Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: U potrazi za transkriptom  (Posjeta: 4785 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bilja

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
Odg: U potrazi za transkriptom
« Odgovori #30 u: Prosinac 18, 2018, 18:49:55 poslijepodne »
Tko traži taj i nađe

Našao si transkripte za seriju ili video boljeg kvaliteta?

Offline bilja

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
« Odgovori #31 u: Prosinac 18, 2018, 19:00:50 poslijepodne »
Ima na Warez-bb ova kvalitete sa subtitlovima

Ali nema svih epizoda, ako si gledao linkove, nije kompletirano.

Offline Abi

• Razina 0
  • Spol: Muški
« Odgovori #32 u: Svibanj 01, 2019, 13:11:47 poslijepodne »
pozdrav..citao sam ono uputstvo o tome kako da skinem titl, ali mi jos uvek nije bas najjasnije, pa ako moze pomoc..treba da napisem 20 komentara na onom forumu i onda mogu po jedan titil svaki dan da skidam, ili za svaki titl moram po 20 komentara..i jel to mogu u jednom danu da otkucam ili samo tri dnevno..kako to ide? u sustini treba mi samo prevod za 3 sezonu madjarske serije aranyelet, ove na engleskom razumem, pa i ako nemo prevod nije strasno, ali sad sam poceo ovu madjarsku da gledam a nemogu bez prevoda..pa ako moze neko da mi pomogne, da mi kaze kako sto pre da dobijem pravo da skinem?

Offline Milan95

• TDDC
  • Developer
« Odgovori #33 u: Svibanj 01, 2019, 13:54:39 poslijepodne »
pozdrav..citao sam ono uputstvo o tome kako da skinem titl, ali mi jos uvek nije bas najjasnije, pa ako moze pomoc..treba da napisem 20 komentara na onom forumu i onda mogu po jedan titil svaki dan da skidam, ili za svaki titl moram po 20 komentara..i jel to mogu u jednom danu da otkucam ili samo tri dnevno..kako to ide? u sustini treba mi samo prevod za 3 sezonu madjarske serije aranyelet, ove na engleskom razumem, pa i ako nemo prevod nije strasno, ali sad sam poceo ovu madjarsku da gledam a nemogu bez prevoda..pa ako moze neko da mi pomogne, da mi kaze kako sto pre da dobijem pravo da skinem?

Kod svakog neproverenog člana postoji limit u dnevnom pisanju postova, konkretno kod tebe je taj limi 3. Tako da je potrebno da u narednih 6 dana pišeš postove (smislene i po pravilima) te kad navršiš 20 postova na forumu, moći ćeš na svaka 24h skidati po jedan prevod i to traje trajno sve dok imaš 20 postova. Ukoliko pređeš 40, moći ćeš 2 titla po 24h  i tako naviše, kao što je navedeno u pravilima. :)

Offline zap666

• Razina 1
  • *
« Odgovori #34 u: Svibanj 06, 2019, 21:50:24 poslijepodne »

te titlove imas na opensubtitles.org (ne znam da li su isti ali su ok) tako da je pametnije da ih tamo skidas a ovde polako sa postovima da ne nerviras moderatore i da ne bude banovanja  :thcheerleader3