Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Tko o čemu, mi o serijama  (Posjeta: 1095065 puta)

0 Članova i 66 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline petardam

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1290 u: Listopad 06, 2017, 11:18:34 prijepodne »
1.   Salamander Crime  2012   Prva sezona ima12 epizoda Belgija




Panika obuzima žrtve jer su sefovi u maloj privatnoj, porodičnoj banci, obijeni, ali samo mali broj članova aristokratije je „pogođen" ovim činom.
Nameću se pitanja ko je naručio pljačku, i ko želi da naruši malu imperiju. U čitavoj drami, oštećeni odlučuju da prikriju tragove, pa uprava, kao i ljudi iz vlasti, kuju dogovor da se ništa ne obelodani. Međutim, nisu mogli da predvide da će iskusni inspektor biti odlučan u nameri da stvari istera na čistinu, ali nije svestan da dovodi u pitanje svoju karijeru, pa i svoj životi.Inspektora igra poznati belgijski glumac Filip  Peeters . Igrao je i u cuvenom belgijskom filmu Loft.


2. Hammarin Aka The cliff 2008 Iceland  Drama, misterija, triler .Serija ima 4 epizode

   Mladić je teško povređen u misterioznoj nesreći koja se dogodila  na udaljenom gradilištu tokom noći. Kriminalističkog detektiva Helgi Marvinssona šalju iz Rejkjavika,da pomogne mladoj i neiskusnoj  lokalnoj policajki Ingi Aradottir. Kako istraga napreduje, čini se da je slučaj sve komplikovaniji. Povređeni mladić, vozač bagera,  neočekivano umire na intenzivnoj nezi.
  Radeći na  slučaju, Helgi Marvinsson  prisiljen je da se suoči sa svojim sopstvenim demonima. Inga nije zadovoljna Helgijevim radom  na slučaju. Ali pošto se međusobno upoznaju, počinju da se zbližavaju, iako je Helga udata...Inspektora igra poznati islandski glumac Бјöрн Хлyнур Харалдссон, koji je igrao ulogu šerifa u jako poznatoj britanskoj seriji Fortitude.


3. Mannaveiðar Aka I hunt man  Crime 2008 Island Serija ima 4 epizode.

   Ova triler serija prati dvojicu detektiva Gunnar (Ólafur Darri Ólafsson) and Hinrik (Gísli Örn Garðarsson), koji pokusavaju da uhvate serijskog ubicu koji ubija lovce na guske.
   Dvojica detektiva su  sasvim razliciti, radeci na slucaju serijskog ubice imaju prilicno nesuglasica i problema u komunikaciji. Oba glumca su poznata onima koji gledaju islandske filmove, serije ili mini-serije a Olafur Darri Olafsson se pojavljuje i u nekim americkim projektima. Poznat je i po ulozi serifa u seriji Offaero Aka Trapped u reziji cuvenog islandskog rezisera, producenta i glumca Baltasara Kormakura, koji je radio neke holivudske blockbastere tipa Contraband iz 2012.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1291 u: Listopad 06, 2017, 12:23:43 poslijepodne »
ne znam jesam li pominjao:
patriot
http://www.imdb.com/title/tt4687882/?ref_=nv_sr_3
prve dvije sam pogledao i mogu rec da je bas bas dobra serija. glavni protagonista sjajan a ni ostatak ekipe ne zaostaje. jes malo sporija, ali mi ne smeta jer je humor na nivou.
uklapanje agenta koji se infiltrirao u kompaniju koja se bavi proizvodnjom cijevi (valjda) je urnebesno.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1292 u: Listopad 06, 2017, 12:44:03 poslijepodne »
mislim da je ovo novi teaser/trejler za Dark
http://www.imdb.com/title/tt5753856/



c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1293 u: Listopad 06, 2017, 15:47:13 poslijepodne »
ne znam jesam li pominjao:
patriot
http://www.imdb.com/title/tt4687882/?ref_=nv_sr_3
prve dvije sam pogledao i mogu rec da je bas bas dobra serija. glavni protagonista sjajan a ni ostatak ekipe ne zaostaje. jes malo sporija, ali mi ne smeta jer je humor na nivou.
uklapanje agenta koji se infiltrirao u kompaniju koja se bavi proizvodnjom cijevi (valjda) je urnebesno.

