Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: The Marvelous Mrs. Maisel  (Posjeta: 224 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hyde_sb

• TDDC
  • Spol: Ženski
  • Ja sam se dovoljno namorala.
The Marvelous Mrs. Maisel
« u: Travanj 05, 2020, 07:23:06 prijepodne »

1958. je godina, a Miriam 'Midge' Maisel ima sve što je oduvijek željela - savršenog supruga, djecu i stan na Upper West Sideu. Ali kada je suprug ostavi i Midge mora početi iznova, odluči postati scenski komičar.

Godina: 2017.
Mreža: Amazon
Žanr: komedija, drama
Glumci: Rachel Brosnahan, Michael Zegen, Marin Hinkle, Tony Shalhoub, Alex Borstein

Offline hyde_sb

• TDDC
  • Ja sam se dovoljno namorala.
Odg: The Marvelous Mrs. Maisel
« Odgovori #1 u: Travanj 05, 2020, 07:40:10 prijepodne »
kompletirana je 3. sezona, veliko hvala james  :smfor (25): :smfor (25):

p.s. vidim da je tvorac Amy Sherman-Palladino (Gilmore Girls), ne može biti loše nikako  :smfor (6):

Offline james

• TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • Spol: Muški
« Odgovori #2 u: Travanj 05, 2020, 08:16:50 prijepodne »
Nema na cemu.Meni je serija prava opustajuca laganica za gledanje i mala nocna mora za prevodjenje (pogotovo uredjivanje).Puno pricaju,jedva pohvatas,pa ne zamjerite na pogreskama 😊😊. Uzivajte,isplati se pogledati  :bear3:
Moja žena je najbolji golman na svitu, sve živo mi brani!

Offline bebapecic

• Razina 3
« Odgovori #3 u: Travanj 05, 2020, 21:32:47 poslijepodne »
Jednostavno divna serija:sarmantna,duhovita,u duhu vremena koji prikazuje.Glavna glumica je neodoljiva i pravi izbor za ulogu.Preporuka i puno hvala na prevodu.

Offline Sammy_W

• Razina 1
  • *
« Odgovori #4 u: Travanj 05, 2020, 21:40:39 poslijepodne »
Po mom mišljenju jedna od najboljih serija koje se trenutno emitiraju. Jako lagana za gledanje i opuštanje, a opet ima I veliku dozu humora koji je odličan. Zaslužene su sve dobivene nagrade, a vjerujem da će ih biti još kao što se nadam da nas u budućnosti čeka još puno sezona. Prve dvije sezone su fantastične, serija me osvojila već na polovici pilota, a sad zahvaljujući ovako brzo prevedenoj trećoj sezoni imam priliku i nju pogledat i vjerujem da će i treća sezona biti na razini. Unaprijed hvala prevoditelju, vjerujem da su titlovi odlični

Offline MLATA

• Razina 2
« Odgovori #5 u: Travanj 05, 2020, 22:56:34 poslijepodne »
Nema na cemu.Meni je serija prava opustajuca laganica za gledanje i mala nocna mora za prevodjenje (pogotovo uredjivanje).Puno pricaju,jedva pohvatas,pa ne zamjerite na pogreskama 😊😊. Uzivajte,isplati se pogledati  :bear3:

kako "nema na cemu"  ;D ima ima itekako, ako je brzina dijaloga kao u prve dve sezone, a verujem da jeste jer je to i jedna od glavnih crtica koja karakterise ovu izuzetno dobro uradjenu seriju, onda ti nimalo nije bilo lako ni kod jedne epizode a kamoli svih 8 ... BRAVOOO  :beer2: ... nema se tu sta puno dodavati na vec iznete utiske, uloge su dobro podeljene i svaki lik, barem ovih 5 koji su u svakoj epizodi su u prethodne dve sezone bili izvrsni, naravno za mene prednjace Rachael B. i Tony S. (alias Monk, uvek sam ga voleo gledati)