da se radi rimejk, ipak su obje nagrižene zubom vremena i neće baš ta stara grafika privući današnju razmaženu balavurdiju. A priče su tamo takve da sam uvjeren da bi Disney platio masne pare samo da ima takve pisce (scenarija).

Jesam li ja fan? I prema ovome gore što sam naveo, kakva bi mi, ako ikad pogledam, bila reakcija na SW9?
Uostalom jako dobro znam da SW9 nije razotkrio apsolutno ništa. Da jest, ne bih ni ja, ni 7562954272563957429542346 ostalih luđaka koje zanima "razotkrivanje" nečega, čekali zadnju sezonu Clone Warsa ko ozebli sunce. Sve što je SW9 napravio, opet koliko znam, je da je potvrdio da je Revan (oba Kotora) canon.

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #2295 u: Siječanj 30, 2020, 01:34:41 prijepodne »
Dobro vidi se da si upucen u tu fransizu SW  ;D
Meni se cini da je 9-ti deo sve rekao msm ne znam sta tu ima nejasno,sad ti si gledao i filmove i serije i bolje znas :D Meni to deluje kao fin zavrsetak :D :D hhahaha zvuci smesno ali tako meni izgleda :D 


Poz svima, djevojka i nikako da nadjemo film sa kojim bi se odusevili ako mogu neke preporuke ua zanru komedija/porodicni/ljubavi moze i kombinacija tih zanrova i po mogucnosti da su novijeg izdanja. Hvalaaaa svima

Pogledaj film Stuber (2019),nije lost film i ja sam ga sa devojkom gledao ona se cepala ja gledao k'o da nije normalna :D
Dobra gluma taksiste cak je i meni izmamio osmeh,a Batista sta reci msm da bi bolje odglumio Derok ali dobro.
Veliki pozdrav.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2296 u: Veljača 01, 2020, 10:14:51 prijepodne »
uh kakav je ovaj ricijev novi... e kolko se ismijasmo samo na zdravlje nek izadje.
muka mi je dubokoumnisat, ali ako ste u mogucnosti grabite odma.
hju grant  :sbowing_100-106
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline ms4mail

  • Razina 1
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2297 u: Veljača 01, 2020, 17:43:27 poslijepodne »
Zadnji Star Wars ima najlosiju ocenu od svih do sada, mnogo mi je tu pucanja i bitke neprestano vise sam ljubitelj avanture kao sto su imala prva tri dela.

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Filmovi
« Odgovori #2298 u: Veljača 01, 2020, 23:07:42 poslijepodne »

 The gentlemen 2019 Rezija Guy  Richie

 Odgledao sam u bioskopu najnoviji film Richiea. Ipak je ovo jedno osrednje filmsko ostvarenje, nista novo nisam video, cini mi se de je Richie kreativno na zalasku karijere.

  Odskacu epizodisti  Hugh Grant , u ulozi atipicnoj za njega i izvrsni Colin Farrell. Ocen ana Imdb od 8.1 apsolutno nije realna i naduvana je.
 Ocena 6/10

Offline zuza

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 272
  • Lokacija: Srbija
Odg: Filmovi
« Odgovori #2299 u: Veljača 02, 2020, 10:44:10 prijepodne »
Pocela sam malo da gledam i ove filmove za Oskara i nisam bas odusevljena.Odgledala sam The Irishman ,obozavam Pacina i De Nira,volim i mafijaske filmove,ali malo mi se film oduzio,nije mi drzao paznju onim intenzitetom kojim sam ocekivala.Almodovarov film nisam izdrzala do kraja bez obzira na Banderasa,ali me je A hidden life ocarao.I on traje malo duze,ali ni malo nije dosadan ,naprotiv.Bas ga vredi pogledati.

Offline filmsman

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 153
  • Spol: Muški
  • Lokacija: World of films
Odg: Filmovi
« Odgovori #2300 u: Veljača 02, 2020, 11:57:08 prijepodne »

 Odavno ne gledam filmove nominovane za oskara. To je obicna politicka manifestacija.Za mene licno oskar nista ne znaci kao reper kvaliteta, sadrzaja, poruke, estetike, kreativnosti.   Kakva su sve sranja od filmova dobila oskara, prosto mi je muka.

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #2301 u: Veljača 03, 2020, 14:44:43 poslijepodne »
filmsman,ne bih se slozio s vama,kako vi kazete da filmovi koji su dobili oskara da su bezveze.Evo cist primer je onaj film Green Book i taj film je pokupio sve moguce nagrade,ako ocekujes Akciju nemoj ga gledati ali ako ocekujes pricu obavezno da ga pogledas.

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2302 u: Veljača 03, 2020, 15:35:45 poslijepodne »
1917 https://www.imdb.com/title/tt8579674/

Nisam ljubitelj ratnih filmova,ali ovaj sam odgledala sa uživanjem; kamera je fenomenalna, imala sam utisak da sam tamo, kao da sam nevidljivi posmatrač;
divna, topla,uravnotežena  priča i ne bi me čudilo ako film osvoji Oskara za najbolju režiju i film.

Jojo Rabbit    https://www.imdb.com/title/tt2584384/?ref_=nv_sr_srsg_0

Coa, ako ga nisi već pogledao - topla preporuka! Odličan scenario,dosta crnog humora...film možda deluje "neozbiljno" ali je vrlooo ozbiljan.