meni se nije svidjela, a mislila sam je prevoditi.. došla sam do 22. minute pa nakon par dana se nakanila gledati dalje - došla do 28. minute i ugasila, baš ne ide.. po traileru mi je djelovala super, ali baš me razočarala  :smfor (2):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1294 u: Listopad 06, 2017, 23:06:09 poslijepodne »
znaju te sa amazona da smaraju. casual npr, vele komedija. nije. drama. ali vidim kritika hvali kolko idje moze. ne kapiram zasto. gledljiva jes, ali nista upecatljivo nema.
transparent, pa ne znam na koju foru sam pogledao prvu sezonu. ne pamtim kad sam nesto dosadnije gledao. ali... kazu da je to nesto genijalno. uh, da sam mogao kako da udjem tamo da ih sve podavim kolko su dosadni.
za patriotu nijesam ni znao da je sa iste mreze/platforme/??? ali sam ukapirao poslije po epizode. ali za razliku od ove dvije pomenute ima tog glavnog lika, njegovog burazera, oca im, i jos par idiota sa posla mu. zanimljiv mi je i zaplet. ja uglavnom dam seriji 2-3 ep. mislim da si prebrzo odustala.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline petardam

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1295 u: Listopad 07, 2017, 10:09:09 prijepodne »

  Torpedo

Torpedo (2008)
Norveška

Režiser: Tringve Alister Dizen
Uloge: Nina Anderesen Borud, Jergen Langhel, Lena-Pia Nernhardson

  Norvežanin Terje Johansen je uživao u svom savršeno smislenom životu – dok se nije dogodilo svirepo ubistvo njegove žene. Ubistvo je bilo izvršeno njegovim pištoljem. Sada, Terje se nalazi u sred nemilosrdne borbe čiji je cilj da povrati svoju čast i da održi svoju porodicu na okupu, u filmu Torpedo. Život kakvog ga je ranije poznavao više nikada neće biti isti.

  Ova mini-serija od 4 epizode razvija se u toku četiri burna dana u životu Terjea Johansena dok on zaranja u jezovito podzemlje Osla. Kao iskusni komandos i bivši vojnik UN-a, njegov hod ka bezosećajnom ubici je emotivno obojen – ova spektakularna akcija uništava vaše poimanje Skandinavaca kao staloženih i mirnih ljudi.

Kreiran od strane krema norveške televizije, Torpedo je začet i stvoren sa velikim potencijalom; napisan i režiran od strane Trigvea Alistera Dizena koji je jedan od najboljih norveških filmskih i televizisjkih reditelja i koji je takođe napisao i režirao Hold My Heart, norveškog kandidata za Oskara 2002. Direktor fotografije, Harald Gunar je takođe nominovan za Oskara za film As in Heaven. Dodatno, Jergen Langhel, jedan od najrenomiranijih skandinavskih TV glumaca obogaćuje sumornu realnost serije svojom visoko hvaljenim glumačkim nastupom.

Dozivite  mračni i opasni ambis u kome ćete zateći koljački nastrojene dilere droge, krijumčare votke, makroe i prostitutke, u sklopu ove uzbudljive potrage za neuhvatljivim ubicom.

Sinopsis:

Kada je žena Terjea Johansena ubijena, njegov celokupni život se okrenuo naopačke. Pošto je ubijena njegovim oružjem, glavni lik je ujedno i glavni osumnjčeni za njeno ubistvo. Osvetoljubivi udovac je ostavljen sa velikom odgovornošću da objasni složene i tragične događaje njihovoj petogodišnjoj ćerki. On počinje da prati tragove koje je ubica ostavio za sobom, i čineći to, ulazi u svet podzemlja Osla, potpuno nesvestan onoga što bi ga tu moglo zateći.




Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1296 u: Listopad 07, 2017, 20:26:18 poslijepodne »
Jesus

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1297 u: Listopad 07, 2017, 20:31:24 poslijepodne »
Jesus je zakon, jedva čekam nastavak  :smfor (27):

Offline Goran

  • TDDCrew User
  • *****
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Srbija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1298 u: Listopad 07, 2017, 22:13:37 poslijepodne »
Preporuka za Kevin (Probably) Saves the World, feel good ABC dramedija i Me, Myself and I, CBS-ov sitkom (inače ne volim da gledam ništa od njih). Ne kažem da ću gledati obe serije do kraja ali sudeći po prvim epizodama sasvim sam zadovoljan pa obratite pažnju ako imate slobodnog prostora.  :smfor (6):

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1299 u: Listopad 07, 2017, 22:15:06 poslijepodne »
Preporuka za Kevin (Probably) Saves the World, feel good ABC dramedija

pogledala pilot, doći će na red za prevođenje (ako ne izađe u međuvremenu negdje) ;D

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1300 u: Listopad 08, 2017, 08:49:13 prijepodne »
Strike



http://www.imdb.com/title/tt4276618/

  Još jedna epizoda do kraja. Ako finale bude dobro kao dosad viđeno gledam drugu sezonu koja se pojavila na netu. Ko bi rekao da pisac H.Potera može da napiše ovako nešto.

  Završih prvu sezonu sa kojom ssa više nego zadovoljan. Poslednje dve povezane epizode izgledaju kao spisak želja pisca scenarija i producenta J.K. Rowling. To je ipak svet koji ona najbolje poznaje.

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1301 u: Listopad 08, 2017, 08:53:00 prijepodne »
Future Man (2017)

Josh Futturman, domar po danu i zabavljač po noći, regrutiran je od strane misterioznih posjetilaca da putuje kroz vrijeme i spriječi izumiranje čovječanstva …



filmonizirani

http://www.imdb.com/title/tt4975856/

 

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1302 u: Listopad 08, 2017, 08:58:13 prijepodne »
Mosaic (2018)

Aplikacija MOSAIC dozvoljava gledaocima da biraju iz koje tačke gledišta će pratiti priču i stvarati svoje iskustvo iz materijala koji su stvorili Soderbergh i Solomon. Izbor omogućava višestruke priče iz različitih perspektiva, a ponekad i sa različitim zaključcima …

Glavne uloge:

Sharon Stone, Garrett Hedlund, Jennifer Ferrin, Beau Bridges, Paul Reubens, Frederick Weller, Devin Ratray, Michael Cerveris, James Ransone, Jeremy Bobb, Maya Kazan …



filmonizirani

http://www.imdb.com/title/tt7249070/reference

  Sodenberg je definitvno zeznuo Linča. Na šta če ličiti ova perverzija videće se uskoro. Pretpostavljam da će biti više prevoda po jednoj epizodi. Sve će zavisiti od toga koliko će verzija jedne epizode biti dostupno na netu. ;D

Offline hyde_sb

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 7224
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
  • Lokacija: SB
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1303 u: Listopad 09, 2017, 09:32:19 prijepodne »
molimo članove da ne prepisuju opise serija s drugih sajtova jer nije nitko glup da ne može sam naći opis neke serije. takvi se postovi odmah brišu.

Offline mtk

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slavonski brod
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1304 u: Listopad 09, 2017, 19:00:52 poslijepodne »
gledao sam film the saint i to me podsjetilo na izvrsnu seriju the saint koja se prikazivala od 62-69 sa rogerom moorom u glavnoj ulozi što mu je donelu i uloge u serijalu filmova o agentu 007 preporučio bih svima koji su u mogućnosti da pogledaju  je

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1305 u: Listopad 09, 2017, 23:59:10 poslijepodne »


http://www.imdb.com/title/tt7197684/

  Da li je neko gledao Suburu i ako jeste kakvi su utisci ?

 

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1306 u: Listopad 10, 2017, 00:12:19 prijepodne »



http://www.imdb.com/title/tt4474344/

  Ne znam da li se hvalim ili se žalim što i dalje pratim seriju koja je posle pet epizoda upala u ćorsokak. Jedini razlog je djeva Džejmi, sve ostalo je čabar.


Offline petardam

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1307 u: Listopad 10, 2017, 10:55:05 prijepodne »
 
  Schnell ermittelt Aka Fast forward istraga Austria Crime 2009-  Austria
 
 Odlicna serija.Veoma gledljiva, pitka, zabavna , ne opterecuje, dobre su price u epizodama, ima dosta humora, glavna glumica  je  lepa, zenstvena i puna sarma.

  Pri tome je cela serija snimana u Becu, sto jos dodatno prija  oku gledalaca. Za svaku je preporuku, mogu da je gledaju svi u porodici. Dosada je snimljeno pet epizoda. Svaka sezona ima po 10 epizoda. Poslednja sezona, je nedavno prikazivana na Fox crime tv kanalu.