The Two Popes https://www.imdb.com/title/tt8404614/?ref_=nv_sr_srsg_0

Maestralna gluma ,šteta što se ne dele 2 Oskara za glavnu ulogu. Film nije religijski obojen (za one koji misle da jeste pa ga zbog toga ne bi pogledali). Zadnja scena ......

Once Upon a Time ...in Hollywood https://www.imdb.com/title/tt7131622/?ref_=nv_sr_srsg_0

Sve pohvale - za scenario, režiju, odabir glumaca...ma  Tarantino !

Dolor y gloria https://www.imdb.com/title/tt8291806/?ref_=nv_sr_srsg_0

Meni film nije bio dosadan,naprotiv, uvek uživam u Almodovarovim filmovima koji su tako čudesno oplemenjeni najrazličitijim bojama tako da svaka tema kojom se bavi bude ublažena i ispunjena optimizmom.

Judy https://www.imdb.com/title/tt7549996/?ref_=nv_sr_srsg_0

Dirljiv..trebalo je hrabrosti prihvatiti ulogu.



Offline Eadnp

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 594
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2303 u: Veljača 03, 2020, 15:58:56 poslijepodne »
 ;D dobra berba, ove godine

Offline Kat

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 416
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd
Odg: Filmovi
« Odgovori #2304 u: Veljača 03, 2020, 16:01:59 poslijepodne »

Odlična  ;D +  još filmovi koji su ranije pominjani -Joker, Parasite, Irac ,Ford vs. Ferarri ... ;D

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2305 u: Veljača 03, 2020, 17:48:17 poslijepodne »
Preporuka za stariji film,iz 2002. ime filma je: Minority report glume Tom Cruise and Steven Spielberg. Film je akcioni i misteriozan, do samog kraja se moze nagadjati rasplet,ali tesko da ce se pogoditi tacno. Ja sam odusevljena,preporucujem vam da pogledate ako vec niste.

preporuči i Gladijatora, i taj je film među nepoznatijim.. i čisto sumnjam da Steven Spielberg glumi u tom filmu.. ili u bilo kojem.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Filmovi
« Odgovori #2306 u: Veljača 03, 2020, 17:49:34 poslijepodne »

 The gentlemen 2019 Rezija Guy  Richie

 Odgledao sam u bioskopu najnoviji film Richiea. Ipak je ovo jedno osrednje filmsko ostvarenje, nista novo nisam video, cini mi se de je Richie kreativno na zalasku karijere.

  Odskacu epizodisti  Hugh Grant , u ulozi atipicnoj za njega i izvrsni Colin Farrell. Ocen ana Imdb od 8.1 apsolutno nije realna i naduvana je.
 Ocena 6/10
tacno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Filmovi
« Odgovori #2307 u: Veljača 03, 2020, 17:55:02 poslijepodne »
hyde_sb, pogresno sam napisala jer je Steven direktor,ali film je odlican,ja sam ga odgledala i Tom Cruise sigurno glumi u njemu :D

ja vjerujem da ga je gledalo 90% članova ovog foruma.. nije to nikakva preporuka.

Offline Doom2

  • Razina 0
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Filmovi
« Odgovori #2308 u: Veljača 03, 2020, 18:51:10 poslijepodne »
Evo jedna filska preporuka,ne znam kako sam mogao da zaboravim moj omiljeni film koji sam gledao ne znam ni sam koliko puta :D Kao sto mozete da vidite i moja profilma je od glavnog lika :D Film je https://www.imdb.com/title/tt1677720/ Ko voli igrice i ako ste se nekad pitali kako bi zivot izgledao da mozete da udjete u igricu i da prelazite nivoe odgledajte film i vidite kako bi to izgledalo.Prosto sam odusevljen.Kao sto sam i razocaran ljudima koji zude za prevelikom silom/moci da bi kontrolisali sve. Uzivajte!

Offline JoxerTM

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 685
  • Spol: Muški
Odg: Filmovi
« Odgovori #2309 u: Veljača 03, 2020, 20:12:36 poslijepodne »
Issebože...
Pa taj film je nezapamćeno smeće.
Potpuni promašaj. Ko mu je dao pare za to?

Površno, glupo, debilno, dosadno i što je najtragičnije - gore od najgoreg mmo animea (SAO). Da nisam pogledao mislio bih da je takvo što nemoguće. Ali to je Spilberg. Ako itko može napravit najgori takav film mogućim, to će bit on.
Ne znam radi li se o tome da Spielberg ne razumije većinu gejmera i gejmanje (mene definitivno ne razumije) ili su za debakl krivi scenaristi koji misle da se igre igraju zbog easter eggsa, a jebo priču. Ili je cilj bio napraviti film za, medicinski promatrano, imbecile.

Ma i da ugasim zvuk pa gledam samo razbacivanje skupim vizualnim efektima, ne bi mi bilo zabavno, utrljao mi je sol na ranu ostavljajući najslađu slatkicu sa ekrana u zadnjih par godina (Hannah John-Kamen) da se zapravo pita o čemu se tu uopće radi i šta ona u filmu uopće traži.

Preskočite ako vam je život mio!  :smfor (10):

A uostalom već znate kako treba izgledati film o videoigrama s ekipom koja igra i koji je namijenjen ljubiteljima videoigara. Znate, znate. Pogledali ste, nauživali ste se i jedva čekate brrip od nastavka:


Da ponovim, ukusi su različiti tako da sve što sam gore napisao nekome će biti potpuno pogrešno. ;)