 
 


Offline petardam

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1308 u: Listopad 10, 2017, 10:57:56 prijepodne »

   Arne Dahl 2012-  Akcija , crime, triler Svedska
     Ovo je  meni licno posle Wallandera, u zanatskom smislu najozbiljnija serija. O svemu se vodilo racuna. Vrhunski izbor glumaca i  gluma, odlican scenario, izrazena dinamika desavanja, svetska produkcija, dobra fotografija. Kao zanr dominira akcija, crime, triler.
  Do sada su snimljene dve sezone. Gledao sam celu prvu sezonu, i za svaku je dalju  preporuku. Prva sezona ima pet epizoda. Svaka epizoda je iz dva dela, i traje tri sata.

Offline mtk

  • Razina 0
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • Lokacija: slavonski brod
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1309 u: Listopad 10, 2017, 16:49:13 poslijepodne »
1. danas ću da spomenem meni vrlo dragog glumca richard chamberlian koji je vrhunski tv glumac jer je snimao mnoštvo serija od kraja pedesetih do današnjih dana neke od serija koje sam gledao su dr kildare 61*65,centenial 78,shogun 78-79,the thorn birds 83,the count of monte cristo 75.the bourne identity 87do twin peks 2017 preporučujem svim ljubiteljima dobre serije da ih pogledaju

2. podsjetnik na još jednu  kod nas vrlo popularnu seriju 60 setih godina a to je serija nesalomivi -the untouhables 59-63 .scenario za seriju je pisao i sam eliot ness. to je prića o eliotu nessu i njegovoj borbi protiv al caponea u doba prohibicije.glavnu ulogu je igrao robert stack. još mi je ostala u sjećanju šaljiva uzrećica ako te ko ukoka nazovi eliota nesa pozdrav možda nekog mlađeg privućem da je pogleda inaće snimljen je i film o eliotu nesu sa ceviunom costnerom u glavnoj ulozi. pozdrav

3. podsjetnik na jednu seriju koja je kod nas imala veliki uspjeh to je serija the long hot summer- dugo toplo kjeto  i roy th ljubavna prića o clari i ben quicku uloge su tumačili nancy malone i roy thinnis..roy thinnis je 68 gostovao u beogradu i izazvao pravu erupciju obožavateljki koje su ga doćekale na karaburmi stadionu ofk beograda uz povike stigao je ben quick.prića se da nije mogao od straHA OD OBOŽEVATELJKI ODSJESTI NI U JEDNOM BEOGRADSKOM HOTELU TE JE ODSJEO U KUĆI MIĆE ORLOVIĆA

Offline malkin

  • Razina 0
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1310 u: Listopad 10, 2017, 21:26:44 poslijepodne »
 
  Schnell ermittelt Aka Fast forward istraga Austria Crime 2009-  Austria
 
 Odlicna serija.Veoma gledljiva, pitka, zabavna , ne opterecuje, dobre su price u epizodama, ima dosta humora, glavna glumica  je  lepa, zenstvena i puna sarma.

  Pri tome je cela serija snimana u Becu, sto jos dodatno prija  oku gledalaca. Za svaku je preporuku, mogu da je gledaju svi u porodici. Dosada je snimljeno pet epizoda. Svaka sezona ima po 10 epizoda. Poslednja sezona, je nedavno prikazivana na Fox crime tv kanalu.



http://www.imdb.com/title/tt1153095/

  Ne 5 već 54 epizode. Prethodna poruka koja je obrisana imala je istu grešku. Zapamtio sam jer sam seriju gledao. Opis je star bar 6-7 godina.

Offline Bon

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 1120
  • Spol: Muški
  • cinik
  • Lokacija: Srem
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1311 u: Listopad 11, 2017, 02:34:21 prijepodne »
Pogledah FTWD još jedna odlična epizoda.
Spoiler: prikaži
Izgubili smo Ofeliju. Bila je naravno gost u Talking dead. Bio je i Ruben i Liza Edelsteen ona Kadi iz Housa  Zabavno.
Čekamo iduće nedelje finale duplu epizodu. Treba napomenuti da je ovo već vreme kada se Rik probudio. Ušli smo već ranije u timeline TWD.

Offline petardam

  • Razina 0
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Slovenija
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1312 u: Listopad 11, 2017, 19:22:49 poslijepodne »

  Sledge Hammer 1986-88 Akcija , komedija Usa

Izuzetan serijal, uz koji su kao i uz Mucke, odrastale citave danas sredovecne generacije. Originalna parodija na Klint Istvuda.

Glavni glumac, prica sa svojim pistoljem Magnumom, kupa se se njim. Pri tome, ima zgodnu policajku pomocnicu ,plavusu,, sa kojom se

stalno koska.

  Cuvena je njegova replika iz serije. ''Veruj mi, znam sta radim!'' Snimljene su dve sezone. Ukupno 41.
 
  Glavni glumac koji igra Hammera,David Rasche, kasnije u svetu filma nije nista znacajnije uradio. Igrao je u cuvenom filmu brace

Coen ''Burn after reading'' Aka''Zapali posle citanja'', jednog od Fbi agenata.

Offline linus

  • Razina 2
  • ***
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Hrvatska
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1313 u: Listopad 12, 2017, 20:51:50 poslijepodne »
Brooklyn Nine-Nine
Da li se netko već zakačio za 5. sezonu? Ne znam da li je samo moj dojam, ali čini mi se da nisu nikad bili bolji, nadam se da će ovako nastaviti, kod mene doma ne možemo dočekati emitiranje slijedeće epizode...

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1314 u: Listopad 13, 2017, 05:48:22 prijepodne »
I idemooo, krece Supernatural sezona 13.
O boze kada cu ja sebe naterati da prestanem da gledam ovo  :smfor (9):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1315 u: Listopad 13, 2017, 08:28:01 prijepodne »
ahahahahahaha, isto! ali tek sad vidim da je 13ta sezona, sve sam nesto mislio 11ta.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1316 u: Listopad 13, 2017, 09:25:00 prijepodne »
ahahahahahaha, isto! ali tek sad vidim da je 13ta sezona, sve sam nesto mislio 11ta.
Ma neka ide zivot  ;D
Moj sin ima 14 i ne mogu nikako da zaboravim kako sam poceo da gledam Supernatural.
Nesto zbog njega nisam nocima spavao i poceo iz dosade da gledam.
Valjda ce se serija zavrsiti dok se ne ozeni  :smfor (24):

Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1317 u: Listopad 13, 2017, 09:41:17 prijepodne »
trebali su sa 5om da zavrse, kad je cini mi se bio lucifer story line. i bila je ok sezona sa onim, aj sad potrefi... leviatanima  :? ?? seriju odavno vadi jansen, ima vrhunskih izbacaja u svaku epizodu. sto se mene tice jedna cw serija je podnosljivo, tih 45min nedjeljno cu odradit  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline veljkov

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 163
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zemun
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1318 u: Listopad 13, 2017, 09:49:31 prijepodne »
trebali su sa 5om da zavrse, kad je cini mi se bio lucifer story line. i bila je ok sezona sa onim, aj sad potrefi... leviatanima  :? ?? seriju odavno vadi jansen, ima vrhunskih izbacaja u svaku epizodu. sto se mene tice jedna cw serija je podnosljivo, tih 45min nedjeljno cu odradit  ;D
Sto se mora nije tesko  ;D
Meni je pored pored Jensena odlican i Mark Sheppard (Crowley)    


Offline coa

  • TDDCrew VIP
  • *****
  • Postova: 3013
  • Spol: Muški
  • Lokacija: R'lyeh
Odg: Tko o čemu, mi o serijama
« Odgovori #1319 u: Listopad 13, 2017, 12:07:50 poslijepodne »
a on mi preglumljava, zanimljiv prvih 15 sezona  ;D sad vec nije to to... setka se onuda, i izbaca vidjene forice.
nego, vidim svudje poredjenja ozarka sa brejking bedom,  :? ?? zaisto ne znam zasto. ok, kartel, pranje para, porodicne muke. tom logikom mozemo i narkos poredit sa BB, i vadit slicnosti. ja sam se zaletio poslije pilot ep koja je stvarno bila dobra i predlagao je, no kako je serija isla dalje sve sam je teze pratio i dobio prosjecnu presporu dramu kakvih ima na bacanje danas. prva i osma ep (dje smo dobili pozadinske price likova) su bas dobre. ovo ostalo jedno te isto, cak mi ni finale nije bilo nesto.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.